mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 14:57 
Cytuj  
redlum napisał(a):
ucieka paladyn z flaga goni go moze z 6 hordowcow - nagle ja z boku podbiegam flash heal renew i shield na niego i atak na hordziakow - patrze zatrzymali sie i atakuja mnie - to ja sheield na siebie i w nogi - wkoncu mnie zabili ale flaga dobiegla...


LOL, flaga sam dobiegla ;-)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 15:13 
Cytuj  
redlum napisał(a):
LOL, flaga sam dobiegla ;-)


:roll:
W domyśle jest że to paladyn dobiegł z flagą... a nie że sama flaga


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 15:24 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
redlum napisał(a):
LOL, flaga sam dobiegla ;-)


:roll:
W domyśle jest że to paladyn dobiegł z flagą... a nie że sama flaga


a *wink* widzi? ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 15:46 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
MagPS napisał(a):
redlum napisał(a):
LOL, flaga sam dobiegla ;-)


:roll:
W domyśle jest że to paladyn dobiegł z flagą... a nie że sama flaga


a *wink* widzi? ;)


A to sry...tyle lat przed kompem a okularów brak... :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2005, 22:00 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Dwutlenek napisał(a):
MagPS napisał(a):
redlum napisał(a):
LOL, flaga sam dobiegla ;-)


:roll:
W domyśle jest że to paladyn dobiegł z flagą... a nie że sama flaga


a *wink* widzi? ;)


A to sry...tyle lat przed kompem a okularów brak... :wink:


to lepiej idz skoluj bo najpierw popsuje ci sie kompletnie wzrok a pozniej dostaniesz garba od systematycznego przyblizania sie do ekranu monitora ;)

*joke*

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2005, 22:21 
Cytuj  
moj pierwszy warsong dzisiaj (lvl 46 hum mage), nastawienie na szybką przegraną, bo zewsząd da się słyszeć, że "0mg wtf horde pwns at WG!!1", ale o dziwo po 2godzinnej walce wygraliśmy 3:2. Miałem farta, bo trafiłem na normalnych ludzi, którzy ochoczo poddawali się rozkazom i realizowali taktykę : ) Tak, wiem 41-50 to nie to samo co 51-60, ale blisko. Nie widzialem jeszcze AV, ale Warsong mi się niesamowicie podoba ;]. Pozdrawiam.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 01:24 
Cytuj  
No my dzisiaj meczylismy sie 1,5h z soulkeepers, w koncu wygrana 3:1 ale klelismy jak cholera. Na 10 osob chyba 8 bylo healereami (druidzi, paladyni, priesci) udalo sie nam wygrac ale smiesznie wygladalo podsumowanie : oni po 200 hk, my kolo 20 :P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 22:55 
Cytuj  
Dedykuje ten post alliantom ktorzy z pewnoscia oddali nam mecz, gdyz przegranie przez nich 3:0 w <5m nie moglo miec innego powodu... :]
Szkoda tylko ze bedac defend team, nie nabilem sobie dodatkowych punktow :(


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 23:17 
Cytuj  
ile razy byles w WG?
przegrac meczu w 3 minuty nie jest trudno, wystarczy ze 2-3 osoby pojda w cholere albo po jednej stronie beda zdecydowanie wyzsze levele.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 02:06 
Cytuj  
Dzis blizz buffnal aliantow, albo sie nauczyli grac, bo jechali horde ostro z kazdym razem jak wpadalem na WS ;/
Woczraj z kazdym randomem wygrywalem dla odmiany. Poczekajmy tydzien, to sie zacznie naprawde jazda z wyspecjalizowanymi commando squadami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 06:25 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dzis blizz buffnal aliantow, albo sie nauczyli grac, bo jechali horde ostro z kazdym razem jak wpadalem na WS ;/
Woczraj z kazdym randomem wygrywalem dla odmiany. Poczekajmy tydzien, to sie zacznie naprawde jazda z wyspecjalizowanymi commando squadami.


Zalezy na kogo sie trafi.
W BG gram codziennie i zazwyczej tłuczemy alliance dzień w dzień z wyjątkiem jednego dnia kiedy oni nas tłukli jak dzieci.

