mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 19:42 
Cytuj  
Fajna ta tarcza
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18168

paladyn moglby z tej tarczy zrobic calkiem fajny uzytek: ta tarcza +thorium spike+retribution aura+redoubt+holy shield :o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2005, 20:31 
Cytuj  
Ale daje sie naprawic?
Kod:
I won the drop in MC and proceeded to make this shield the very next day. I wanted to find out if any of the myths were true about this shield.

My block rate is 10.80% and this shield hits everything withing 10 yards for 25-35 magic based damage every time it blocks (critted for 50 about 8% of the time.) Sometimes it does take durability hits when I block.

To give you a much better idea, I grinded on elementals in Felwood with a friend for 3 hours straight. I was tanking 3-6 mobs nearly all the time. The shield procced ALOT. It took a full 3 hours before the shield finaly fell to 0 durability. The shield DOES NOT BREAK like jumper cables or target dummies. It simply ends up at 0 durability. The total cost of repair was 1g 75s.

Just for kicks, I added a thorium shield spike rather then the +7 stamina enchant. Whichever mob I blocked took 45-65 damage. Remember that when multiple mobs are on you, you can block hits from any of them which leads to more damage.

My old shields were Skullflame and Draconian Deflector. After using the Force Reflective Disk, I have a very hard time ever touching either one of those again (except when I need fire resist.) The AC, the stamina and the proc are way too much fun.



Juz wiem


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:05 
Cytuj  
To ja to upne i jeszcze raaz zapytam.
Jakis woj tutaj ma inzynierie? Myslicie ze dla woja to dobry skill?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 09:11 
Cytuj  
Madas napisał(a):
Fajna ta tarcza
http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18168

paladyn moglby z tej tarczy zrobic calkiem fajny uzytek: ta tarcza +thorium spike+retribution aura+redoubt+holy shield :o


+ heartstone :lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2005, 16:39 
Cytuj  
Nijak to nie pasuje.

Heartstone tylko z Divine Shield 8)


Posty: 4
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2005, 20:48 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/spell.html?wspell=12722 Wiecie moze jak dziala to Goblinskie Radio, skad wziasc plan zrobienia itp ?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:24 
Cytuj  
Powraca pytanie gnome czy goblin?
Jak rozumiem goblin to wybuchy a gnome zabawki. Bomby mnie nie kreca... Ale co jest z cables XXL? Jako gnome bede mogl miec takie cos?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:26 
Cytuj  
Tak, jedne kable robia gnome, drugie goblin - moga uzywac wszyscy eng [teraz maja ten sam cooldown, wczesniej mozna bylo miec 2x kable]

Edit: http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=7148 i http://wow.allakhazam.com/item.html?witem=18587


Edit2: tfu tfu.... nakrecilem. Nizej jest to ladnie wyjasnione :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 12:41 przez tomugeen, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 10:43 
Cytuj  
cable xxl , mozęsz kogoś resnac ... to wszystko


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:04 
Cytuj  
Tzn normalne sa dla kazdego ale drugie jesli sa BoP to moga yc tylko przez goblin eng urzywane...


Swoja droga Blizz moglby dopracowac eng bo tyle jest mozliwosci... Miecze lancuchowe, miecze pistoletowe, reactiv armor, composite full body armor, ezgoszkielety... :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:05 
Cytuj  
Ale chyba jest roznica w dzialaniu tych kabli (np wieksza skutecznosc XL?)? Na allakhazam koles napisal ze normalne dzialaja mu mniej wiecej 1 na 3. Ktos sprobuje oszacowac skutecznosc tych lepszych?

Cytuj:
Tak, jedne kable robia gnome, drugie goblin

Dziwne - albo blizzard jest niekonsekwentny albo sie mylisz:
Goblin Jumper Cables
Goblin Jumper Cables XL
Bo myslalem ze jak sie nazywaja Goblin to robia inzynierowie z ta specjalizacja. No ale coz dopiero sie przymierzam do inzynierii, wiec wiem tyle ile ktos tam gdzies napisal. Tylko nigdzie nie moge znalezc wlasnie tej roznicy w skutecznosci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:12 
Cytuj  
No te drugie sa ponoc lepsze, choc ja tymi normalnymi jeszcze ani razu nie wskrzesilem (2 proby).
Wogole eng ma niektore rzeczy slabo rozwiazane. Cwiczy sie na rzczach ktore potem mozesz sobie vendorowi opchnac albo i to nie. Rynek na wyroby jest zaden... Czytalem wyjasnienie blizza w tej sprawie. Ale skoro magiczne trinkety sa tak proste w urzyciu to czemu ktos nie umialby naciagnac sprzezyny??? :/
No dorba, wiem to tylko gra... Co nie zmienia faktu ze do 225 wladowalem w eng sporo g i jeszcze wiecej g w skladnikach...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:16 
Cytuj  
Co i tak jest niczym wobec tego co sie znajduje. Majac 225 eng moge robic takie kupasne strzelby ze glowa mala: <20dps. A np w uldamanie leci spokojnie cudenko co ma >25 dps...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 12:40 
Cytuj  
no i jeszcze od gnomow death ray (ale to jest BoP) - jak pizgnie to czasem potrafic zabic.. ale nas tez przy okazji :)

a co robia Catseye Ultra Goggles bo http://wow.allakhazam.com/dyn/skills/skillline202.html cos slabo sie otwiera ;/

