mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:11 
Cytuj  
ej urzywacie skrutów klawiszowych czy myszką wszystko obsługujecie ?? bo ile klawiszy można pod łapą zmieścić (ja moge 8, jeśli mam wiecej to sie gubię) , i ile z tych kombinacji klawiszowych można użyć podczas jakiejś szybkiej walki .... gram palem : seal chain + jakieś umiejętności i czasami mi sie zdarzy pogubić w guzikach =) , nie wiem jak jest w inncyh klasach no ale chyba podobnie ...


_________________
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:28 
Cytuj  
Grając paladynem to Ci więcej niż trzy guziki nie potrzebne.
Osobiście to w czasie PvP jestem w stanie sprawnie używać WSADu myszki i jeszcze dwóch palców :lol:

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:56 
Cytuj  
nie wyobrazam sobie gry na standartowym UI albo np bez Atlasa czy Totem stompera. A zreszta co sie czepiasz ? Przeciez jak kazdy tez mozesz sobie ulatwic gre. Wkurzasz sie bo nie umiesz sobie zainstalowac moda ?


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 12:57 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
ej urzywacie skrutów klawiszowych czy myszką wszystko obsługujecie ??

generalnie WSAD + skille na cyferkach i te najwazniejsze pod Q, E, R, F, V, C i tak dalej, a leczenie myszka [Lclick-heal, Shift+left - renew, Rclick - shield]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:18 
Cytuj  
Pyzmen napisał(a):
ja nie widze problemu Mroczny...

nie podoba mi się wygląd? to go zmieniam.. chce jakieś dodatki (typu atlas, quest minion) to sobie je biore, skoro nie jest zabronione.. tak mi jest łatwiej, czemu nie moge sobie ułatwiać życia? masz jakiś żal do ludzi o to, czy jak?


Poczytaj prosze co pisalem wyzej, nie musisz sie tak denerwowac. Czlowieku ... przewietrz pokoj. Po prostu zadalem banalne pytanie. Sam zamierzam grac taurenem druidem i zawsze preferowalem granie bez addonow (uraz z Diablo - maphacki, autoaimy itd.), uwazam ze skoro Blizz stworzyl gre tak jak ona wyglada po zainstalowaniu (ewentualnym wgraniu patcha) to tak powinno sie jej uzywac. Moge Ci przypomniec jak kiedys na battlenecie bylo glosno o maphacku do Diablo, skonczylo sie na permbanie u tego u kogo taki addon znaleziono. Na poczatku tez byla to kwestia ze to tylko poprawia wyglad, wylacza zbedna animacje smierci bosow, potem delikatnie przemycono fakt ze wskazuje droge do waypointa lub zadania questowego. A mialo byc tak pieknie. Zawsze zatem popieram gre bez jakichkolwiek dodatkow upiekszaczy i wspomagaczy (nawe login sam wpisuje ;p ) W przypadku WoW czytalem juz o tym ze pewne mody sa zabronione badz ich mozliwosci dzialania zostaly zablokowane. Moja opinie jest subiektywna, ale dla mnie to juz nie pasuje. Gra ma byc taka jaka ja stworzono. Nazwij mnie oldschoolowcem, nie wiem, ja poprostu nie lubie poprawiac czego co jest juz idealne. Jesli inni "spokojniejszi" od Ciebie forumowicze/forumowiczki potrafia odpisac bezemocji ze to kwestia gustu, wygody itd. to czemu od razu toczysz piane ?

PS. Z czystej ciekawosci .... jakie mody/addony sa najczesciej/przewaznie uzywane przez druida ? :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 13:39 
Cytuj  
Mroczny nie rozumiesz różnicy między addonami do WoW, a hackami do Diablo.
A podstawowa to taka, że Blizzard dopuszcza Addony. WOW UI jest całkowicie modyfikowalny i nie stało się tak przez przypadek.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 16:38 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Nazwij mnie oldschoolowcem, nie wiem, ja poprostu nie lubie poprawiac czego co jest juz idealne.

No niewiem czy WoW jest taki idealny... ;p


_________________
TomBPL -Guild: Broken Claw- -Tauren Shaman- @ Burning Legion PvP server, currently lvl: 40
Mówią na mnie Wilku WDZ, jeszcze jeden mach, jeszcze jeden skręt...
Urodziłem się w Warszawie, Legię Kocham, Legię Sławię...

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 16:57 
Cytuj  
TomBPL napisał(a):
No niewiem czy WoW jest taki idealny... ;p


W zamierzeniu tworcow taki, przynajmniej, powinien byc. Skoro jednak do spokojnej, albo inaczej to ujme, wygodnej gry potrzeba Cosmosa (dla przykladu) no to cos w twojej wypowiedzi jest :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 17:44 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
W zamierzeniu tworcow taki, przynajmniej, powinien byc.

