mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
paladyn w plate

plate > mail

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:33 
Cytuj  
czyli jest równo ?
spór rozwiazany :wink:

ps. ale szaman jest wiekszy i jest krową wiec to tak jak paladyn :lol:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:35 
Cytuj  
jak równo?
matematycznie rzecz biorąc paladyn jest najsilniejszą postacią w grze
Ale statystycznie rzecz ujmując najwięcej 12-latków no-skilli gra tą klasą.

Więc w sumie masz rację jest po równo.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:39 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Tak Mark na expa sie nie nadaje, ale na PvP to oczywiscie ;-) LOL


moim zdaniem STV nadaje się na quest-ing i to bardzo, zarówno tam jak i w BB jest masa quest-ów dla tego obszaru. Trzeba tylko mieć do pomocy 2 czy 3 kolegów na 4x lev (wystarczy) i robienie q nie jest takie trudne. Wiem bo sam przez ostatnie dni to robie. Oczywiście wiele razy bylem zabijany przez ally ale sami tez wielu zabiliśmy, to taki smaczek do questów :)

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:40 
Cytuj  
Ale on nie zadaje żadnych uszkodzeń. Co mu po plate jak nie jest w stanie zatłuc. Stoi i stoi i stoi... a wszyscy inni zatłuczeni, zwycięzcy wzieli co tam chcieli i już dawno poszli a ten jeszcze stoi :) Nikogo nie zabił, nie zdążył uleczyć (najgorszy healer z wszystkich w grze, nawet warlock może do niego sie równac pod tym względem LOL) A poza tym powiedz mi, kto normalny skazuje się na nudę gry tym czyms. Próbowałem. Zaczynasz walkę, idziesz nastawić wode na herbate, wracasz, leczysz się, idzieś obejrzeć wiadomości, idąc po herbate sprawdzasz czy trzeba sie leczyc: nie, a mob?? stoi - ok, zalewasz herbate, wracasz przed kompa... itd itp. No powiedz, kto tym gra ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:44 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Ale on nie zadaje żadnych uszkodzeń. Co mu po plate jak nie jest w stanie zatłuc. Stoi i stoi i stoi... a wszyscy inni zatłuczeni, zwycięzcy wzieli co tam chcieli i już dawno poszli a ten jeszcze stoi :) Nikogo nie zabił, nie zdążył uleczyć (najgorszy healer z wszystkich w grze, nawet warlock może do niego sie równac pod tym względem LOL) A poza tym powiedz mi, kto normalny skazuje się na nudę gry tym czyms. Próbowałem. Zaczynasz walkę, idziesz nastawić wode na herbate, wracasz, leczysz się, idzieś obejrzeć wiadomości, idąc po herbate sprawdzasz czy trzeba sie leczyc: nie, a mob?? stoi - ok, zalewasz herbate, wracasz przed kompa... itd itp. No powiedz, kto tym gra ??
bardzo udany tekst. gratz :wink:


_________________
psn

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
MacTele zrob/kup sobie arcanite reapera to troche zmienisz zdanie o palach ;-)


Ostatnio edytowano 21 cze 2005, 12:45 przez Fabianek, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:45 
Cytuj  
Mader - nie chodzi o brak zadan, ale o mozliwosci, co z tego ze tam jest kupa fajnych questow skoro ja ich wykonac nie moge bo co wystawie nos poza baze to jestem gankowany przez Ally, nie przejdziesz kawalka drogi, terenu, co by nie zobaczyc czerwonego nicka, ktory tylko czeka az zaczniesz lac moba i podleci celem zabicia :D Taka jest rzeczywistosc u nas na SH :/ Tak tez inne miejsce wybralem na expa :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:49 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Mader - nie chodzi o brak zadan, ale o mozliwosci, co z tego ze tam jest kupa fajnych questow skoro ja ich wykonac nie moge bo co wystawie nos poza baze to jestem gankowany przez Ally, nie przejdziesz kawalka drogi, terenu, co by nie zobaczyc czerwonego nicka, ktory tylko czeka az zaczniesz lac moba i podleci celem zabicia :D Taka jest rzeczywistosc u nas na SH :/ Tak tez inne miejsce wybralem na expa :)
nigdy nie zrobiłem praktycznie żadnego questu w SV, poprostu nie chciałem sie denerwować.
wszystko co najlepsze jest w instancach


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 12:51 
Cytuj  
ciekawe kto mnie krytykował za 400 przy duelu z paladym? Zajączek critter od tyłu?
Ma stuny, ma healing, ma blessy itd. Tylko trzeba nauczyć się to wykorzystywać, a nie włączyć atak i jedyne co robic to healing jak tylko HP spadnie poniżej 40%. A 90% pali tak gra.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:01 
Cytuj  
Och Mark24, bo zrobie se paladyna zeby undeadów rozwalac. Mówisz da sie tym jakos grać... ?? :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 13:06 
Cytuj  
da się wbrew pozorom. Oprócz najbardziej popularnych tricków-combosów (shield + HS) są tez te mniej popularne...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:00 
Cytuj  
Cytuj:
ciekawe kto mnie krytykował za 400 przy duelu z paladym? Zajączek critter od tyłu?
Ma stuny, ma healing, ma blessy itd. Tylko trzeba nauczyć się to wykorzystywać, a nie włączyć atak i jedyne co robic to healing jak tylko HP spadnie poniżej 40%. A 90% pali tak gra.


