mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 15:38 
Cytuj  
Dzięki za wyjaśnienie z tym hunterem, a ten sleep to od którego lvlu jest i czy w talencie, czy nauczyc się można? Pewnie się zdziwicie, czemu nie uruchomię WoWa i sam nie spradzę, komputer jest u naprawy, a mnie już zżera, bo jeszcze do jutra jak wrócę ze szkoły (15:05) muszę czekać - formacja dysku, ale koniec offtop ;]
A co do rootow i frost nova, wiem, że jak jestem zwierzakiem to polimorfia na mnie nie działa (to jest w opisie czaru ;p ), ale teraz trochę zamiotam:
1. Czy jak jestem zwierzakiem to root/frost na mnie nie dzialają?
2. Czy jak jestem elfem, dostane rootem/fost/poli i zamienie się w zwierzaka to spadnie ze mnie?
3. Czy jak jestem zwierzakiem i dostanę root/frost to jak się odmienię w elfa to ze mnie spada, czy muszę jeszcze raz w zwierzaka?
Mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 15:50 
Cytuj  
1. Dzialaja.
2. Tak
3. Tak, spadnie.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 16:33 
Cytuj  
BaSiC napisał(a):
BiGi napisał(a):
ogolnie w swiatku druidow jest przyjete ze moonfire spam uzywaja noskile ;)


Hehehe powiedzial Bigi - a sam masz tak i ja w tej chwili builda na min. spam moonfire.

Z tego co wiem Rakka i Chole (czy cos podobnego) tak samo. Mirion chyba tez zmienial build na moonfire spam,ale nie jestem pewien (ale na pewno gra spamem moonfire) tylko Frus chyba healuje mocno, bo nie PvPuje tylko w instancje sie bawi.

Spam moonfire sam w sobie trudny nie jest, ale 1/1 sie tak raczej nie wygra. Kombnacja z wrath jest ok, ale wrath nie strzela w biegu :)


no a jak mam zdobywac pkt w zergu? tylko spamowaniem ranged spellami instant z ktorego mam spora szanse na critica - a taki spell druid ma tylko 1 - moonfire ;) czasem walne 8 osobom w uciekajacej grupie z osobna moonfire, to robi dmg na wejsciu i podotuje ich troche, pozniej chowam sie za drzewem i czekam az ktos ich dobije ;p

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 17:40 
Cytuj  
Bigi - to nie ma sensu, bawilem sie tak w ss, i po godzinie czy poltora atakowania TM dostalem 200CP za ok 40HK.

Walki 1v1 sa o wiele wydajniejsze :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 18:11 
Cytuj  
No ja przewaznie tluke solo KSujac w zerg vs zerg, zrobilem tak bez problemu sierzanta poprzez 2-3 h dziennie takich walk w hillsbrad, tylko ze w tej chwili mam builda 30 balance 21 restoration takze kazdemu srednio 1k hp zdaze wyciac zanim padnie :P

akutualnie moj druid od 5 dni siedzi w inn i sie nie rusza, grinduje maga ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 maja 2005, 19:54 
Cytuj  
23 kille solo ~1000cp :)
grindowałem w Azshara.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 10:27 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Domin napisał(a):
travel form i zwiewa...imho powinni to w next patchu zmienic bo to jest przegiecie...


I jeszcze im nogi obciac !!! A co !!!! Nie beda tchorze uciekac z pola walki !!!
Jestem do glebi zbulwersowany. ;-)


Travel Form druida = mount

Inne klasy moga mounta w czasie walki wyciagnac i zwiac?? Przeciez po cos jest tak zrobione ze w walce mounta nie mozna wyciagnac nieprawda? Nawet jak lykne pota +50% speed to nie dogonie takiego druida, testowane wczoraj 4 potki zmarnowalem na to.


gratuluje znajomosci wow o ile mi wiadomo mount to 60% badz 100% speeda (bez marchwi i ostrog) a travel form to 40% to skoro tak chcesz zabierac to ja proponuje zabrac rowniez:
- rogue: sprint
- druid: dash
- mage: blink
- priest: fear
- warlock: fear
- pala: shield
- warrior: charge
- hunter: speed
- shaman: ghost wolf

no i wszyscy bedziemy wtedy wqr...


