mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 14:58 
 
HAHAH Co do AFK powiedzcie mi szczerze Jaki tepak siada w srodku wojny na polu walki wyciaga sobie FLAGE z napisem AFK i zaczyna jesc BULKE np ?
pewnie to jakis nowy trend ;P
pewnie wywodzi sie z iraku czy skas HAHA bo nie wiem nie znam zolnierza ktory by tak zrobil na fracie ^^
tak samo w WoW co koles se siada np gdzies na drodze i idze w pizdu na placki bo mama mu zrobila to znaczy ze co mam czekac 1h bo on je je ?
no qrde ludzie to jest Gra czy plac zabaw dla pzreczkolakow ?

kazdy inteligent wie ze w WInterSpringu naparzaja sie caly czas ludzie i ze miasto to jest pole bitwy to wytlumaczcie mi czego nie rozumiecie ?

nie umiecie nacisnac ESC i LOGOUT czy co ?

to chyba nie ejst takie trudne ?

buffy zostaja do 15 min woda jedzienie zrobione pzrez magow zostaje i nie ebdzieciemili zadnych problemow LOL
naprawde niektorzy sa bezmyslni
i moze po to powinno sie zrobic Warsztaty ale nie dla Graczy bo normalny Gracz wie o takich zdarzeniach ale warsztaty dla NOOBOW i ludzi bez Fantazji ktorzy siadaja se gdzie popadnie i myla ze co ?

Nawet MOBBY sa bardziej inteligetne bo czasem podejda i zabija takiego pacana wiec czemu ja mam tego nie zrobic ?

to znaczy ze ejstem idiota ?
nie sadze znaczy to ze nie ejstem tak glupi jak osoba ktora dopuszcza do takich zdazen a potem smaruje takie bzdory Na forach HAHAH

pozdrawiam wybaczcie mi O milosciwi AFK PPL :D


Posty: 6
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 15:03 
 
WIEM !!!

Pujde na Wojne na srodku pola bitwy podnioose Reke podczas jakiejs wymiany kul albo obstrzalu altyleri i krzykne STOOOP STOOOP
przestancie strzelac !!!

MOJA MAMA DZWONI !!!
QRDE LUDZIE STOOPA JESTEM AFK !!!

AHAHHAHAHA powodzenia luidzie HAHAHAH

czuje sie jak bym mial znowu 15 lat :D

chyba zaczne tak robic :)


:wtf:

Chetnie bym sobie posmigal posmial sie z Hordziakami czasem albo pobil sie na piachy albo postrzelal sobie z rozdzki ale poprostu z wami sie nie da jestescie tacy drobiazgowi do tego sentymentalni a wiekszosc takich wlasnie AFK PPL to ma cos nie tak pod sufitem skoro wystawia swoja postac na srodku a potem sie wqrza ze go zabili ^^

Buziaczki Misie jestescie SUPER :)

BIGI KOCHAM CIE !!
;D

ide AFK ;]

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 15:26 
 
Ja tu nie chce wszczynac jakis wewnetrznych czy poza wewnetrznych wojenek ;) nie czuje juz potrzeby gry w jakiejkolwiek glidii z tego wzgledu ze malo juz mi sie chce grac w ta gre, nie mowiac o lazeniu do instancji czy pomocy komus. Po co jakiejkolwiek glidii taki zawodnik ;) napewno ostatnia przyczyna bylo to ze ktostam psioczy na DUNE, lol, takze Viper nie mniej do mnie urazy. Na tym forum wiekszosc piszacych to horda i dla mnie normalne jest ze jak DUNE kogos pojedzie to jest afera a jak TSA czy Nithilium zergami 60 lvl wpada do Darkshire i trzaska gosci lvl 30 to jest wporzadku. Wlasnie "polaczki" mi obrzydzaja chec grania w taka masówke bo wszedzie tylko zlosc i zawisc.

Na tym forum tak samo, kazda dyskusja konczy sie flame horde vs aliance. Nie wiem jak jest na US ale widze ze na EU jest tragicznie. Wiem ze wiekszosc to przewidziala, mieliscie racje ;) Blizzard powinien dodac ulotke do pudelka ze to nie gra dla ludzi co nie umieja poluzowac - w szczegolnosci dla Ruskow i Polakow (wspominam ruskow bo oni byli jeszcze lepsi, jak ich reprezentacja przegrala w CS`a na WCG w korei z francja podeszli i spuscili im wpierdol)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 15:29 
 
*chlipie w rękaw*


Ostatnio edytowano 14 maja 2005, 19:49 przez Dwutlenek, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 16:27 
 
