mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:17 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
tysiace ustawionych makro tak zeby sie samo gralo/zabijalo. Nie jeden tutaj ma tak to poustawiane makra ze przy walce naciska raptem 3 razy a walczy jak samurai. Potiony sie same pija cuda kurwa niewidy i jeszcze ress z reloga o ciul. Coraz bardziej mi sie chce grac :har:


A ja takim kolesiom to nie bana ale rece bym upie****** dla przykladu zeby nawet W Gianie Sisters grali jak nalezy (no ale to chyba wtedy juz tylko palcami u stop) :evil:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:37 
Cytuj  
Kupilem gre MMORPG. Wiem ze zaraz zaleje mnie flame ale musze, niewytrzymam :D. Honor System to hmm jeszcze mozna zniesc jako tako ale moim skromnym zdaniem ta gra nabrala cos z quake'a. HK to cos ala fragi. Spotyka sie human pall 34 i undead rogue 32 i juz z daleka kalkulacja, zerkanie na bary ile many ile hp ma gosciu. Ubije jak tak zrobie albo tak a moze tak. Talenty, mnostwo na ten temat mozna wyczytac, polowa tych super wyjadaczy zerznele ze stronki aby tylko jak najlepiej wydajnie zabijala jego postac, wszystko wszedzie opisane. Mimo licznych questow a jest ich naprawde spora ilosc ogranicza sie do kilku rodzai, slain, give me, bring back, kill and give me, grab some items. Wiem wiem w kazdym jest podobnie ale to wlasnie zaczyna mnie nudzic. Itemki jak w diablo ogromna ilosc przerozne a tak kazdy dochodzi do 60tki i praktycznie kazda klasa idzie na to samo i czeka na odpowiedni loot. Na serwerach pvp malo ta gra ma wspolnego z mmo. Tak to tylko i wylacznie moje zdanie. Zawiodlem sie lekko gryby nie pve i rpg (tez kasa)to wyrzucil bym ta gre do kosza. Moglem sie spodziewac ze ta gra po takich "hitach" jak diablo, bedzie wygladala podobnie i tak naprawde malo ma wspolnego z mmo. Tak PVP jest kosmicznie dobre ale system jaki opiewa na tym jest spierdolony do cna. Problem w tym ze lubie czasem cos ubic ale reszta na pvp mi nieodpowiada. No i do tego mnostwo hackow jakies speedy autopotiony i jakies tam wynalazki. Ide cos fragnac i napic sie piwa. Teraz mozna mnie zjechac z gory na dol :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 20:56 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Teraz mozna mnie zjechac z gory na dol :D

Nie chce mi sie ;] , ale podaj mmo, w ktorym jest to wszystko o czym pisales lepsze niz w WoW [nie pojedyncze elementy, ale wiekoszosc bije WoW]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:04 
Cytuj  
Ultima Online, SWG, DAoC, z prostej przyczyny, wciagly mnie na dluzej te gierki. Gralem po pol roku i do dzis tam nawet zerkam. Poprostu maja to czego niema w wowie. Masz racje ze wow bije w niektorych rzeczach inne mmo ale jednak tu mi smierdzi diablo i takimi sprawami. Nawet skille odpowiadajace za ekonomie jak tailorong czy blacksmithing sa zrobione w ten sposob: wykuj to a skoczy punkt do gory, a teraz zrob to i to i znowu punkcik do gory. To tez jest takie fajne ?

Produkt mial by sprzedawalny i trafili w samo sedno. Duzej grupie ludzi sie podoba taki system lvl i takiego klepania po mobach i czytania co jeszcze. Osiagneli sukces i taki byl tego zamiar. Poprostu przeczuwalem ze tak gra nie bedzie mnie tak "rajcowala" jak inne bardziej rpegowate mmo.

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:13 
Cytuj  
Mam podobne odczucia, gram na servie RP bo lubie tez wczuc sie w swoja postac i poerpegowac ale struktura tej gry nie jest to tego zachecajaca. Gierka jest typowo ustawiona pod PvP ale nic sie na to nie da poradzic.
Pewnie normalnie gralbym w SWG ktorego mechanika i zlozonosc bije na glowe chyba wszystko ale co z tego skoro swiat SW dla mnie sux i nigdy nie moge sie wczuc w to;) A WoW jaki by nie byl to wciaga jak dziki skurwysyn :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:16 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Teraz mozna mnie zjechac z gory na dol :D



57FU |\|00|3 !! | |\/| 1337 U |700|2


:D

Tak dla podtrzymania twojego klimatu :>

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:45 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):

57FU |\|00|3 !! | |\/| 1337 U |700|2



:D

Tak dla podtrzymania twojego klimatu :>

ktos to przetlumaczy?


