mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:32 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Uzywa sie, np jak idziesz z priestem na wymanowanie, kiedy priescik is low on mana to poly, bandaze +evo jak trzeba i priest jest trupem, albo to samo tylko z paladynkiem jak sie healnie pod shieldem, wtedy poly i masz czas na przygotowanie nuka.

Rouge niestety jak nie zdejmie maga w pierwszych 2 ciosach to ma przesrane, blink + poly i nara....standardowa moja walka z rouge: dostaje w plecki jak pije/jem po walce z mobem, pol hp (albo i wiecej) idzie w 3 sek, blink + poly i nastepny HK do kolekcji....zazwyczaj potem nie proboje jeszcze raz bo wie co go czeka.

A w raidach mag ktory nie jest w kazdej chwili przygotowany na ciosik w plecki to jakis noob mag, przecie palec nad klawiszem blink to podstawa w Hilsbrand Foothills......



Nie wiem co Ty za rogue spotykasz, bo ja po ambushu jak nie zdaze zrobic gouge to biegne przed siebie a tam ... mag po blinku i z odnowina energia gouge albo jesli sie odwroci to BS z miejsca i zostaje mu HP tyle ze zabijam go z luku po frost novie lub nie zyje, ewentualnie jesli ma sporo wiecej jak 3k hp po frostnowie vanish i sprint i next ambush ewentualnie jesli bez frost novy to poprawka eviskiem ^^ i until next time ...

8)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:36 
Cytuj  
Dobry mag castuje blink --> frost nova --> Polymorph:]

przewaznie blink --> polymorph... no chyba że masz taki boski refleks, żeby błyskawicznei zareagować na blink, to wtedy frost nova.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:42 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Dobry mag castuje blink --> frost nova --> Polymorph:]

przewaznie blink --> polymorph... no chyba że masz taki boski refleks, żeby błyskawicznei zareagować na blink, to wtedy frost nova.


Wyobraz sobie ze taki paseczek jest co daje immuna na poly :o i do tego trinket ktory teraz jest nowoscia po patchu z honor points :o a z frost nowy mozna wyjsc vanishem :/.

8)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 18:58 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
Dobry mag castuje blink --> frost nova --> Polymorph:]

przewaznie blink --> polymorph... no chyba że masz taki boski refleks, żeby błyskawicznei zareagować na blink, to wtedy frost nova.


Wyobraz sobie ze taki paseczek jest co daje immuna na poly :o i do tego trinket ktory teraz jest nowoscia po patchu z honor points :o a z frost nowy mozna wyjsc vanishem :/.

8)


Trinket ma downtime, vanish też... pasek... nie widziałem... ale pewnie nie każdy go ma.

Śmieszą mnie takie dwu zdaniowe recepty na zabicie przeciwnika.
Na każdego znajdzie się sposób.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:02 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Dobry mag castuje blink --> frost nova --> Polymorph:]

przewaznie blink --> polymorph... no chyba że masz taki boski refleks, żeby błyskawicznei zareagować na blink, to wtedy frost nova.


Śmieszą mnie takie dwu zdaniowe recepty na zabicie przeciwnika.
Na każdego znajdzie się sposób.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:06 
Cytuj  
Jak grochem o ściane... gdzie tam widzisz recepte na zabicie?

Napisałem tylko jak uciec z tego Twojego perfekcyjnego combo, zakładając że mag nie jest afk...

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 19:37 
Cytuj  
Sorry ale nie widzialem maga uciekajacego przed rogue :/ . EOT

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2005, 22:00 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Napisałem tylko jak uciec z tego Twojego perfekcyjnego combo, zakładając że mag nie jest afk...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 03:18 
Cytuj  
W sumie to jest fajne, jedna osoba pisze, jak zaatakowalaby, druga, jak odparlaby ten atak i przeszlz do kontrataku, pierwsza na to swoje.
Mozna tak na papierze cala bitwe przeprowadzic, przynajmniej nikomu sie palec na zlego skilla nie omsknie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 04:11 
Cytuj  
Heh, nie wiem moze mam pecha i spotykam same lamy....ale jest tak jak napisalem w moi wczesniejszym poscie, fear mi nic nie robi, jest od tego racial trend i ewentualnie trinket, priest zawsze sie wymanowuje kiedy ja mam 50-75% many.....a co do rouge to tak sie dzieje moze dlatego ze mam wyrobiony odruch, ze paluszek nad klawiszem blink mam ZAWSZE praktycznie ;) co daje naprawe szybciutki czas reakcji na ciosik w plecki, a co do trinketow co daja immuna na roze rzeczy, to dziala w obie strony, sa jeszcze potki, ogolnie wszystko zalezy od osoby grajacej.....mam widocznie pecha ze trafiam na nieumiejace grac lamy.... :( Do czasu az spotkam jakiegos priesta/rouge co mnie rozjebie na lajcie to podtrzymuje swoje spostrzezenia :D

Edit:
Acha Frost Nove zostawiam na pozniej, jak rouge wychodzi z poly i wlacza sprinta, bez tego jest imho ciezko......

Ktos tam mowil ze leci do przodu jak nie zdejmie maga w 2 ciosach, fajnie jak w 1.5s pokonujesz 20y bez sprinta to ciekawe jakiego speed hacka uzywasz ;) A na luk, heh no ja tylko sie smieje jak mi rouge wyciaga luk......badzmy powazni, z czym do ludzi :D

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 07:54 
Cytuj  
No wlasnie badzmy powazni, rogue nie uzywajacy sprinta > idiota. Łuk > 400-500 dmg na crit a ~ 200 zazwyczaj z normalnego strzalu :o wiec nie badz taki uprzedzony do broni ranged w rekach rogue bo ja uzywam czesto ze smiertelnym skutkiem dla wroga :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2005, 11:05 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Heh, nie wiem moze mam pecha i spotykam same lamy....ale jest tak jak napisalem w moi wczesniejszym poscie, fear mi nic nie robi, jest od tego racial trend i ewentualnie trinket, priest zawsze sie wymanowuje kiedy ja mam 50-75% many

No offence, ale z kim ty grasz, ze priest potrafi sie wymanowac w walce z magiem?
Przdstaw mi to blizej, bo sobie nie wyobrazam [myslac o pvp mysle o sh priescie, bo holy bic to nie wypada ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.