mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 11:37 
Cytuj  
@cieki najlepszy trade skill to kampowanie AH, a te co blizzard oferuje to sobie mozna w buty wsadzic po za uber enchanterem ktory ma zadkie formuly jak: +9int na 2h, crusadera, +7int na bracers, riding skill na gloves i zapewne jakies jeszcze (znam enchanty tylko od strony rogue/druid bardziej od druid)

czlowiek sie namacha kilofem, nozem czy pokosi trawnik a pozniej 12sto latek zaniza ceny o 40%


ja mam skining/mining aktualnie z powodu blood'a i pristine i to by bylo na tyle.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 19:17 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
ja mam skining/mining aktualnie z powodu blood'a i pristine i to by bylo na tyle.

wlasnie zastanawiam sie zeby enga olac bo w sumie te trinkiety... ech sam nie wiem przydaja sie tylko do pvp.. a kaska pusta, wiec moze wrocic do skiningu(bylem juz na 300 skining i olalem) a co wypada z dragonkind jak go oskorujesz>?? jakie rzeczy konkretnie zebym sobie lookna AH czy warto... bo moze zamiast skining enchanting... i kase z disenchantu smieci zbierac:) Ogolnie jek stalem si emniej rozrzutny to jaks widac swiatelko w tunelu z 20g/ sesje mam ze sprzedawania smieci do vebdora/thorium bar.. ostatnio nauczylem sie dark iron smelting to moze z tego cos bedzie kasy...?

Acha chce sie pochwalic na polowie HP i zero many bez babelka zlapany przez druida w winter... myslal ze bedzie easy i zaczal mnie w formie kotka bic... wszystko zalezy od zimnej krwi ...
powoli najpierw seal many + judgment + seal many.. na tyle mi sie wrocilo... wypilem sobie HP potionka zeby pomyslale ze juz ledwo zipie... mana wracala BoW ... healing... on w miska ja heal... i cala walka na 0 many praktycznie.. zaskoczyl mnie bo ani razu mnie nie zestunowal jak byl w misku jak ja sie leczylem dziwne... no jak juz juz mnie mial... LoH... chyba wtedy sie zdziwil bo poszedl SoC dostal ze dwa crity spanikowal i zdedzil:) wrocil jak bylem na 5% hp i jeszcze mob mnie kilowal jeden firemoon i bye bye ... ale ogolnie /lol z niego robilem myslac ze nie dam rady zejde na bank a tu prosze :) nie taki druid straszny jak mi sie wydawalo ;)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 25 cze 2005, 19:31 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 19:21 
Cytuj  
Cytuj:
ostatnio nauczylem sie dark iron smelting to moze z tego cos bedzie kasy...?


Czemu nie sprawdzisz i nam nie powiesz? Ja też jestem bardzo ciekawy.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 19:40 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Cytuj:
ostatnio nauczylem sie dark iron smelting to moze z tego cos bedzie kasy...?


Czemu nie sprawdzisz i nam nie powiesz? Ja też jestem bardzo ciekawy.

Bo nauczylem sie przed 4 godzinami doslownie.. i zadzwonil qmpel z pracy z pytaniem czemu mnie nie ma w robocie od 30 minut powinienem byc :lol: zapomnialem ze dzisiaj wzialem nocke za znajomego w pracy:)
Smiali sie rano ze mnie czy ten co siedzial w pracy na dzien pozna sile warcrafta... :) i poznal :) acha bylismy w BRD w 5 pala:) smiesznie jeden za priesta robil :) ogolnie jak gracze sa zgrani to moze i nawet emperora da sie :) nie wiem bo przy lyceun czy jakos tak dostalem tel z pracy :)
ale z obserwacji jest tak :
dark iron ore 10 szt = 6g (u nas w ally na BL)
1 dark iron bar byl 8/12 a teraz jest 6/8...
czyli skupujesz dark iron... idziesz przetapiac... i sprzedajesz
jesli sprzedasz za 8g to z 40 (24g) dark iron ore masz 5 dark iron bar (40g) czyli w sumie 16g :) wow niezle a jesli ceny wroca do 8/12 to masz 60g czyli 36g na plus.. no zobaczymy jak sie bedzie sprzedawac:)
Ktos moze powiedizec po ile w ogrimarze chodzi dark iron ore/bar ?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 22:38 
Cytuj  
cienki trafiles na n00b'a jak cholera jak cie nie zabil w takim stanie .... albo ty jestes masta, ale raczej to pierwsze :P:)


