mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:39 
Cytuj  
Cytuj:
@2tlenek czy ty jestes bezrobotnym nauczycielem jez. polskiego? (no off poprostu ciekawi mnie co sie tak czepiasz ludzi)


Poświęcam się i marnuje klawiature dla wspólnego dobra ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:40 
Cytuj  
hehehe


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
tia :) kolega naduzywa slowa "umie"
????
nie z czasownikami osobno a z przymiotnikami razem !!!


a "nie" z przymiotnikami odczasownikowymi? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 10:54 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
tia :) kolega naduzywa slowa "umie"
????
nie z czasownikami osobno a z przymiotnikami razem !!!

a "nie" z przymiotnikami odczasownikowymi? ;)
nie wiem bo do pisania uzywam doświadczenia zamiast zasad ortografii :wink:
nie wiem co to odczasownik, dużo w szkole piłem 8)


_________________
psn

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 11:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
slimoon napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Fabianek napisał(a):
tia :) kolega naduzywa slowa "umie"
????
nie z czasownikami osobno a z przymiotnikami razem !!!

a "nie" z przymiotnikami odczasownikowymi? ;)
nie wiem bo do pisania uzywam doświadczenia zamiast zasad ortografii :wink:
nie wiem co to odczasownik, dużo w szkole piłem 8)
Dlatego teraz grasz warriorem :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:03 
Cytuj  
hehe... juz troche zapomnialem o czym jest ten topic, bo tyle tu roznych mysli ;)

OT:
Shadowclaw--> jakiego masz nicka na maelstorm? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:03 
Cytuj  
slimoon napisał(a):
a "nie" z przymiotnikami odczasownikowymi? ;)

Od kilku lat mozna juz pisac jak wszystkie inne przymiotniki.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:12 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
slimoon napisał(a):
a "nie" z przymiotnikami odczasownikowymi? ;)

Od kilku lat mozna juz pisac jak wszystkie inne przymiotniki.


o, i to jest dobry argument aby odpuscic sobie nieco zasady ortografii bo to co teraz jest bledem za pare lat moze byc jak najbardziej poprawnie napisane :wink: Oczywiscie we wszystkim nalezy miec umiar, zwlaszcza w piciu Deshroom :wink: Choc tutaj to chyba przypadlosc nie tylko Twoja, sam w czasach szkolnych granicy umiaru dosc dlugo bezowocnie szukalem. :wink:


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:15 
Cytuj  
Z tym "nie" pisanym lacznie z przymiotnikami odczasownikowymi jest tak, ze piszac np. "niedostarczony" i "nie dostarczony" dzieki temu akcentujemy w zdaniu troche inaczej tresc.

PS. Z przymiotnikami w stopniu wyzszym i najwyzszym piszemy osobno^^


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:22 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
othello napisał(a):
...pożarku dziennym


hmm to tam codziennie jest jakis pozar? ;-)

proponuje przeczytać najpierw mój podpis pod każdy postem zanim zaczniesz się nabijać. :lol: wiem wiem każdy z was uważa ze ta dysortografia to sciema dla leniwych. ale cóż nie doświadczycie tego wiec prawdopodobnie nigdy się nie dowiecie ...chyba ze wasze dzieci czego wam nie życzę :]


_________________
dyzortografia
....................
profil

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:28 
Cytuj  
othello napisał(a):
Fabianek napisał(a):
othello napisał(a):
...pożarku dziennym

hmm to tam codziennie jest jakis pozar? ;-)

proponuje przeczytać najpierw mój podpis pod każdy postem zanim zaczniesz się nabijać. :lol:

Dziwne, ze jak ktos "normalny" popelni zabawna literowke, albo sie przejezyczy, to potrafi sie z tego smiac. Jesli dys zrobi smieszny blad, to zaraz musi wszystkim dookola przypomniec, ze ma problemy. Nikt sie z twojej dysortografii nie nabija, tylko z tej jednej literowki, wiec nie wiem czemu sie od razu swoja przypadloscia zaslaniasz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:49 
Cytuj  
a czy chomo potrafi smiac sie z kawalow o "pedalach"?
ja naprzyklad przestalem sie smiac z kawalow o daunach.
to drazliwy dlamnie temat od co!
ale nabijac sie potrafie z wlasnych przywar.
jak bys poczytal moje teksty na kanale trade to bys tez sie posmial :lol:
bo po angielsku robie jeszcze wiecej bledow niz w tych kilku prostych zdaniach ktore wlasnie napisalem.

