mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 23.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 22:35 
Cytuj  
Alekde dawaj swoj profil na allakhazam albo podobne ustrojstwo musze widziec twoje itemy :D 35% kurcze ostro, jak dingnie to masakra ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2005, 22:55 
Cytuj  
Alekde ja mam 5910HP i 25% crita, 28% crita w zerku. Weź kalkulator i oblicz co się bardziej opłaca ;)

Teraz poprawili 1h + tarcza w PvP i warior może robić kosmiczny damage przy pomocy 1h. Zresztą mój 1h ma taki dps jak Arcanite Reaper więc damage już był. Co 6s mamy taki Mortal Strike z shielda - hituje za 450-550HP przy uderzeniu tarczą i ma 50% szans na zdjęcie 1 buffa z targeta. Na casterów chyba nadal wolne 2h, na melee teraz chyba 1h + shield.

z 1h + shield bez żadnych buffów mam 6250HP i 7770AC. 53dps sword + hity z tarczy za ~500HP brzmi smakowicie :)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 00:25 
Cytuj  
Mark weź mnie oświeć skąd ten damage z shiedla taki? Nie nadążam za wszystkimi zmianami a warrkiem nie grałem od jakiegoś czasu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 07:33 
Cytuj  
że niby ten miecz http://www.thottbot.com/?i=35887 wali jak AR ?
to jakiś żart prawda ?


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 08:19 
Cytuj  
owszem ma prawie identyczny dps. Wali inaczej ale całościowy dps (nie używając specjali) będzie prawie identyczny z AR.

Zmienili koncowy talent z drzewka protection. Teraz jest coś na kształt Mortal Strike. Czyli taki Shield Bash z kolejnymi rankami do wykupienia u trainera. Rank 4 na lvl60 wali za 450-550HP, 30rage, cooldown 6s, 50% szansy na zdjęcie jednego buffa z przeciwnika.
Porównanie do MS:
+180HP, 30rage, 6s cooldown, 50% mniej do healingu przez 12s.

Jest też coś nowego w drzewko fury (tzn. też koncowy skill jest całkiem inny, ale szczerze mówiąc nie przyjrzałem się temu).

Wyobraź sobie warriora z:
http://wow.allakhazam.com/db/item.html?witem=17068 (56.4dps + proc)
z drillborerem +2550AC +180HP, +bonusy do blocka tarczą

Alekde - moim zdaniem zrobiłeś rogue a nie warriora. Z tym, ze rogue ma duży plus - on atakuje z zaskoczenia. Natomiast warriora widać z daleka - 50% walk na contested teritoriach to walki gdzie alliance ciebie atakuje. Co możesz zrobić po pułapce i aimed shocie za 1500HP? albo po sheepie i pyroblascie za 1500HP? Jak ci się nie uda zabić klasy atakującej rzeczywiście w 2-3 hitach (a najczęsciej się nie udaje 2-3 hity przy crit rate 35% to tylko jeden critic) to jesteś mocno dead..

Deshroom - siła AR-a tkwi w tym, że jest to wolna broń, a Warrior jest kalsą która ma dużo ataków instant niezależnych od delay-u broni. I tak MS, Sunder, overpower, whirlwind itd. walisz instant i w międzyczasie a AR wali per hit bardzo mocno.
ALe już teraz jest kurewsko ciężko wygrać walkę AR vs obsidian blade. Obsidian Blade procuje nawet 2 razy w ciągu walki. Mimo, ze na wejscie traci się 5% do criticów to ten mieczyk robi awesome damage. W full secie i w full fiolecie dostaję w dupsko z AR-em w ręku od większości warriorów z Obsidian Blade i valorem. Do tego hands of justice i warrior jest kurewsko wypasiony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
owszem ma prawie identyczny dps. Wali inaczej ale całościowy dps (nie używając specjali) będzie prawie identyczny z AR.
[..]
ALe już teraz jest kurewsko ciężko wygrać walkę AR vs obsidian blade. Obsidian Blade procuje nawet 2 razy w ciągu walki. Mimo, ze na wejscie traci się 5% do criticów to ten mieczyk robi awesome damage. W full secie i w full fiolecie dostaję w dupsko z AR-em w ręku od większości warriorów z Obsidian Blade i valorem. Do tego hands of justice i warrior jest kurewsko wypasiony.

