mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 13:49 
Cytuj  
przypomnialo mi sie jak 5 hordziakow znecalo sie nad gmomem mage
sapowali go na zmiane zeby sie nie mogl hs , potem sheepowali / mind controlowali , oczywiscie spit,fart,rude i tym podobne , jak sie znudzili to go wyrzucili mind controllem do lawy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 13:59 
Cytuj  
Idziemy sobie do SM. Ekipa troche sie opoznia bo nie maja mountow. Ja i jeden pala z przodu. Stoimi pod Undercity (swoja droga niezla miejscowa). Patrze o jakis dziwny domek to sie laduje. Schody w gore, Wlaze. Patrze dwa podesty i nie da sie nigdzie dalej isc. WTF? Pomost dla samobojcow. Ale z jedej strony stoi NPC hordy... Hm... Jakis dziwny. Ustawiac NPC rouge na wierzy? No ale co tam horda zawsze byla jakas dziwna...

No i nagle podlatuje sterowiec. NPC wsiada, wywal sie grupa hordziakow a ja ops i dluga, a z drugiej strony drugi sterowiec a ja na niego. Wszyscy byli tak zdziwieni ze nikt nie zareagowal (moze sie bali :P). Przelecialem przez sterowiec i hops przez burte. Wyladowalem i dluga :)


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2005, 22:49 
Cytuj  
Moze niekoniecznie wtopa, ale cos o czym warto napisac. Stoimy we 4 przed wejsciem do ZF i czekamy na 5 czlonka. Nagle wpada hordziak (priest albo warlock) i rzuca mass fear. Moja postac na fear wbiega do instance, po czym łapię disconnect. Relog.... i kolejka 400osobowa, czekam 20/30minut i wchodzę. Nie ma mnie juz w teamie, ale okazuje sie ze za mna do instance wpadlo 2 kolegow z grupy i tez zlapali disconnect i weszli z powrotem do gry razem ze mna. Wszystko ok, invite, invite, LF2M to ZF... Nagle wpada znowu inny hordziak... mass fear... wpadam do instance, disconnect, relog - kolejka na 500osob.. ALT + F4.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 09:03 
Cytuj  
Wpadka kolejna.
Zwierze leniwe jestem, i postanowilam pozyczyc sobie 60 priesta znajomej.
Guild: Ah xxx , here you are.
xxx invites you to join group, you joined raid group

XXX wants to summon you to Blackrock Depths bla bla.
Lekki karp, ale improwizacja czni cuda.
(Dodam ze nie mialam bladego pojecia co to jest Molten Core)
Wszyscy w okienko, rura w okienko..
Wchodzimy..czysto, wszyscy gdzies biegna..dalej, za nimi. (pozniej sie dowiedzialam co to jest saving instancow:P)
Pae core houndow ubilismy, nawet nikt nie zdedzil przy tak okropnym priescie jakim bylam.
Idziemy do Mgmadara
Co zrobil n00b priest ?
Zamiast leczyc druzyne usilowal zdispellowac frenzy z Magmadara.
Hej, na orki w redridge dzialalo.
n/c

Nie musze dodawac ze improwizacja przestala dzialac:p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 08:59 
Cytuj  
Może nie wtopa - ale coś dla rozluźnienia :D
Taka mała imprezka:

Obrazek


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 16:09 
Cytuj  
ROTFL :)
Southshore jak mniemam :)
Kiedys bylem swiadkiem takiej masakry, ale schowalem sie w pokoju na gorze i mnie nie znalezli.


_________________
Obrazek

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 03:18 
Cytuj  
Dzisiaj w Scholo, bijemy na poczatku tych summonerow i neocostam, nagle klatwa to ja kliknolem bind do decursa...ino mialem go na drugim action bar i zamiast decurse castnolem blink w srodek innej grupy summonerow...wipe i tlumaczenie sie kumplom :D


Druga fajna sytuacja, ubrs droply fajne shouldersy dla rouge z +1% crit czy 2%... i nagle hunter rolluje...na szczescie przegral i zaczol sie tlumaczyc ze potrzebuje itp, wszyscy bez wyjatku go za to objechali, dostal kopa z raidu i status ninja :D Moze nie smieszne ale piewszy raz taka zgodnosc w raidzie byla, nawet kumple gildyjni go totalnie zjechali :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 10:29 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Druga fajna sytuacja, ubrs droply fajne shouldersy dla rouge z +1% crit czy 2%... i nagle hunter rolluje...na szczescie przegral i zaczol sie tlumaczyc ze potrzebuje itp

A co w tym dziwnego? Traci jakie smieszne ilosci armora na rzecz crita. Mail dali hunterom IMHO tylko po to, zeby sie z rogue ciagle o itemy nie bili ^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:18 
Cytuj  
wiem ze podzielili AP na ranged i melee - a +x Crita tez podzielili czy nie?


_________________
Obrazek

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:21 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
A co w tym dziwnego? Traci jakie smieszne ilosci armora na rzecz crita. Mail dali hunterom IMHO tylko po to, zeby sie z rogue ciagle o itemy nie bili ^^


tylko tyle ze to item przeznaczony dla rogue a hunter zapewne ma odpowiednik mail. I oto kolejny powod zeby nie brac hunterow

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
ROTFL :)
Kiedys bylem swiadkiem takiej masakry, ale schowalem sie w pokoju na gorze i mnie nie znalezli.


