mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 01:30 
Cytuj  
Feel free to flame

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 01:52 
Cytuj  
dlaczego nie ma ? bo nudne by bylo ogladac ciagle jedynie "jeb jeb jeb shield heal, jeb jeb jeb shield heal" i tak w kolko :)


_________________



****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 06:56 
Cytuj  
-Mowi przedstawiciel drugiej klasy... jeb jeb heal jeb jeb heal

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 07:49 
Cytuj  
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... 1#post6829

całkiem niezły (nie wiem czy linka działa , dawno go ściągałem ) chcesz wiecej palla filmów , to www.warcraftmovies.com , wchdziszw zakąłdki paladins i masz ...
EDTI i tu niestety okazuje sie że wiekszośćpalla to pier*** n00by które wybrały tą klasę bo usłyszeli jaka to ona jest gimpnięta, i myśleli że będą mistrzami pvp .. a nie uzywająnawet podstawowych skilli ... załosne , co to reklama robi z ludźmi


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 07:55 
Cytuj  
Myslalem ze to flames forum , a filmiki o paladynach to forma zartu... niestety sie pomylilem >[

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 07:58 
Cytuj  
moze i flame , ale ja dałem coś konkretnego :P


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 08:05 
Cytuj  
Bardzo skillowy film ! Polecam !!! Jeb jeb heal shield jeb jeb heal shield

Domyslalem sie ze duelowanie sie pallem to nuda... ale nie przez 10 minut w kolko to samo ! eh...

Skillowy filmik - paladyn dueluje sie z nizszymi od siebie levelami

Powinni wywalic te klase...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 08:37 
Cytuj  
dlaczego nie ma ? bo kto lubi ogladac zalosne komedie z tchorzowskimi zagraniami zamiast fragmovie ? a tak pozatym to niech zostawia ta klase, bedzie o czym flejmowac, a i niekiedy fajnie patrzec jak pal sie motla w tych swoich czarach i panicznie zarzuca shielda.


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 09:51 
Cytuj  
Czemu nie ma ? Bo pal to jest dupa a nie postac, graja nim w 90% dzieci ktore tak jak ktos wyzej napisal chca miec wypas postacie zeby byc niewiadomo jakimi Guru. Na koncu wychodzi tak, ze nie umieja grac ta postacia i placza zeby im dodac jeszcze lepsze funkcje na pvp ;) Byl to nawet kiedys link do topica na forum blizza w ktorym jeden palas opisywal jaki to On biedny jest bo nie moze uciekac a i na pvp tez pal jest slaby :P :D W sumie to na PvP pal wcale nie jest taki boski ;) Bez tego shielda to juz by tak fajnie nie bylo. Ogolnie to co moge powiedziec o palu, gowno a nie postac, nudna jak flaki z olejem, tylko biegniesz walisz Blessing'a na siebie, wlaczasz seal'a jakiegos i walisz .... Zeby nie bylo, ze jade na pala - sam nim gram, mam prawie 49 level i juz mi sie zyc odechciewa jak na niego wchodze ... Paladyn sux, jak dla mnie to wolalbym, zeby znerfowali te jego shieldy, heale albo inne pierdoly ale za to dali mu jakis dmg ludzki a nie tylko szanse, ze wpadnie mi seal of command i walne krytyka na prawie 50 levelu za 1k dmg ....

Edit

Wlasnie zaczalem ogladac ten filmik co ktos tu podal ... jak narazie zenada, szaman zjechal mu juz dwa razy hp ale palas sie uleczyl. Sztuka to zabic bez shielda :P

Edit 2

Fajna muzyka w tym filmie :P

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 10:25 
Cytuj  
Jedyny film pala jaki widzialem to byl jak walczy na raz z 3ma spiderami na swoim lvlu i ten jak golymi rekami zaboja warriora, ale to dosc stare bylo i juz malo aktualne. Sciagam sporo filmow, kiedys ogladalem ich bardzo duzo zaby poznac inne klasy i wiedziec jak z nimi walczyc. Pala filmow nie sciagalem, nie dlatego ze mam jakies obiekcje ale poprostu takowych nie ma ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 11:06 
Cytuj  
ja jeszcze widzialem jak ktos z tego forum przeszkadza biednym palom skonczyc ich trudny quest :lol:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 11:14 
Cytuj  
Cytuj:
Edit 2

Fajna muzyka w tym filmie


właśnie , jak ktoś kojarzy , to mógłby podać jaki to utwór , bo niestety nie wiem ...


