mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 10:14 
Cytuj  
O jaki fajny flame ;)
Nie, nie udaję, jestem. Mam 12 lat, w WoWie mam nicka Rozkurwiator i używam mapek i solucji a e-penis rośnie mi w zastraszającym tempie przy każdym STFU i PWND. Masz jakiś problem w związku z tym ? A o mapce nie napisałeś ani słowa tylko o jakimś klimacie. Czyżby pokolenie freeszardowców ?
A odnośnie samej mapki to jeszcze sporo jej brakuje, w sumie tylko Mulgore jest chyba skończone, mam nadzieję że ciągle ją robią.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 10:17 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
3) A wlasnie, ze o mape mi chodzi ;) Moja teza brzmi nastepujaco: "Granie z jakakolwiek pomoca zewnetrznych mapek, oraz site'ow jak thotbot.com psuje klimat gry."

Dodaj jeszcze, ze psuje TOBIE! Nie INNYM. Co tobie do tego, co komus innemu psuje klimat, a co nie psuje? Masz jakies upowaznienie do wypowiadania sie za innych graczy?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 10:56 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jinx1337 napisał(a):
3) A wlasnie, ze o mape mi chodzi ;) Moja teza brzmi nastepujaco: "Granie z jakakolwiek pomoca zewnetrznych mapek, oraz site'ow jak thotbot.com psuje klimat gry."

Chyba jednak nie wypowiadasz sie o mapie, tylko o graniu [z pomoca mapek lub stron]
"Granie" jest w tym zdaniu podmiotem...


Ale cala sentencja posrednio dotyczy mapki.

SwenG napisał(a):
O jaki fajny flame ;)
Nie, nie udaję, jestem. Mam 12 lat, w WoWie mam nicka Rozkurwiator i używam mapek i solucji a e-penis rośnie mi w zastraszającym tempie przy każdym STFU i PWND. Masz jakiś problem w związku z tym ? A o mapce nie napisałeś ani słowa tylko o jakimś klimacie. Czyżby pokolenie freeszardowców ?
A odnośnie samej mapki to jeszcze sporo jej brakuje, w sumie tylko Mulgore jest chyba skończone, mam nadzieję że ciągle ją robią.


Czyzby pokolenie Counter-Strike'a i Diablo2?
Wychowalem sie na MuD'ach i lubie cos takiego jak 'klimat' - niezaleznie, czy jest to gra, film czy ksiazka.

Xanth napisał(a):
Jinx1337 napisał(a):
3) A wlasnie, ze o mape mi chodzi ;) Moja teza brzmi nastepujaco: "Granie z jakakolwiek pomoca zewnetrznych mapek, oraz site'ow jak thotbot.com psuje klimat gry."

Dodaj jeszcze, ze psuje TOBIE! Nie INNYM. Co tobie do tego, co komus innemu psuje klimat, a co nie psuje? Masz jakies upowaznienie do wypowiadania sie za innych graczy?


Alez ja nic innego nie twierdze! Oczywiscie - psuje klimat MNIE ;)
Ja nie wypowiadam sie w jego imieniu, ja wypowiadam sie o NIM!
Wasza argumentacja jest jak zwykle - beznadziejnie glupia.

Ok, zobrazuje Wam to tak, zebyscie wreszcie zrozumieli - jak najmniej wysublimowana symboliką:

Widzisz na ulicy pacjenta, ktory z widelcem i nozem w rekach z zapalem pałaszuje leżące na chodniku gówno. "Feee! jak to mozna jesc? przeciez to wcale nie smakuje!" - odpowiadasz. I 4 ludzi na ulicy zaczyna sie przypieprzac, ze go skrytykowales - "Jezeli Tobie nie smakuje to STFU & DIE! Wyplacz sie Gamoniowi z Orgri w shoulder!", "Placisz za jego opieke dentystyczna?", "Pamietaj, ze nie smakuje tylko TOBIE! Nie INNYM!", "Jedni lubia wpieprzac watrobke, drudzy smakuja w gownie!", "Jak nie chcesz, to nie jedz, ale nie namawiaj innych!"