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 22:55 
Cytuj  
NO dobra dobilem do 60 jakis tydzien temu :) nie zwiedzilem dokladnie instancji:
DM/BRD/STRAT/SCHOLO/UBRS/LBRS
czy jest sens je robic.. czy farmowac MC w 40 osobowym rajdzie z lagiem gigantem to nie widze sensu bo nawet jako cleanse bot sie nie sprawdzam :)

Ale glowne pytanie gdzie pala moze lazic i po co ... mozecie swoje dosiadczenia spisac w jednym miejscu..?

W east DM fajny http://www.thottbot.com/?i=35671 wypada +str+sta+int i regeneracja many nie mam zadnego klucza i nigdy nie wiem ktora czesc tego DM robimy :) gdzie mozna klucze zdobyc do DM...?

General w UBRS dropuje LF chest reszta z seta w Start/scholo w scholo na tym bossie co trzeba 6 mniejszych wykonczyc

Wogole ktos cos fajnego znalazl dla palka niech si epochwali co i gzie to bylo...
Jakas 2h bron lepsza niz barbarous blade .. moze ta dzida z PVP :) ?? ktos mial bar blade i uzywa dzidy teraz ?? moze sie wypowie..?


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2005, 23:08 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
cienki trafiles na n00b'a jak cholera jak cie nie zabil w takim stanie .... albo ty jestes masta, ale raczej to pierwsze :P:)

wiesz chyba on noob... albo .. zbyt pewny siebie byl.. to tez mozliwe... jeszcze nigdy drut mnie nie atakowal bedac kotkiem... moze sobie pomyslal aaa spoko 2 strzaly i po palce nazywal sie " moonjak ".. albo jakos podobnie ;) zwlaszcze ze widzial ze babelka nie mam :) wiec moze spanikowal i dal ciala bo rzeczywiscie potem jakos kiepsko gral raz probowal mnie z macy kilnac potem miska potem moonfire.. taki jakis niezdecydowany... najbardziej mnie zaskoczylo ze mnie nie stunnal ani razu jak sie leczylem ..
A co do pvp to strasznie cienki jestem dopiero sie ucze :)

nie wiecie moze czy jak na arcanite championa dam crusaidera to bedzie sie sumowac czy raczej crusaider jako slabszy zostanie zaabsorbowany:)

EDIT :
jestem po 2 raidach do MC... dzizaz k .. ja pie...
wiem jedno jesli blizz nie zmieni jakos niedlugo mozliwosci zeby blessy palek trwaly ... co najmniej 30, a najlepiej 60 minut.. to ja piepsze... to po prostu z tego powodu odechciewa sie wszystkiego...
cleanse bot - ok mozna sie przyzwyczaic.. ress/DI bot ok nie ma sprawy...
ale bieganie wkolko za 40 ludzmi zeby ich poblogoslawic ..... w morde potem jak masz blogoslawic 15 to bulka z maslem :)
nawet z rebufferem jest to przykre.

Rolnalem sobie dla funu alta na pve silvermoon horda warrior tauren... dobilem do 14 lvl i przed chwila podjalem decyzje roluje warriora na BL
Gra sie rzeczywiscie ciekawiej :0 albo ty zabijesz albo ciebie zabija ale jedno i drugie 3x szybciej niz palem...
no i lazic do 40 osobowych inst jak sie ma blessa trwajacego 5 min to masssssakra
I jeszcze nie wiadomo czy rollowac jakies bronie czy itemy bo zawsze sei moze jakis warrior znalesc ze to tylko dla niego ... I wogole warriorow jest mniej i latwiej o party:) chociaz ostatnio czesto pala szukaja do DM na przyklad:)
teraz tylko musze sie dokladnie zastanowic nad rasa.. :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2005, 23:54 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... post274217

