mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:17 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Ja cię przyjmę do mojej gildii - Dice with Death. Kor'gall - horde.

Będziesz moim sługą który bedzie mi przetapiał mithrill i biegał po kapcie.


Czas chyba na kolejnego bana za jawna dyskryminacje, no ale coz mozna po taakim "Smoliku" sie spodziewac :roll: toc to sa jego wyzyny :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 10:27 
Cytuj  
Widac z czasem prostota staje sie powodem do dumy... :o


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:34 
Cytuj  
Podstawa to musisz grac horda i byc mroczny

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 11:39 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Podstawa to musisz grac horda i byc mroczny


Znaczy ciemny ?
:D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:16 
Cytuj  
Archon napisał(a):
Podstawa to musisz grac horda i byc mroczny

Rzardy ci się pomyliły ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:25 
Cytuj  
praktycznie doradze.
podstawa to iśc do dużej gildii, im większa tym trudniej się dostać albo nie można sie dostać wcale. mała gildia jest dobra ale tylko do lvl 60.

wyboru dużego nie ma wiec wypisz sobie najwieksze gildie na serwerze i pogadaj z nimi :wink:

http://www.warcraftrealms.com/census.php?serverid=254


_________________
psn

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 14:27 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Archon napisał(a):
Podstawa to musisz grac horda i byc mroczny

Rzardy ci się pomyliły ;P


*usmiecha sie mrocznie* :]

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 15:40 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
mała gildia jest dobra ale tylko do lvl 60.


Dla jednych 60 to "tylko", dla innych aż. Ja gram w WoWa od 2 tyg po premierze US. Średnio gram codziennie po kilka godz, a 60-tki jeszcze nie uzyskałem. Zabawy mi nie brakuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 15:55 
Cytuj  
Libero napisał(a):
Dla jednych 60 to "tylko", dla innych aż. Ja gram w WoWa od 2 tyg po premierze US. Średnio gram codziennie po kilka godz, a 60-tki jeszcze nie uzyskałem. Zabawy mi nie brakuje.


To tak jak ja :)
Gram na EU dokładnie od 16 lutego 2005 i teraz mam 46 level (niektórzy pewnie powiedzą że dopiero ...).
Czas na granie mam ok. 2 godz. codziennie w tygodniu, w weekendy dłużej.

Ale gram dla "funu" a nie tylko levelki, levelki ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 686
Dołączył(a): 15.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2005, 19:43 
Cytuj  
Ja zapraszam do gildii "fist of devil" na serwerze pvp "Vashij" strona Horde.
Gildia ma 40 Polaków na lvl 10-50 ( typ casual czyli :D )
Serwer jest absolutnie wyjątkowy bo nia ma tu takiej rzeźni pvp jak na innych przeładowanych ludzmi realmach.
Polecam, sympatyczna atmosfera jest, nie ma spinania się a' la Smolik i leczenia swoich kompleksów w walkach z wrogą nacją przy pomocy dowolnie wrednych metod :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 11:15 
Cytuj  
seth jesli wow to dla ciebie mmorpg a nie kolejny quake to omijaj Burning Legion * (i chyba wszystkie servy pvp) szerokim lukiem, jesli jestes na "ty" z angielskim to wybierz sobie server rpg tam jest zarabisty klimat, a jesli nie to wybierz pve np. silvermoon

teraz pora na strone po ktorej bedziesz gral jesli odpowiadaja ci bezkresne pustkowia gdzie uswiadczysz 3 kamienie, 4 gorki, 8 drzew to horda jest strona ktora powinienes wybrac, jesli lubisz lasy, wodospady, ogolnie roslinnosc, duze roznice krajobrazie to powinienes wybrac alliance.

Teraz pora na klase postaci poczytaj o kazdej chociaz tyle co jest napisane w samej grze (przy wyborze postaci) jak juz wybierzesz klase, to pora na rase postepuj tak samo jak w przypadku klasy.

Aha jest jeszcze jeden przypadek ze jestes na nie z angielskim wtedy chyba lepiej odpuscic sobie wow bo gra ze slownikiem do przyjemnych nienalezy **

Lekarstwem na wszelkie bolaczki w wow sa 2 rzeczy:
- na questy (jak zrobic po co je robic i gdzie je robic) - www.thottbot.com
- na kase - trade skille (wybierz te w ktorych czujesz sie dobrze tzn myslisz ze beda najodpowiedniejsze. Na kazdej da sie rownie dobrze zarobic, ale rowniez kazdej trzeba poswiecic troche czasu ***)

* - wiem co nieco o tym servie mam rogue 55 i jestem memberem w pewnej dosc duzej gildii (co by nie robic kryptoreklamy)