1. dps moze ma prawie identyczny ale nie wali sie co sekunde. dla mnie twój miecz 1h to DUZO słabsza broń do pvp

2. tak to prawda że Obsidian Blade to bardzo mocny miecz 2h. świetnie sie bedzie sprawdzał przy critiku rzędu 25 i więcej. jesli ktoś zmieni sobie axa na miecz i zostanie na crit rzedu 20% to nie bedzie mu fajnie

ja juz sie czje na spineshattera do tanokowania a w przyszłym tygodniu pochwale się lionheartem :)
http://img337.imageshack.us/my.php?image=stuff6lu.jpg


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:08 
Cytuj  
lepiej zdobadzcie to Grand Marshal's Handaxe :]


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:11 
Cytuj  
weź pod uwagę nowy "MS" z tarczy, weź pod uwagę dodatkowe 2500AC i inne bonusy z tarczy (drillborer). 1h + tarcza to teraz równie dobre kombo do PvP jak 2h. Może deko gorzej będzie się to sprawdzało przy casterach (ale silence na 6s z tarczy się przyda). Przy pojedynku melee vs melee 1h+shield i build protection >> 2h i arms/fury.

lionheart jest dyskusyjny, mocno dyskusyjny i dalej ma wygląd zwykłego placeholdera... :/ Sam go mam i nie zauważyłem na oko jakiegoś wzrostu criticali czy mniej missów, za to zauważyłem -500HP na moim warriorze..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lepiej zdobadzcie to Grand Marshal's Handaxe :]


nie ma sprawy idź rób tygodniowo 100x WSG przez pół roku. Thxbye.

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:25 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Highlander napisał(a):
lepiej zdobadzcie to Grand Marshal's Handaxe :]


nie ma sprawy idź rób tygodniowo 100x WSG przez pół roku. Thxbye.


U nas na servie po stronie hordy sa nolife kids co doslownie 24/7 wsg robia, jak zlokalismy jednego takiego kolesia to normalnie zgon....Yesterday.... ponad 100k Honor....I TO NIE JEST NAJLEPSZY KOLO...

Wniosek jeden, nie grasz 24h na dobre (DOSLOWNIE) zapomnij o tym axe, a jesli grasz to sie scigasz z paroma takimi kolesiami :] GL HF

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
weź pod uwagę nowy "MS" z tarczy, weź pod uwagę dodatkowe 2500AC i inne bonusy z tarczy (drillborer). 1h + tarcza to teraz równie dobre kombo do PvP jak 2h. Może deko gorzej będzie się to sprawdzało przy casterach (ale silence na 6s z tarczy się przyda). Przy pojedynku melee vs melee 1h+shield i build protection >> 2h i arms/fury.

lionheart jest dyskusyjny, mocno dyskusyjny i dalej ma wygląd zwykłego placeholdera... :/ Sam go mam i nie zauważyłem na oko jakiegoś wzrostu criticali czy mniej missów, za to zauważyłem -500HP na moim warriorze..

1. mówisz o dps więc tego się trzymajmy. chcesz żebym powiedział że jesteś uber ? nie wiem o co chodzi :-?
2. złoże to zobacze nie mam teraz na co kasy wydać :wink:


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:44 
Cytuj  
1. nie wiem o czym piszesz, ja piszę że warrior z 1h i PvP to wcale niegłupi pomysł po tym patchu, nie mówiąc o warriorach (sławny lotek z naszego serwera najlepszy warrior alliance) którzy zawsze walczyli 1h w PvP i świetnie sobie dawali radę (Lotek jest unbeatable 1v1).
dps Arcanite Reapera i mojego 1h sworda jest identyczny.
dps deathbringera >> dps Arcanite Reapera

2. oczywiście, ja założyłem i zobaczyłem

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 09:52 
Cytuj  
Ech jakby tak na AV bylo wiecej ludzi, na razie moge o tm zapomniec na moim lvl, ale WSG jest nudne nie wiem jak AV ;) ale ponoc mozna stamtad wyjsc z 5k hk po jednym razie, lol ja bylem wczoraj na WSG moze z 3 razy i mialem 165 hk jakbym mial tam siedziec caly dzien to bym zwariowal, a zdobycie tej rangi jest dla mnie niemozliwoscia ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 10:20 
Cytuj  
Honor Kill != Honor Points