To jest wierudne kłamstwo. Przecież wszyscy wiedzą że paladyn ma tylko 2 zdolności. Do tego nie ma wogóle talent build-ów i zajmuje się robieniem kawy.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:04 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
wierudne kłamstwo
wiem że jestem dzisiaj nieznośny, ale zakładam że ortografii nauczymy sie dopiero jak matura się zbliży do terminu alarmujacego :wink:


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
whiteman napisał(a):
wierudne kłamstwo
wiem że jestem dzisiaj nieznośny, ale zakładam że ortografii nauczymy sie dopiero jak matura się zbliży do terminu alarmujacego :wink:


Kurcze, aż sprawdziłem, byłem przekonany że to się piszę przez d :D. A z maturą to juz raczej dalej niż bliżej i mam dawno za sobą, więc nie trafiłeś. I faktycznie, dziś jesteś dość irytujący. Jakieś powody? Giertycha widziałeś na żywo?


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:14 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
I faktycznie, dziś jesteś dość irytujący. J
ja zawsze jestem irytujący tylko maskowanie mi dzisiaj pusciło 8)

paladyni tak graja. najpierw stun 6sek (bez sensu) potem shield.... i to już koniec. jeśli nie zużył shielda na kamień to zabawa sie kończy.
dużo zależy od tego ile tych ciosów paladana sie wytrzyma. jesli wytrzyma wiecej niz paly ma many to piłka jest krótka. jeśli staminy jest mało to woj leży
nie jestem specem ale tak to widze


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:16 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Cytuj:
ciekawe kto mnie krytykował za 400 przy duelu z paladym? Zajączek critter od tyłu?
Ma stuny, ma healing, ma blessy itd. Tylko trzeba nauczyć się to wykorzystywać, a nie włączyć atak i jedyne co robic to healing jak tylko HP spadnie poniżej 40%. A 90% pali tak gra.


To jest wierudne kłamstwo. Przecież wszyscy wiedzą że paladyn ma tylko 2 zdolności. Do tego nie ma wogóle talent build-ów i zajmuje się robieniem kawy.


nie robieniem kawy - robi jako cleanse bot na raidach.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:24 
Cytuj  
A ja tak prowokacyjnie stwierdze że 80% paladynów jest bardziej irytująca dla Alliance niż dla Horde:
Czy oni wpadają Wam przed nos, nie wiadomo skąd, będąc o 5 - 15 lvl wyżej od Was, i dobijają prawie wykończonego moba a następnie tłuką pozostałych dwóch mobów których mieliście finezyjnie zabić za chwilkę (dla nich na ich lvl na strzała) co gorsza jeden z nich (mobów) miał mieć quest item. I co? i czekacie na respawn...
Czy w czasie jak idziecie dróżką na trudny quest wrzucają Wam super wysoko lvlowego buffa, który wspomoże Was przez następne... 2 minuty ?? Dodam, że jest bonus do atack power a Wy jesteście magiem.
Robi Wam ktoś tak ??
NIE... Wiec nie narzekajcie, że paladyni są niezbalansowani !!!!

A na poważnie: grając magiem kilka lvli niższym i w teamie z palladynem walcząc z mobem elitarnym zadałem mu chyba z 70 - 80% uszkodzeń. Dobrze aggro trzymał to fakt, ale damage'u to on nie ma. Nie wiem czemu narzekacie na nich, powinniście się cieszyć że macie shamów w porównaniu z paldkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:29 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Dobrze aggro trzymał to fakt, ale damage'u to on nie ma.
bez ironii. jak on niby trzyma aggro jak nie ma żadnych skili do trzymania aggro a jak mówisz nie zadaje dmg.
chyba jednak musiał zadawać wiecej dmg od was :wink:


_________________
psn

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:34 
Cytuj  
wiem ze nie ma... nie wiem ale faktem jest że moje fireballki robiły miazgę, było nas dwóch, nie pamiętam już czy tam raz nie znovovałem go ale faktem jest że ładnie karciłem drania :D
Jedno jest pewne: paldek ma dps porównywalny jedynie z druidem i jego taktyka to stać i stać. No ja mam za słabe psyche do tego :) Już nie wiem czy bi mi sie chciało na Waszym miejscu zabijać takiego, chyba bym po prostu dał noge blinkami :D
Zostawmy tego palladyna, moim zdaniem, nic ciekawego, poza beczką, z paladynów w WOWie nie da się kręcić.
Żadni z nich święci wojownicy co najwyżej nudni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 256 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.