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 11:05 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 10:40 
Cytuj  
superXtra napisał(a):
Jest powazny problem, dzisiaj spotkalem druida moim magiem, nie dziala sheep, nie dziala frost nova, a wiec co robic? jedyne co mi na mysl przychodzilo to Arcane Power , PoM Pyro , i fire blast i jak najszybciej go zabic, ale jesli ktos ma inny build?
btw sprint u rogue moze zostac trwa 15sek a nie w nieskonczonosc jak travel form


30sekund :P

*

Posty: 155
Dołączył(a): 1.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 10:56 
Cytuj  
Fabianek zapomniales dodac

speed huntera i wolf shamana :]


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:01 
Cytuj  
Bigi:

Sam czasem kazdego czestowalem moonfire, zeby pozniej dostawac HK za dota, ale to nie jest dobry pomysl - juz tak nie robie. Nie oplaca sie dostawanie HK za osobe ktorej zabierasz malo HP, bo nastepnym razem wsadzisz jej juz 2k dmg, ale dostaniesz juz 75% CP.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 11:04 
Cytuj  
vjt napisał(a):
Fabianek zapomniales dodac

speed huntera i wolf shamana :]


juz poprawilem ;-)

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:31 
Cytuj  
Ja chce wtrącic 2 słowa do wątku troche wcześniej. Druid ogólnie jest bardzo mocną postacią. Ale jak ktoś twardy to niech wystkoczy na Warka z AR buildem 31/20 i z FAPem (Free Action Potion) oczywiscie teraz jest jeszcze trinket. Do tego niech ten warek założy jeszcze jeśli ma Recklessness, a gwarantuje ze walka skonczy sie w 3 sekundy.
Moj rekor z dość mało przypakowanym jeszcze warkiem 52 lvl z bronią Lord Alexander's Battle Axe (czyli jeszcze taka sobie) [przedmioty wszystkie blue ale narazie też nie rewelacja] ostatni zjast do 19,89% crita z 23 w bs i 26 bers.

Oczywiscie walka z Fapem :> bez fapa raczej niemożliwe jest wygrac z dobrym graczej PvP z Fapem to spacerek

52 lvl wygrana z druidem 56 lvl duel
52 lvl wygrana z druidem PvP walka lvl 57
52 lvl wygrana z druidem PvP walka lvl 54

Przegrac z Fapem warkiem to sztuka, o ile warek ma dobry build i dobry gear.

Pozdrawiam wszystkich druidów, którzy nie wierzą w alchemie :D

PS. Ci co sądzą ze zweją, a potem po 30 sekundach wrócą to :) Z tym panowie Hamstring w buldzie 1/2 + oraz Piercing Howl zwiac szans nie macie.

Acha musze dodać że niektórzy probowali miskiem w tym wypadku fakt misiek jest wredny ale jego ciosy do moich to dość znaczna różnica. I najcześciej nie wiedzą ze jak maja 40% energii i sie zmieniają aby coś tam pokombinować to combo MS + Execute kończy żywot :D

Wszyscy wszędzie krzyczą ze warek jest taki słaby itd. Ja powiem inaczej 99% ludzi nie umie chyba grać warkiem. 2 dni temu dostawałem na 50 lvl od maga 48 baty (4 razy praktycznie zabił mnie z stratą 10-20%) energii. Dwa dni przemyślenia i taktyki i z trinketem immune nova frost mag jest też do pokonania i to dość łatwo, ale dla warka to nadal najgorszy przeciwnik, a najłatwiejszy rogue z hunterem.


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:37 
Cytuj  
wczoraj ubiłem warka na 59 lev ja hunter 60 :] koleś grał dobrze ale się gubił jak przeskakiwałem przez niego i hit w plecy wing clip etc trinket też pomaga na te wasze hamstringi i inne :] no i oczywiście nie udało mu się charge... ale to już offtop :]

ja mam takie pytanie do Druidów czy jesteście w stanie leczyć w instancach pokroju UBRS bądź strath/ schoolo w 5 osób nie raidowo? bo szukam healera no i priesta żeby złapać to spory problem ... chce znac opinie czy wyrobilibyście się... shaman się nie wyrabia... :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:39 
Cytuj  
inna strona medalu: może twoi przeciwnicy grać nie umieją?

