mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 16:27 
Cytuj  
A mi sie gra podoba.
To co dodaja tez mi sie podoba, w zupelnosci mi to wystarcza.
Mi sie WoW podoba pomimo braku rozbudowanej "socjalnej otoczki"

Oczywiscie nie wiem jak sie ma gra na 60 lvl ( mam dopiero 48 ) ale osoby z guildi i kumple na 60 nie nazekaja (prawde mowiac nazekanie widze tylko na forach).

Zanim dojde do 60 (moje tempo gry to 3-4h co 2-3 dni+dluzsze posiadowy w weekendy) bedzie pewnie juz kilka udogodnien, wiec bede mial jeszcze mniej powodow do nazekan.

Jedyne czego mi brakuje to faktycznie jakiegos wielkiego eventu...przydalo by sie cos takiego.

tak czy siak ja osobiscie jestem zadowolony.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:35 
Cytuj  
Fajnie jees bo postach w tym topicu widac kto jest BN Kid a kto nie.
Dla kogo to jest pierwszy MMO a dla kogo nie.
Kto sie zna a kto nie.

Trudno tylko ze najwiecej i najglupiej (jak zwykle) maja do powiedzenia co sie nie znaja. :D

Koncze rozmowe w tym topicu, jak wam wystarcza to co jest w WoW'ie no to ..... macie ubogie wymagania.

CU


_________________
Obrazek

**

Posty: 375
Dołączył(a): 25.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 18:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Koncze rozmowe w tym topicu, jak wam wystarcza to co jest w WoW'ie no to ..... macie ubogie wymagania.
CU


Blah. Mi sie nie nudzi bo nie gram po +5h / dzien. Najdluzsze sesje z wow mam po 3 godziny :) Powiedz - z ciekawosci nooba pytam - jakie sa twoje oczekiwania wobec wow ? Mnie osobiscie na razie 95% pasuje - zapewnia mi w miare fajna rozrywke (w miare - being ganked sux) za mizerna kase. I wierze ze blizz sprawi ze bede sie mogl w to dlugo bawic :oops:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 19:15 
Cytuj  
ja to w sumie wam zazdroszcze ze wam sie nudzi .. mam nadzieje ze i mi sie kiedys znudzi:) :lol:


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 20:46 
Cytuj  
Kabraxis uszanuj chociaż cudze zdanie.
Nie chcesz nie graj.
Nie tobie oceniać czy czyjeś wymagania są ubogie czy nie.

Zawsze mnie powalają takie tematy... ile razy już pisałem i nie tylko ja zresztą: 'nie chcesz nie graj'

Nic nikogo nie obchodzi czemu nie chcesz grać. Tak jak Ciebie nie obchodzi czemu inni chca jeszcze grać.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 12.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:28 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Fajnie jees bo postach w tym topicu widac kto jest BN Kid a kto nie.
Dla kogo to jest pierwszy MMO a dla kogo nie.
Kto sie zna a kto nie.

Trudno tylko ze najwiecej i najglupiej (jak zwykle) maja do powiedzenia co sie nie znaja. :D

Koncze rozmowe w tym topicu, jak wam wystarcza to co jest w WoW'ie no to ..... macie ubogie wymagania.

CU


hehe
tak..
a co mi tam (mialem to olac ale...)

Nie wiem czy bijesz do mnie tez...(wydaje mi sie ze tak).
Wiec lecimy.
Wiesz...tak sie sklada ze WoW to nie jedyny i nie pierwszy mmorpg w ktory gram..i wiesz co...to co ma mi wystarcza.
Stary zrozum ze to nie koncert zyczen, nikt nie bedzie latal i robil tak zebys ty byl zadowolony. Nie podoba sie, szkoda ci kasy na "prostacka i plytka" gre...nie graj. Czy ktos cie trzyma na sile?

Dziwisz sie ze sa ludzie, ktorym ta gra sie nie nudzi? Przestan grac 24h na dobe to zrozumiesz. Ja wchodze do gry...robie jeden quest i mykam. Nie mam calych dni zeby grac. I dzieki temu gra mi sie nie nudzi. Dzieki temu jestem zadowolony ze w takim a nie innym tempie wychodza nowe dodatki. Dzieki temu nie siedze tu i nie nazekam jacy to wszyscy sa beznadziejni i maja ubogie wymagania. Dzieki temu mam przyjemnosc z gry.

A ze ty(i kilku innych pewnie tez) macie problem z tym ze ktos ma odmienne zdanie to nie znaczy ze wszyscy musza o tym wiedziec.

A na koniec dodam...Dwutlenek...swiete slowa...

"Nie chcesz nie graj.
Nie tobie oceniać czy czyjeś wymagania są ubogie czy nie."

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:40 
Cytuj  
opor napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Fajnie jees bo postach w tym topicu widac kto jest BN Kid a kto nie.

