mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 14:47 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
edit: Fakt, Grounding Totem, ale on chyba nie działa na speciale huntera.


ha, czyli jak podbiegniesz do huntera ? (przy zalozeniu, ze to on cie zaatakowal z daleka i ze umie grac) :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 15:05 
Cytuj  
Mnie wystarczał WindWall, nie wiem, może przy zdejmowaniu dmg jakoś łatwiej resistowałem te speciale ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 15:08 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Mnie wystarczał WindWall, nie wiem, może przy zdejmowaniu dmg jakoś łatwiej resistowałem te speciale ;)


to ja juz sie pogubilem ... napisales, ze nie chodzilo o Windfall totem ale on Grounding totem, a teraz znowu ze windfall totem ??? nie kumam ... :har:


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 15:10 
Cytuj  
Ja tylko napisałem o co chodziło Dwutlenkowi ;) Bo zapomniał nazwy. (w miedzyczasie editnął posta, może dlatego się troszkę zamieszania zrobiło).
edit: ps. może mi ktos podać linka do tego europejskiego censusa bo nie mogę znaleźć :/


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 21:35 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
chronic przed SSP (spedalonym stunem palladyna).


ktos tu ma problem z paladynami :-)

aby nie przesadzasz ? nie bierzcie tego tak do siebie :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2005, 21:54 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
redlum napisał(a):
czyli sie przyznales ze w normalnym starciu nie masz szans z Hunterem - EOT


zdefiniuj normalne starcie??? napisalem ze w melee hunter nie ma ze mna szans, natomiast na odleglosc hunter jest lepszy i tylko tyle.
Wszystko jest zbalansowane ;)


normalone starcie to dla mnie jak sie nagle widzi z daleka 2 gosci i sie zastanawia czy atakowac czy nie - i w koncu atakuja siebie

btw: tak samo mozesz powiedziec ze prista,maga lub inne profecje ktore nie sa dobre w mele zabijasz tez za kazdym razem jak podejdziesz do niego i wlasnie tu jest ten glowny problem - jak podejsc...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:07 
Cytuj  
redlum napisał(a):
Huragan napisał(a):
redlum napisał(a):
czyli sie przyznales ze w normalnym starciu nie masz szans z Hunterem - EOT


zdefiniuj normalne starcie??? napisalem ze w melee hunter nie ma ze mna szans, natomiast na odleglosc hunter jest lepszy i tylko tyle.
Wszystko jest zbalansowane ;)


normalone starcie to dla mnie jak sie nagle widzi z daleka 2 gosci i sie zastanawia czy atakowac czy nie - i w koncu atakuja siebie

btw: tak samo mozesz powiedziec ze prista,maga lub inne profecje ktore nie sa dobre w mele zabijasz tez za kazdym razem jak podejdziesz do niego i wlasnie tu jest ten glowny problem - jak podejsc...


zawsze jest tak ze ktos zaatakuje pierwszy :) Jesli shaman to zdazy doskoczyc do huntera, jesli hunter to juz gorzej (dla shamana) :)


_________________




Posty: 46
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:38 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Gorzej, jesli hunter jest myslacy i ma zabawki unieruchamiajace (net albo glue).


Moglbys rozwinac temat lub podac "fachowe" nazwy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2005, 10:44 
Cytuj  
http://www.thotbott.com/?i=96 dostepne z prostego low lvl questa dla hordy (mialem kiedys ponad 60 sztuk, robisz nowego chara, wykonujesz questa i wysylasz mainowi).
http://www.thotbott.com/?i=1981 dostepne dla allies z dropa.
http://www.thotbott.com/?i=4492 zabawka inzynierska ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 01:04 
Cytuj  
Dobra panowie ale może jakieś taktyki dla pally'ego w walce z shamanem? Bo musze przyznać, że jeszcze nic dobrego nie wymyśliłem, jedynie tyle, że przedłużam moją agonię :D . Co innego walka z magiem, w zasadzie bez problemu rozkładam maga 7lvl wyższego, raz udało mi się 10lvl wyższego.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 11:00 
Cytuj  
Cytuj:
Dobra panowie ale może jakieś taktyki dla pally'ego w walce z shamanem? Bo musze przyznać, że jeszcze nic dobrego nie wymyśliłem, jedynie tyle, że przedłużam moją agonię . Co innego walka z magiem, w zasadzie bez problemu rozkładam maga 7lvl wyższego, raz udało mi się 10lvl wyższego.

Jedzie mi tu czołg?