/edit; po namysle chyba toche dramatyzuje :oops: :lol:


_________________
dyzortografia
....................
profil


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 13:00 przez othello, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 12:58 
Cytuj  
othello napisał(a):
a czy chomo potrafi smiac sie z kawalow o "pedalach"?
.


oczywiscie, przeciez to oni sami wymyslaja te kawaly :) tak samo jak kawaly o policjantach wymyslaja sami policjanci :)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
othello napisał(a):
proponuje przeczytać najpierw mój podpis pod każdy postem zanim zaczniesz się nabijać. :lol: wiem wiem każdy z was uważa ze ta dysortografia to sciema dla leniwych. ale cóż nie doświadczycie tego wiec prawdopodobnie nigdy się nie dowiecie ...chyba ze wasze dzieci czego wam nie życzę :]


cytujac twoja wypowiedz: "pożarku dziennym"

zalożmy ze masz racje ze chodzi o bledy ortograficzne: czyli wychodzi "porzarku dziennym" dalej mi to wyglada na pozar

stopniujac mamy: pożar -> pożarek -> pożareczek

wiec imho nie zrobiles bledu ortograficznego tylko jesli tobie chodzilo o "porzadku dziennym" to uzyles niewlasciwego slowa a chyba takiej choroby jeszcze nie zdefiniowano. a jak zdefiniuja to ja chce wrocic do podstawowki zalatwie sobie papier i kazde wypracowanie/rozprawke/opracowanie bede pisal w nastepujacy sposob niezaleznie od tematu: www.google.pl -> szczesliwy traf -> ctrl+a -> alt+tab do worda -> ctrl+v -> print i juz mam gotowe :lol:

Jesli masz problemy z ortografia to polecam http://sjp.pwn.pl ew. przeklejanie tekstow do worda. ja tez robie czesto bledy przez pospiech ale jakos nie placze z tego powodu.

a odnosnie "dysortografii" - http://sjp.pwn.pl/slowo.php?co=dysortografia wybacz ludzie w pwn nie znaja takiego slowa :(
a slowa z twojej sygnatury "dyzortografikiem" - http://sjp.pwn.pl/slowo.php?co=dyzortografia rowniez nie ma w tym slowniku


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 13:36 
Cytuj  
oglądaliscie dzień świra...???
dziz.. kur .. ja .. pierd...
wescie cos napiszcie o worku chyba ze temat juz sie wam wyczerpal:)
PS
jak ally zmienic na horde:) BL
chce sie ktos zamienic .. lol:)
na razie wykombinowalem ze pogram do konca okresu zamroze konto kupie nowe pogram trocho po stronie hordy i za jakies 3 miechy bede wiedzial gdzie mi lepiej :) i tam zostane.. a drugie sprzedam po kosztach :)
Poki co testuje sobie horde na ravencast (gra ktos tam moze) ...>? po stronie H off kozz:)??
LOL ale beka siedze i sie ukrywam z czytaniem forum przed szefem i myslalem ze toopic o warior czytam hahahhahaha :):)
adaaaaasssss jeeeeennnkinnnsss;)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 13:44 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 13:37 
Cytuj  
hehehe ale ubaw ;D zeczywiscie niema!
coz ....nie ja pislalem ten slownik
;d NA SZCZESCIE nie ja

jezeli chodzi o geneze tego bledu to jest nia oczywiscie "Word" ;D i auto korekta ;) ale cz jak mowilem nie zrozumiesz dopuki nie doswiadczysz. zapytaj dwutlenka jak to jest.
a ja ci moge powiedziec tyle patrze na wyraz i NIEWIDZE czym on sie rozni od tego obok . dopiero jak przeanalizuje go dokladniej to znajduje roznice. naco niemam w pracy czasu

:]


_________________
dyzortografia
....................
profil

****
Avatar użytkownika

Posty: 1020
Dołączył(a): 23.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 14:01 
Cytuj  
othello napisał(a):
...a ja ci moge powiedziec tyle patrze na wyraz i NIEWIDZE czym on sie rozni od tego obok . dopiero jak przeanalizuje go dokladniej to znajduje roznice...