Teraz do gimnazjum sa egzaminy wiec jemu to nie grozi :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 16:28 
 
ViperDUNE napisał(a):
HAHAH Co do AFK powiedzcie mi szczerze Jaki tepak siada w srodku wojny na polu walki wyciaga sobie FLAGE z napisem AFK i zaczyna jesc BULKE np ?


spoko, takich zabijac to sama przyjemnosc :)

Cytuj:
kazdy inteligent wie ze w WInterSpringu naparzaja sie caly czas ludzie i ze miasto to jest pole bitwy to wytlumaczcie mi czego nie rozumiecie ?


wszystko gra..... caly Warcraft to pole bitwy :) Darujesz komus zycie, to on za chwile zawola kumpli i ciebie zabije... tak wiec nie ma sensu sie nad nikim litowac.. tu masz racje :)

Cytuj:
i moze po to powinno sie zrobic Warsztaty ale nie dla Graczy bo normalny Gracz wie o takich zdarzeniach ale warsztaty dla NOOBOW i ludzi bez Fantazji ktorzy siadaja se gdzie popadnie i myla ze co ?


to wtedy nie powinno sie tego nazywac "warsztaty" tylko "pogadanka" :) Warsztaty to mi sie kojarza z czyms solidnym, a nie laniem wody dla noobow :)


_________________




Posty: 6
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 17:11 
 
Ja tu nie przyszedłem wszczynac żadnych wojen bluzgać czy robic z ludzi szmaty to po pierwsze.

Po drugie posluchajcie siebie :)

nie zdążyłem napisać posta a już mi koleś ubliża że zanim dojde do gimnazjum na zawał padne HAHA
to ci powiem w prost dla mnie takie gadki to dziecinada dlatego mało sie wypowiadam na takich Forach bo zawsze znajdzie się taka osoba jak ty która bedzie chciała pokazać jaka jest super i jakie Super texty pisze i jaka jest inteligentna i taki topic bedzie się ciągną w nieskończoność
powiem ci że nie musze sie marrtwić o gimnazjum ponieważ jestem od dawna Studentem powiem ci jeszcze że nie mam kompleksów i nie musze ubliżać ani wyzywać ludzi na forach żeby czuc sie lepszym ważnym czy pokazać że mam cos do powiedzenia

oraz dam ci dobrą rade zanim komuś dogadasz albo ubliżysz pomyśl czy czasem z siebie nie robisz idioty i nie pokazujesz że właśnie to ty jesteś na poziomie jak to ty powiedziałeś ucznia który właśnie ma pisać egzamin do Gimnazjum

ja swoimi Wypowiedziami może nie zabłysne wiem o tym i potrafie sie do tego przyznaćale próbuje sobie obracać rzeczy tego typu w żart i podyskutować niż siedzieć jak nadenty BUFFON i robić z siebie księcia oraz jakiegos MASTA BLASTA przed którym tzreba sie pokłonić i dostać jego Aprobate zanim coś tu sie napisze żeby przypadkiem taki książe nie pisał takich bzdór i nie zaczą mnie porównywac do dziecka wiec zastanów sie nad sobą

Znam wiele Młodych ludzi w wieku 14 lat którzy szanuja starszych mają poczucie Humoru nie muszą sie dowartościowywać pisząc takie głupoty

i ja szanuje ich za to chodz są odemnie dużo młodsi a ty pewnie widząc takiego smarka bys sie usmiał i jeszcze postarał sie zabrać mu lizaka

a myśle że jego potencjał intelektualny w dużej mierze pzrerasta twój przynajmniej pod względem zachowania i kultóry bo ty tu pokazujesz tylko CHLEW i chęć wszczynania bezpodstawnych i nie potrzebnych zatargów i kłutni

Pozdrawiam ViperDUNE
a coś tam to se wsadź cie w.....
jeśli nawet przepisać nie potrafisz skoro nie pamiętasz

Pozdrawiam wszystkich miłego dnia

:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 17:25 
 
bosz.... Niech jakis mod tu zajrzy i wyrzuci temat w kosmos

Tak dla uscislenia, AFK to nie sytuacja, gdy toon siada i je buleczke, tylko gdy gracz chwilowo nie kontroluje gry = postac zemdlala ;]
Nasze chary cierpia na narkolepsje patrzac z punktu gry, co jakis czas zasypiaja/traca swiadomosc na dluzej lub krocej... ladnie to omdlalego narkoleptyka bic?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 17:31 
 
ViperDUNE napisał(a):
... jestem od dawna Studentem...

..w prost...
..nadenty...
...bzdór...
..kultóry...
...kłutni...


