mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:15 
Cytuj  
sirek napisał(a):
dwutlenek... chodzi o dotowanie huntera żeby nie mógł FD trap zrobić gość ma racje... czytaj całość nie kawałki


Dobrze dobrze, ale i tak chodzi mi o to, że nie ma złotych metod na jakąś klasę.

Ale tu racja oddaje honory.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:18 
Cytuj  
Eeee nie wrzucajcie do opisu czy tam sposobu na wygranie z daną klasą potionków czy zabawek inżynierskich - to bezsens. Druga strona może zrobić to samo przecież :/
Da się wygrać z każdą klasą bez takiej pomocy. Kwestia opanowania, wiedzy i treningu. Zabawki/potionki mają za zadanie wyrównać szanse jak jesteśmy przyłapani z 50%HP przez jakiegoś gankera lub umożliwić ucieczkę kosztem 1-2g.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:23 
Cytuj  
ja mówię o potionach hmm nie timerowanych niedrogich i wybacz poprostu chce pokazać że hunter nie jest taki bezbronny jak niektórzy myślą niestety nie mam umiejętności warriora więc korzystam z tego co mam pod ręką z tego co mogę zdobyć łatwo bez wielkich problemów


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:26 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
każda klasa sux jeżeli nie potrafi się nią grać Bodziu :D


Dzieki za oswiecenie, ale wybacz ze troche sie z tym twoim stwierdzeniem nie zgodze, przyklad, nie trzeba byc niesamowicie dobrym rogue zeby wygrywac wiekszosc walk, natomiast aby wygrywac z niektorymi klasami Hunterem trzeba byc naprawde dobrym i wiedziec co jak zrobic w danej chwili, szczegolnie nie posiadajac inzynierii. Wiec prosze Cie oszczedz mi tych banalnych sloganow, o ktorych kazdy wie, a przy okazji nic nie wnoszacych ! :evil:

btw. Huntera, caly czas walcze z roznymi klasami i czasem mi sie uda wygrac, czasem ... ale nie zraza mnie to, bo bardziej nastawilem sie na walke Hunterem w grupie vide BG, anizeli na solo, do opcji drugiej wybralem Maga i jak narazie jestem zadowolony.


Ostatnio edytowano 24 maja 2005, 08:37 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:31 
Cytuj  
poprę Bodzia
Są klasy bardzo proste i bardzo trudne. Co więcej walka z niektórymi klasami przez niektóre klasy jest łatwa z innymi trudniejsza. Nie ma co generalizować - prowadzenie paladyna jest na pewno dużo prostsze niż warriora, wygrana warriora z hunterem czy rogue jest na pewno dużo łatwiejsza niż z shadow priestem czy magiem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:38 
Cytuj  
No fakt. Znajomy gra/gral hunterem. W pve sobie radzil ale w pvp dostawal takie baty ze az przykro sie robilo :/ tu nie wystarczy poslac peta i walkic z dystansu :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:39 
Cytuj  
doadałbym walka huntera z lockiem jest prosta z holly priestem jest prosta z shadow... szkoda gadać z magiem da się wygrać tylko jak otwierasz z aimedshota conc i szybki pet ma się szanse... jesli chodzi o solo rogue da się hunterem wygrać ale tu już trzeba umiejętności
Bodziu ja bynajmniej nie twierdzę że nie umiesz grać ale są czasem pewne oczywiste dla niektórych umijętności o których się zapomina albo których uzycie czasem wydaje się bez sensu... vide scare beast na pet locka.. :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:46 
Cytuj  
sirek - znam te umiejetnosc bo czesto ja stosuje przy addach w PvE, ale nie mam trinketu jeszcze na feara, wiec jak mi to zaaplikuje a potem dot, to praktycznie po walce, w sumie duzo zalezy jakiego ma peta lock :) Co sie tyczy Magow, to jak trafisz na kumatego Maga to raczej nie masz szans :/ Aczkolwiek najwiecej zalatwilem wlasnie magow LOL, Warkow za to nie lubie niby to najprostsza klasa do wygrania dla Huntera, ale mnie oni pozeraja, moze nie mam wlasnie tej istatnej inzynierii, ktora by mi pomogla w walce, bo jak mnie scharguje warek to po mnie, a zawsze sie tak dzieje jak nie zdaze pulapki postawic, echhh....
No i powiedz mi jeszcze jedno, czy jak ktos siedzi w pulapce to moge polozyc nastepna z FD ?

ps. kumaty druid to dopiero gehenna, on jest gorszy od Pala, ma chyba z 10 zyc jak i nie wiecej :(


Ostatnio edytowano 24 maja 2005, 08:49 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:47 
Cytuj  
nie unoś się, bo nie widze powodu dla którego miałbyś sie ciśnieniować.. Ja gram huntem i owszem był okres w którym często dostawałem baty i chciałem skasować chara.. ale to już przeszłość, raz jest gorzej raz jest lepiej. Ale nie ma tak że jak widze wroga to już wiem że jestem trup. Jeżeli to ja zaczynam walke to poza priestem (druida zapomniałem dopisać - mało z nimi walcze) większość pada.. fakt gra huntem nie jest prosta ale za to daje dużo satysfakcji.