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 10:24 
Cytuj  
mało gram pvp ale wydaje mi sie ze w tarenie dostawałem za 1HK około 10 CP, a przechodząc w asharze za 1HK mam około 300 CP

najlepiej byc bohaterem 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:07 
Cytuj  
a zadam takie pytanie, jakie sa najlepsze trinkety dla woja, Mark wspominal o jednym walczc z druidem ;)

ja mam takie ale ktore wojowi za duzo nie daja ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a zadam takie pytanie, jakie sa najlepsze trinkety dla woja, Mark wspominal o jednym walczc z druidem ;)

ja mam takie ale ktore wojowi za duzo nie daja ;)
w zasadzie to nie ma dobrych :wink:
jeden ma +10 defence, wypada z emperatora
inny ma +2% do ktitica od thralla
mam tez +1% dodge i attack power, z króla ogrów


_________________
psn

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:15 
Cytuj  
1h + shield faktycznie teraz po patchu moze byc dobre, ale tylko na melowcow. Chociaz dobre i to bo wczesniej bedac prot ownowalem na luzie innego warka (tez prota) walczac 2h (earthshaker), a on 1h + shield. wiec i tak jakis progress :)

W ogole uwazam, ze od czasu wprowadzenia BG nalezy troche rozgraniczac pvp. Kiedys pvp to byly w duzej mierze walki w party 5 na 5, zasadzki znienacka itp. (no chyba, ze ktos zergi lubil ;) ), a teraz sa jeszcze BG gdzie priorytetem jest flaga, a nie sprzatniecie kogos.

Wiec na walke gdzie udzial bierze powiedzmy z 4-5 osob, albo 1 na 1 no to najlepszy jest poki co Axe pokroju Reapera. (kryt robi swoje) Natomiast gdy walka toczy sie w wiekszej skali no to juz szczerze mowiac ten crit nie gra takiej roli bo co z tego jak walne kogos raz, jak zaraz na mnie poleci masa ciosow / castow i bedzie zgon w sek. W takiej sytuacji imho lepszy moze byc staly dps z jakims dobrym procem i wciaz niezlym critem. Np. na WG jestem (czy raczej bylem bo teraz prot) bardzo zadowolony z Earthshakera. Mialem talenty wrzucone w macke co razem z procem tej broni (10 % szansa na stun wszystkich wokolo w earthshakerze (liczylem modem) + 6 % na stun targeta z talentow) dawalo mi 16 % na stun z macy, a krytyk mniejszy o 5 %. (ktorego straty moglem zniwelowac "kamykiem" + 2 % do kryta). Damage AR (53.8) a Earthshakera (~ 62.5) nieporownywalny, max damage tez wyzszy z macy.

A jak proc wychodzil w tlumie to wokol wrog stal bez ruchu a casterzy go wykonczali. Wg mnie w takim umiarkowanym tlumie (nie mowie o zergu :) ) znacznie lepsza jest bron z jakims ciekawym dodatkiem w postaci np. wymienionego stun'a :) Tym bardziej, ze spokojnie za namiastke Reapera mogl robic Ice Barbed Spear z AV z talentami wladowanymi w polearm. Oczywiscie roznica dalej byla, ale imho nie taka, zeby dawac kilkaset g


Ostatnio edytowano 13 lip 2005, 11:19 przez Greeg, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:17 
Cytuj  
Są dużo lepsze pracuje nad ich znalezieniem. Nazw nie będe pisał bo zaraz zacznie się walka o nie :) a nie o to mi chodzi. Przede wszystkim trinket co daje shield jak u paladyna :) oraz trinket co podnosi wartosci potionów, jest też wiele innych....

Pozdrawiam


_________________
Nomi - Jedi Shadow - Circle of Nine

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2005, 11:21 
Cytuj  
A jak wyglada sprawa z bledami w nowym patchu ?
Czy istotnie te bledy
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... st&t=46578
sa w aktualnym patchu ?

Przede wszystkim nie podoba mi sie niedzialajacy (wg tych notatek) imp shield block - nie daje dodatkowego blocku z kazdym wrzuconym talentem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.