mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:39 
Cytuj  
niema sererów Polskojezycznych, i ze niema Polskiej wersji gry WoW :(
Niemcy czy francuzi maja a my nie :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:41 
Cytuj  
ucz sie jezykow ucz, nauka to potegi klucz :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:41 
Cytuj  
Sadzisz, ze po kilku miesiacach istnienia gry na rynku znajdzie sie dosc Polakow, zeby obsadzic choc pol serwera?

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:46 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Sadzisz, ze po kilku miesiacach istnienia gry na rynku znajdzie sie dosc Polakow, zeby obsadzic choc pol serwera?

X.


Uwazam ze spokojnie tak.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:47 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ucz sie jezykow ucz, nauka to potegi klucz :)


A jak będziesz miał dużo kluczy to zostaniesz woźnym 8)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:51 
Cytuj  
Z polskimi serwerami WoW trzeba się ustawić w kolejce za Włochami, Hiszpanami, Skandynawami i Beneluxem. Poza tym ktoś musiał by te serwery utrzymywać i moderować a na nieszczęście Blizz EU jest we Francji która wprowadziła okresy ochronne i szybko tam sobie nie popracujemy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 13:58 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
Huragan napisał(a):
ucz sie jezykow ucz, nauka to potegi klucz :)


A jak będziesz miał dużo kluczy to zostaniesz woźnym 8)


Albo idz do The Den :)

pozdr

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:00 
Cytuj  
Powiedzmy nawet, ze obsadzilbys caly serwer polakami, albo nawet 2 serwery. To bylby sukces nie? Koszt lokalizacji i zatrudnienia polskojezycznych pracownikow bedzie wyzszy niz profity z tego (Ci sami Polacy graja teraz na obcojezycznych serwerach).

Z innej beczki. Przeciez Blizzard nie jest w stanie zaspokoic popytu przy obecnych wersjach jezykowych ;o.

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:01 
Cytuj  
Gdyby byly polskie servy to bym nie narzekal, ale przeciwko anglojezycznym tesh nic niemam. Chociaz musze powiedziec, ze dzieki brakowi servoof polskich jestesmy zmuszeni do uzywania j. angielskiego a co za tym idzie szlifowania tego jezyka co mi sie bardzo podoba. (taki argument dla starych - przyjemne z pozytecznym) :)

Pozdro


_________________
Emenems

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
PrzeZekij napisał(a):
...tesh nic niemam. Chociaz musze powiedziec, ze dzieki brakowi servoof polskich jestesmy zmuszeni do uzywania j. angielskiego a co za tym idzie szlifowania tego jezyka co mi sie bardzo podoba.

Dla niektorych przydalby sie polsko-ziąski server ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
Uwazam ze spokojnie tak.

Czas pokaze. Tylko sie nie zdziw :)

PrzeZekij napisał(a):
tesh
...
servoof

Ja bym jednak wpierw podszlifowal ojczysty.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 14:07 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:05 
Cytuj  
z moich doswiadczen, ponad 60% ludzi na serwerach anglojezycznych to ludzie ze skandynawii, oni nigdy nie narzekali, ze wszystko po angielsku jest. Widac Polak zawsze musi sie w czyms wykazac ( moze to dlatego, ze nadal po angielsku mowic i rozumiec to wielkie wyroznienie w tym kraju....)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:08 
Cytuj  
dwie rzeczy które zrobie z najbliższym czasie.

1. poszukam naprawde dużej gildii anglojęzycznej na Burning Legion.
Głównie dla ćwiczenia anglika (wiem że poziom będzie niski ale mnie chodzi tylko o ćwiczenie).
Dodatkowo w 40 osobach z których 20 jest online ciężko zebrać grupe do instancu. Jestem przekonany że są większe gildie.

2. postaram się zgłebić temat polskich gildii i ich relacji. zastanawia mnie czy to własnie bariera językowa powoduje że zarówno sojuszników jak i wrogów Polak szuka wyłacznie w polskich graczach.
może dlatego że wyzywanie jest łatwiejsze :wink:


_________________
psn

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:08 
Cytuj  
lol widac jak sobie niektoorzy nabijaja posty. Jak wam sie nudzi to se na kurniku w literaki pograjcie! Pozatym pisze jak mi sie podoba :) wazne ze ludzie qmaja o co mi chodzi.

ps. czy ja sie czepiam ze nie uzywacie polskich znakoof?


_________________
Emenems


Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:12 
Cytuj  
lutus napisał(a):
z moich doswiadczen, ponad 60% ludzi na serwerach anglojezycznych to ludzie ze skandynawii, oni nigdy nie narzekali, ze wszystko po angielsku jest.

A skad wiesz? Niewiesz. Ja nienarzekam ze jest po angielsku, (bo niemam problemu z jezykiem) mowie tylko ze szkoda ze niama w naszym ojczystym jezyku i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:14 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
mowie tylko ze szkoda ze niama w naszym ojczystym jezyku i tyle.

To teraz pomysl nad tym, kto za to zaplaci. Jak juz wymyslisz, to daj znac, moze cos wtedy da sie zrobic ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 173
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:15 
Cytuj  
co do tych 60% to niewiem czy tak jest, ale wiem ze co se znajde party do jakiegos questa to zawsze sie znajdzie 1-2 ze skandynawii :)


_________________
Emenems

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:17 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
lutus napisał(a):
z moich doswiadczen, ponad 60% ludzi na serwerach anglojezycznych to ludzie ze skandynawii, oni nigdy nie narzekali, ze wszystko po angielsku jest.

A skad wiesz? Niewiesz. Ja nienarzekam ze jest po angielsku, (bo niemam problemu z jezykiem) mowie tylko ze szkoda ze niama w naszym ojczystym jezyku i tyle.
tez troche żałuje.
grałbym na anglojezycznym i byłby większy luz na serwerze 8)


_________________
psn


Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 14:17 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dwie rzeczy które zrobie z najbliższym czasie.

1. poszukam naprawde dużej gildii anglojęzycznej na Burning Legion.
Głównie dla ćwiczenia anglika (wiem że poziom będzie niski ale mnie chodzi tylko o ćwiczenie).
Dodatkowo w 40 osobach z których 20 jest online ciężko zebrać grupe do instancu. Jestem przekonany że są większe gildie.:


najwieksza jest chyba TSA , ale moge sie mylic :) W Cosmosie mozesz sobie wylistowac statsy servera jak i rowniez gildii na nim grajacych.
Pozatym, do instanca chodzi sie przewaznie z osobamu o podobnym levelu, a zobacz ile osob jest zalogowanych z podobnym tobie levelem (-/+ 3).. no ile ? 5, 6 ??? z czego 2-3 siedza na innym kontynencie i robia jakies questy i nie beda wszystkiego rzucac nagle do Deshowi zachcialo sie do instanca isc :)
Ja tam z toba zawsze chetnie sie wybieram do instancow, ale nieraz nie mam czasu.. wczoraj nie mialem bo grindowalem :)


_________________




Ostatnio edytowano 18 mar 2005, 14:21 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2005, 14:17 
Cytuj  
Kimbul napisał(a):
lutus napisał(a):
z moich doswiadczen, ponad 60% ludzi na serwerach anglojezycznych to ludzie ze skandynawii, oni nigdy nie narzekali, ze wszystko po angielsku jest.

A skad wiesz? Niewiesz. Ja nienarzekam ze jest po angielsku, (bo niemam problemu z jezykiem) mowie tylko ze szkoda ze niama w naszym ojczystym jezyku i tyle.


Skoro nie masz problemów z angielskim to jaką ci to wogóle różnice robi?

Pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.