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:03 
Cytuj  
mam gnome inzyniera od niedawna (juz 300)
gnome wybralem glownie ze wzgledu na Death Ray, teraz ten death ray spoczywa w banku, bo to nie jest zabawka na wysoki level
fakt robi 800-1000dmg normalnie (moj najwiekszy damage to 1.8k+), ale laduje sie 4 sekundy i w kazdej sekundzie zabiera 100-150dmg nam, czyli w sumie srednio 900 przeciwnikowi kosztem 500 nam, plus nie zawsze zadziala (jakies 20% zauwazylem) co nie zmienia faktu ze nam energie zabralo
moze dla melee klasy to miec uzytek (np gdy jest zrootowana), bo dla mnie jako castera to znajduje lepsze wykozystanie tych 4 sekund
namietnie za to uzywam:
- Gnomish Net-o-Matic Projector (siateczka po prostu, mozna rzucic w biegu i nawet na goniacego przeciwnika z tylu, zatrzymuje w miejscu przeciwnika- zazwyczaj, albo rzucajacego albo obu na raz )- ofensywnie do rootowania gosci na mountach i uciekinierow, a takze do trzymania melee klas z dala, i defensywnie do rootowania mobow ktore sie zagruja na moje heale
- Gnomish Shrink Ray (zmniejsza atak celu o 250 i rozmiar.. zazwyczaj :D)- uzyty na potworze moze zadzialac jak powinien, lub zminejszyc atak i rozmiar calego party o 250 a takze zwiekszyc rozmiar i atak o 250, uzywam na wszystkich bossach
- Gnomish Battle Chicken, Mechanical Mithril Dragonkling (Arcanite wkrotce), Masterwork Target Dummy- ot poprostu pomagierzy
- Catseye Ultra Goggles (podnosza stealth detedtion)- wiadomo, jak rokus sie schowa to zakladamy okularki i powinno byc latwiej (zakladam w momencie jak wiem ze rokus jest w poblizu)

generalnie to inzynieria jest dla tych ktorzy juz nie maja co z kasa robic, kosztuje stosunkowo duzo, rynku zbytu nie ma prawie zadnego natomiast przydatnosc jest ogromna, a te zabawki potrafia zmienic przebieg niejednej walki
sa takze zabawki ktorych nie uzywam ze wzgledu na rase- undead (deepdive helmet), klase-priest (mind control helmet)
ehh, duzo by pisac a obiad na stole
ja goraco polecam engi, i teraz chyba teraz wybralbym goblin (pewnie dlatego ze nieznany)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 15:56 
Cytuj  
Cytuj:
Catseye Ultra Goggles (podnosza stealth detedtion)- wiadomo, jak rokus sie schowa to zakladamy okularki i powinno byc latwiej (zakladam w momencie jak wiem ze rokus jest w poblizu)


Ale potem zostajesz z tym na łbie w czasie walki...

JA tam wole biegac w kółko i odpalać AE :]
Szczególnie jak wiem, że jest w pobliżu.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 17:11 
Cytuj  
nie wiedze rogue= dostaje stuna (lub stunlocka, lub ambusha)- on ma przewage
widze rogue= on dostaje dota + ewentualnie feara- ja mam przewage

zostalem w goglach= jestem 100 HP i 300 many w plecy

dla mnie bilans zyskow i strat przemawia za uzywaniem gogli, EoT

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 17:35 
Cytuj  
... jak ja nie lubie jak ktoś mi usta zamyka EOT ale jak sobie chcesz... nie zdradze Ci sekretu, noś sobie te gogle.

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 10:36 
Cytuj  
http://wow.allakhazam.com/db/spell.html?wspell=8895
Ihmo 6x lepsze od tych gnomowych, cooldown 5min:D


_________________
>>>Sygnatura została zablokowana.<<<
Aby przywrócić sygnature wyślij sms-a o tresci SYGNATURA na numer 1337.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2006, 11:37 
Cytuj  
Gnomish mind control Cap jest po prostu obłędny.

1. Jak zadziała nieprawidłowo, (czyli mnie przeciągnie na strone przeciwnika) to odpalam WotF i po problemie.
2. Najlepsza zabawka na alterac - podchodzi sobie w stealth, wybierasz najlepiej maga albo woja i targetujesz kolesi z połową HP. Oczywiście po użyciu hełmu odpalasz vanish i nikt nie wie co się dzieje. Moj rekord to dwóch skoszonych aliantow jednym magiem + mag, którego w koncu zaciupali kumple. A nawet jak jak nie zabijesz, to koleś traci wszystkie cooldowny (sprawdzone na duelach :P) Przyjemne jest też wybranie sobie kolesia, przejęcie i na stealth przeprowadzenie do swojej grupy, gdzie za chwile zostaje stadnie zmasakrowany.

Jest niestey pewien bug. Sytuacja przykładowa jaką miałem: mag sobie kosi moby, zakradam sie, używam helmu i puluje na biedaczka 3 kolejne moby (a niech go wykończą), oczywiście właże w stealth, żeby nei wiedział co i jak - helm przestaje działać, moby odrywają się od maga i lecą na mnie, mimo iż jestem w stealth i ładny kawałek od nich. Więc trzeba uważać.

Dodatkowo nie możesz do końca kontrolować celu: bywa, że mag przepisowo walnie PoM + Pyro, a bywa, że zacznie spokojnie castować pyro i zanim dojdzie do połowy to już go kumple zdejmują... Ale możesz sie poruszać niezaleznie od celu, co jest dużym plusem, bo możesz kolesia zostawić na aggresive w środku walki i spokojnie się wycofać.

Gnomish Death Ray - hm, zrobiłem gnomish dla tego cacka, jednak... chyba on ma procek od talentów/itemów +crit spell. Na rogalu crit mi wlazł może raz na 10, jak grałem magiem, to krytykowało zaj... często.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.