Ja wchodze do gry...robie jeden quest i mykam. Nie am calych dni zeby grac.[/b]

co to jest BNKID :) ja gralem w diablo1:) po sieci przez modem :) ach te rachuneczki :) po 700/mies:) i nikt sie nie mogl dodzwonic...
Ja tez wchodze do gry .. robie jeden quest... i ..
potem LBRS/UBRS/DM/STRAT/SCHOLO/MC *
niepotrzebne skreslic :) jak mam czas .. to robie jeszcze po 20-30 minut alta:)
i ogolnie bardzo bym chcial zeby mi sie znudzilo a cholera nie chce... a gram zaaaarabiscie duzo:)
4dni w pracy siedz i potem mam 4 dzni wolnego potem 4 nocki i 4 dni wolnego... na upartego to 8 dni na dzien jestem w pracy .. reszte w domku.. o najlpiej zobrazuje to fakt ze gram chyba od.. kwietnia..
i mam 30 dni w grze LOL chyba wlasnie sobie cos uswiadomilem ...
90 dni x 24h... z czego srednio mam 8h na granie???
chyba jednal jestem lekko powalony...
zona dziecko .. a ja praca sen i wow..
dobrze mysle ze po wpisaniu /played 1 dzien = 24h spedzone na granie???
to czemu do jasnej cholery mi sie jeszcze nie znudzilo?

trzeba chyba zahibernowac konto na miesiac:)

Ktos z wawy moze piffo jakies zorganizujemy wyjscie z rodzinami :)
my sobie o wowie pogadamy a zony ponarzekaja jakich to maja mezow i bedzie tak .. ty.. moj to gra nooormalnie 2 godziny dziennie juz dluzej nie wytrzymam... a druga to sie ciesz moj gra srednio 8 .. aaa to jaki kochany jest ten moj ze gra tylko dwie:):)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:46 
Cytuj  
a played - to pokazuje dla jednego chara - czy dla wszystkich? - wydaje mi sie ze dla jednego - wiec do tych 30 dni dodaj jeszcze dni grania altem :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 22:57 
Cytuj  
redlum napisał(a):
a played - to pokazuje dla jednego chara - czy dla wszystkich? - wydaje mi sie ze dla jednego - wiec do tych 30 dni dodaj jeszcze dni grania altem :)

na szcescie altem moze z 10 godzin...
ale ogolnie to ciekawe czy BN ADULT do mnie pasuje 29 lat chyba jednak sie pochlastam jak bede tak dluzej gral... macie jakis pomysl jak z nalogu wyjsc? :) moze mi sie znudzi jak sfarmuje 1000g kupie najlepsze itemki bede farmowal MC codziennie.. :) poki co jeszcze dobrze calego swiata nie zwiedzilem...


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2005, 23:26 
Cytuj  
opor napisał(a):
Przestan grac 24h na dobe to zrozumiesz.


hehe gram prawie od premiery US i mam jednego chra i nawet nie mam 60 lvl.
I nawet mnie nie ciagnie zeby go nabic, i mi sie nudzi powoli. Dziwne nie ??

I szanuje cudze zdanie, po prostu swoje wypowidam w sposob ktory moze sie wydawac agresywny, ale tak nie jest.
To w koncu tylko gra jest.
Dobra gra....
Nienudzaca sie szybko........

Ale bez jakiejkolwiek glebi i sensu istnienia postaci w tym wirtualnym swiecie, poniewaz mechanika gry na to nie pozwala. Co IMO jest juz lekkim zaprzeczeniem idei MMORPG.

Do tego tem smieszny "wyscig szczurow" za itemami. Az sie boje co by bylo gdybym dal need na jakims high itemie dla warra naprzyklad tylko dlatego ze mi sie PODOBA JEGO WYGLAD (wyglad postaci jest dla mnie wazniejszy niz staty).
W WoW'ie cos takiego nie przejdzie bo nie ma w nim ANI KRZTY RPG (w innych MMO jest chociaz troche glownie za sprawa devow i community).

JA SIE NIE ZALE JA POPROSTU PISZE O TYM CZEGO MI W TEJ GRZE BRAKUJE (nie napisalem nigdzie ze jest zla ) I CO MOIM ZDANIEM UCZYNILO BY JA LEPSZA.


ehhhhh...... widocznie to nie jest jeszcze moja gra marzen, chociaz miala zadatki na taka ale idzie w zlym (DLA MNIE) kierunku.