Po drugie: zmień build na PvE (czyli protection 31 conajmniej) i wtedy spróbuj wygrać z jakąkolwiek klasą. Oczywiście sam mam kilka wygranych dueli na koncie z protection buildem (m.in. z magiem z gildii) ale więcej w tym było szczęścia i błędów przeciwnika niż prawdziwej walki.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:45 
Cytuj  
Hamstring to nic w porownaniu do Piercing Howl to naprawde skutkuje a trinket to raz na 4 minuty wiec :) Co do wypowiedzi Mark to powiem tak mam narazie 52 lvl ale mam sporo czasu na myślenie (w pracy) i potem sprawdzanie tego w życiu. Jeden z ludzi który dostal pisał na forum :) jak łatwo zabić jest warka :D Co do gry to umieją grać bo w swoim życiu to walczylem z druidem juz z setke razy to są walki co zapamiętałem z dużą przewagą ich lvl (sam wiesz, że przy różnicu +6 lvl crity z ich strony wchodzą jak gorący nóż w masło). Spróbuj walczyć z FAPem i sam zobacz :D i ustaw build abyś miał PH w furry. Raczej masz zero szans na przegrania. Chyba ze ten druid deklasuje cie gerem i ma wszystko epic :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:50 
Cytuj  
co to jest ten FAP?

nie chce mi się zmieniać buildu co kilka dni szczególnie, że kosztuje to mnie juz ~20g + a cały czas zbieram na epica i Arcanite reapera.

Z druidem pojedynkowałem się raz i przegrałem :/ W sumie mam dosyć duże doświadczenie z paladynami i rogue (na palki poluje, rogue zawsze sami atakują), z innymi klasami róznie. Ale druid, warlock z tymi prawie zero doświadczenia..

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:53 
Cytuj  
free action potion

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:57 
Cytuj  
FAP (free action potion) Czyli w dosłownym tłumaczeniu śmierć druida :D
Co do talentu to uważam że jedyny słuszny build to 31/20, a nowy trinket to wogóle bardzo poteżna rzecz dla warka. Co do walki z rogue, czy hunterem to zauważ sam overpower daje ci takiego kopa, że szok a w połączeniu z Enrage (bo zawsze to dziala w walce z rogue, czy hunterem) to normalnie walka sprowadza sie to założenia im spowolnienia dwa razy raz uzyją trinketa i zabicie ich łatwo i szybko. Co do postaci Ork ma 25% szansy na immune na stun. Mam takie pytanie jak ty możesz wygrac z pała bez MS ? Praktycznie trzymanie cały czas pały w MS to gwarancja sukcesu. W czasie jego tarczy leczenie sie bandarzami lub użycie pota i 2-3 razy disarm w walce. Bez MS to walka by trwałą chyba z 15 minut zanim by mu mana wyszła :D


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 12:58 
Cytuj  
sirek napisał(a):
ja mam takie pytanie do Druidów czy jesteście w stanie leczyć w instancach pokroju UBRS bądź strath/ schoolo w 5 osób nie raidowo? bo szukam healera no i priesta żeby złapać to spory problem ... chce znac opinie czy wyrobilibyście się... shaman się nie wyrabia... :]


Z shamana to taki healer jak z paladyna, jak mu sie da chwile czasu to sam cie uleczy i nie umrze specjalnie.

Do scholo jeszcze nie doszedlem ale robilem za main healera (a czasem tanka) od deadmines po maraudon i nie bylo problemu.

Druid jest rownie dobrym healerem jak priest, priesci zazdroszcza nam regrowtha ktory rzuca sie w miare krotko daje troche zycia i calkiem spory HoT, do tego dochodza rejuvy i instacast healing touch ktorego priest chyba nie ma :) No i koniec koncow, jak zlapie aggro to moge je zgubic przez cower, albo przytankowac misiem. Priest tego nie zrobi :)

Tym co wyroznia priesta jest to ze moze resnac cala grupe jesli przezyje, druid tego zrobic nie moze.

Do healowania ostrego, priest + druid i ida jak burza, od biedy 2 druidow, albo jakies paladyny do resowania :) No chyba ze sie hordziakami gra to szaman jakis z lasu ;]


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 13:00 
Cytuj  
druid dobrze gra z paladynem (pod warunkiem ze ten paladyn nie ma czegos z rycerza) jesli druid przezyje to wskrzesi paladyna a ten cala reszte

a co do ressa druidow wlasnie dostalem kolejny poziom ressa wymaga innego orzeszka mam pytanko czy jak rzuce jeden to na 2gi tez zlapie cooldown? (wydaje mi sie ze tak ale lepiej spytac/sprawdzic ;-)


Ostatnio edytowano 5 maja 2005, 13:01 przez Fabianek, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.