mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 19:46 
 
wyklinanie ludzi nazywasz arogancją??? no to super...z dialogu widać ze powodu raczej nie miał, no chyba że jest upośledzony i nie rozumie co kolo napisał

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 19:53 
 
Bullet ... a kto powiedzial ze ten dialog to byl nasza pierwsza rozmowa ?
Hmm... poza tym , skad wiesz czy to nie jest np. wyrwane z kontekstu ? srodek ? czy sama koncowka ?

Ciesze sie ze przyczyniam sie do rozwoju forum mmorpg.pl - dzieki mnie rejestruja sie kulturalni ludzie , specjalnie po to aby wskazac mi moje bledy.
Za to powinienem otrzymac jakas gwiazdke przy avatarze : P

Ten emot wyglada jakby robil kupe - :x

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 19:59 
 
Smolik napisał(a):



Cytuj:
Z opnij w grze to każdy uważa tą postać za mega polaczka wieśniaka/wieśniaczke
Co do tego to moge miec watpliwosci... czesto chodze na raidy z ekipa , infernal affairs , nihilium.

Smuci mnie fakt , ze polacy zwracaja uwage tylko na kulture... graja jak ostatnie cioty i sie ciesza... przypadek ? leader c9 - gram z nim w instance oraz z 3 szwedami... wstydze sie troche za niego ze zadnego poprawnie zdania po ang. nie napisal. Sciagajac cale aggro i klocac sie , ze dobrze robi przykuwa pytanie innego gracza ktory sie go pyta - r u drunk or just stupid ?
Kultura wymaga chyba milczenia bo nic nie powiedzial...



Nie lubie jak ktos o mnie opisuje nieprawde, to ze nie znam perfekt angielskiego o niczym nie swiadczy. A trzeba bylo tam lepiej czytac bo odpowiedzialem ze mialem problem z grafika, która wlasnie naprawiłem. Ale co tam prawda jest 1 tylko ta, która ty pewnie mówisz. Nie chce mi sie prostować Twoich słów niech nawet i tak będzie że sciagałem całe aggro, Jesteś wielki, a ja biedny noobek o niczym nie wiem!

Małe sprostowanie Riva mag na 51lvl wyleciał z C9 z bardzo przykrego powodu. Stał przed AH nago i wołał o kase kilkakrotnie przywoływałem go do porzadku olał to myśląc że jest najlepszym mastachem na serverze. No wiec zdarza się i wydaliłem go gdy wyjaśniłem mu dlaczego odpsuje:

Możesz mnie liznąć w jajko.

A


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:05 
 
Zaki napisał(a):
Stał przed AH nago i wołał o kase


Jest nawet screen gdzies : )

-Ej spoko... nie placze , aczkolwiek wole jak mnie wyrzucaja z gild z jakiegos sensownego powodu :wink:

Cytuj:
No wiec zdarza się i wydaliłem go gdy wyjaśniłem mu dlaczego odpsuje:

Możesz mnie liznąć w jajko.


no bo mozesz , nie zabraniam :har: - caly czas aktualne

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:06 
 
a myślisz, że bym chciał wole lizać coś innego ale u mojej dziewczyny, jeśli ty wolisz chłopców to nie startuj do mnie!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:08 
 
:lol:
Ten numer z tamponami byl akurat niezly. Jesli za to go wywaliles to bidaku faktycznie poczucie humoru Ci kuleje.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 20:13 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:10 
 
poszukam kogo innego :x

IMO nie muszisz informowac wszystkich tutaj ze jestes wielkim milosnikiem slonej wody :har: :har: :har:


Ostatnio edytowano 4 maja 2005, 20:12 przez Smolik, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:12 
 
I chwała ci za to,


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:26 
 
Zychoo napisał(a):
:lol:
Ten numer z tamponami byl akurat niezly. Jesli za to go wywaliles to bidaku faktycznie poczucie humoru Ci kuleje.



Widocznie nie mam poczucia humoru. Za stary na to jestem! A wydalony został z 2 powodów:
1.Nie spodobał mi sie jego dowcip.
2.Nie reagował na moje prośby, żeby zejść z tych skrzyń!


