mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:41 
Cytuj  
Dla mnie zatrzymanie sie, zejscie z mounta, stracenie many na jakiegos grey alianta to kompletna strata czasu i mana pool, nic z tego nie dostaje, chyba ze koles jest z gildi KoS :]

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:50 
Cytuj  
Co do pvp, to przekładam je na bg, normalnie nie atakuję hordy, nawet z tym samym lvl. Po prostu żal mi tych ludzi i nie chce ich zabijac :D za miekki jestem na to. Moja postawa wielokrotnie owocowała w tym ze byłem rozjedzany w plecy podczas walki z mobem itp itp Czasami dziwnie sie czuje jak gram magiem, mam wrazenie ze moja gra jest nie fair, bo co to za zabawa - sheep, fireball, fireball, pom + pyro, fire blast i do widzenia panstwu ;/

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 14:59 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
Czasami dziwnie sie czuje jak gram magiem, mam wrazenie ze moja gra jest nie fair, bo co to za zabawa - sheep, fireball, fireball, pom + pyro, fire blast i do widzenia panstwu ;/

Jeżeli jesteś w stanie zabić kogoś taką kombinacją to taki ktoś jest albo afk, albo ma dużo niższy lvl od ciebie. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 15:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
SharG napisał(a):
Dana napisał(a):
Właśnie za to kocham allianców, w pojedynkę nie, w grupce jak najbardziej 8) (to jest mój punt widzenia, no flame plz).

to są jeszcze tacy co wierzą ze co innego robi horda a co innego alliance?
dokładnie. Hordziakom zawsze się wydaje że nasi to sie tak nie zachowują.
Moge sie założyć że zachowuja sie identycznie, ale jako ze jestem hordziakiem cięzko mi to zaobserwować :wink:


Nigdzie niepowiedziałem że horda tak nieczyni więc.... w czym problem ?

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 15:37 
Cytuj  
Ktoś jeszcze pisze w tym temacie? litości...
kto napisze pode mną ten bałwan :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 15:42 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ktoś jeszcze pisze w tym temacie? litości...
kto napisze pode mną ten bałwan :]


Wygrałem :D


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 16:24 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja uwielbiam ich zabijać :wink: paladynowi nie odpuszcze choćby miał lvl 5


paladyn to chodzacy trup :) gdzie nie pojdzie to ginie, hehe


_________________



*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 19:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Deshroom napisał(a):
ja uwielbiam ich zabijać :wink: paladynowi nie odpuszcze choćby miał lvl 5


paladyn to chodzacy trup :) gdzie nie pojdzie to ginie, hehe


nieprawda zawsze ma shild + heartstone <rotfl>


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 21:32 
Cytuj  
Wcale nie bo ty :P
Hehehe. Topic jest jednym z najgorszych jakie w zyciu widzialem, choc nic nie pobije topicow z narzekaniami na redow w UO. Mysle ze do pewnych spraw trzeba poprostu dorosnac :D


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 06:59 
Cytuj  
A ja niestety mam nie mile wrazenia z gry aliance... mam wrazenie ze w aliance gra 70% n00bow z cale gry (licze rowniesz siebie ;)), jak widze nieudolnosc aliance w instasach i wogole to mnie sie na chafty zbiera. Prawda taka ze wiekszosc aliance to dziecie a polowa mniejszosci to n00by!! szkoda czasu na gre w aliance chyba ze ma sie zorganizowana grupe na codzien, albo pozadna gildie o co ciezko w tej grze bo wiekszosc zakladana jest przez dzieci. horda ma tez duzo n00bow ale nie ma palladynow a to u aliance 90 wszystkich dzieci ;) sorry jesli kogos urazilem ale palladynem to brat mojego kumpla gral... ma 7 albo 8 lat i 5x lvl :o

ps. nie ma nie honorowego aliance ani hordy ... jest pvp honor system i to wszystko zmienia ;)