Nie. Blizzard zrobil podstawke i powiedzial "robcie dalej, tak jak wy uwazacie". Przeciez nawet na oficjalnym forum jest dzial dotyczacy kustomizacji.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2005, 18:26 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Pyzmen napisał(a):
ja nie widze problemu Mroczny...

nie podoba mi się wygląd? to go zmieniam.. chce jakieś dodatki (typu atlas, quest minion) to sobie je biore, skoro nie jest zabronione.. tak mi jest łatwiej, czemu nie moge sobie ułatwiać życia? masz jakiś żal do ludzi o to, czy jak?


Poczytaj prosze co pisalem wyzej, nie musisz sie tak denerwowac. Czlowieku ... przewietrz pokoj. Po prostu zadalem banalne pytanie. Sam zamierzam grac taurenem druidem i zawsze preferowalem granie bez addonow (uraz z Diablo - maphacki, autoaimy itd.), uwazam ze skoro Blizz stworzyl gre tak jak ona wyglada po zainstalowaniu (ewentualnym wgraniu patcha) to tak powinno sie jej uzywac.


Chyba nie musze ci mówić, że Blizzard też dał przycisk Addon, że Blizzard specjalnie zaprojektował ui w ten sposób żeby opierało się na xml'u i prostym języku skryptowym, że Blizard udostępnił wiele funkcji których nawet oryginalne ui nie wykorzystuje...

Jeżeli dalej myślisz, że zrobili to przez przypadek to coś nie tak z twoim logicznym rozumowaniem


Mroczny napisał(a):
Moge Ci przypomniec jak kiedys na battlenecie bylo glosno o maphacku do Diablo, skonczylo sie na permbanie u tego u kogo taki addon znaleziono. Na poczatku tez byla to kwestia ze to tylko poprawia wyglad, wylacza zbedna animacje smierci bosow, potem delikatnie przemycono fakt ze wskazuje droge do waypointa lub zadania questowego. A mialo byc tak pieknie.


Blizzard sam udostępnił funkcje, jakie można wykorzystać w ui customization.. Jeżeli uważają, że coś przekracza granice dopuszczalności po prostu taką funkcje blokują i tyle (jak np z dystansem albo wyświetlaniem dużo wyższych leveli)

Mroczny napisał(a):
Zawsze zatem popieram gre bez jakichkolwiek dodatkow upiekszaczy i wspomagaczy (nawe login sam wpisuje ;p )


Popieraj sobie dalej. UI Blizarda nie jest doskonały, ma wiele wad, niektóre rzeczy da się zrobić lepiej. Autorzy addonow właśnie to robią, poprawiają coś, lub dostosowywujął do oczekiwań użytkowników. To że ty jak coś dostajesz to jesteś z tym happy i w ogóle nawet jak mogło by być lepiej przemyślane czy zrobione to nie znaczy że wszyscy muszą tak robić

Mroczny napisał(a):
W przypadku WoW czytalem juz o tym ze pewne mody sa zabronione badz ich mozliwosci dzialania zostaly zablokowane.


I to tylko dobre świadczy o Blizzardzie.
BTW z kolei inne addony zostały dołączone do oficjalnego ui (quest tracker, dodatkowe actionbary, buff timery)

Co ty na to?

Mroczny napisał(a):
Moja opinie jest subiektywna, ale dla mnie to juz nie pasuje. Gra ma byc taka jaka ja stworzono.


Lol heh, ale jesteś śmieszny.. Najlepiej żeby Blizzard w ogóle przestał już ją patchować itp.. Jak samochód kupisz to też nic już z nim więcej nie zrobisz bo ma być jaki został zrobiony ;p

Mroczny napisał(a):
Nazwij mnie oldschoolowcem, nie wiem, ja poprostu nie lubie poprawiac czego co jest juz idealne.


mwahaha UI Blizarda i jakie kolwiek inne jest bardzo daleko od idealności

Mroczny napisał(a):
Jesli inni "spokojniejszi" od Ciebie forumowicze/forumowiczki potrafia odpisac bezemocji ze to kwestia gustu, wygody itd. to czemu od razu toczysz piane ?


Może, chociaż by, dlatego: "to tak powinno sie jej uzywac. "

i ogólnego tonu twojej wypowiedzi który niesie ze sobą przesłanie że powinno się grać tak jak ty uważasz a jeżeli nie to już podchodzi pod oszustwa itd itp

*

Posty: 110
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 21:22 
Cytuj  
Dajcie mu spokój... (mrocznemu)

Niech nie używa Bagstatus meter, MonkeyQuest, AfToolTip, FlexBar, Auctioneer itd... Dajcie mu być oldschoolwocem... Po co maja mu sie same torby u vendora otwierać... pewnie ma fun z tego otwirania ręcznego... Po co ma znać cordy na mapie.... jak lubi niech błądzi... Po co ma uzywać maila.. skoro może skoczyć na pocztę... Albo samochodu.. spacerek dużo zdrowszy ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 22:46 
Cytuj  
Gra na defaultowym UI jest IMHO bezsensowna i trudna ale jak najbardziej mozliwa, mody ja tylko ulatwiaja (czasem az za bardzo dla mnie) wiec szczerze mowiac to zejdzcie z niego.

