mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 13:48 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ty jak wydasz 1000g na AR to stajesz sie bardziej imba od shamana ;-)


chyba ze szaman tez ma ARa :) chociaz ja akurat wole Hammer of Titans :) IMHO jest lepszy od ARa bo ma 3s stuna :>


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 13:53 
Cytuj  
shamanowi AR jest tak samo przydatny jak hunterowi - strata kasy.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 14:01 
Cytuj  
Moim zdaniem Hammer of Titans jest świetną bronią dla shammiego, jakby gral shammim to też bym go właśnie chciał złożyć. Druga sprawa Vrok biega już z młotem z BG więc może lepiej poczekać na tego typu zabawkę. Super wygląda, do tego ma większy damage - ogólnie brak wad :)


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 15:08 
Cytuj  
Alekde napisał(a):
Ten axe ok 250-310 będzie dopiero miał kopa :).


Blizz stwierdzil ze honorgrinderzy maja za slabe lapki i dal im dopal taki ze ... ze im sie nie oplaca go MC chodzic a bicie ragnarosa dla lootu jest debilizmem dla utraty cennych CP. Albo blizz szykuje cuda w BWL albo jest tak pierdolniety jak nikt by nie pomyslal.

link do over power PvP broni :/

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 16:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jestem przekonany ze sprzet za pvp bedzie kupkom kupki w porownaniu do lootu z BWL.


Mam nadzieje, ale imo tak zbuffowac bronie ? :/ . A przeciez BWL zanim zacznie byc grywalne - osiagalne w jakikolwiek sposob ( mam na mysli jakies rozsadne killowanie bez xx wipe'ow ) uplynie dosyc sporo czasu, a Ciebie/mnie/nas bedzie jechal kretyn ktory "zerguje" i nic poza tym, a najbardziej mnie boli ze bedzie to unskill ale z takim toporem czy daggerem i z moim moze 4k hp to jestem jak pluskwa :/

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 16:50 
Cytuj  
Tak to jest w mmorpgach że o pvp nie tylko skill decyduje.
Dla skillowców jest CS, BF:V czy pożal się boże Q ;)
PvP w MMORPG jest dla stachanowców co przesiadują godzinami i polują na sprzęt.
PvP ekwipunek to uśmiech blizzarda w stronę fanów skilla.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 20:00 
Cytuj  
nie rozumiem dlaczego fakt ze ktos ma inne zapatrywanie na czerpanie zabawy z gry komputerowej sprawia ze jest debilem. a ogolnie widze ze taka postawa kroluje tutaj w kazdym topicu. to forum ssie 8)

pozdro.

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 21:30 
Cytuj  
Nie lubisz nie czytaj.
Widocznie każde forum ssie jak ktoś ma tam inne zdanie niż Ty.

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2005, 22:54 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Widocznie każde forum ssie jak ktoś ma tam inne zdanie niż Ty.


tak wlasnie o to mi chodzilo

SharG napisał(a):
nie rozumiem dlaczego fakt ze ktos ma inne zapatrywanie na czerpanie zabawy z gry komputerowej sprawia ze jest debilem.


pozdro :wink:

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 08:08 
Cytuj  
Skocz z mostu - jedyny sensowny komentarz dla Ciebie, fajnie uslyszec czasem jakis ciekawy komentarz od leetzora :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 08:58 
Cytuj  
Nie chcę nikogo urazić, broń mnie wielki duchu (jako że jestem ateistą w katolickim rozumieniu tego słowa, więc wzdycham do wielkiego ducha a nie do Pana Boga {czy zauważyliście mój szacunek do Waszej wiary w wielich literach?}. Generalnie jestem niewierzący i nawet LPR tego nie zmieni.). Trzeba jednak przyznać, że do kościoła czasami chodzę, bo zdarza się Andrzejowi mówić niegłupie rzeczy (Andrzej - proboszcz {chyba, bo głowy nie dam} parafii Dominikanów w Warszawie - dobry typ, fajne ma kazania, naprawdę życiowe i młodzieżowe, polecam mimo mojego ateizmu).

Wracając jednak do tematu, nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale każdy nowy post, który pojawia się tym znakomitym skądinąd forum, zamienia się w dyskusję o szamanch lub paladynach, tudzież o tym który z nich jest przegięty i zbyt ołnuje (fonetycznie fajniej wygląda :D), ewentualnie o warku - jak zabić w PvP, jaki sprzęt jest the best itp. Znakomitym przykładem jest ten topik, który został na samym początku zjechany (w tym ja jako gracz, płaczący lamus, etc.), a potem rozwinął się w najpopularniejszy topik na forum (nie ma to jak marketing - nazwa chwyta jak siemasz wojtek :D).

Nie wiem jak wam, ale mi to się już powoli nudzi. Wiem że jestem noobem, mam dopiero 26 lvl rogue orc (wiem, wiem, najgorsza klasa, ale mi się podoba jego wygląd), ale mimo wszystko chciałbym poczytać coś ciekawego o WoW w naszym ojczystym języku.

Skoro wszyscy jesteście już na 60 lvl, to może jakiś poradnik jak gdzie i dlaczego robić MC? Jak tam się dostać, jaki team będzie the best + ewentualnie jakieś dokładniejsze poradniki jeśli chodzi o PvP plz. To byłoby coś ciekawego, konkretnie i po polsku. Nie chodzi o to że nie znam angielskiego, bo znam bardzo dobrze (zastąpiłem tym pięknym zwrotem/epitetem słowo doskonale, przez wrodzoną skromność :P), ale o sam sens tego forum.

