mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 14:52 
Cytuj  
Ciiiiicho !!! ;D

Powiem szczerze, wole FF11, mimo wszystko, ale PvP mnie ciagnie i tylko dla PvP gram w WoW :)
Powiem ci wiecej Mark w FF11 jak wiesz stworzono Baliste taki mini PvP, a czy wiesz ze od ostatniego patche dostaje sie tam tez expa :) Pieszczoch ci moze wiecej powiedziec :P Lepszy to bedzie niedlugo PvP anizeli w WoW ;D hehe !

ps. ale ostanio malo gram bo nie mam dobrego lacza i ubolewam nad tym, czekam na Neo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 17:39 
Cytuj  
zrobic teraz pvp lepszy niz w WOW to dalby rade srednio rozwiniety umyslowo szympans


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 612
Dołączył(a): 29.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2005, 22:43 
Cytuj  
Ja rowiez jak wyzej podpisani nigdy nie przedkladam kompa (czyt. grania) nad kobiete. Jeszcze duuzo wczesniej kiedy gralem w MoH:AA zdazalo mniej wiecej raz w miesiacu ze mowilem ze musze wczesniej od niej wyjsc bo mam klanowke :) Teraz juz tak nie ma... teraz mowie ze dzisiaj mam rajd do MC i musze wczesniej wyjsc i Ona to rozumie :) nigdy nie bylo zadych sprzeczek o to. Tylko dlugo zchodzi z wytlumaczeniem wpierw co to jest MC :)

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 08:27 
Cytuj  
Ja nie mam zadnych problemow z zona, gdyz ona gra razem ze mna :D

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 08:34 
Cytuj  
To działa też w drugą stronę..czasami to mąż musi WoW-iącą żone o seks błagać. Ciekawe czemu zawsze wybiera sobie momenty kiedy już-tuż kończymy jakiegoś bossa . Czysta złośliwość?^^

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 11:51 
Cytuj  
AAA LUDZIE. Jak dobrze wiedzieć , że nie tylko ja mam takie problemy z żoną, ale zazdroszcze strasznie tym których żony to rozumieją i tym którzych grają z nimi. U mnie jest Standart. Jesteś naług! Powaliło cie!. A gram tylko jak już pujdzie spać ( czasami tylko za dnia). Zaczynam kolo 23.00 24.00 gram do 2.00 - 3.00 w nocyu ale po takim tygodniu jestem trup i musze kilka dni odpuścić. Oczywiście najważniejsza jest moja rodzina. Mamy synka 6 lat, który zaczyna grać ze mną:) Grałby już sam ale czytaćnie umie jeszcze a nie mówiąc o angielski. Jednak będe go uczył angielskiego jak najszybciej. Jak juz będzie umiał to kupie drugiego kompa i będziemy grać razem:) Boże żebym tylko nie przegiął z tym.
Żona mi nie pozwoli na przegięcie. To zawór bezpieczeństwa. Graćze mną nie będzie nie ma mowy!! Jest mi ciężko z wow. Nie mam czasu na gre. A jhak wszyscy wiedzą aby dobrze pograćto trzeba siąśći kilka godzin grać. Nie da sie grac trzy razy dziennie po godzinie, bo wtedy nic nie zrobisz. Najgorsze jest to ,że nie mam perspektywy na to żebym mógł normalnie sobie pograć.
Gram od zawsze od czasów 286 16mhz. Żona mi w tym przeszkodziła , ale kocham ją i synka i niestety trzeba cośwybrać. Staram sie za wszelką cene to pogodzić. W zasadzie w nic do czasów wyjscia WoW nie grałem. Czekałem na WoW i teraz musze pograć troche. Na WoW`a czekam od pierwsze wzmianki. Ile o lat temu było? Ktoś pamięta? 4?

Sorry za wszystki błędy:) Szybko wale i nie chce mi się sprawdzić potem.


Ostatnio edytowano 23 kwi 2005, 12:22 przez overkilll, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 12:01 
Cytuj  
overkill, obyś szczezł, moje oczy, ja Cię bardzo proszę, albo pisz wolniej i uważniej, albo zarzuć sobie jakiś tool do sprawdzania pisowni.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2005, 13:01 
Cytuj  
Pisownia Overkilla to katastrofa czasem, ale jest człowiek szczery i mi łezka pociekła jak o żonie i synku czytałem :]

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2005, 15:18 
Cytuj  
Mysle, ze post Overkilla dobitnie ukazuje jaki wplyw ma granie na sprawy rodzinne. Niestety trzeba wtedy wszystko jakos wyposrodkowac zeby nie przegiac paly. Ja tez czasami wkurzam sie na moja zone bo zazwyczaj gra czesciej niz ja. Ale z drugiej strony dam sie jej wyszalec zeby potem bez stresu i wyrzutow sumienia samemu zasiasc do kompa. Oczywiscie tez mam core (2,5 roczku) wiec ona i tak zawsze jest u nas na 1 miejscu.


Posty: 3
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 14:12 
Cytuj  
ja nie mam wiekszych problemow z zona gralismy kiedys razem w mu jakies 3 miechy nonstopa cool bylo party z zona niestety wow jest platny i tylko ja gram ale ona to rozumie ze takie gierki wciagaja

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2005, 14:29 
Cytuj  
wciagaja...?

Moja zona od kiedy gra to zapuscila dom :D Czasami przychodzi mi do glowy mysl ze ona tak specjalnie, gra ile wlezie, potem idzie spac, a jak nie masz czystych ciuchow to sobie upierz.

Pa

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.