Pewnie wsadze kij w mrowisko, ale nie moge sie powstrzymac.
To co, piksele ci sie zlewaja czy jak? :P To jakiej literki uzyć nie jest kwestia instynktu ktory u Ciebie nie działa tylko wiedzy. A wiedza to zdolnosc zapamietywania. Czyzbys nie pamietal na jakim swietle sie przechodzi przez ulice? Nie wiesz co znaczy skrot WC na drzwiach itp itd etc...
Za moich czasow byl jeden jedyny koles ktory mial problemy z ortografia. Walnał byka nawet w swoim nazwisku. Ale ten byk we wlasnym nazwisku (wlasnie wtedy ktos zasugerowal ze to moze byc "ta" choroba) byl jego ostatnim. Ojciec ktory chyba z poblazaniem patrzyl na mierne wyniki z dyktand (sam z tego co pamietam nie byl mózgowcem) zniesc nie mogl ze jego dziecko jest chore na jakas "psychiczna" chorobe w jego mniemaniu. Spral go tak, ze do dzisiaj mu wspolczuje :P
Efekt: Choroba mineła jak reka odjał. Gosc po prostu zaczał sie starać... w tym wypadku ze strachu. Czego Wam potrzeba?


_________________
Sathorn#2230

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 14:02 
Cytuj  
othello napisał(a):
hehehe ale ubaw ;D zeczywiscie niema!
coz ....nie ja pislalem ten slownik
;d NA SZCZESCIE nie ja

jezeli chodzi o geneze tego bledu to jest nia oczywiscie "Word" ;D i auto korekta ;) ale cz jak mowilem nie zrozumiesz dopuki nie doswiadczysz. zapytaj dwutlenka jak to jest.
a ja ci moge powiedziec tyle patrze na wyraz i NIEWIDZE czym on sie rozni od tego obok . dopiero jak przeanalizuje go dokladniej to znajduje roznice. naco niemam w pracy czasu

:]


moze w szkole podstawowej lub gimnazjum ktos ci wspolczuje i rozumie, ale przygotuj sie na to, ze w zyciu doroslym, w pracy, na studiach czy tez na takim forum jak to nikt sie nie bedzie litowal nad toba, bedziesz wysmiewany i wyzywany od tumanow.. thats life.
Najlepiej wiec w swojej sygnaturce zamiast tlumaczenia sie, napisz: JESTEM JAKI JESTEM... i wal to :>


_________________




Ostatnio edytowano 7 lip 2005, 14:10 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2005, 14:09 
Cytuj  
przyzwyczailem sie 8)
ale zawsze wlacza mi sie chec wyjasnienia komus"jak to wyglada z mojego punktu widzenia" :]


_________________
dyzortografia
....................
profil

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
Imho, to za co tu przepraszac. Sam sie nie raz rypne tu i owdzie ale jak kogos to az tak denerwuje to niech sobie nie czyta. Nie mowie ze nie trzeba sie starac ale bez przesady. Moze jeszcze powinienes napisac w podpisie ze za kazdy blad wyczyscisz komus buty...

Troche asertywnosci ci zycze :) Bo jak tak sie bedziesz kazdemu klanial to potem ci spadnie samoocena i do konca zycia bedziesz siedzial na kozetce u jakiegos specjalisty :)

Staraj sie, ale nie musisz sie kajac za to ze jestes jaki jestes.
"Pisze z bledami bo inaczej nie umiem" :D

Ps. Giertrychowaska zajadlosc w tepieniu kazdego bledy na forum czasem jest dla mnie nie do zniesienia. Cos jak moja kolezanka z LO ktora zawsze poprawiala mi bledy w zeszytach jak jej porzyczalem... Na czerwono! Przestalem porzyczac i problem z glowy :P


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.