Mag 10 lvli wyższy zbatowałby Cię laską...

Hit ratio w dużym stopniu bazuje na różnicy poziomów...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 11:04 
Cytuj  
Moze byl AFK?


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 11:30 
Cytuj  
Mylicie się panowie, pally rozwala maga jak chce i kiedy chce :D . Po prostu czekam sobie az wpakuje we mnie wszystkie te swoje piekne zaklecia biegajac za nim i wale go 1h mieczykiem z shieldem (mam wtedy jakies 2800 armora na 34lvl teraz chyba nawet troche wiecej) lub w zaleznosci od humoru 2h macka. Magowi mana skonczy sie dużo szybciej niż mnie i w dodatku ja uwielbiam wrecz byc zamrazanym podczas walki. Zwykle dzieje sie tak, jak jestem blisko niego - on mnie zamraza i odbiega - a ja juz wtedy sie lecze bo wiem, ze przez 1-1,5sek mam spokoj i znowu jestem z hp na plus.A jak mam krytyczna sytuacje to daje divine protection i... znowu sie lecze, po czym podbiegam i w tym momencie zwykle magowi zostaje okolo 1/3hp i jestem w 100% pewien wygranej. W trakcie walki oczywiscie idzie stun i caly czas mam odpowiedni czar dajacy mi szanse na 2s stun przy uderzeniu.

Co do 10lvl wyzszego to raz mi sie zdarzylo, nie mowie, ze to regula - ale 6-7lvl wyzszych ode mnie to raczej bez problemu rozwalam i nie moge tego uznac za przypadek bo magowie czesto wyzywaja mnie na duele.

Co innego z shamanami dlatego prosilem o jakies porady.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 11:35 
Cytuj  
Vorten napisał(a):

Co do 10lvl wyzszego to raz mi sie zdarzylo, nie mowie, ze to regula - ale 6-7lvl wyzszych ode mnie to raczej bez problemu rozwalam i nie moge tego uznac za przypadek bo magowie czesto wyzywaja mnie na duele.


A ja temu panowi w sumie wierze. :D
Ja na 31lvl rozwalilem maga na 40 w walce 1 na 1 (nie duel) ale gram shamanem. :D
ALe i tak jest to jak najbardziej mozliwe.

Co do hit ratio to level ma tu duze znaczenie ale przy magu jest to redukowane przez jego mizerny armor i wszystkie hity ladnie w niego wchodza nawet przy 10lvl roznicy.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 12:05 
Cytuj  
Mi sie podobaja hunterzy co sami gina na odleglosc.
Tacy to fajnie "plecami" zbieraja aggro od mobkow :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2005, 12:11 
Cytuj  
Ja czasem jak przegrywam wbiegam specjlanie w stadko mobow po czym jak przeciwnik podbiegnie za mna to uzywam fd :)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 16.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 09:41 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Mylicie się panowie, pally rozwala maga jak chce i kiedy chce :D . Po prostu czekam sobie az wpakuje we mnie wszystkie te swoje piekne zaklecia biegajac za nim i wale go 1h mieczykiem z shieldem (mam wtedy jakies 2800 armora na 34lvl teraz chyba nawet troche wiecej) lub w zaleznosci od humoru 2h macka.

A armor tyle ci daje w walce z magiem, że normalnie aż strach się bać...

Vorten napisał(a):
A jak mam krytyczna sytuacje to daje divine protection i... znowu sie lecze

...co moge zrobić nawet 4 razy w melee walce, co praktycznie daje mi 4 życia, co z kolei czyni mnie nieśmiertelnym i niesamowitą lamą gdy gine.. (jk ^^)

Vorten napisał(a):
Co innego z shamanami dlatego prosilem o jakies porady.

skasować chara.


_________________
[ WoW - resto | TBC pre-Sunwell - resto | TBC Sunwell - feral | WotLK - feral ]
Not going to be balance!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 09:46 
Cytuj  
paladyn będzie dalej nerfowany, po pół roku okaże się najsłabszą klasą w grze.
Przyjmuje zakłady jak ktoś chętny!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 09:49 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
paladyn będzie dalej nerfowany, po pół roku okaże się najsłabszą klasą w grze.
Przyjmuje zakłady jak ktoś chętny!


co tu nerfowac jeszcze ? palladyni sa juz bardzo slaba postacia w grze :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2005, 10:05 
Cytuj  
wywalić immune shield, zmniejszyć jeszcze damage, zmniejszyć healing rate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.