mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:20 
Cytuj  
huragan odrobina finezji i wprawy z mojej strony i za tydzien zobaczysz 1 warr vs 2x pala :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
huragan odrobina finezji i wprawy z mojej strony i za tydzien zobaczysz 1 warr vs 2x pala :P


bede ci wtedy stawial piwo do konca abonamentu :)

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:25 
Cytuj  
Szkoda ze nie gramy na tym samym serwie Mark :)
Z checia bym sie poduelowal z warkiem dobrym...
Na US mam Palla :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 13:26 
Cytuj  
Mark - trzymam za slowo za tydzien chce widziec film :P

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:12 
Cytuj  
hmm czyli jednak z tematu "pal jest rox i go nie lubię bo zawsze przegrywam", zeszliśmy na temat "pokonałem pala, jaki on słaby etc"...

co nerfneli nam ostatnio, że taka nagła zmiana biegunów :> ?

mark24 proponuje założenie osobnego topicu na temat twojej postaci - był już topic ile ona jest warta, więc sądze, że przyszedł czas na temat dla twoich fanów...


co do posta Dwutlenka....nie wydaje się tobie dziwne, że ten topic który z założenia miał służyć osobom grającym palkiem, jest ciągle spamowany durnymi postami typu "Mark24" ? czy my wjeżdżamy na inne topici pisząc jaki np. war jest z dupy bo coś tam ?

ale widać pojęcie kultury dla wielu osób jest trudne do pojęcia...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:24 
Cytuj  
tylko się nie rozpłacz evil0

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tylko się nie rozpłacz evil0


odpowiedź na poziomie, gratuluję

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:27 
Cytuj  
Czy jest jakas szansa aby build palladyna nastawionego na holy (z holy shockiem) mial rece i nogi ?
W sumie dzieki temu moznabylo by sie naprawde niezle leczyc (a nie 3-4 heale i koniec many) i to na tyle duzo ze wiecej wylecze nim mi w miedzyczasie walna?

Ktos z was trenowal juz ten build ?

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 14:32 
Cytuj  
Jeśli nastawiasz się na holy shock, nie licz na dobry dmg - spytaj się cienkiego co się dzieje, gdy masz build full holy ^^. Oczywiście pewną częsć kiepskiego dmg (pal ma w ogóle kiepskie dmg) zastąpisz holy shockiem, ale to nie jest to.

jeśli full holy to możesz grać opancerzonego healera :)

więcej przy okazji napisze cienki, więc poczekaj na jego pościk :)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 16:48 
Cytuj  
Wczoraj z nudow i po respecu na frost poszedlem do EP poszukac jakiegos 60 lvl pala i trafilem na goscia z buildem na dmg, i postanowilem wziasc go na klate :) Efekt taki ze pasc padlem of course ale koles uzyl heala pod shieldem pota +LoH a ja sie z miejsca nie ruszalem :) Smialem sie przez cala walke, mag tankujacy paladyna :lol: POlecam kazdemu magowi jak mu sie nudzi takie cos zrobic, padniecie i tak ale frajda wielka :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 17:41 
Cytuj  
Nigdy nie bawilem sie inzynieria, jaka 2 profesja aby mozna bylo to szybko i w miare tanio rozwijac ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 17:44 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Nigdy nie bawilem sie inzynieria, jaka 2 profesja aby mozna bylo to szybko i w miare tanio rozwijac ?


Kopanie dołów.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 28.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 17:49 
Cytuj  
fakt faktem iz ciezko wykrecic cos ciekawego z palla...bo jak sie idzie w jedno to w drugim cinko..ja jestem po trochu z kazdego drzewa....i zadanie jakie na siebie przyjalem polega na braniu w grupie na siebie jednego mobka elite..i trzymanie go az reszta sie upora z pozostalymi...eventualnie branie jednego i atakowanie tego co reszta grupy wali(+ jakies mini bufy i zdejmowanie z ludzi "syfu"....415 def skill z tarcza lub bez(jest taki sam)+ prawie 6600 armoru bez tarczy/z tarcza pod 9k podchodze pozwala duzo wytrzymac...
takze z przeciwnikami "mele" rogue war pally ....jest bardzo ciekawie....mniej many (okolo 3k) rekompensuje sporo iloscia redukcji obrazen+sporo dodge i parry....jesli pojedynek trwa dluzej zakladam tarcze przelaczam sie na BoW i SoW ..trosze czasu poczekam i mam full many:)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 18:00 
Cytuj  
Przepraszam..