Tak to wlasnie wyglada. :)


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:06 
Cytuj  
Jinx w sumie to masz troche racji, lae zasada jest prosta.
Nie chcesz - nie uzywasz i proste, caly swiat nie musi od razu wiedziec ze ci sie to nie podoba.

Topic jest o mapie a nie o klimacie.
Wg mnie bardziej niz mapa, klimat psuje ludzie ktorzy przychodza i wypowiadaja swoje zdanie zupelnie nie w temacie. ;-)

Jak juz wiele razy mowilem, chcesz klimatu ---> single player RPG.

PS. MUDY to shit. (tez se moge skrytykowac a co by nie).
:wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:07 
Cytuj  
Nie, to raczej wygląda tak:
wchodzisz do baru mlecznego i widzisz jak gość je naleśniki z serem. Podchodzisz do niego patrząc jak apetycznie je mówisz mu: "co ty za gówno wpierdalasz, jedz chłopie z dżemem". A my ci tłumaczymy żebyś się odpierdolił i zaglądał do swojego talerza.

ps. a mudy to właśnie takie gówno na chodniku nie przymierzając...


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 20 sty 2005, 11:10 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:09 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Ok, zobrazuje Wam to tak, zebyscie wreszcie zrozumieli - jak najmniej wysublimowana symboliką:

Widzisz na ulicy pacjenta, ktory z widelcem i nozem w rekach z zapalem pałaszuje leżące na chodniku gówno. "Feee! jak to mozna jesc? przeciez to wcale nie smakuje!" - odpowiadasz. I 4 ludzi na ulicy zaczyna sie przypieprzac, ze go skrytykowales - "Jezeli Tobie nie smakuje to STFU & DIE! Wyplacz sie Gamoniowi z Orgri w shoulder!", "Placisz za jego opieke dentystyczna?", "Pamietaj, ze nie smakuje tylko TOBIE! Nie INNYM!", "Jedni lubia wpieprzac watrobke, drudzy smakuja w gownie!", "Jak nie chcesz, to nie jedz, ale nie namawiaj innych!"

Tak to wlasnie wyglada. :)



Ty chyba jestes z innej bajki... wszyscy Ciebie krytykuja, poniewaz przywalasz sie do tego, co powinni a czego nie powinni robic inni, jakbys byl ich ukochana zona. A zony w mmorpg nie istnieja ( a przynajmniej zadko, co tylko potwierdza regule). Na szczescie nie trzeba z Toba grac, tylko mozna grac samemu tak jak sie chce. Mapy moga pomoc, nikt nie mowi, zeby caly czas z niej korzystac. I mam nadzieje, ze nastanie taki moment, ze zawiesisz sie na jakims quescie i za huja pana go nie skonczysz, bo nie bedziesz wiedzial, ze to czego szukasz lezy 10 metrow w druga strone od miejsca w ktorym szukales. A ja ci wtedy na pewno nie powiem, bo zepsuloby ci to cala gre.

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:20 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jinx w sumie to masz troche racji, lae zasada jest prosta.
Nie chcesz - nie uzywasz i proste, caly swiat nie musi od razu wiedziec ze ci sie to nie podoba.

Topic jest o mapie a nie o klimacie.
Wg mnie bardziej niz mapa, klimat psuje ludzie ktorzy przychodza i wypowiadaja swoje zdanie zupelnie nie w temacie. ;-)

Jak juz wiele razy mowilem, chcesz klimatu ---> single player RPG.

PS. MUDY to shit. (tez se moge skrytykowac a co by nie).
:wink:


Alez moj pierwszy (i w zamysle jedyny post) brzmial tak:

Jinx1337 napisał(a):
A nie fajniej samemu explorowac?

Czy zawsze potrzebne sa jakies mapy, thotboty.com etc.?

Meh - odbieracie sobie cala przyjemnosc z gry :/

Juz nie liczy sie klimat, a technika gry :/


A dlaczego wywolal taki flame-war?