Ostatnio edytowano 1 cze 2005, 21:47 przez Gevaar, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:47 
Cytuj  
no tak easy mode hordy LOL :)
a na powaznie skoro o szamanach mowa, jaka role pelni on w party bo moze po obronie prac zrobie sobie jakas postac po stronie hordy :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:49 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
RoozTer napisał(a):

57FU |\|00|3 !! | |\/| 1337 U |700|2



:D

Tak dla podtrzymania twojego klimatu :>

ktos to przetlumaczy?

prosze bardzo:

STFU NOOB !! Im Leet u Door (koncowke bym musial sprawdzic ale jakos nie chce mi sie googlowac, poszukaj Haxor lang ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:52 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
no tak easy mode hordy LOL :)
a na powaznie skoro o szamanach mowa, jaka role pelni on w party


szaman pelni role supportera.. moze pomagac leczyc lub pomagac bic mobki :)
Dodatkowo przydaje sie do ratowania party po wipe :)


_________________



******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:56 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fabianek napisał(a):
no tak easy mode hordy LOL :)
a na powaznie skoro o szamanach mowa, jaka role pelni on w party


szaman pelni role supportera.. moze pomagac leczyc lub pomagac bic mobki :)
Dodatkowo przydaje sie do ratowania party po wipe :)


po za tym leczeniem to taki warlock czy taki bardziej pala?

ale glupie pytania zadaje lol ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 21:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
po za tym leczeniem to taki warlock czy taki bardziej pala?
ale glupie pytania zadaje lol ;-)


Taki bardziej Druid. :D


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:02 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
po za tym leczeniem to taki warlock czy taki bardziej pala?

ale glupie pytania zadaje lol ;-)

nom ;]

Role supportujaca ma podobna do Paladyna, tyle ze jest troszke bardziej ofensywny [lepszy dmg, mniej def, przerywa spelle i chroni totemami przed np. fearem]
Generalnie troche bardziej skomplikowany od pala.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 22:02 
Cytuj  
druid??? hmmm moze to bedzie ta klasa ktora wybiore po stronie hordy ;-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 08:26 
Cytuj  
Ja grałem w kilka mmorpgów i od razu mogę powiedzieć że SWG to chat i simsy, a nie mmorpg. FFXI to farming - na zmianę farmujemy: kasę, campujemy dropy, łowimy ryby lub szukamy party przez 3 dni by zaliczyć wipe i skończyć je z -2000exp na koncie. I robimy to tylko po to by zabijać coraz silniejsze potfory. Zresztą ta gra jest tak statyczna, ze nawet fizyka ruchu postaci kuleje (gracz przyspiesza i zwalnia, ślizga się). Anarchy Online - lowlvl content jest całkiem OK (do tej pory misje w generowanych dungeonkach to ewenement w mmorpg a uważam je za świetny pomysł), ale SL zmasakrował grę (moim zdaniem, bo poszedł bardziej w kierunku hitów np. EQ) bezmyślnym tłuczeniem hacklersów całymi miesiącami.

Nigdy nie grałem za to w genialnego DAoC-a i równie genialną UO. Nie wiem po cholerę w ogóle zajmowac się innymi mmorpgami jak 90% ludzi z tego forum uważa te gry za najwspanialsze na swiecie młócąc przy okazji całkiem w co innego :o. To jest chyba na podobnej zasadzie, że w sumie podziwiamy Bacha i Mozarta, uważamy ich za najlepszych i najwspanialszych twórców muzyki jakich ludzkość może uświadczyć, a ostatnio ich utworów słuchaliśmy hmm... ~10 lat temu jak przypadkowo w radio leciało i nie zdążyliśmy przerzucić stacji na coś lepszego.., ekhm to znaczy gorszego.

do bardziej RPGowatych mmorpg ja zaliczam:
tetrisa wpisanego z bajtka na ZX spectrum - strasznie mnie to rajcowało
Renegade na ZX spectrum - 2 połamane joye w tym jeden 2 razy droższy niż komputerek
R-Type - RPG pełną gębą, z klimatem SF, grałem w to dłużej niż w SWG (biorąć pod uwagę moje 3 podejścia łącznie).