Ostatnio edytowano 14 cze 2005, 18:08 przez druzil, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 18:01 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Dwutlenek, powiem to tak nie wpierdalaj sie jak nie masz nic do powiedzenia.

Przeciez odpowiedzial na zadane pytanie: druga profesja do engi jest kopanie dolow. Czyli mining.
Proponuje isc sie przewietrzyc.

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 18:08 
Cytuj  
Mining to chyba raczej wydobywanie skal a nie kopanie dołow.
Myslalem ze sobie jaja robisz

Przepraszam ze cie obrazilem Dwutlenek.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 19:53 
Cytuj  
luz, zapomniałem dać *winka* na końcu ;)

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2005, 20:18 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Czy jest jakas szansa aby build palladyna nastawionego na holy (z holy shockiem) mial rece i nogi ?
W sumie dzieki temu moznabylo by sie naprawde niezle leczyc (a nie 3-4 heale i koniec many) i to na tyle duzo ze wiecej wylecze nim mi w miedzyczasie walna?
Ktos z was trenowal juz ten build ?


@ JA .. cale 59 lvl i troszke jak bylem na 60 .. to znaczy droge z knajpy w IF do trenera :)

Zalety leczysz na prawde niezle IMHO... w dodatku jak nastawisz sie na itemki +INT ja nawet szmat uzywalem to masz w granicach 5-6k mana z blessami.. leczysz w party jak priest albo nawet lepiej :) niz taki priest ktory nie jest wirtuozem leczenia, tylko takim powiedzmy polowym medykiem... jak zagrujesz mobki na siebie to nic strasznego sie nie dzieje... ale... priest z tego co zaobserwowalem ma co najmniej 2 zajefajne rzeczy ktore go zawsze beda stawialy wyzej .. ma blessa co dodaje 30-50 do STAMINY :) + tarcze...
o ile tarcze mozna zastapic blessem sacrifice (55dmg przekazywane tobie) uzywam za kazdym razem na magu jak ten zaczyna te swoje AOE :) to blessa ze staminy ciezko zastapic:)

Holy shock .. poezja po prostu :) mozesz pullowac mobki.. dobijac uciekinierow... super sprawa..

Wogole jak zaczynalem grac to taka mialem wizje swojego grania... :)
holy pala... :)

coz moze przegrane pojedynki z 5lvl nizszymi ret pala zmienilo moje nastawienie i postanowilem sprobowac... teraz widze ze holy pala to po prostu meczarnia w porownaiu z ret:)

@ po co 51 w ret..... przyznam ze dla jaj :) jak zobaczylem ze caly ret ma wlasnie 51 pkt to sie nie moglem powstrzymac :)
poki co nie uzywam SOF... zastanawiam sie nad judgmentem z socrusaider i dopiero potem atakiem socommand, ktos pisal ze bez sensu ale musze sprawdzic w praktyce bo imo ma sens :)

@ co do samiwieciekogo ...
ostatnio fajny cytat zobaczylem :
"NIE DYSKUTUJ Z DEBILEM...
NAJPIERW SPROWADZI CIE DO SWOJEGO POZIOMU A POTEM POKONA DOSWIADCZENIEM"

nie bylo mnie na forum raptem 10 godzin i z 2 stron tematow 1-2 posty nie offtopic... kurcze jakbym ja mial tyle czasu na pisanie glupot nie na temat to bym chyba wolal w wowa pograc :P
jakis boobkow warriorow golymi piesciami pozabijac :)