MROCZNY - Jesli zrobisz 60lvl, wszystkie instance w grze (MC, Onyxie) + bedziesz mial renome np. dobrego healera w party BEZ ANI JEDNEGO MODA to masz u mnie /BOW.


_________________
Obrazek

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2005, 23:51 
Cytuj  
Ja tam łącze się duchowo z Mrocznym - też gram bez żadnych modów i jest mi z tym dobrze :D . Może kiedyś coś wrzuce ale naprawde nie czuje się jakoś wspomagany jeżeli mod otwiera mi bagi (to tylko przykład)....

Ehhh i znowu ktoś powyżej napisał, że pally używa trzech przycisków... zakładam, że jakiś horde guy. Dosyć ciekawa opinia, ciekawe ile by mnie trzymali w jakimkolwiek teamie gdybym używał tylko 3 skilli - tak z pamięci, bo pewnie o czymś zapomniałem - 2x heal, co najmniej 3x seal, aury (jak grasz z innym pally), judgement + od cholery buffów bo każdy życzy sobie coś innego.W moim przypadku dochodzą jeszcze itemy z eng + trinket + potiony + .... Wiem, że jestem już przewrażliwiony ale czego wy do $#%#$ chcecie od paladynów?!


_________________
Altaya | BF4

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 05:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Gra na defaultowym UI jest IMHO bezsensowna i trudna ale jak najbardziej mozliwa, mody ja tylko ulatwiaja (czasem az za bardzo dla mnie) wiec szczerze mowiac to zejdzcie z niego.

MROCZNY - Jesli zrobisz 60lvl, wszystkie instance w grze (MC, Onyxie) + bedziesz mial renome np. dobrego healera w party BEZ ANI JEDNEGO MODA to masz u mnie /BOW.


Trzymam Cie za slowo :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 06:36 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Wiem, że jestem już przewrażliwiony ale czego wy do $#%#$ chcecie od paladynów?!


taktyka 99% palladynow: jeb jeb jeb shield heal, jeb jeb jeb shield heal.....

postac typowa dla niewymagajacych graczy.....DIE pallku !!!!!!!! :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:04 
Cytuj  
aż się muszę gdzieś pochwalić :d
lvl 55 human pally wczoraj mnie zaatakował (ja 53 lvl) zaraz po utłuczeniu moba - ja jakies 80% mana i 90% health i go ubiłem :D (jako że było to Hinterlands to miał kawałek do zwłok ;)) ale później się przygotował i nabuffował ale druga walka też była fajna mimo przegranej, gość się uleczył chyba z 4 razy w tym raz na full hp, walka trwala chyba z 4-5 min. Poza tym ten pal to jakis chyba odgrywajacy postac, bo non stop przy walce cos wykrzykiwal oczywiście nie zrozumialem co bo w common :D
nie krzyczeć że OT, żonie się chwalić nie będę, nie zrozumie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:08 
Cytuj  
palladyni w tej chwili sa tak nerfnieci ze zabicie ich to pestka (a przynajmniej szamani nie maja nigdy z nimi problemu) :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:17 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
też gram bez żadnych modów i jest mi z tym dobrze
też grałem bez modów na początku, ale na wyższych levelach masz wiele nowych rzeczy do wciskania wczasie walki i poprostu by byc dobrym nie nadążysz.

nie używam kosmosa. mam około 20 addonów dodanych na www z addonami do ulubionych. codziennie tam wchodze i widze czy któryś z ulubionych ma update jeśli ma to updatuje i wsio.

przewaga oddzielnych nad kosmosem jest taka że po updacie kosmosa znowu dostajesz mase rzeczy których nie używasz, a rodzaj zmian w zestawie addonów jest ci narzucony z góry.

dlatego uzywam samodzielnych.
niech każdy robi to na co ma ochote, bo faktem jest że przyjemność z grania może okazac sie mniejsza jak nie trzeba nic wciskać.

poczekajmy na moda AI to wychodząc do pracy bede zostawial woja właczonego żeby mi levelował :wink:


_________________
psn

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 08:55 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Vorten napisał(a):
Wiem, że jestem już przewrażliwiony ale czego wy do $#%#$ chcecie od paladynów?!


taktyka 99% palladynow: jeb jeb jeb shield heal, jeb jeb jeb shield heal.....

postac typowa dla niewymagajacych graczy.....DIE pallku !!!!!!!! :)


A co ma robic klasa ktorej gra tak wyglada biegac naokolo w baletkach i uzywac 30 innych butonow ktore nic nie daja tylko zjadaja mane ?

*

Posty: 97
Dołączył(a): 14.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2005, 09:21 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Vorten napisał(a):
Wiem, że jestem już przewrażliwiony ale czego wy do $#%#$ chcecie od paladynów?!


taktyka 99% palladynow: jeb jeb jeb shield heal, jeb jeb jeb shield heal.....

postac typowa dla niewymagajacych graczy.....DIE pallku !!!!!!!! :)


Tak, prosze. To zaproponuj inne rozwiazanie. Jestem ciekawy co powiesz bo podejrzewam ze nie grales paladynem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.