SwenG napisał(a):
Nie, to raczej wygląda tak:
wchodzisz do baru mlecznego i widzisz jak gość je naleśniki z serem. Podchodzisz do niego patrząc jak apetycznie je mówisz mu: "co ty za gówno wpierdalasz, jedz chłopie z dżemem". A my ci tłumaczymy żebyś się odpierdolił i zaglądał do swojego talerza.
ps. a mudy to właśnie takie gówno na chodniku nie przymierzając...


Nie, predzej wyglada to tak - "wchodzisz na forum ktore sluzy do wyglaszania swych opini i widzisz jak gość je naleśniki z serem. Podchodzisz do niego patrząc jak apetycznie je mówisz mu: "co ty za gówno wpierdalasz, jedz chłopie z dżemem"" - nie widze w tym nic zdroznego.

lutus napisał(a):
Ty chyba jestes z innej bajki... wszyscy Ciebie krytykuja, poniewaz przywalasz sie do tego, co powinni a czego nie powinni robic inni, jakbys byl ich ukochana zona. A zony w mmorpg nie istnieja ( a przynajmniej zadko, co tylko potwierdza regule). Na szczescie nie trzeba z Toba grac, tylko mozna grac samemu tak jak sie chce. Mapy moga pomoc, nikt nie mowi, zeby caly czas z niej korzystac. I mam nadzieje, ze nastanie taki moment, ze zawiesisz sie na jakims quescie i za huja pana go nie skonczysz, bo nie bedziesz wiedzial, ze to czego szukasz lezy 10 metrow w druga strone od miejsca w ktorym szukales. A ja ci wtedy na pewno nie powiem, bo zepsuloby ci to cala gre.


Wyjdz.

-------

Ok panowie, EOT i ciastko na zgode ok? Bo tutaj wlasciwie nie ma czego dalej juz rozstrzasac ;)
Ja mam zly humor, bo Blizz nie potrafi przez miesiac zmienic mojego pieprzonego klucza z US na EU - i prawdopodobnie zawisc i przypierdalyzm przeze mnie przemawia ;)

Pozdrawiam przedmowcow.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill


Ostatnio edytowano 20 sty 2005, 11:22 przez Jinx1337, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:23 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Ja mam zly humor, bo Blizz nie potrafi przez miesiac zmienic mojego pieprzonego klucza z US na EU - i prawdopodobnie zawisc i przypierdalyzm przeze mnie przemawia

Z pelna swiadomoscia zaplaciles za US, nie za EU. Wiec graj w to, za co zaplaciles, a nie jeczysz i placzesz na Blizzarda.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:25 
Cytuj  
Xanth, znowu zaczynasz?

Blizzard z pelna swiadomoscia dal webform do transfereu na swojej stronie, prawda? Wiec niech beda konsekwentni.

Ach, i mam prosbe, wpisz sobie gdzies w konsole - "/fanboy mode 0"


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:26 
Cytuj  
roball napisał(a):
lol, wyjdz. Lutus ma racje, zatniesz sie na jakims quescie i nie wydaje mi sie ze przyjemnosc ci bedzie dawalo zapierdalanie po okolicy przez pol dnia i szukanie odpowiedniego malego itemku potrzebnego do ukonczenia questa. Latwiej jest odpalic thottbot.com i zrobic to w kilka minut nie tracac checi do gry.. chyba ze ktos jest masochista a to juz inna bajka :roll:


No wlasnie. Ja tak mialem wczoraj, szukajac jakis pierd**** gniazd raptorow do questa. Nawet na thottbocie nie bylo dokladnie opisane gdzie to dokladnie jest. :)
A co kur**w i chu**w polecialo to juz nawet nie mowie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:28 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):

Wyjdz.