** - przerabiane przeze mnie przy daggerfall afair

*** - wyjatkami od tej reguly sa inzynieria na niej nie wiele zarobisz jednak bardzo pomocna w grze, skinning nie wymaga wcale poswiecania czasu bo roznych beast jest na tyle w roznych q ze nie zdarzy ci sie sytuacja ze nie bedziesz mogl "oskinnowac" jakiegos beasta


Bodziu: masz taki fajny link "ignore" przy poscie smolika ja go kliknolem kilka tyg temu :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 14:39 
Cytuj  
Ja trafiłem na sugerowany serwer PvE Eu ... Na polska jest 5 osob na krzyż i nic nikt nie mowi :P, trafiłem "przypadkiem" w czsie kiedy organizuje się polska gildia po stronie mniejszosci narodowej na tym serwie [ aliance ]. Ludzie ogolnie sa bardzo sympatyczni i pomocni choc jest ich malo i czesto gesto maja duzo wiekszy lvl. Pomagał mi przy questach i tolerowal moja glupote sympatyczny Polak - druid 10 lv starszy niz ja, potem sie zgadalem z innym graczem z polski i porobilismy questy razem - fajna zabawa.
Dobrze jest mieć mozliwość otrzymać wsparcie od guild-mates, choc nie polecam brania kasy - zabija to w grze samodzielnosc.

Random party robione na potrzeby questu wyglada tak :
- w dobrym ukladzie wszyscy bawia sie razem, przyjmujac jakas role w tym party, wszyscy trzymaja sie razem dopuki cel questu nei zostanie zrealizowany.
- w zlym ukladzie wszyscy robia quest po czym kolesie/koles stwierdza ze juz go zrobil i musi pilnie wylaczyc zelazko ... oczywiscie zostaje sie na lodzie :)
Spotkalem sie z obydwoma przypadkami.
Inna technika na questy w WoW jest czekanie az stana sie zólte lub zielone i expowanie na zabijanych mobkach do tego casu + robienie tych latwiejszych [ jak dotad 90% mojego exp pochodzi z questow i okoloquestowych zajec ]

To tyle, jak nie wiesz gdzie isc idz gdziekolwiek - pobaw sie, zaluz nowa postac na innym serwie itd ... pogadaj z ludzmi na serwie itp
Róznice pomiedzy Horde i Aliance sa spore, nie ma komunikacji pomiedzy tymi grupami.
Nie sugeruj sie tym co jest na tym forum.
Jak jestes bardzo slaby z angielskiego - odpusc sobie WoW - mowie o totalnym braku mozliwosci komunikowanai sie w inglish, jesli masz choc minimalne umiejetnosci to sprobuj - moze sprawi granei ze sie podciagniesz w inglish.

Tak czy inaczej powodzenia.


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 15:22 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
Ja trafiłem na sugerowany serwer PvE Eu ... Na polska jest 5 osob na krzyż i nic nikt nie mowi


Czyli na Doomhammer ?
To szkoda że nie grasz po stronie Hordy ...

A propos kanału "polska" - ja na nim nie siedzę i z tego co wiem to prawie nikt z polaków w naszej gildii też nie :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2005, 21:57 
Cytuj  
Cytuj:
seth jesli wow to dla ciebie mmorpg a nie kolejny quake to omijaj Burning Legion * (i chyba wszystkie servy pvp) szerokim lukiem, jesli jestes na "ty" z angielskim to wybierz sobie server rpg tam jest zarabisty klimat, a jesli nie to wybierz pve np. silvermoon

teraz pora na strone po ktorej bedziesz gral jesli odpowiadaja ci bezkresne pustkowia gdzie uswiadczysz 3 kamienie, 4 gorki, 8 drzew to horda jest strona ktora powinienes wybrac, jesli lubisz lasy, wodospady, ogolnie roslinnosc, duze roznice krajobrazie to powinienes wybrac alliance.


stek bzdur

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 09:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
stek bzdur

uprzedziłeś mnie ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:01 
Cytuj  
Zaraz wam da ignora, bo wasz poziom wypowiedzi jest zalosnie niski : /.


_________________
cypis#2942
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 10:20 
Cytuj  
no coś ty ? tak nie można, bez uprzedzenia ? :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2005, 16:21 
Cytuj  
Jak chcesz to bądź na Bl kolejka jest nieduża więc na serwer możesz się dostać w przeciągu nie dłużej niż 5 minut. Na serwerze jest zawsze sporo osób. I nie ma tam somych wysokich poziomów są też niśkie, w zasadzie możesz spotkać postacie na każdym poziomie w równej ilości.


Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2005, 10:25 
Cytuj  
Darksorrow, gildia nazywas sie Bladeframe, po stronie hordy. Nie ma w niej polakow oprocz mnie, ale ja nie mowie w grze po polsku, wiec trzeba znac dobrze angielski.

Serwer jest mlody, wiekoszosc populacji to 30-40. Co do wymagan, przyjmujemy kazdego kto nie wykazuje oznak glupoty. Jak chcesz, to w grze postac Rehan.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.