I po tym co tu przeczytałem dochodze do wniosku, że to była słuszna decyzja.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:40 
 
Dwutlenek napisał(a):
Stane tu po stronie Smolika... nie jest tajemnicą że jest arogancki, ale chociaż tępy nie jest :]


to ja bym tutaj dyskutował.
Tępy może i nie jest bo nie przechwala się jakimś papierkiem na swoje dysmózgowie. Ale przesadną inteligencją też nie błyszczy... Dlaczego?
Bo inteligentny człowiek jak zechce to powie spierdalaj w taki sposób, że rozmówca poczuje podniecenie na myśl o czekającej go podróży ;) A takie zwykłe chłopskie "kurwa", "spierdalaj" to bardziej pasuje robolowi czy babci klozetowej która ze ścierą gania pijaczków bo wody w kiblu nie spuścili.
Z drugiej strony, możliwe, że jest w takim wieku, że za wszelką cenę i przy każdej okazji ma potrzebę udowadniania swojej męskości. Nastolatki często przeklinają by udowodnić że już są dorośli. Niektórzy potrzebują trochę czasu by zrozumieć, że bycie mężczyzną nie oznacza wtracanie "kurwa" w każde zdanie.
Imho smolik wyrośniesz ze swojej arogancji i chamstwa tak samo jak wyrosłeś z pampersów.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:42 
 
Smolik napisał(a):
Hm , teraz wiekszosc polakow w WoWie to bezmozgi - jakis typ stoi pod ah i krzyczy "Kupie miecz za dogodna cene , poszukuje uzdolnionego kowala" - BL PvP serwer...

cholera , rece opadaja...


Tak po pierwsze to niby czemu nazywasz bezmozgiem tego co tak wolal:O ? Poprawcie smnie jesli suie myle ale krzyczec i na /say mozna uzywac dowolnego jezyka?

Za to twoje teksty ktore widzialem na screenach i o ktorych mowili mi znajomi faktycznie wyraznie swiadcza o poziomie jaki prezentujesz...
Lol i ty chcesz zeby cie przyjeli do Ifernal Affairs :D Poprosilem znajomych ktorzy tam sa zeby dali znac Ragewindowi jaki mily i kulturalny z ciebie gosc

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:43 
 
Vercin napisał(a):
Poprawcie smnie jesli suie myle ale krzyczec i na /say mozna uzywac dowolnego jezyka?

Poprawiam Cie. Na kanalach ogolnodostepnych obowiazuje francuski, angielski lub niemiecki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:49 
 
Chyba tez stane czesciowo po stronie smolika [nie liczac motywu z tym calym pr0]
a> wiem co dzieje sie z magami po dziesiatej takiej samej prosbie o wode [mam na nich swoj sposob dzialajacy w 95%]
b> tampony byly zabawne, a na prosbe szefa gildii o zejscie z skrzynki zareagowalbym tylko /lick /lick /hug
c> lepiej byc evil smolikiem niz 13letnim whinerem [nie bylo to odnosnie nikogo stad]

Gdyby nie bylo smolika i jemu podobnych forum byloby nudne - zostalaby banda troskliwych misiow. Jezyk, fakt, zbyt odstajacy od norm, ale poglady calkiem tresciwe.

:] /purr :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:54 
 
No coz skoro stajecie po jego stronie to nie raza was odzywki typu "siij pale kurwo czy odpwiadanie na prosbe o cos spierdalaj. Rozumiem iz dla was to normalka i tak sie do siebie zwracacie do siebie np w gildi...
Pogratulowac


Nikt nie lubi zebractwa i jako iz stalo sie nagminne to wkurza ludzi jeszcze bardziej niz 23244 prosb o wode. Jak mu sie nudzilo i chcial sobie podowcipkowac to mogl wejsc altem bez gildiowego taga i nie robic wstydu i opini gildi zebrakow kolegom. Poroposil go guild master czy tam kots zeby przestal a on to olal i kazal mu na koniec possac jajka...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 20:59 
 
Vercin napisał(a):
No coz skoro stajecie po jego stronie to nie raza was odzywki typu "siij pale kurwo czy odpwiadanie na prosbe o cos spierdalaj. Rozumiem iz dla was to normalka i tak sie do siebie zwracacie do siebie np w gildi...
Pogratulowac

No tak cale BB wyglada, a typowe powitanie brzmi "co jest, dziwko bez szkoly?" - zwlaszcza jesli jakis obcokrajowiec do nas dolacza ;]