Czyzby wreszcie Blizzard zaczal myslec powaznie o paladynie czy to tylko jakis wakacyjny żart ;) ? Give us frost shock :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 02:19 
Cytuj  
Dzisiaj miałem ciężkie przeboje z dwarfem paladynem uzbrojonym w AR.
Skubańca nie można zrootować bo ma jakiś freedom of movement czy cuś. Do tego napiera po 900 dmg...
Za każdym razem jak widze tego gościa w BG to trzymam się z bardzo daleka.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 04:18 
Cytuj  
Ta dopakujmy paladynow, nie dosc ze moga miec AR to jeszcze im sie zachciewa wiecej, w dupach wam sie poprzewracalo??? Chcecie byc wojem to ROLNIJCIE woja!!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 08:46 
Cytuj  
Nie bulwersuj sie tak ;)
Btw. ja juz woja rollnalem.


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:13 
Cytuj  
Heh Domin nie bede tego komentowal, typowy komentarz kogos kto nie grał paladynem ... Jakbys nie wiedzial to wcale nie jest on taki doskonaly a walenie porzadnego dmg zalezy tylko od szczescia, dodatkowo jak po kilkuminutowej walce (bo niestety tyle one trwaja) zaczynamy wygrywac to przeciwnik po prostu ucieka i wpisuje na nas /wave /lol itp. A paladynem za cholere nikogo nie zlapiesz ani nie zatrzymasz poniewaz nie ma zadnych skilli do tego .... A w tym poscie co dalem linka wlasnie chodzi o to, zeby dodac nam cos co pozwoli nam miec choc troche kontroli nad naszym DPS oraz zeby pozwolilo zatrzymac uciekającą - szczerze mówiąc - lame.

Pozdrawiam.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 10:54 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Ta dopakujmy paladynow, nie dosc ze moga miec AR to jeszcze im sie zachciewa wiecej, w dupach wam sie poprzewracalo??? Chcecie byc wojem to ROLNIJCIE woja!!!!

@domin nie chodzi o to ze trzeba cos zmieniac.. z tego co sie orientuje priest drut mag maja jakas ksiazke ze daja buffy masowe albo trwajace godzine... paladyn ma juz buffy chodzi tylko o to zeby mial mozliwosc wyboru daje buffa na 5 min za 50 mana powiedzmy albo na godzine za 500 mana:P czysta mechanika gry:) na nic innego nei narzekam.:)
PS
rzeczywscie Df supersprawa rzucasz leczenie za 2k+ za zero many:)
bijesz sie z workiem.. 30%hp Babelek DF leczenie i jeszcze zwykle na wypadek .. jak juz znow masz 30% potionek potem stunik bandaze.. na koniec LoH po czyms takim to rzeczywiscie mozna miec pretensje do pala ze ma 15k HP :) placzcie placzcie..:) [/b]


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 15:41 
Cytuj  
Wszedzie czytam ze paladyn to paladyn tamto, paladyni domagaja sie wrecz takiego DMG jaki ma woj, z tym sie im w dupach poprzewracalo, stwierdzam tylko fakt.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 15:57 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Wszedzie czytam ze paladyn to paladyn tamto, paladyni domagaja sie wrecz takiego DMG jaki ma woj, z tym sie im w dupach poprzewracalo, stwierdzam tylko fakt.


@Grindo
Babelek, heale, cleansing, ranged stun, plyta, LoH, mozliwosc uzywania AR - Nie da sie was zatrzymac w miejscu, nie da sie was spowolnic, macie ranged stuna OLBRZYMIE mozliwosci obronne i chcecie miec wiecej ofensywy? Czy to nie jest za wiele z takim aresenalem defence? Troche umiaru, chciales woja to trza bylo wybrac woja. Analogicznie do twojego myslenia Mag powinien dostac jakis uber obronny mechanizm co by go woj z AR tylko lekko rysowal, zastanow sie co ty chcesz i mysl "globalnie" a nie tylko "Ja Paladyn!! Ja chciec wiecej DPS!!"

Whiningowi Paladynow community World of Warcraft na wielu forach juz powiedzialo STFU, ile razy mozna?