Tak to mozesz mowic do swojego fajfusa, jak chcesz sex uprawiac, ale do mnie prosilbym zwracac sie bardziej grzecznosciowo, bo ja Ciebie nie staram sie obrazic, tylko przedstawic ci mozliwosci jakie beda , gdy wreszcie sobie pograsz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:30 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Blizzard z pelna swiadomoscia dal webform do transfereu na swojej stronie, prawda? Wiec niech beda konsekwentni.


No to grzecznie czekaj na retail bo zaplaciles za retail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:30 
Cytuj  
Jinx1337 napisał(a):
Blizzard z pelna swiadomoscia dal webform do transfereu na swojej stronie, prawda? Wiec niech beda konsekwentni.

Dla kogo dal? Czy przypadkiem nie dla tych, ktorzy NIE WIEDZIELI, ze nie beda mogli zagrac na US? Ty wiedziales, mimo to kupiles, z pelna swiadomoscia tego, co robisz. Ten formularz nie jest dla ciebie. A to, ze wychodzisz na typowego polskiego cwaniaczka, to juz inna sprawa.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:33 
Cytuj  
panowie, nie robmy obory z nastepnego topicu :) Wrocmy to tematu "Mapy" :)

*

Posty: 86
Dołączył(a): 8.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:39 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jinx1337 napisał(a):
Blizzard z pelna swiadomoscia dal webform do transfereu na swojej stronie, prawda? Wiec niech beda konsekwentni.

Dla kogo dal? Czy przypadkiem nie dla tych, ktorzy NIE WIEDZIELI, ze nie beda mogli zagrac na US? Ty wiedziales, mimo to kupiles, z pelna swiadomoscia tego, co robisz. Ten formularz nie jest dla ciebie. A to, ze wychodzisz na typowego polskiego cwaniaczka, to juz inna sprawa.
X.


Gdzie bylo napisane, ze dla tych co nie wiedzieli?

Typowego polskiego cwaniaczka? A ja akurat jestem dumny z moich sarmackich przodkow, Ty chcesz ze mnie zrobic anglika?
Kocham ten kraj, wlasnie za to, ze polak potrafi :)
Nie podoba Ci sie polska mentalnosc? Prosze bardzo - droga wolna - ale nie obrazaj wlasnego kraju Xanth.

Tylko skonczmy, prosze - bo na ten temat o WIELE wiecej do powiedzenia. Sprowokowany zaczne drugi flame-war.


_________________
"I'm a killer. A murdering bastard, you know that. And there are consequences to breaking the heart of a murdering bastard. You've experienced some." - Bill


Ostatnio edytowano 20 sty 2005, 11:40 przez Jinx1337, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:40 
Cytuj  
Ta, dobry flame nigdy nie jest zły ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2005, 11:50 
Cytuj  
Hehe

Mała dygresyjka. Typowy Polski cwaniaczek to wpisuje Adres i dane z Australii zeby pograc na serweach US.

Fakt faktem że Blizard daje dupy i to nie jest istotne czy US czy EU. Pretensje można mieć skoro się za coś płaci, dostaje potwierdzenia że klucze są przekonwertowane - na oficjalnej wkońcu stronie markowanej przez Blizzard Ent. - a póżniej takie problemy.

To moje zdanie.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 109
Dołączył(a): 17.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:31 
Cytuj  
Witam. Na Thottbot często miejsce, w którym można skończyć jakieś zadanie podawane jest w taki sposób: lokacja 55,42.
Możecie mi powiedzieć jak mogę to sprawdzić? Wszystkie mapy, z którymi miałem do tej pory do czynienia, nie posiadają żadnej siatki.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 9.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 18:58 
Cytuj  
Do tego bedzie Ci potrzebny mod - np ma to cosmos ale standalone na pewno jakies sa - poszukaj tu watku o modach.


_________________
Wszyscy, którzy walczyli fair, zginęli.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 8.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 20:57 
Cytuj  
Wejdz w zakladke z modami i tam masz wszystko czego potrzeba.

Ot. Nie wierze ktos uzyl search, albo przegladal czy sa inne podobne topicki i napisal posta bez zalozenia nowego tematu :O
Nice, masz plusa :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.