mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 18:59 
Cytuj  
Nieprawda. Mozna warlockiem zabijac z prawie rowna magowi predkoscia, a musiec odpoczywac rzadko. Jesli sie chce, mozna w ogole nie odpoczywac. Ba! Nawet ostatnio przy grindowaniu nie zszedlem ani na chwile ponizej poziomu polowy many (thx to life tap). Oczywiscie o life musi martwic sie tylko void.

Wbrew powszechnej opinii lock tez potrafi miec duzy dmg. Jedynie mana mu sie szybciej konczy (z czym nie ma problemu gdy ma kto nas leczyc).


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 19:34 
Cytuj  
Tylko że z voidem to dmgu maga to raczej nie osiągniesz. Void bije z siłą przedszkolaka

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 19:36 
Cytuj  
To prawda. Zabawny jest z tymi swoimi ciosami za 15 dmg :) Niemniej trzyma aggro na tyle dobrze, ze mozesz poza swieta trojca DoTow, wrzucic jeszcze zwane przeze mnie darmowe dmg (siphon life i drain life), bo nie zciagna aggro z voida. Darmowy, bo life tapem przerabiasz z powrotem na taka ilosc many jaka zmarnowales na jego rzucenie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 19:48 
Cytuj  
Life tap uważam za jeden z najlepszych skilli w grze. Miodzio. Jak zrobiłem sobie maga po dociągnięciu warlockiem do 40-tki to było widać różnicę w komforcie grania. Wnerwiały mnie te downtajmy niemiłosiernie


Posty: 33
Dołączył(a): 21.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 20:21 
Cytuj  
Znowu ja -.- jak sobie grindowalem od 52lvl do 60 to nie uzywalem voida wogole... podstawa jest imp. W instancach rownie. Moim zdaniem warlock zabija tak samo, w porywach szybciej niz mag. Robie 3xx dps na jednym mobie, krytole wchodza po 2050 dmg. Tak naprawde to duzo zależy od drzewka w jakie idziecie. Ja robie dmg dealera bo i w pvp i w instancach sobie dobrze radzi. A pozatym takim aoe jak hellfire potrafie osiagnac 10k dps ^^.

Mekon[/url][/u]

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 22:22 
Cytuj  
Warlockiem mialem zazwyczaj trochę lepszy exp / h grindując w tej samej lokacji np. 20k a magiem 15k. A co do tego, że warlock nigdy nie ma downtime'u to nie do końca się z tym zgodzę. Do 40 lvl czyli do osiągnięcia Dark Pactu downtime istnieje (no, może z voidem nie ma ale wtedy xp / h znacznie spadnie).

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 5 maja 2005, 23:17 
Cytuj  
m0rfi napisał(a):
Znowu ja -.- jak sobie grindowalem od 52lvl do 60 to nie uzywalem voida wogole... podstawa jest imp. W instancach rownie. Moim zdaniem warlock zabija tak samo, w porywach szybciej niz mag. Robie 3xx dps na jednym mobie, krytole wchodza po 2050 dmg. Tak naprawde to duzo zależy od drzewka w jakie idziecie. Ja robie dmg dealera bo i w pvp i w instancach sobie dobrze radzi. A pozatym takim aoe jak hellfire potrafie osiagnac 10k dps ^^.

Mekon[/url][/u]

Mozesz napisac w co inwestowales talenty i jaka jest twoja strategia na klasy melee, bo po wprowadzeniu trinketow z immuine na fear warlock juz nie ma tak latwo w pvp

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 00:25 
Cytuj  
Trinkiety nie ułatwiają życia warlocków. Śmieję się, że teraz warlock to chodzący HK, a nawet dwa HKs bo jest jeszcze soulstone :lol:

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 02:32 
Cytuj  
Spotkalem sie juz z opiniami paru kolegow warlockow ze odkad wprowadzono trinkety za PvP reward na fear (nie licze juz tych engineerow i blacksmithow ;)) to maja przycisk "i lose" ;)

ale dzis mialem akcje z warlockiem:

wpadam na kolesia, zaczynam go prac, on rzuca fear, ja trinket off, on pije pota, ja go nukuje, on zre healthstone, ja go dalej nukuje ;) , pada.... 300 many mam w baku po tym nukowaniu, on resuje sie soulstonem, ja odwrot, on fear, moj trinket ma jeszcze cooldowna wiec cmentarz ;)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 08:43 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
A jego dps jest znakomity.


Nie jest to reprezentatywne, bo MC jest specyficzne.

Ale z czyszczenia trashu do Majordomo.

2x mniejszy dmg niz ice mage. Porownywalny z fire/ice mage, warriorem ktory tankuje.

2 x mniejszy niz przecietny hunter/rogue. (2.5 mniejszy, niz najlepszy hunter/rogue).

Ale. Mielismy jeden run, gdzie arms/fury warrior był drugi, prawie rowno z najlepszym rogue.

Te statystyki sa dosc dobre, ale to jest z affliction locka, spamujacego shadowbolt, ile sie da - tyle ze w niektorych miejscach, spamuje sie banish, a nie dmg, wiec na pewno ma to wpływ na całość.