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 13:49 
Cytuj  
Grindo napisał(a):
Czemu nie ma ? Bo pal to jest dupa a nie postac, graja nim w 90% dzieci ktore tak jak ktos wyzej napisal chca miec wypas postacie zeby byc niewiadomo jakimi Guru. Na koncu wychodzi tak, ze nie umieja grac ta postacia i placza zeby im dodac jeszcze lepsze funkcje na pvp ;)


Witka czy tylko ja zauwazylem ze WoW jest gra ktora WYMUSZA granie druzynowe i o to tak na prawde chodzi... Nawet dodatkowe porfesje wymuszaja wspołprace z kilkoma graczami...
A propos pvp paladyna moge powiedziec ze jeszcze sie ucze probuje 1H+shield 2H 2H duzy dmg ale wolny 2h srednio szybki sredni dmg.. rozne seale judgmenty... niestety zeby pocwiczyc to trzeba miec z kim .. najchetniej z kims z hordy na podobnym lvl :) a o to strasnie trudno - wyjatkiem jest niejaki "mygoth" na BL jakby ktos z hordy zechcial mu przeslac pozdrowko od "adasd" bede wdzieczny:)
Na razie jedyne co mi dupsko ratuje to zbyt wielkie podniecenie wroga i jak widzi ze spada mi hp do 10-15% a on ma jeszcze 30-40 to zaczyna juz sie czuc jak wygrany... niestety jest lamerskie lay on hands 100% HP 25% mana.. i ... .. no wlasnie wtedy najczesciej koles bierze nogi za pas i dogonic go niepodobna;)
IMHO pala jest stworzona jako "wentyl bezbieczenstwa" dla druzyny jak zalozy plate to moze poudawac tanka troszke (choc nie potrafi aggro utrymac - czyt. ja nie potrafie) mam drugi komlet ekwipunku na stawiony na int i mana wtedy jestem lekarzem:) ogolnie jak warlock rzuci na pala soulstone to smialo mozna do instancji zlazic.. nawet jak wytluka pla reincarnate i wskrzesi cala ekipe..
Wracajac do tematu... wyklarowala mi sie taka mysl .. ze pvp solo .. to w swiecie wow'a malo sensowne rozwiazanie.. i na pvp trzeba specyficzna ekipe zebrac, gdzie hunter imhoobowiazkowy .. spowalnia uciekinierow.. wytropi tych co uciekli..
Wczoraj w Arathi przy quest princess 50 elite byl jeden rouge60lvl 2 paly ok 40 jeden rouge 40... zalatwilismy demona i .. horda (dla mnie hidden lvl) zaatakowala naszego rouge ze 4 hordy same hidden lvl i co .. dostali manto takie ze az sie polalismy ze smiechu rouge byl leczony non stop i wycial wszystkich praktycznie:)
Co prawda moze mysleli ze samegorouge zlapali i podeszli zbyt pewnie:) potem jak wrocili to nas sklepali rowno ze 2 razy.. ale nakoniec jeszcze raz manto dostali:)
Reasumujac pvp tez z glowa taktyka ekipa.. pala potrzebny do ress i heal ... czasem stuna walnie

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 18:03 
Cytuj  
duzo zalezy od gracza imo tez...

offtop - cienki, Ty to jestes ten Cienki Bolek z et co w zgredach gral ?:>

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 18:19 
Cytuj  
Radko napisał(a):
duzo zalezy od gracza imo tez...

offtop - cienki, Ty to jestes ten Cienki Bolek z et co w zgredach gral ?:>

Yeap
rok w nic nie gralem .. teraz 24h w Wowa od miesiaca :(

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 maja 2005, 19:40 
Cytuj  
radko :*

scena et dopadnie cię wszędzie : P

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 08:47 
Cytuj  
evil0 napisał(a):
radko :*

scena et dopadnie cię wszędzie : P

Spoko bardzo milo mi sie zrobilo ze po roku ktos o mnie paamieta :lol:
Duzo hunterow i mysza graja na dragonmaw ja tam tez ale rzadko :)
bo na BL mam juz "kunia" :)
dwarf na kuniu :lol:
pozdroofka:)
a apropos main theme :)
to nakrece te filmiki spoko spoko .. bedziecie sie mogli posmiac jak pala lomot zgarnia:)

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 19:43 
Cytuj  
Co do paladynow:
http://www.guildvsguild.com/images/PaladinUI.jpg
piekne :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 19:46 
Cytuj  
:lol:


Super :D

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
Gram Warem.

Najczesciej jak widze Pala to poprostu uciekam. Szkoda mi marnowac czasu na bezsensowny pojedynek ktory w 90% przegram.

Dzis lal mnie Pal 60 lvl (ja 58 lvl) zdazyl sie 3 razy uzdrowic + badaz (za shieldem). Za kazdym razem zdejmowal z siebie moje buffy. Poprostu rece opadaja... Dla mnie to klasa dla tych co chca poczuc sie "bogami" w PvP 1vs1 jak najmniejszym kosztem.

No chyba ze mi jakis uber warrior powie jak walczyc z palem.


_________________
Testament - BL EU Warlock

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.