Mówie o WG. Wszystko sprowadza się praktycznie do jednej taktyki. Zergu kupą na flage wroga wtedy się wygrywa :]
Ale wystarczy że się trafi kilku ludków z fantazją co lubią solo to wtedy sie zaczyna ubaw i strategie, dzielenie teamów na def i off i takie tam :]

Tylko drażni mnie układ tabelki na podstawie death blow zamiast na podstawie zadanego ogólnego dmg. Przykładowo wczoraj miałem najwięcej HK w grupie (co oczywiście o niczym nie świadczy) ale tylko 1 death blow co mnie usytuowało na końcu drabinki.
Kto potem do teamu weźmie kolesia co regularnie ląduje na końcu kolejki? CHociaż w sumie to olać i tak nikt nie zwraca uwagi na inne imiona w tabeli a ludzi poznaje się w walce :]

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:40 
Cytuj  
własnie co to jest ten death blow?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
własnie co to jest ten death blow?
brzmi jak śmiertelny cios. czyli cios który zabija (ostatni nawet malutki :))


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 08:52 
Cytuj  
najlepsza taktyka moim zdaniem to:
~3 defence
7 robi rush, rozpierdala grupę ofensywną wroga w polu, wbiega bierze flage, wracając rozpierdala grupę ofensywną wroga w polu po raz drugi i flagę odnosi.
Taktyka prosta, skuteczna i zrozumiała. Jak jakis rogue lub nawet 2 rogue się przedrze do naszej flagi to napotka opór ;)
Jedyna wada to narzekania grupy defensywnej "boring.." itp. ;)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:19 
Cytuj  
Koma napisał(a):
ile razy byles w WG?
przegrac meczu w 3 minuty nie jest trudno, wystarczy ze 2-3 osoby pojda w cholere albo po jednej stronie beda zdecydowanie wyzsze levele.


Niestety szkoła i praca nie pozwala mi grać 10h dziennie, a do tego spać kiedyś trzeba :( Więc pogrywam "tylko" 3-4h dziennie.
A konkretnie w BG byłem >5 razy...a tak wogóle to wczoraj nie czekałem 1-2h na wejście do BG tylko 5-10m...

Edit: Mam pytanie czy Łotrzyk nadaje się do Defend Team?... Jako przednia straż (czy może raczej skaut widząc z której strony nastąpi atak wroga), stojąc na górnej półce albo w pobliżu flagi oczywiście wszystko z ukryciem...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 11:27 
Cytuj  
Rogue nadaje się jak najbardziej do wszystkiego, użyj wyobraźni :]

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 13:09 
Cytuj  
wrazenie po weekendzie z BG

AV: kuupa gowna, questy totalnie nie majace wplywu na walke (jeden lub 2 questy maja jakis bezposredni wplyw na walke), "bitwa" potrafi trwac 10+ godzin, wejscie graniczy z cudem, TM przeniesiony do AV, NUDNY

WG: czeste zmiany druzyn, duzo pkt w krotkim czasie, wylazi przegiecie szamana :P, wymaga w miare zgranej grupy zeby cokolwiek zdzialac, VISION jest nie do zajebania ;P, czas oczekiwania czesto <5 min, mpka troche do dupy (za mala, za pusta - powinno byc wiecej power up, ktore moga miec wplyw na zdobycie flagi), generalnei nie jest zle, ale mogloby byc lepiej :)

to tak w wielkim skrocie

ps. VISION = warrior hordy, caly w epikach z MC, bije z executa po 1200-1300 bez kryta :P, jakies 6k hp


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 13:15 
Cytuj  
Robus napisał(a):
wylazi przegiecie szamana :P,


moj ulubiony potion to teraz Swiftness Potion :) speed up 50% z flaga, pozostawiajac za soba earthbind totemy i allianci moga sie cmoknac :)


_________________



****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 13:20 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Robus napisał(a):
wylazi przegiecie szamana :P,


moj ulubiony potion to teraz Swiftness Potion :) speed up 50% z flaga, pozostawiajac za soba earthbind totemy i allianci moga sie cmoknac :)


nie chodzi o takie zagrywki, tylko o lekko inne (z ta taktyka sie nie spotkalem jeszcze) - np: wchodzi grupka i robi zadyme, po chwili z "nikad" pojawia sie rogue z 2x sprintem, 100% obrony stoi ze slowem

generalnie jest to jedyna klasa, ktora moze robic WSZYSTKO :P
mass slow jest wkurzajacy

w sumie co rusz jest temat na oficjalu o przegieciu szamanow, ktorych nie ma sensu powielac tutaj, mysle ze czekaja ich "poprawki" - poczekamy zobaczymy


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 cze 2005, 13:29 
Cytuj  
Jak szaman jest wgl ciebie przegiety w wsg to spotkaj sie z grupa 3 frost magow, nie zabijesz tego czegos, nie wyjdziesz z tego czegos ataku, czesto jestes trup po kombie critow a jak wyjdziesz to flaga dawno jest w bazie przeciwnika :]


Nerf Shaman jak ja kocham whinerow co krzycza UJEBAC!!!! Sami sie ujebicie bedzie najlepiej :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.