Powiedzcie sami ile chociazby na tym forum jest osob ktore zadaja pytanie "Jaka klase wybrac bo chce byc uber ?".
I nie zwazajac na to ze bardzo mu sie podoba paldyn tworzy np. warriora 9teraz sa natopie i ludzie sie MASOWO przezucaja).
Po nastepnym patchu zupgradeuja hunterow i znow bedzie przez miesiac MASA hunterow.
Logicznie sie zastanawiajac to jest smieszne. Jakby boty graly.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 00:07 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
redlum napisał(a):
no wedlug mnie mogli by zrobic housing jako instance - czyli jedno wejscie dla kazdego

Tak to wlasnie jest rozwiazane w Neocronie i EQ2. Jedno miasto, wejscia do budynkow, kazdy ma swoje mieszkanie w budynku jako odrebna "instancje" ;)

X.



To jak oni robią popijawy, jak każdy tylko do swojego domu może wejść :wtf:

***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 00:19 
Cytuj  
Cytuj:
Do tego tem smieszny "wyscig szczurow" za itemami. Az sie boje co by bylo gdybym dal need na jakims high itemie dla warra naprzyklad tylko dlatego ze mi sie PODOBA JEGO WYGLAD (wyglad postaci jest dla mnie wazniejszy niz staty).
W WoW'ie cos takiego nie przejdzie bo nie ma w nim ANI KRZTY RPG (w innych MMO jest chociaz troche glownie za sprawa devow i community).


moze sprobuj szczescia na serwerze rpg? smieszy mnie to ze wszyscy ida naserwer pvp a potem placza ze ludzie nie tacy, wyscig szczurow itp.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 02:31 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
To jak oni robią popijawy, jak każdy tylko do swojego domu może wejść :wtf:

Normalnie, dzwonek do drzwi i albo otworze, albo nie ;)
I popijawy tez normalne:
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo/shot0103.jpg
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo/shot0105.jpg
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo/shot0106.jpg

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 05:54 
Cytuj  
Do 58-60 gralo sie przyjemnie, po miesiacu na 60 mialem dosc i juz nie gram - to tyle na temat wow ode mnie :) Czekam, az mi sie znowu zachce...

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 08:07 
Cytuj  
Ahh Neocron Neocron.
Najlepszy mmorpg na świecie :D
Sam nie wiem czemu nie gram.

Tam była bombowa ekononomia. Potrafiłem siedzieć godzinami na 'rynku' wszczepiać implanty i robic research.

Ale WoW też jest git. Już pal licho wszystkie instance i inne cuda. Ale ludzie... Gram na serverze RP i mam naprawdę wspaniałą gildię, takich ludzi nie spotkałem w innej grze jeszcze.
Gram od dnia release ale nie byłem jeszcze w żadnym high lvl instance. Nie zabiłem żadnego powaznego bossa bo wciąż jest nas za mało.
25 osób w tej chwili, ale mi się nie spieszy i tak jest super :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 09:04 
Cytuj  
to moze i ja powiem co mi przeszkadza :

- brak jakiegokolwiek rozwoju postaci , każdy czy ktoś kto sie zna na grze czy 5 latek mogąmieć identyko postacie ,tylko ze jeden dojdzie do tego grajac i zbierając doswiadczenia a inny wejdzie na forum , napisze temat "jaka uber pro klasa i build do pvp) ktos mu go podai juz jest miszcz

- to samo z profesjami , nie ma żadnych specjalizacji, nie wiem po co mi mining powyzęj 250 bo i tak chyba nic nic sie nie zmienia pomiedzy 250 a 300 (no chyba ze cyferki)

- szczątkowe ilości ekonomi pomiędzy graczami , wiekszość itemow można wykonać z dwóch trzech składników, i można je zrobić samemu , przydatnych itemów które może wytworzyć gracz jest może kilkanaście (takie wrażenie po przejżeniu alkazamu )

- szczątkowe ilości comunity (to akurat mnie nie dziwi , 2mln ludzi nie moze stworzyć klimatycznego komunity , zwłaszcza gdy 1,9 mln ludzi gra dla itamz, a nie dla fun)

- gówno robiacy ludzie z blizz, kompletnie olewający ludzi ... jakis czas temu w oficjalnym topicu palla , dali jakiegoś kolesia który napisał jakich zmian należy sie spodziewać w najbliższym patchu dla palla , oprócz tego ze zmian jest sporo (moim zdaniem głownie na minus , palla straci swoje krótkie buff dzieki którym był w miare elastyczny i szybko sie mogl dostosować (nie zaczynajcie tu flame ze palla ssie) na jakieś dłuzsze chyba 15 min , dzieki czemu palla nie dość ze straci elastycznośc to manna mu bedzie znikała w zawrotnym tepie ) ale nie o tym koleś w swoim poście zrobił chyba 5 poważnych błędów odnośnie klasy palla , wogole jej nie znał , widac było ze nie wie o czym pisze i do kogo ... mogli nie pisać nic i sie nie kompromitowac a nie dawać idiote do tego