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:10 
Cytuj  
To,ze wiekszosc Alliance nie ma zielonego pojecia jak grac w grupie najlepiej wychodzi chyba w BG (jak ja nienawidze Warsong dla lvl do 50 - po 10minutach odechciewa mi sie atakowania przebiegajacego shamana z flaga). Co do tluczenia hordy to zazwyczaj nie chce mi sie schodzic z mounta, ale jak juz widze,ze hordziak tlucze jakiegos pare lvl nizszego alianta, to mu pomagam, bo chamstwa nie lubie :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:14 
Cytuj  
No ja najwiekszy polew mam wlasnie z bg z aliantami :FF oni mowia ze nie da sie wygrac bo szman to szaman tamto ... nie da sie bo zajebisty aliance biega na bg za cp a nie za flaga :evil: nawet moj kumpel powiedzial ze pierd.. flage woli cp bo nie da sie wygrac w aliance :FF
szczypta racji jest samani ownuja bg ... totemy + szoki + wilczek = IMBA ale wszystko jest do pojechania ... tylko nie w aliance :F

ps> w aliance nie ma pojecia teamplay


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:51 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
samani ownuja bg ... totemy + szoki + wilczek = IMBA ale wszystko jest do pojechania ... tylko nie w aliance :F

ps> w aliance nie ma pojecia teamplay


LOL :) szamani IMBA ? LOL :) Jakos gram szamanem i nie zauwazylem tego...

totemy: maja ograniczony zasieg i latwo je zniszczyc
szoki: pozeraja tyle many ze szok :) kilka szokow i nie mam juz many :>
wilczek: fajny, ale tylko na otwartej przestrzeni, w pomieszczeniach sie nie da tak jak u druida.

reasumujac, jesli ktos nazywa szamana IMBA tzn ze nie zna szamana i jest n00b :>


_________________



*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:56 
Cytuj  
Ahaha smieszny jestes ... kij mnie ze maja maly zasieg i kosztuja duzo many ale nie jeden szaman na bg jest ... wiec pomysl zanim napiszesz ze ktos n00b jest pozatym co ty pierd... bez szamanuw ciezko bylo by wam wygrac bg taka prawda ale widocznie TY nie umiesz grac szamanem skoro nie wiesz ze szaman na bg to pdstawa !!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:56 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
Ahaha smieszny jestes ... kij mnie ze maja maly zasieg i kosztuja duzo many ale nie jeden szaman na bg jest ... wiec pomysl zanim napiszesz ze ktos n00b jest pozatym co ty pierd... bez szamanuw ciezko bylo by wam wygrac bg taka prawda ale widocznie TY nie umiesz grac szamanem skoro nie wiesz ze szaman na bg to pdstawa !!


bzdura... wy przegrywacie na BG nawet jak nie ma ANI JEDNEGO szamana w hordzie :)


_________________



*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 07:57 
Cytuj  
prawda. ale mnej ;) pozatym nie widzialem bg bez przynajmniej 2 szamanow :o


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:07 
Cytuj  
ta wielokrotnie byłem w BG bez żadnego shamana za to vs 2-3 paladynów i wygraliśmy bez problemu. Nie widzę w którym momencie shamana to imba.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:08 
Cytuj  
PROsi4k napisał(a):
Ahaha smieszny jestes ... kij mnie ze maja maly zasieg i kosztuja duzo many ale nie jeden szaman na bg jest ... wiec pomysl zanim napiszesz ze ktos n00b jest pozatym co ty pierd... bez szamanuw ciezko bylo by wam wygrac bg taka prawda ale widocznie TY nie umiesz grac szamanem skoro nie wiesz ze szaman na bg to pdstawa !!

powiedziałbym ci to co mówi Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty... ale sobie daruję ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:19 
Cytuj  
Ooo wszedzie mowia ze szaman na bg rzadzi a wy zaprzeczacie ... nie mam pytan wiecej szkoda tylko ze kazdy mowi "nie ja ja nie imba to oni" kazdy sobie raczki myje. a zapytaj o zdanie caly aliance co o tym sadzi.

ktory z was gral przeciwko samanom na bg ?? to po co sie wypowiadacie??


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 08:20 
Cytuj  
Cytuj:
ale palladynem to brat mojego kumpla gral... ma 7 albo 8 lat i 5x lvl


Jedno pytanko - jak on opisy questow czyta, jak sie w party dogaduje? A moze to nie jest wymagane? Slyszalem ze sa tacy co po angielsku nic a nic, a jednak graja - trudno mi sobie to wyobrazic poprostu (w sumie mozna sobie grindowac).

ps. No w sumie 8 lat to moze jak sie od przedszkola uczy to by niejednego zawstydzil, a moze wcale nie nasz rodak - no ale sa tacy co nie znaja a graja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.