Studentem to ty jeszcze dlugo nie bedziesz, skoro tyle błedów robisz :) Nie pochlebiaj wiec sobie....smarku :>


_________________



*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 17:34 
 
flame flame flame ... a ruscy sie cieszą ... O_O i o co chodzi tak wogóle ...


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 17:55 
 
Huragan i zauważ co teraz zrobiles HAHA Smarka to zrob sobie i wychowaj u wiesz mi ze jedyną osoba ktora tu sie popisuje w tym momencie to jestes ty i mysle ze że dam se spokuj ponieważ to że robie Błedy w niczym mi nie pzreszkadza tak samo jak moim wykładowcą :)
ale widze że ty chyba nie amsz pojecia o studiach nic a nic bo pewnie daleka droga pzred toba :)

PAP te Forum to jest jeden stek bzdór dzieki takim ludzią jak ty
ktorych jara wytykanie bledow kiedy juz nic nie maja wiecej do powiedzenia powodzenia Blebie bo inaczej nie nazwe takiego czlowieka jak ty i idz lepiej grac w WoWa moze cos osiagniesz i czyms tu zablysniesz ^^

pap milego czytania tych stek Glupot

a jak Bys jednak chcial mnie poznac to zapraszam wydaj na bilet i przyjedz to ci pokaze jaki smark zemnie ^^
chetnie cie poznam osobiscie i jesli taki wygadany ejstes i inteligentny to sie nie chowaj za haslem wole pograc w wowa w domu bo pewnie z niego nie wychodzisz do ludzi wogule ehehe
tylko wpadnij pokaz swoja wyzszosc i pokaz jaki jestes Super :)

mam andzieje ze ktos zablokuje to gadke bo to jest coraz bardziej smieszne ;D
A HURAGAN nie kompromituj sie wytykajac mi bledy moge je robic a ty piszac po prawnie wcale nie ebdziesz nigdy lepszy o demie czy od ludzie ktorzy pisza z błedami ^^

takie zycie ;D

Moj mistrzu ortografi Klaniam sie tobie i idz wykladaj na Studiach AHAHHA
Polonistyke ;D
pewnie zalicza cie do takich niedocenionych profesorkof ktorzy dla wlasnego zaspokojenia beda usadzac Studentow i traktowac ich jak Gówno bo maja Dyzortografie czy Dyslekcje HAHA

Dopuki sam jej nie masz czujesz sie wazny i lepszy a ja ze mam to mozesz mnie z blotem mieszac boze czlowieku przyzwyczailem sie

naszczescie Studia to inna bajka a ty moze sie o nich dowiesz za pare lat i mzoe cie naucza szacunku do innych bo zauwaz ze ja choc bledy robie to nie musze szukac ich u innych i smiac sie z nich zeby sie dowartosciowac i pokazac ze jstem Kims ;D

Wali mnie kto jak pisze byle mial cos do powiedzenia i powiedzal to bez zawisci i bez jakis glupich docinek ^^
ty sie do nich nie zaliczasz ^^

pewnie mama cie nie pusci na taki zjazd ;D

duzo osob dojezdza z konca polski i nie zali im wpasc napic sie z nammi pogadac posmiac sie i mam wylane czy jest Horda czy aliantem bede sioe dobzre bawil i bede obgadywal takich NooBow jak ty a ty bedziesz sie zwijal tam w domu przy kompie

a ci co bedea mieli domnie jakas sprawe to mysle ze ebda na tyle odwazni ze bede potrafili mi to powiedziec w oczy a nie z za komputera uzywajac Forum ze by przy okazji pokazac jakim to jest sie mistrzem Ortografi HAHA

wystartuj w jakims konkursoie nadajesz sie ;D
HAHA kupa smiechu z ciebie ;]

Shamanq ^^

postaw se Jakis totemik dajacy Aure samozadowolenia zebym juz nie musial bledow tu robic zeby cie zaspokajac i dawac pretext na kolejny Super post ^^
bo pewnie te 1000 postow nabiles wlasnie w taki sposob HAH

Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz :D

i pzrepraszam za ten beznadziejny potok slow i szacuneczek dla ludzi z poczuciem Humoru ;D

i dla tych kturzy twierdza ze powinno sie zamknac ten temat jest on do dupy ^^

i ta gadka sensu nie ma :D

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 18:00 
 
Błędy to jedno... a taki "przejrzysty" tekst to drugie :har:

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 18:25 
 
Nie wiem co Viper pisze, nie udało mi się przeczytać ani jednego z jego przepięknych postów, jedynie mam prośbę, o której mówiłem wcześniej, proszę o usuwanie takich whine-threedów zaśmiecających forum.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 18:53 
 
Nie przebrnelem przez wszystkie posty,ale :

