mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 20:58 
Cytuj  
Przegrzebując się przez topici, zauważyłam że ktoś napisał " jedyny mozliwy crossfaction to z NE"(dot. mountow rzecz jasna).
Moje pytanie -jak? Mam 56, i jestem mniejw ięcej w 1/4 honored, i bladego, warlockowatego pojecia nie mam, jak sie na Exalted wdrapac. Jakies questy, z duza iloscia rep, repeatable questy, szczegolne npce do zabicia , dajace duzy bonus do faction?
Pytanie kolejne -czy class specified mounty (Pally Warhorse i Felsteed) Przyspieszaja do 100% na 60, czy nie?

/me still wants nighsaber

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 21:14 
Cytuj  
po honored jest jeszcze jeden do wypelnienia paseczek:/


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:10 
Cytuj  
Cytuj:
Pytanie kolejne -czy class specified mounty (Pally Warhorse i Felsteed) Przyspieszaja do 100% na 60, czy nie?


60%.... tia niedość że mają mounta za free to jeszcze by chcieli 100% :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:21 
Cytuj  
hm. nie wiem dokladnie jak dokopac sie do nightsabera, sam takiego problemu nie mam, wiem natomiast jak wyglada z dokopywaniem sie do konia.

w swamp of sorrow znalezc mozna skrzynke ktora rozpoczyna questa z zaniesieniem jej do fortecy Nethergarde w Blasted Lands. quest ten zwieksza nam 'slightly' reputation ze Stormwind dla leveli w okolicach 40, podobno na nizszych - wiecej. quest oczywiscie mozna powtarzac w nieskonczonosc i w ten sposob wywindowac sobie rep ze stormwind.

proponuje zainteresowac sie poszukaniem jakiegos zapetlonego questa dla darnassus, powinno cos takiego byc. inna sprawa ze na twoim levelu takie questy nie dadza ci zbyt wielkiego repa...

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 00:18 
Cytuj  
Jeszcze jeden? Revered , tak?
Chyba poczekam na PvP system, moze beda lepiej wygladac od zwykłych mountów..no nic, nie pocieszyło mnie to ani troche :P

**

Posty: 266
Dołączył(a): 12.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:39 
Cytuj  
W Swamp of Sorrows jest "Lost Suplies" na level 40, na 57 zrobilem sobie testowo, żeby zobaczyć ile dostanę reputacji i dostałem... 3.
Do Darnassus się robi "Morrowgrain to Darnassus" i "Morrowgrain to Feathermoon Stronghold", ona na lvl 50, zajmują więcej czasu, dają niewiele reputacji, ale można robić je "przy okazji".

Reputacja punktowo wygląda tak:
- Neutral -> Friendly - 3000
- Friendly -> Honored - 6000
- Honored -> Revered - 12000
- Revered -> Exalted - 21000

Dla Stormwind zrobiłem chyba wszystkie questy i mam ok 2000 w Revered, czyli jak ktoś ma ochotę na konika, a nie jest ludziem, to trzeba biegać na 38-40 z SoS do Nethergarde i nosić skrzynki. Zdaje się, że wtedy jest 20-25 reputacji. Najlepiej dobić do 40, kupić mounta i nic nie zabijać do czasu zrobienia Exalted w SW.

Zrobienie Exalted w Darnassus dla nie-elfów wymaga alta, który będzie w wolnym czasie robił Morrowgrain i wysyłał do nas, a my będziemy tylko oddawać quest.

edit: Tzn robić reputację trzeba na innej postaci niż gramy, bo nie można levelować przez kilka tygodni, żeby w ogóle o tym myśleć :)

A najlepiej to poczekać do następnego (albo jednego z następnych) patcha i poszukać nowych 60-levelowych powtarzalnych questów.


_________________
Deckard <Drunks>, Orc Warrior, The Venture Co.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.