a dalej to
Cytuj:
W kwestii braków w WoW:
- exp powinien być naliczany za q albo tak jak w Morrowindzie, ale bez trenerów, gdyz majac sporo golda zdobycie max lvl trwa tyle ile kliknięcie ze ~200. Dla przypomnienia w Morrowindzie exp naliczany był tylko i wyłącznie za podnoszenie umiejętności (szczególności klasowych).
- eventy (które były np. UO)
- housing (budowanie tak jak np. UO domków, zamków itd.)
- specjalizacje profesji
- zeby wkoncu bycie w gildii cos znaczylo (GvG, sojusze); czyli tak jak w UO :O
- oraz miasta ktore byłyby rządzone/pilnowane/handel etc. przez gildie...
oczywiscie jedno miasto to kilka gildii (w sojuszu) i to tych wiekszych


pod tym sie podpisuje obiema rękami

a nowy kontynent to chyba najmniejszy problem ... domki też , bo jaki to problem robudować IF tak żeby w podziemiach zrobić nowe domki , moze nie tysiace , ale kilka wejść jak instance

a no i ludzie mi przeszkadzają , zaczołem od pvp , teraz pve , ale chyba czeka mnie ten trzeci nie wiem jaki skrót lol

edite , myślałęm ze WoW będzie sie kierował w strone coraz to bardziej rpg, powolny balans klas , rozbudowa ekonomi, myślałem że wypuścili wowa dlatego ze presja comunity była wielka,i ze bedą go stopniowo udoskonalac, teraz widze ze będzie problem, bo community to w wiekszości ludzi 14 - letni palla idiots, którym to co jest wystarcza , albo ludzie dla których wow to pierwszy mmo i tak robi na nich ogromne wrażenie , pierwszy raz sie w końcu zawsze pamięta ... inaczej mowiac jesli sie nie zmieni to ja zmienie i nikt tu za nikim płakał nie bedzie , puki co nie moge narzekać ale ... nidosyt pozostaje


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 10:04 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):

Ale WoW też jest git. Już pal licho wszystkie instance i inne cuda. Ale ludzie... Gram na serverze RP i mam naprawdę wspaniałą gildię, takich ludzi nie spotkałem w innej grze jeszcze.
Gram od dnia release ale nie byłem jeszcze w żadnym high lvl instance. Nie zabiłem żadnego powaznego bossa bo wciąż jest nas za mało.
25 osób w tej chwili, ale mi się nie spieszy i tak jest super :]



dokladnie , ja tez gralem w lepsze mmogi niz WoW (UO jest niedoscignionym wzorem dla mnie) , ale naprawde serwery RP to nowy wymiar zabawy , i nie widzialem nigdzie indziej zeby tylu ludzi odgrywalo swoje postacie i swietnie sie bawilo . Ostatnio wyrzucono mnie z tawerny gdzie spotykala sie jakas gildia (private meeting) , takich eventow ludzie robia mase , nawet podczas nudnego klepania mobow mozna sie natknac na prawdziwy pokaz wyobraznii i pomyslowosci . Tylko trzeba chciec dac cos od siebie a nie wejsc i czekac na gotowe :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 10:16 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ahh Neocron Neocron.
Najlepszy mmorpg na świecie :D
Sam nie wiem czemu nie gram.

Tam była bombowa ekononomia. Potrafiłem siedzieć godzinami na 'rynku' wszczepiać implanty i robic research.



Bo neocron city to teraz anarchy zone, wszyscy siedza w tech haven i ogolnie ludzi tyle co na biednym friszardzie :|

Pamietam czasy bety nc1 i nc2, medicare - full ludzi, handelek, poking to tamto.. teraz wieje pustka wszedzie, nikogo nie ma, po wszystko trzeba do TH biegac. Sam chcialem wrocic, a moze wlasciwie 'zaczac' neocrona, ale jakos szybko mi przeszlo - za malo ludzi zeby cos z tego wyszlo.


_________________
Nestor#1522

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
(...)


Zgadzam sie.
Ale cóż zrobić taka jest cena popularności danej gry, że grają osoby którzy o RPG lub cRPG nic nie wiedzą; a po drugie trzeba przyznać że ta gra propaguje zachowania typu - Diablo :evil:
Np. Honor i nagrody (RL) z tym związane...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 14:06 
Cytuj  
I dlatego po długim namyśle przerzuciłem sie z PvP na PvE ale chyba na RP odejdę :) , mimo tego że w PvE już zaczyna się inne zycie :) to chyba RP będzie lepszym wyborem ( odgrywanie postaci) :D
Niby mnie ciągnie do PvP ale..... wchodze swoim mainem i śledzę rozmowy na chacie to mnie ...... ufff...... tylko xxx zabiłem dzis Elfów a mnie zabili xxx razy..... smutne ale prawdziwe :) teraz jak będę potrzebował PvP to się na BG udam i już :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.