Utrata CP lub durability w trakcie PvP - glupota. Tak jak w tej chwili oplaca sie "polowac" solo lub w 2 soobowych grupach, tak po takiej zmianie sam zaczalbym biegac w 5. Dlaczego ?
Efektywnoc. Zabijam horde dla przyjemnsoci i dla CP. W tej chwili najwiecej CP maja osoby bijace duzo solo/w 2jke. Po wprowadzeniu takich kar bylo by to b. nieoplacalne. CHodzac w 2 osoby czesto mozna pasc i ostatecznie duzo na takich polowaniach stracic. Hillsbrand opustoszalo by. Po Plagulandsach itp jezdzilo by duzo grupek 5-10 osob.Wtedy dopiero zacznie sie gankowanie...

Jesli gankowanie tak wam przeszkadza - poczekajcie troche. BG rozwiaze problem, a CI kretyni ktorzy poluja w grupach 5 i wiecej osobowych moze wrescie zrozumieja, ze za to jest bardzo malo CP, wiec korzysci zadne. Przyjemnosc z zabicia 5 vs 1 tez zadna. Wiec...

Ataki samobojcze tez nie zawsze sa dobre. Czesto wywala nas na cmentarz oddalony o 5 min drogi. Dodatkowo narazamy sie na bycie przykampionym. Przy czym w czasie walki czasem musnie nas jakis mobek i pac - 10% durability loss.

TheDust: mozecie poszczycic sie rogue, ktory podajce jako 1 Standing spedza cale dnie w SouthShore pod gryfem (czekajac 30sek az zacznie "dawac CP") , albo w Inn bije ludzi najczesciej AFK. Nick: Eticks (czy cos takiego). Po zabiciu 1 osoby najszczesciej pada. Jestem pewien, ze 1/2 PvPujacech czesci 60lvl alliance zna go. Sam z chlopakami z FiRe czesto bije go lapiac go jak rybke - staje na srodku SS z <AFK>.
Dodatkowo pozdrawiam panow z TheDust ktorzy w solo gdzie obie strony maja full mane/hp uciekaja gdzie pieprz rosnie. (macie duzo gildiowiczow, wiec takich osob tez mozna spotkac sporo)
Jeszcze inny pan z TheDust - wpadam sam i jakas grupka 2 osobowa alliance w 4-5 "niebieskich" hordziakow w Bulwarku. My zaatakowani wygrywamy, kiedy ów pan zwietrzyl okazje zeby uciec :P

Huragan zaczelesc obrazac moja gildie DUNE. Kilka osob uogulniles do calej gildii. Nie bede stal obok milo patrzac jak obrazasz moich kolegow - to jest powodem "flamow". The DUST trafilo na liste KOS - zabij, zapluj i zakampuj. Osobiscie nie lubie tam tylko 1 szamana..

Szacunkiem dale CALA gildie Nithlum. Wspaniala gildia PvE i PvP.
Dodatkowo /bow dla Roacha ( zawsze pozwala sie uleczyc przed duelem ), Nazgula, Vorga, Biffiego.

EDIT:
Apropo tych rogue co oni tacy zli niedobrzy i wykorzystuja mozliwosci jakie daje im ich klasa : Kiedys z ludzmi zrobilismy sobie niezla beke - zlapalismy hordziaka chyba w 10 osob, zamienialismy go a owieczke - stalismy w kolo, tanczylismy i bilismy go piesciami - pozniej znow leczylismy go polomorfem. Skoro mecza waz tak CI rogue - wezcie jakis magow, zamieniajcie ich w owieczki ladne kilka minut - poznecajcie sie troche nad Nimi, to moze zmienia rejony polowan :)

DOdam jeszcze: w ciagu calego zywota zabilem moze z 2 osoby afk.
Nie zabijalbym nikogo ponizej 60 lvla jesli nie byloby was tak kurewsko malo. Inni gracze narzucaja b. duzy poziom i robia nawet 20k CP / dzien. Jesli wybrzydalbym i bil tylko lvl 60 to 99% czasu poswiecilbym tylko na szukanie takich przeciwnikow. Dajcie mi spoty, gdzie zawsze znajde kogos nowego do 1 vs 1 a nigdy wiecej nie zabije lduzi ponziej 60 lvla, lub bijacych sie z mobkami. Sam zawsze czkekam, az przeciwnik walke z mobkiem skonczy ( ludzie, ktorzy wiedza jak dziala CP wiedza czemu ) - wyjatkiem jest atakowanie 2-3 wrogow samemu, lub rogue ktory ucieka vanishem.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 19:21 
 
Wiecie co skasujcie ten topik i Vipera :D
@BaSiC - nie obraź się, ale skuteczniej bym dobierał ludzi (bo wnioskuje ze jesteś GM DUNE), (może jakieś testy na IQ dla nich), bo Viper to nawet pisać nie umie.
Czemu się dziwisz, że ktoś uogólnia ? Jeśli ktoś ma napis DUNE i zachowuje się jak debil to chyba dobrze o gildii nie świadczy ? No chyba, że się mylę ?