@cienki
Mass AI buff czyli Arcane Brilliance kosztuje 3400 many oraz reagent, nie wiem jaki koszt many ma PoF i GoTw, godzinny bless paladyna na cale party musialby kosztowac mniej wiecej tyle samo. Przecietny pala na lvl 60 nie mialby tyle many :)

Technicznie podchodzac do tego to jednak kazda klasa z buffem powinna miec opcje rzucenia godzinnego na cale party za reagent+olbrzymi koszt many, jednak tu tez jest niebezpiecznie poniewaz shamani beda miec 5 minutowe buffy niedlugo i tez zacznie sie placz, palki dostaly godzinny party bless a my nie???? I beda miec racje niestety....Co Blizzard z tym zrobi trudno przewidziec, pewnie zostawi hybrydowym klasom te short buffy....

*

Posty: 103
Dołączył(a): 24.03.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 17:14 
Cytuj  
Domin napisał(a):
Wszedzie czytam ze paladyn to paladyn tamto, paladyni domagaja sie wrecz takiego DMG jaki ma woj, z tym sie im w dupach poprzewracalo, stwierdzam tylko fakt.


shamani mają od dawna "poprzewracane w dupach" i nikt jakoś nie płacze

zajebisty dmg + healowanie + autorez + mail + travel form

overpower :E !

weźcie odemnie bąbelki, lay of hands czy inne takie, a dajcie większy dmg lub chociaz jeden skill warriorowy ; o

nerf shamans :E...


Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:19 
Cytuj  
No wlasnie. A shaman to co ? Biedny nie ?
Od paladyna rozni sie glownie tylko tym, ze nie moze nosic plate itemow. Za to ma brzydko mowiac wyjebisty dmg bo jak mu wskoczy ten windfury czy jakos tak, do tego shocki to nie jest imba ? No gdzie tam ;) Bo to shamanek z kochanej hordy, bleh :|

Poza tym przeczytaj dokladnie to co napisalem a potem mow, ze nam sie poprzewracalo w dupach. Nie grasz paladynem - nie wiesz jak jest i koniec.
Mnie chodzilo o to, ze maja nam dodac KONTROLE nad naszym OBECNYM dps i jednoczesnie sposob na ZATRZYMANIE uciekajacej ofiary. Co ja mam zrobic jak po kilku minutowej walce jakas menda po prostu zrobi /wave i sobie biegnie ? Nie mam zadnej ale to zadnej metody na zatrzymanie go. Oczywiscie mam tego stuna ale on jest raz na minute, a zazwyczaj po dosc intensywnej walce ma sie jego cooldown. I sobie moge go gonic do usranej smierci, a on mnie jeszcze spowolni zeby odbiec na taka odleglosc zeby nawet stuna mu nie wpasowac. Z reszta co tu sie wysilac, z tego forum niestety wiecej osob gra horda i sa przeciwni paladynow - jasne lamerska klasa. I bardzo dobrze, z tej okazji, moze dzisiaj wpadne do orgrimmaru i sobie na srodku wlacze shielda+hs :-?

Ehhh

Edit

Aha a tak wogole to nie chce sie wymadrzac ale jak masz zamiar wyrazac takie zdanie na temat danej klasy, badz tez masz jakies dziwne zdanie na jej temat to po prostu nie pisz w danym temacie moze co ? Bo strasznie ciezko potem sie doczytac czegos ciekawego wsrod totalnych bzdet i tekstow typu "pala ma plate, loh, babelki - popierdolilo wam sie w glowach". Tutaj raczej zagladaja Ci co graja paladynami, maja zamiar nimi grac, lub chca sie czegos ciekawego dowiedziec, a nie tacy ktorzy tylko czekaja na okazje, zeby go zjechac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 19:36 
Cytuj  
Palki to najwieksze warcraftowe płaczki :) powinni im zmienic nazwe shield na cry :)


_________________




Posty: 9
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 22:17 
Cytuj  
"Palki to najwieksze warcraftowe płaczki powinni im zmienic nazwe shield na cry " - POWIEDZIAL TO SZAMAN

**

Posty: 221
Dołączył(a): 30.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 23:24 
Cytuj  
ale to prawda....

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.