W końcu jako gracze z jednego kraju musimy się trzymać razem, inaczej inne nacje nas zjedzą na przekąskę przed goleniem. Czekam na jakiś odzew w nowych ciekawych dla wszystkich graczy topikach :).

Zdravim

[BUC]WhitE.MaN
BUC - Bierny Użytkownik Counter-Strike :D. Ktoś gra może jeszcze w tę ołnującą grę ? :D


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 09:00 
Cytuj  
chapaj dzide !


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 09:05 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
chapaj dzide !


Ewentualnie turlaj dropsa !

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 09:05 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
chapaj dzide !


"- I nie zakisiłeś jej Pan patisona?
- Nie
- To jakaś masakra jest !!"
(cytat z komedii grupy teatralnej "Montwonia" pt. Testosteron :) )

A poważnie to wypowiedzi użytkowników forum w dość znacznym i realnym stopniu odzwierciedlają ich prawdziwą osobowość, wrażliwość etc. Z Twojej wypowiedzi zbyt wiele nie wynika, w każdym razie nic dobrego :D.

[edit]Chyba że to nie do mnie, to wszystko wycofuję (poza cytatem oczywiście :d).[*edit]


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 09:33 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Nie wiem jak wam, ale mi to się już powoli nudzi.
.........

dlaczego robić MC?
.......
W końcu jako gracze z jednego kraju musimy się trzymać razem,


1. jak ci sie nudzi no to pa :>

2. no wlasnie, dlaczego robic MC ?? Mi wystarczy ze bylem 2 razy w MC i olalem.. nic tam ciekawego nie ma.. strata czasu jedynie i kasy.

3. no tutaj to juz przesadziles :> bylem w kilku polskich gildiach i kazda suxx... polacy ciagle sie kloca , wyzywaja i zebraja o kase od innych....
teraz gram w miedzynarodowej gildii i wreszcie gra mi sprawia przyjemnosc... ludzie sa naprawde na duzo wyzszym poziomie niz nasi battlenet kids :>


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 09:46 
Cytuj  
Chapaj dzide bardziej mialo na celu odzwierciedlenie mojego ogolnego stosunku do wyzej wymienionej sprawy niz mialo byc wypowiedzia sierowana personalnie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 10:06 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
1. jak ci sie nudzi no to pa :>

2. no wlasnie, dlaczego robic MC ?? Mi wystarczy ze bylem 2 razy w MC i olalem.. nic tam ciekawego nie ma.. strata czasu jedynie i kasy.

3. no tutaj to juz przesadziles :> bylem w kilku polskich gildiach i kazda suxx... polacy ciagle sie kloca , wyzywaja i zebraja o kase od innych....
teraz gram w miedzynarodowej gildii i wreszcie gra mi sprawia przyjemnosc... ludzie sa naprawde na duzo wyzszym poziomie niz nasi battlenet kids :>


1) Wiesz Huragan, dyskusje są śmieszne i zawsze fajnie pojechać paladynów ogólnie, ale tak myślę że można by jakieś nowe ciekawe topiki założyć. Skoro nikomu się nie chce to może sam założę :).

2) Wszyscy o tym gadają, a dla mnie to jest czarna magia. Nie wiem nawet gdzie to jest, co tam trzeba bić itp. Wiem tylko że to jest lokacja na 60 lvl i się resetuje co ileśtam dni. Przyznam jednak że to może nie jest dobry przykład bo o tym topik jest. Są natomiast inne ciekawe (moim zdaniem) tematy jak np. SFK, BRD, UBRS, SG itp. O tym też coś przeciez można napisać, a nie tylko nerf shamans/ kill pallys :D.

3) Nie mówię o polskich gildiach typu "Sons of Poland" bo to śmiech. Mówię tylko że skoro mamy kanal "Polska" to możemy sobie spokojnie pomóc od czasu jeśli się da. Ja mam paru ziomków u siebie i jest spoko, a gramy w różnych gildiach (ja osobiście odszedłem od gildii The War bo dostarczyła mi więcej traumatycznych przeżyć niż jakiekolwiek wydarzenie w moim życiu). Generalnie chodzi mi i o pomoc sobie nawzajem i tyle.

Podsumowując: nie chciałem nikogo obrazić, nikogo urazić, nikogo zniesławić itp. Jestem noobem i przestawiłem swoją koncepcję forum. Jeśli nie pasuje to przepraszam.

Zdravim

[BUC]WhitE.MaN


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 10:15 
Cytuj  
co do szamana to sciagnalem ostatnio filmik : szaman z ar resnal sie w duelowni przed if i jakiegos szmaciarza 3 critami w ciagu jakis 3 sekund zalatwil lol :D a freeze ui na jakies 2 sekundy to ja mam po 'kicku' rogue chyba :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 10:19 
Cytuj  
ja mam lekkiego freeza po kazdym interupcie spellu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 11:25 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Jestem noobem i przestawiłem swoją koncepcję forum. Jeśli nie pasuje to przepraszam.


to forum nie ma koncepcji chyba :) kazdy znajdzie tu cos dla siebie :> jest tak zroznicowane ze wciaga jak WoW.. wlasnie dzieki temu ze scieraja sie ze soba rozne poglady. Jesli mialbym generalizowac, to najwiecej na tym forum jest: konkretnej pomocy oraz ironii :> Zawsze mozesz liczyc na pomoc, ale rowniez przygotuj sie na ironie i nie bierz wszystkiego tak powaznie :>


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.