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 19:36 
 
BaSiC napisał(a):
TheDust: mozecie poszczycic sie rogue, ktory podajce jako 1 Standing spedza cale dnie w SouthShore pod gryfem (czekajac 30sek az zacznie "dawac CP") , albo w Inn bije ludzi najczesciej AFK. Nick: Eticks (czy cos takiego). Po zabiciu 1 osoby najszczesciej pada. Jestem pewien, ze 1/2 PvPujacech czesci 60lvl alliance zna go. Sam z chlopakami z FiRe czesto bije go lapiac go jak rybke - staje na srodku SS z <AFK>.


Kargath i dwaj od was (zdaje sie glownie Mitsuru i ktos tam jeszcze na zmiane) dokladnie to samo co opisales siedza caly dzien i ataki kamikaze(afk najchetniej albo w inn)
Zapewniam cie ze Nihilum nie sa wcale tacy kewl i fajni ale chyba kazdy musi przyznac iz to najlepsza gildia na calym serwerze BL

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 19:36 
 
BaSiC napisał(a):
Ataki samobojcze tez nie zawsze sa dobre. Czesto wywala nas na cmentarz oddalony o 5 min drogi. Dodatkowo narazamy sie na bycie przykampionym. Przy czym w czasie walki czasem musnie nas jakis mobek i pac - 10% durability loss.


No i? Wyobraź sobie że 80% populacji serverow to nie przeszkadza albo o tym nie myslą w momecie gdy owczy ped pcha ich żeby zdobyc kolejne wymażone/upragnione/wytęsknione HK


_________________
Obrazek

**

Posty: 217
Dołączył(a): 2.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 19:46 
 
Alkade jesli nauczylbys sie czytac ze zrozumienielm, to zrozumialbys ze Viper ma dysgrafie, dysortofrafie czy inne gowno ktore kazdemu z nas moze sie zdarzyc. Dlatgo robi dziwne bledy,literowki itd.

Z cudzej choroby, bo tym to jest, nie nalezy sie smiac. Jesli masz papierek , ze Twoje bledy sa usprawiedliwione taka wlasnie chrooba to zarowno wykladowcy na studiach jak i nauczyciele w LO nie czepiaja sie bledow, a Wy ku... musicie sie do**** .

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 19:51 
 
Zdziwiłbyś się ile osób ma tutaj podobne schorzenie :)
Czasami warto przepuscić tekst przez worda albo jakiś inny edytor i jest git.

Ja jestem wzrokowiec i mi się potem udziela jak troche poczytam.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2005, 20:15 
 
Word for teh win. (sorry nie mogłem się powstrzymać)

Poza tym dysortografia nijak ma się do sensu i składni zdań oraz do ogólnej kultury wypowiedzi.

Aha jeszcze jedno, podejście mam papierek wiec mam to w du@#$ie i będę walił tyle byków ile mi się podoba baaaardzo dobitnie świadczy o intelekcie danej osoby... Ale to taka mała dygresja ;]

A i jeszcze jedno, papierek nie zwalnia z obowiązku starania się żeby pisać poprawnie. Nauczyciele zarówno w LO (a już na pewno na studiach) naprawdę bardzo źle traktują takich, którym się nawet nie chce sprawdzić swojego tekstu. Dysortografia polega na dowolności pisowni mimo tego, że znamy zasady. A wiec taka osoba jest w stanie, jeżeli jej się chce, za drugim albo trzecim przeczytaniem tekstu wyłapać sporą część błędów.

(Przepraszam za offtop, ale jak ktoś zasłania się takimi bzdurami to po prostu nie mogę się powstrzymać)

Edit: a tak żeby było coś o wowie też to: Właśnie przed chwila dostałem od shamanka critica z frost shock'a za 1090 dmg... A potem zaraz z chain lightning za 1040. Jeżeli to ma być hybrid class która w niczym nie jest tak dobra jak pure class to ja jestem z kosmosu. Mój fireblast (też instant podobny zasięg i cd robi 900dmg z criticem (30tp w fire tree i do tego sporo itemków + fire dmg) Jednym słowem jak ktoś powiedział na officialnym forum cały Blizzard gra szamanami… cool… not…

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.