Pewnie w szafie ? :lol:


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:13 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tylko tyle ze to item przeznaczony dla rogue a hunter zapewne ma odpowiednik mail.


zapewne, czy na pewno? to jest róznica.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:28 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
tomugeen napisał(a):
A co w tym dziwnego? Traci jakie smieszne ilosci armora na rzecz crita. Mail dali hunterom IMHO tylko po to, zeby sie z rogue ciagle o itemy nie bili ^^


tylko tyle ze to item przeznaczony dla rogue a hunter zapewne ma odpowiednik mail. I oto kolejny powod zeby nie brac hunterow


Wczoraj byłem Hunterem w DM i już dawno się taki bezuzyteczny nie czułem... Kolesie z gildii biorą mnie chyba z dobrego serca bo sypie prezentami na prawo i lewo :P
Zrobiłem respec na Marksmana do BG co było błędem, teraz koksuje kase na kolejny respec co by do Beastmastera wrócić. Dzięki temu mój pet powinien się znowu przydatny zrobić

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:35 
Cytuj  
BRD 10 osobowa ekipa.. czyli no nie ma mowy zeby cos sie stalo ...
ale sie stalo wipe 2 razy... jakis zly pull itp :)
Odeszlo kilka osob zostalo nas 7.. potem 5 .. :)
ale w grupie rajdowej... doszlismy do wniosku ze trzeba sie na party zamienic.. ustalone wszyscy opuszczaja grupe i jeden zaprasza...
oczywiscie zapraszalo 2 i powstaly 2 party :) i wywalilo nas z inst :lol:
Acha w miedzyczasie jest jakis manewr w barze.. kolo pisal co trzeba robic dokladnie... ja w tym czasie rzucalem blessy pilem wode...
wpadlismy do baru.. jeden kolo rzucil sie na bosska, to ja za nim ... po wipe pytaja sie co ty robisz.. przeciez pisalem zeby stac w rogu :)... a ja o k.. sorry nie czytalem bo wszyscy sie rozlezli i mnie wnerwiali bo nie mialem jak blessow rzucac..
szkoda ze nasze blessy nie trwaja godzine :P

#2
http://www.thottbot.com/?q=21899
zorbilismy tego Q i w nagrodzie kolo cos pisze o tym ze teraz po jego prawej stronie otwiera sie wejscie do MC... :) z racji tego ze sam poszedlem oddac Q patrze jakies okno do lawy sie otworzylo mysle sobie a wejde sobie zobacze... No i wskoczylem do lawy :lol:

potem dowiedzialem sie ze ten "teleport" dziala jak sie jest w raidowej grupie :)
na szczescie bylem przygotowany na takie cos i sie nie ugotowalem (shield +HS) :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 10:57 
Cytuj  
Bylismy wczoraj w UBRS po krew, renda i inny jakies graty, potem ze znajomym idziemy na krolowa pajakow do lbrs (moze w koncu buty wypadna dla mnie), poszlismy (najpierw bylismy w miscie, zeby bylo smieszniej, a czemu zaraz sie wyjasni), ja i rogue, doszlismy, bijemy, zabilismy, lookam, sa buty, chce lootowac, nie ma miejsca w inv aaaaaaaaaarghh i te male pajaczki mnie zabili, rogue'a tez, zapierdalam z cmentarza, wywalam cos z inv, zasuwam do pajaka, jeszcz lzy, biore buty zabijamy pajaczki i git :] Ale na TS mieli ze mnie beke hehe.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 00:18 
Cytuj  
kolega z pracy poczul moc warcrafta...

zapomnialem isc do roboty na nocna zmiane:)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 07:10 
Cytuj  
cienki napisał(a):
kolega z pracy poczul moc warcrafta...

zapomnialem isc do roboty na nocna zmiane:)



pora isc na odwyk ? :P


Posty: 31
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
Jako relatywnie nowy gracz (Horda), musialem pojsc piechota do Badlands. Idzie sie przez miejsce nazywane Dun Hold (czy podobne) i o ile sie orientuje, to miejsce w ktorym zaczynaja gracze Alliance, jesli wybiora dwarfa.

Ide sobie spokojnie, a tu nagle grupa 5 dwarfow lvl 8-12 (ja lvl 43, undead rogue). Pomachalem i ide dalej, jeden z nich do mnie (emote) "wait". No to czekam, co mi tam. Przyszlo jeszcze ze 4 i wszyscy atak na mnie ze wszytkim co maja. Nie za bardzo im to szlo, przez roznice leveli, wiec stwierdzilem ze po prostu sobie pojde, ignorujac ich. Ide dobre 5 minut, mam juz polowe HP, a oni dalej za mna... mysle sobie co ja jakis epic mob jestem, czy co.. ale nic, ide dalej, wlaczylem sprint, bo pomyslalem, ze sie odczepia,nic nie dalo, dogonili. W pewnym momencie doprowadzili mnie do jakies 5% HP (po 10-15 minutach). Ale.. przede mna jezioro.. pomyslalem sobie, teraz was zalatwie, skoro jestescie tacy uparci. Zanurkowalem (mialem juz w tym momencie moze 2% HP, czyli prawie nic), dwarfy za mna. Oczywiscie, call banda sie utopila, jako ze undead moze przebywac pod woda 3 razy dluzej nic dwarf.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 10:22 
Cytuj  
Fajna historia :]
Tylko lokazlizacja Ci się całkiem pomyliła :]
Nie ma czegoś takiego jak Dun Hold i na pewno nie tam jest lokacja startowa dwarfów ;)

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 10:30 
Cytuj  
Musiales sie przyczepic dwutlenek . Przeciez wiadomo ze chocdzi o Loch Modan. I chodza tam krasnale w okolicach tego levelu.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.