Zupelnie nie wiem co ma na celu pokazywanie/nagrywanie filmow ze ktos tam kogos zabil ... jesli nie moze dojsc do bezposredniego starcia/dueliku miedzy osobami zainteresowanymi... nie rozumiem osoby ktora flamuje kazdy topic tymi samymi tekstami, powiem wiecej obawiam sie zrozumiec patrz cytat powyzej... :) ale widze ze wiekszosc nie moze sobie darowac dyskusji z samiwieciekim :)
nie dam ignora bo czytam topik o workach/magach/priestach/druidach i czym tam jeszcze zeby poznac w miare ich slabe strony a tam samiwieciekto nie pisze tych samych glupot co drugi post.. tylko co trzeci:P
Swoja droga w zyciu nie wypowiadalbym sie jako expert w jakiejs dziedzinie jakbym sie na niej nie znal... nawet nie mowie ze wiem jak sie dobrze gra palem mimo ze mam 60 lvl troche pogralem :) moze za jakis miesiac bede mogl powiedziec ze to czy tamto przynosi rezultaty to czy tamto mi sie nie sprawdzilo...

powiedzmy ze bylbym szamanem :P to zabicie przezemnie kilku (nobow) wojow druidow rogusow magow priestow chyba nie uczyni ze mnie experta w ich klasie i mowienie o jaka ta moja klasa jest uber bo zabilem dzisiaj 4 wrogow.. ktorzy mogli byc na przyklad kolesiami takimi jak nasz priest .. ostatni post w best wtopach:)
jakby mozna bylo ignora dac komus tylko na posty z okreslonym slowem, albo na okreslony topic :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 01:09 
Cytuj  
moze powiem pare slow o paladynach

sam gram nim i jestem bardzo zawiedziony tym co paladyn potrafi po 50lvl bez odrobiny szczescia pokona go nawet warr a pamietam dni gdy wojownikow zjadalem na sniadanie a shaman nie byl zadnym wyzwaniem teraz trzeba sie bardzo nameczyc zeby pokonac kogokolwiek a jak sie juz prawie uda to ucieknie strasznie mnie to denerwuje

wyszly BG i jest jeszcze gorzej znowu bug SoC HoJ nie dziala jak powinien te 10 jardow kture ma niby zasiegu to jakas sciema shield jest prawie bez urzyteczny nadaje sie tylko do shield+HS i do robienia zamieszanie na AV ( ale o ty za chwile ) DPS to jakis zart zero kontroli nad zadawanym dmg
na CTF paladyn jest strasznie nie przydatny wiecej niz jeden na raid = przegrana
troche lepiej w AV ale tez nie za dobrze jak obie frakcje zapra sie i tylko strzelaja/czaruja to mozna tylko patrzec ale jest jedna rzecz jaka paladyn dobrze tam robi jest swietny w odciaganiu hordy np. dzisiaj walki trwaly juz w glownej bazie hordy a ja wbieglem w grupe hordziakow aoe shield i run dalej z 20 kolesi pobieglo za mna co dalo naszym morzliwosc ataku na garstke ktura zostalo i tak po kilka razy ( ale i tak nie udalo sie zdobyc cmetarza jakos strasznie daleko jest ) na koniec wbieglem sobie w stado hordy shield i to cos do hs podobne tylko widzialem duzo napisow w jezyku hordy ( pewnie sie zdenerwowali )
podsumujac paladyn w ins takim jak MC robi jako cos w rodzaju healera ale tylko w polowie czasem zciagnie syf i nic wiecej do roboty nie ma
w PvP sluzy jedynie do wkurwiania hordy

a najbardzie wkurwia mnie brak jakiej kolwiek reakcji z strony blizzarda oprucz ciaglego oslabiania paladynow nie robia nic w kierunku poprawy sytuacji nawet nic na forum nie napisza czy maja zamiar cos z palem zrobic czy nie

polecam ten film pokazuje wszystko na temat paladynow http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=2518

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 cze 2005, 07:52 
Cytuj  
nawet warr - dobre, szczególnie, że ostatnio warrior jest uważany za bardzo mocną postać w PvP.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.