Ostatnio edytowano 24 maja 2005, 08:58 przez Bullet, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:52 
Cytuj  
LOL !
Mi cisnienie podnosza teksty wlasnie takie, malo konstruktywne, ktore nic poza ironia nie wnosza. Tak tez nie dziw sie mojej reakcji :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:53 
Cytuj  
Walka shamana (noskila - mnie) z magiem - prawie każdy duel wygrany, z lockiem też da się wygrać, z holy priestem (oni nie powinni sie duelować), z warkiem defence (oni również nie powinni), trudności mi sprawiają właśnie hunterzy (jeszcze nie potrafię z nimi walczyć), warriorzy z furry/arms - jeszcze chyba żadnego duela nie wygrałem, rogue (z tym różnie, czasem wygrywam, częściej przegrywam), shadow priest (jeszcze nie wygrałem), druid tak pół na pół choć ostatnio skill mi się chyba zwiększył, zresztą zależy od druida, najprości są moonfire-spamerzy ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 356
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 08:55 
Cytuj  
tak oczywiście że możesz czas odładowania pułapki to 12 sec o ile pamiętam... fajne dwa mody które powinieneś mieć to cooldown countdown i ten który mówi że jakaś umiejętność jest w zasięgo aha ja też nie mam inżynierii


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:01 
Cytuj  
Bullet napisał(a):
cieszę się że twoje wiele wnoszą.. oprócz oczywiście tego że hunter sux
nie mój problem że średnio sobie radzisz.. i pewnie tak już zostanie bo jak widac potrafisz tylko bic pianę


No prosze prawdziwy okaz psychologii, dziekuje za moja autopsje psychologiczna, jak i rowniez za prostote wypowiedzi prowadzaca tylko do zatargow, w ktorych chcesz byc gora !

btw. I co ? Jestes teraz szczesliwszy... ciesze sie rowniez z twojego szczescia. eot

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:04 
Cytuj  
daruj sobie i reszcie tego typu wywodów, nie pierwszy i nie ostatni raz pewnie płaczesz że hunter sux.. poza tym nie tylko na tym forum. Jak widac taki twój urok i powinienem twoje wypowidzi pozostawiać bez komentarza.
Pozdro

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:27 
Cytuj  
Bullet - widze ze tak wielki fan Huntera, nie umie nic poza docinaniem ludziom, ktorzy moze nie umieja grac, moze maja zbyt malo doswiadczenia w grze solo PvP i wymagaja wlasnie od takich graczy wiekszej ilosci wyrozumialosci a juz na pewno checi ppomocy w sposob konstruktywny. Zamiast pisac takie dziwne rzeczy, jakie juz napisales, to moze zamiast tego sprobowac zmienic poglad konserwatywnego gracza iz Hunter sux (w solo podkreslam). No ale po co, tlumaczyc, prawda ? Lepiej poflamowac, a co ...
Co do plakania o tym ze hunter sux, troche sie mylisz w swoich wypowiedziach, jestem neutralny jesli chodzi o huntera, bardzo mi sie podoba w grze TvT, natomiast nie umiem sobie jeszcze poradzic z solo, tak tez czasem moje sfrustrowanie ta klasa siega zenithu i palne tego typu tekst, co oczywiscie nie jest do konca prawda. Granie solo PvP Hunterem wymaga duzej cierpliwosci jak i duzego poswiecenia czasu na walke, tak aby osiagnac mozliwosci radzenia sobie ta klasa i w tym rodzaju walki. Nie neguje ze byc moze ta klasa nie jest dla mnie, moze i tak jest, dlatego robie inne postacie aby wybrac te, ktora mi najbardziej odpowiada.
Mysle ze zamiast podchodzic w tak sceptyczny sposob, powinienes raczej uswiadamiac takich jak ja, ze hunter radzi sobie solo rownie dobrze jak inne klasy vide sirek :)
Co zlego to nie ja :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 10:00 
Cytuj  
Bodziu, teraz mi się słabo robi jak czytam Twoje posty...
miało być EOT podobno...

Bodziu napisał(a):
LOL !
Mi cisnienie podnosza teksty wlasnie takie, malo konstruktywne, ktore nic poza ironia nie wnosza. Tak tez nie dziw sie mojej reakcji :/


Bodziu napisał(a):
Kromer wystarczy ze rend zaaplikujesz Hunterowi i masz o wiele latwiej, generalnie, Hunter sux !


Bodziu napisał(a):
Co do plakania o tym ze hunter sux, troche sie mylisz w swoich wypowiedziach, jestem neutralny jesli chodzi o huntera,


Bodziu napisał(a):
Co zlego to nie ja :)


Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów... no ale na boga... nie tak często.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 10:12 
Cytuj  
O2 - jak zwykle tniesz posty z kontekstu, kiedy ty sie nauczysz czytac dokladnie to co twoj adwesarz pisze ?
A co by nie byc gorszy co do tej krowy:
Podobno skrzywionego juz nie mozna wyprostowac :/ (ale ja probuje prostowac innych w miare mozliwosci i czasem samego siebie - nobody's perfect !)


Ostatnio edytowano 24 maja 2005, 10:14 przez Bodziu, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 10:13 
Cytuj  
A jaki kontekst można dopisać do hunter sux...
Bodziu to jest esencja Twoich postów, spójrz prawdzie w oczy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 10:17 
Cytuj  
k43%$%% O2 !!!
Jaka esencja ???? Czytaj ze zrozumieniem, czy to tak trudno ??? Wyrywasz teksty z kontekstu w cinasz je do postu co zmienia cala postac rzeczy, to jest manipulacja slowna. Jak masz pisac takie bzdety to lepiej daj sobie spokoj.

ps. A wiem dlaczego sie teraz czepiasz i to bezsensu, to jest twoja zemsta za kiedys tam - troche ci nie wyszlo LOL ! :roll:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 10:20 
Cytuj  
Bo Bullet jest pewnie na tyle rozsądny, że mu się nie chce prowadzić z Tobą bezsensownych dyskusji.
Co zresztą jest dobrym pomysłem i też tak zrobie.

A co mi wyszo a co nie, to nie Tobie oceniać.

EOT z mojej strony.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.