mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 16:01 
Cytuj  
ja mam ogolnie od internetu taki objaw ze jak widze przed soba jakis tekst i chce znalezc cos konkretnego to proboje wcisnac ctrl + f :) nie zebym nie lubil czytac ale tak jest zdecydowanie szybciej :D

**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 16:15 
Cytuj  
jak jest duza kolejka w sklepach i nie ma koszyka wozka do czlowiek czeka na ich respown;)


_________________
ooo znowu w to gram...

*

Posty: 180
Dołączył(a): 14.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 16:27 
Cytuj  
Uzależnienie jest staraszne!! Walcze z nim od kiedy wyszedł WoW. Narazie wygrywam, ale czasami zbliżam siędo granicy a wtedy do akcji wkracza moja żona i pulluje mnie od kompa:). Ogólnie żonka łapie ćzęsto agro jak siedze przykompie:) Teraz mam odwyk. Miesiąc bez grania. Byłem tydzień na mazurach a jutro jade do chorwacji. Ale jak wróce to płace za trzy miechy z góry i jazda!!!! Ach i znowu to uzależnienie! Którko mówiąć taki odwy na miesiąc to tylko wzmaga we mnie pragnienie w żadnym wypadku mi nie przechodzi jak nie gram.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 16:31 
Cytuj  
Podsumowujac ten temat: w MMOGi nie powinny grac osoby slabe psychicznie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 116
Dołączył(a): 21.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 17:13 
Cytuj  
ja zony nie mam, ale mam wakacje i gram ok 10h dziennie teraz, oprocz tego mam czas zeby spotkac sie z dziewczyna takze nie jest zle, btw bylem ju zna mazurkach, i jak mam okazje to wyrywam sie z domu. Ostatnio tylko nawet jak gram w gale z kolegami na sali to mysle sobie o wowie, takze to chyba pierwsza oznaka uzaleznienia ...


_________________
Smoke a lot of grass, you will be a pretty ass
WoW gildia theDust Undead Rogue BL

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 17:19 
Cytuj  
Ja rypalem w wowa od premiery eu po 8 h dziennie bo mialem na to czas, pozniej juz mi sie nie chcialo tyle grac i teraz mi styka 2-3-4 h dziennie max. Nawet jak mam wekeend. Uzalezniam sie zawsze na chwile pozniej mi przechodzi i nie wazna jak dobra jest gra ;)


Posty: 33
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 17:26 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
[...]generalnie jedyny objaw to zartobliwe skojarzenia jakie mi przychodza do glowy w roznych sytuacjach irl czyli standard ( jak w przykladzie z kwiatkiem i herbalism'em) zatem chyba nic groznego ;>


Chyba mam podobnie - ogólnie nie jest źle, np dziewczyna studiuje na medycznej, więc się śmiejemy, że rozwija first aid, a w domu cooking itp.

Jednak czasem są i dziwne odruchy - mojego peta gdzieś wcieło (kotek :) ), więc chciałem go poszukać... No i pierwsze skojarzenie, jakie mi przyszło do głowy to: /who :D


_________________
When you live for others you live for yourself

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 20:37 
Cytuj  
No ja moze troche nie w temacie WoWa, ale juz pare razy zlapalem sie na tym, ze jak szukam czegos w ksiazce, gazecie czy czyms takim to mam ochote wciisnac ctrl+f :)

pozdrawaiam

Added: kehu nie zauwazylem twojego posta wczesniej :)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 20:51 
Cytuj  
dzis na przystanku czekalem az deeprun tram przyjedzie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 00:37 
Cytuj  
kto zgadnie co to za item ? :)

Obrazek


_________________



**

Posty: 365
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 00:55 
Cytuj  
mysle ze to szaman z fang of the mystic bez tarczy ale po glepszym zastanowieniu to chyba paladyn ;))))) z guzikiem i win


_________________
ooo znowu w to gram...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 07:55 
Cytuj  
zdecydowanie shaman z pauldrons of elements, co do nożyka to nie mam pomysłów


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 54
Dołączył(a): 31.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 08:03 
Cytuj  
siedzialem zaspany przed biurkiem pracujac w adobe premiere, gdy zobaczylem za oknem w oddali czerwona reklamowke sunaca po ziemi za sprawa wiatru pomyslalem sobie "o kurwa, alliance" :}

*

Posty: 126
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 00:41 
Cytuj  
Po ostrym tygodniu grana nonstop (choroba) postanowlismy z zona pojechac nad zegrze. Jedziemy i troche pomylilismy droge wiec ja jako obeznany w terenie zaczynam szukac czegos na na desce rozdzielczej...Na to zona "co ty kurwa robisz" - zalapala akcje, ja jeszcze nie:)...ja: " no chce zobaczyc...." i tu mnie olsnilo....chcialem wcisnac M i zobaczyc gdzie jestesmy.

od tego czasu tylko dawkuje wowa ...

pozdr

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 08:24 
Cytuj  
Hehe, za sprawa Radko przypomnialem sobie tez jedna rzecz.

Szedlem sobie i spostrzeglem gostka, ktory szedl akurat pod jakas tabliczka z tekstem napisanym czerwonymi literami. Pierwsza reakcja: Curse of Agony, gdzie ten guzik? :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:32 
Cytuj  
Ja jak rano zaspany jechałem do szkoły i tak gapiłem się przez szybę, to zastanawiałem się "o co chodzi do cholery, czemu ci ludzie nie mają nicków nad głową" :] Do tego byłem podejrzyliwy, czy zaraz mi ktoś z czerwonym napisem nad głową nie wyskoczy :)

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 09:45 
Cytuj  
te pauldrons of elements wymiataja. :] szczegolnie ten banan hehe.

Co do uzaleznien - ja powaznych przypadkow nie mialem ;] Poprostu jak wlaczam komputer i mowie sobie "nie gram w wowa bo nie mam czasu", to po chwili sie orientuje ze od kilku minut juz stoje na Ah albo grinduje...


Posty: 33
Dołączył(a): 5.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 09:21 
Cytuj  
Cóż, chyba za wcześnie się wypowiedziałem, mówiąc, że ze mną nie jest źle...
Ostatnio miałem sprawdzić sobie rozkład jazdy pociągów na stronie PKP, a tam są dwa pola - "z" i "do". W połowie wypełniania drugiego pola zorientowałem się, że właśnie próbowałem się zalogować do wowa, wpisując w pierwsze pole nazwę konta, a w drugie już wpisywałem hasło :D


_________________
When you live for others you live for yourself

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:52 
Cytuj  
Cytuj:
Ostatnio miałem sprawdzić sobie rozkład jazdy pociągów na stronie PKP, a tam są dwa pola - "z" i "do". W połowie wypełniania drugiego pola zorientowałem się, że właśnie próbowałem się zalogować do wowa, wpisując w pierwsze pole nazwę konta, a w drugie już wpisywałem hasł


To normalka, ja ostatnio mam tak wszędzie. A z forum też standard, coś przecież trzeba w pracy robić. Pozatym jak się mnie szef czepia, to mówię żę to jest o PHP i szukam jakiegoś rozwiązania na mighty serwis i się odwala szybko :D.

Najgorsze jest z aggro kobiety, moja juz zaczęła się modlić: nerf rogues :D.


_________________
whiteman#2717

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 15:48 
Cytuj  
ostatnio wszedlem do warzywniaka zobaczylem skrzynke dorodnych pietruszek i od razu przyszla mi do glowy nieodparta i niemal powazna mysl:
"OMG ale ktos ostro przyfarmowal DM east..NEED musze je kupic wszystkie dla shamana bo taniocha "


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.