Wszystkie inne gry potem już mnie tak nie rajcowały. ALe to wina gier (ta wtórność, te schematy). Z chęcią bym teraz wrócił do ZX-a i tych genialnych pozycji z gatunku mmorpg.

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:08 
Cytuj  
Maly OT: najlepsza gra w jaka gralem, w 1997 roku u kumpla na playu to Wild Arms - japonskie rpg, no nie moglismy sie oderwac, CUDO.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:09 
Cytuj  
Wogóle się nie znacie. Knight Lore rulez. No i w temacie dungeonów jeszcze to Jet Set Willy.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:12 
Cytuj  
Knight Lore to jak się łaziło rycerzem który w nocy zmieniał się w wilkołaka? Jeżeli tak to chciałem to wymienić, ale nie pamiętałem tytułu :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 09:13 
Cytuj  
Dokładnie to :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:31 
Cytuj  
Gevaar napisał(a):
Kupilem gre MMORPG. Wiem ze zaraz zaleje mnie flame ale musze, niewytrzymam :D. Honor System to hmm jeszcze mozna zniesc jako tako ale moim skromnym zdaniem ta gra nabrala cos z quake'a. HK to cos ala fragi. Spotyka sie human pall 34 i undead rogue 32 i juz z daleka kalkulacja, zerkanie na bary ile many ile hp ma gosciu. Ubije jak tak zrobie albo tak a moze tak. Talenty, mnostwo na ten temat mozna wyczytac, polowa tych super wyjadaczy zerznele ze stronki aby tylko jak najlepiej wydajnie zabijala jego postac, wszystko wszedzie opisane. Mimo licznych questow a jest ich naprawde spora ilosc ogranicza sie do kilku rodzai, slain, give me, bring back, kill and give me, grab some items. Wiem wiem w kazdym jest podobnie ale to wlasnie zaczyna mnie nudzic. Itemki jak w diablo ogromna ilosc przerozne a tak kazdy dochodzi do 60tki i praktycznie kazda klasa idzie na to samo i czeka na odpowiedni loot. Na serwerach pvp malo ta gra ma wspolnego z mmo. Tak to tylko i wylacznie moje zdanie. Zawiodlem sie lekko gryby nie pve i rpg (tez kasa)to wyrzucil bym ta gre do kosza. Moglem sie spodziewac ze ta gra po takich "hitach" jak diablo, bedzie wygladala podobnie i tak naprawde malo ma wspolnego z mmo. Tak PVP jest kosmicznie dobre ale system jaki opiewa na tym jest spierdolony do cna. Problem w tym ze lubie czasem cos ubic ale reszta na pvp mi nieodpowiada. No i do tego mnostwo hackow jakies speedy autopotiony i jakies tam wynalazki. Ide cos fragnac i napic sie piwa. Teraz mozna mnie zjechac z gory na dol :D


3/4 twojego posta opisuje kazdy mmo.

Widac nie gra dla Ciebie. Fakt jest to pierwsza gra ktora glownie opiera sie na umiejetnosciach manualnych gracza a nie motywie RPG (skille statsy itemy).
Dla mnie bomba, wreszcie gra w ktorej moge sie zmierzyc z czlowiekiem a nie jego itemami.


Nawet skille odpowiadajace za ekonomie jak tailorong czy blacksmithing sa zrobione w ten sposob: wykuj to a skoczy punkt do gory, a teraz zrob to i to i znowu punkcik do gory. To tez jest takie fajne ?


Zajebiste prawie jak w uo, tylko czytelniej.

Ja bym ci polecal zagrac w EQ2 zebys mial spojrzenie jak wyglada rasowy "RPG" i zebys poznal jego dynamizm i zalety. Pozatym wszystko na co narzekasz bylo wiadomo juz w EU becie czyli jakies ?pol roku? przed releasem. Widziales reklame w mango ze kupiles taki shit jak wow?

Cytuj:
Nie wiem po cholerę w ogóle zajmowac się innymi mmorpgami jak 90% ludzi z tego forum uważa te gry za najwspanialsze na swiecie młócąc przy okazji całkiem w co innego .


Kiedys przyjdzie moment ze bedziesz mial dosyc wow'a i bys chcial pograc w cos nowego bo znasz juz 99.9% contentu. I sie okaze ze wow zajebisty ale grac w niego juz nie masz sily...
W UO bym gral tylko stala sie troche leciwa i sporo sie zmienilo na gorsze.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.