mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 10:56 
Cytuj  
gram dla przyjemnosci i nie widze roznicy w graniu by zbierac kwiatki czy graniu i hArdCorE supply gosu hasu imba levelowaniu zeby miec respekt u przebiegajaco alliance ;/


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2005, 13:52 
Cytuj  
a ja gram dla przyjemności i nie widzę sensu w piciu potionków podczas duelu z kolegą bo farmowanie kwiatków/kasy z przyjemnością i prawdziwą gra nie ma nic wspólnego.

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 12:42 
Cytuj  
jezeli chodzi o rolowanie przedmiotow to wydaje mi sie ze najsprawiedliwsza zasada jest taka:
przedmioty ktore nie przywiazuja sie automatycznie do gracza roluja wszyscy czy moga uzywac czy nie moga uzywac-kasa
jezeli wygrasz przedmiot ktory i tak nie bedziesz uzywal a gracz z party moze go uzywac i ma aktualnie gorszy to mu trzeba przekazac,jezeli ma lepszy to zostawiasz bo i tak nie bezie uzywal.
inna sprawa z itemami ktore jezeli wygrasz rolowanie i tak nie bedziesz mogl uzywac,ani sprzedac na ah,powinno sie spasowac na korzysc gracza ktory nosi taki sprzet

i tyle

wiekszosc przedmiotow rolowanych przez gracza ktore teoretycznie moze je uzyc po prostu je sprzeda bo ma przewaznie lepsze na sobie
to dlaczego ja nie moge sprzedac i mam pasowac,zawsze moge mu oddac jak mu potrzebne

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 14:01 
Cytuj  
A mi sie WoW powoli nudzi... juz mi nie staje jak leveluje ;[

**

Posty: 324
Dołączył(a): 1.06.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 14:28 
Cytuj  
bo za malo masz kontaktu z kobitka taurenem:)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 21:05 
Cytuj  
Grasz kobitka taurenem : ( ?

Ehh... w sumie to chyba lepszy niz baba karzel czarna obcieta na lyso z wiszacymi cycami ; [

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:25 
Cytuj  
Smolik ... fajnie topic podsumowales ;)

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2005, 23:26 
Cytuj  
aha... powiedzcie mi jak sie zachowac w sytuacji w ktorej rolluje sie skrzynie ktora okazuje sie byc zamknieta... wygrywam losowanie ale nie moge jej otworzyc... co wtedy ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 00:17 
Cytuj  
bre napisał(a):
aha... powiedzcie mi jak sie zachowac w sytuacji w ktorej rolluje sie skrzynie ktora okazuje sie byc zamknieta... wygrywam losowanie ale nie moge jej otworzyc... co wtedy ?

Jesli ktos inny moze otworzyc, to robi to, a zawartosc nalezy do ciebie... W innym wypadku bezsensem byloby rollowanie zamknietej skrzyni miedzy osobami, ktore nie moga jej otworzyc...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 11:59 
Cytuj  
Hmm, ja mam troche mieszane odczucia odnosnie tych wszystkich zasad. Chodzi o to, ze w niektorych bija one bardziej, w niektorych mniej.

Przyjmuje sie, ze duel to tak naprawde pojedynek "w miare friendly" ;), z ktorego postac ma wyniesc przede wszystkim doswiadczenie. Ma poznac inne klasy i nauczyc sie z nimi walczyc (przynajmniej ja to tak traktuje). Wszystko jest ok, tylko czy macie (przynajmniej czesc, ktora sie tak bulwersuje) pojecie ile np. traci Warrior w duel'u, w ktorym nie uzywa sie potionow ? Podstawa jego taktyki w pvp 1 na 1 to umiec w odpowiednim czasie wziac potiona czy to leczacego, czy np. uwalniajacego go od wszelkich shitow. Na forum Wow warriorow sa czesto rozne taktyki i w nich potion to podstawa. Niektorzy mowia, ze skoro jeden moze wziac potiona i drugi to przeciez to sie "rownowazy". Guzik prawda, powiem tyle :)

Wiec taki duel stawia Warriora (i inne klasy nie mogace sie podleczyc, nie majace umiejetnosci do uwalniania sie od roznych shitow) w niekorzystnej sytuacji. Nie chodzi o to, ze przegra we friendly duelu bo to jest nieistotne, ale nie ma tak naprawde okazji wyprobowac swojej calej taktyki. To sprawia, ze tak naprawde cala duelowa taktyka, w wypadku warriora, bierze w leb bo normalna walka wyglada zgola odmiennie.