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 09:36 
Cytuj  
psk napisał(a):
2x mniejszy dmg niz ice mage. Porownywalny z fire/ice mage, warriorem ktory tankuje.


Eeeee... Chyba nie rozumiem?

emesio


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 10:28 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Nieprawda. Mozna warlockiem zabijac z prawie rowna magowi predkoscia, a musiec odpoczywac rzadko. Jesli sie chce, mozna w ogole nie odpoczywac. Ba! Nawet ostatnio przy grindowaniu nie zszedlem ani na chwile ponizej poziomu polowy many (thx to life tap). Oczywiscie o life musi martwic sie tylko void.

Wbrew powszechnej opinii lock tez potrafi miec duzy dmg. Jedynie mana mu sie szybciej konczy (z czym nie ma problemu gdy ma kto nas leczyc).


lol jesli dobrze rozumiem twoj post chodzi oto ze w instancji sie lockowi konczy mana to uzywa life tap a healer ma go leczyc, powiem tak ja staram sie uwazac na wszystkich czlonkow party (czasem nieostrozny rogue/mag zlapia aggro) ale jak by mi ktos taki numer zrobil to nawet bym go nie wskrzesil (szkoda cooldowna)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:35 
Cytuj  
Pytanie troche z innej beczki.Gram warlockiem i odrazu nastawilem sie na (dwu recznie) laski.Wszystko wporzadku tylko wszystkich warlockow co widze maja albo daggery albo miecz a w drugiej recej stone itp.I tak sie zastanawiam co jest lepsze 1h bron czy laski?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:42 
Cytuj  
Nileno napisał(a):
Pytanie troche z innej beczki.Gram warlockiem i odrazu nastawilem sie na (dwu recznie) laski.Wszystko wporzadku tylko wszystkich warlockow co widze maja albo daggery albo miecz a w drugiej recej stone itp.I tak sie zastanawiam co jest lepsze 1h bron czy laski?


to co ci w sumie da wieksze addy bo warlock ani z laski nie bije ani z miecza :)

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:45 
Cytuj  
bije ale sporadycznie.No to zeby wyciagnac troche wiecej info czy z racji ze bronie sa 2h posiadaja mozliwosc wekszych bonusow niz bronie 1h?

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:48 
Cytuj  
emesio napisał(a):
psk napisał(a):
2x mniejszy dmg niz ice mage. Porownywalny z fire/ice mage, warriorem ktory tankuje.


Eeeee... Chyba nie rozumiem?

emesio


fire/ice <- miałem na mysli mieszany build ice/fire, z przewaga fire. Wiem, ze jedna osoba sie niedawno u nas respecnela wiecej na fire z powodu pvp, i z dmg done spadla mocno w dol w MC. Nie znam dokladnie buildu, bardziej chodzilo mi o to, ze zaden warlock nie byl w stanie zrobic jakiegos wiekszego dmg. Spamowanie banish do dmg sie nie zalicza, ale decurse takze nie.

Destruction warlock jest w stanie miec dps maga. Ale nie w MC, tam ma nizsze niz affliction - 0 immolation, 0 searing pain, mana tez sie szybciej konczy, jeden bandaz wystarcza na 5 shadowboltow, a mozna uzyc tylko co 1 min (tak, czasem mozna dostac heal, czasem... ) - mi moj mana pool wystarcza na okolo 50 sekund. Jesli walka trwa 10 min.....

Co do warriora. Mam dmg porownywalny z MT.

ogolnie, calkiem ciekawe: http://www.ascentguild.com/phpnuke/

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:52 
Cytuj  
psk napisał(a):
ogolnie, calkiem ciekawe: http://www.ascentguild.com/phpnuke/


Ano i dobrze pokazuje, że Blizzard musi się wziąść za balans DPS między klasami melee a casterami bo póki co z każdym patchem pompuje tych pierwszych i nerfuje tych drugich.

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 11:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
warlock ani z laski nie bije ani z miecza :)


Od kiedy? :P

Fakt, laska to moze nie, ale miecz/sztylet + firestone. -> DoT, DoT, melee. I można miec spellstone. (uzywam, dosc czesto).

Pozatym, z Penelope's Rose i sztyletem z +11 stam mam +21 stam. Raczej ciezko znalezc taka laske, z taka stamina. (nie, ze nie ma).

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:00 
Cytuj  
psk napisał(a):
Fabianek napisał(a):
warlock ani z laski nie bije ani z miecza :)


Od kiedy? :P

Fakt, laska to moze nie, ale miecz/sztylet + firestone. -> DoT, DoT, melee. I można miec spellstone. (uzywam, dosc czesto).

Pozatym, z Penelope's Rose i sztyletem z +11 stam mam +21 stam. Raczej ciezko znalezc taka laske, z taka stamina. (nie, ze nie ma).


no nie mow ze okladasz moba z broni jak meele

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 12:04 
Cytuj  
Oczywiscie, ze tak. Z impem i firestone spadaja dosc szybko, a nie zabieraja za duzo many. (in plus, w kwestii mana/hp w porownaniu do DoT, DoT, Life drain tank)


Ostatnio edytowano 6 maja 2005, 12:06 przez psk, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.