Chodzilo o to, ze poza jezykiem taki smolik jest akceptowalny... to taka maskotka forum i kazdej gildii ;]
Zalezy od punktu widzenia... gram gdzie indziej i kogo innego prosze o wode


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 21:02 
 
No srednio jest akceptowany skoro zostal wywalony z gildi:) Zobaczymy czy po zacytowaniu kilku jego wy[powiedzi beda chcieli go w tej do ktorej stara sie dostac

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 21:10 
 
Cytuj:
robic wstydu i opini gildi zebrakow kolegom


wow , nie za powaznie podchodzicie do tej gierki ?? myślisz ze ktokolwiek zapamiętał gildię do której należał , zwłasza ze to był żart . i chyba każdy kto ma choć pół muzgu to zrozumiał .. a nie chodziło tu o żebractwo w czystej formie ? no ale mnie to .... jutro mam maturkę z polaka ,i mam czym sie przejmować ... pzdr


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 21:31 
 
meterrr napisał(a):
Cytuj:
robic wstydu i opini gildi zebrakow kolegom


wow , nie za powaznie podchodzicie do tej gierki ?? myślisz ze ktokolwiek zapamiętał gildię do której należał , zwłasza ze to był żart . i chyba każdy kto ma choć pół muzgu to zrozumiał .. a nie chodziło tu o żebractwo w czystej formie ? no ale mnie to .... jutro mam maturkę z polaka ,i mam czym sie przejmować ... pzdr



Jesteśmy w guildi i powinniśmy przestrzegać pewne zasady, on je złamał i miał wszystko w D. np. Dbanie o dobre imie guildi! Chce grać zespołowo powinien dostosować sie do guildi i przestrzegać ich zasad a nie na odwrót, jeśli chciał grać indywidualnie to mu to umożliwiłem.

Żarty pana Smolika są bynajmniej nie na miejscu, jeśli ktoś prosi o wode to mu mówić spierdalaj. Lub inne wybryki opisane wyżej. No chwileczke ale ja mam inny gust w żartach! I napewno bym się nie ucieszył kiedy bym usłuszał odzywki Pana Smolika!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 21:54 
 
Zaki napisał(a):
Jesteśmy w guildi i powinniśmy przestrzegać pewne zasady, on je złamał i miał wszystko w D. np. Dbanie o dobre imie guildi! Chce grać zespołowo powinien dostosować sie do guildi i przestrzegać ich zasad a nie na odwrót, jeśli chciał grać indywidualnie to mu to umożliwiłem.


W takim razie razie gildia powinna zapewnic Rivie tampony, widac przeciez ze panienka nie jest pierwszej swiezosci.

:]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2005, 22:07 
 
Nigdy nie myslalem ze mowienie "kurwa" i "spierdalaj" dowodzic moze meskosci... ciesze sie ze mark24 myslisz o tym w ten sposob.
To mi sie podoba
Cytuj:
Bo inteligentny człowiek jak zechce to powie spierdalaj w taki sposób, że rozmówca poczuje podniecenie na myśl o czekającej go podróży
Wiesz ? pojecia nie mialem ze mozna kogos podniecac wulgaryzmami , musisz miec bardzo fajny kontakt z zona...

Cytuj:
Nikt nie lubi zebractwa


Akurat nie bylo to zebractwo z litosci , a z dowcipu... dostalem jak mowilem duzo jak dla mnie kasy. Przykro mi ze wy , zadnego poczucia humoru nie macie. Pozwolcie ze ten wasz "super klimat rpg w wow" popsuje wam moimi tamponami , oraz zbieraniem hajsu na operacje powiekszania biustu :<

Inteligencja polega na posiadaniu wielu skojarzen.Tyczy sie do przedmiotow scislych , ale takze i zycia codziennego - rozwiazywaniu problemow , dostrzegania alternatywnych wyjsc z sytuacji. Ma to zwiazek z pojmowaniem dowcipow. Mozna okreslac tzw. poziom dowcipu. Byly nawet ciekawe badania dotyczace tej kwestii.
Jest lepiej , gdyz coraz wiecej ludzi pojmuje moj humor ( a jestem zwolennikiem "angielskiego" poczucia humoru ) tzn. ze nie jestescie tacy glupi :-D hihi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.