Ja staram sie przed duelem uzgadniac. Jesli ktos chce brac potiony to nie widze przeciwskazan. Nawet szczerze mowiac jest mi to troche na reke bo bede wiedzial do jakiego stopnia jestem w stanie go uszknac i kiedy on decyduje sie na potiona.

-------------------------------
Odnosnie rollowania to tez powiem przez pryzmat Warriora. Rollowanie potrzebnych rzeczy tez nie jest takie swietne !
Warrior jest klasa najbardziej gear dependant i aby moc nawiazac walke z innymi klasami musi miec zwyczajnie topowy sprzet - najlepszy, na jaki w danej chwili moze sobie pozwolic (nawet jest takie powiedzenie, ze jak jestes warriorem i jak masz pieniadze to znaczy, ze masz slaby sprzet :) ). Tymczasem niektore klasy moga chodzic wrecz w szmatach gorszych o 10-15 lvl od swojego levela.
No i jaka jest sytuacja ? Ja mam np. 40 lvl i sprzet w przedziale 35-40, a obok dajmy na to inna klasa, ktora ma rzeczy na poziomie 25 lvl.
Jesli wejdziemy do niezlego instance'a, ktory bedzie dawal looty na powiedzmy 30 poziomie to bardzo wiele rzeczy przyda sie temu, ktory ma shitne rzeczy i non stop bede sluchal, ze on to potrzebuje, tamto potrzebuje. I w rezultacie wiekszosc stuffu powedruje do niego.

Wiec ja sie pytam, jaka to jest sprawiedliwosc jesli ja kazdy ciezko zarobiony grosz wydaje na aukcji, aby miec mozliwie jak najlepszy sprzet, gdy potem nic moge nic lootowac bo polowa "szmaciarzy" w teamie ma lachy o 10 lvl gorsze i non stop bedzie im cos potrzebne ??? (bo nic nie racza kupic na aukcji)

Wiec to tez nie jest do konca fair. Moze byc taka sytuacja, ze pojde do slabszego instance i beda wypadac rzeczy, ktore im sie przydadza (bo nosza jeszcze gorsze - bo nic nie kupuja na aukcji), a mi sie 90 % rzeczy z tego instance'a nie przyda bo mam taka postac, ktora maksymalnie wyposazam na aukcji. gdzie tu sprawiedliwosc, jesli ja z instance wyniose np. 1-2 rzeczy, a oni wyniosa po 10 ?

Zasady to ustalam sobie z gildia - wtedy tez inaczej patrze na to, czy ktos z gildii rolluje czy nie bo wiadomo im kazdy bedzie mial lepszy sprzet tym gildia mocniejsza. Jednak jak gram w random teamie to po prostu obserwuje co robia inni.

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:39 
Cytuj  
No widzisz, to jest wada warriora. Jest gear dependant. Każda klasa ma wady i trzeba z nimi żyć. Ja jako warlock mam w praktyce o jednego baga mniej. Mówi się trudno. Kase widoczniej powinieneś zarabiać w inny sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:41 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Ja jako warlock mam w praktyce o jednego baga mniej.

Powiedz to hunterom, ktorzy maja tylko 4 bagi, bo piaty jest na strzaly/naboje i nic innego nie mozna tam wsadzic ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:03 
Cytuj  
troszke to uciążliwe jest ale można się przyzwyczaić do ammo poucha... no i zawsze poszukać artisan tailora co by mógł lepsze bagi robić... aktualnie mam 12 slotówki troszke mało ale przymierzam się już do 14 :] zbieram po AH reagenty dla mojego Tailora :]


Posty: 5
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 18:46 
Cytuj  
przeczytalem sobie ten nieco stary topik i takie nasuwa mi sie pytanie... jak sie maja owe odgornie wymyslane zasady duelowania bezpotionowego do takich zabawek jak lifestone?


_________________
All we see or seen is a dream within a dream

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2005, 19:22 
Cytuj  
Gram lockiem i healthstone uzywam.

Przykro tylko ze soulstone nie dziala. Raz mi sie zdarzylo poslac shadowbolta za 350 dmg w plecy oddalajacego sie trolla, ktory nie spodziewal sie juz po mnie nic zlego.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.