mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 00:25 
Cytuj  
mnie boli tylko ze ten mace 2h za revar to mace !:) bo chetnie bym tego mele weapona uzywal sam ( stamina + 2crit ) jak by nie mogl to byc miecz albo axe :(
clouthusers maja mega fajen offhand i niekiepska niebieska laske na exal
rougowie ringa i dagger
war/pala/shamme - ring i mace
a hunter jedynie ring :((
to jawna dyskryminacja

a Vercin nie moge sie oprzec jak juz mi dogadles od grubych krasnali :P
jak ty sie chowasz za tymi drzewami ? rogi cie czasem nie zdradzaja :)
wogole jeszcze w tych scholdersach z giantseta to na kilometr cie widac :)

musze sie pochawalic cis dobra onyxie mialem przy ty mega lagu zabilismy ja w ciagu 20 min i udalo mi sie trafic helmofon :) jakos d otego helmu nie mialme wczesniej szczescia

teraz tylko liscia zapodma z majordomo bo trzymam bezpieczna przewage nad innymi hunterami ( niestaty kosztem itemow )


_________________
gole babki i czekoladki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 00:34 
Cytuj  
Ja mam liscia ale jakos nie chce mi sie questa robic:D Wzialem za 20 dkp(minimalna stawka) bo obecnie jestem jednym hunterem:)
Btw. slyszalem ze z fear wardem tego ostatniego demona w silithus robi sie bez problemowo . Moglbys popytac kogos z alliance kto juz to robil?
A jak tak to zaltw mi grubasnych dworfwo priestow co dadza mi mc i rzuca fear warda:D
NArazie probowalem zabic tego w ungoro pierwszy raz zgnalem za drugim juz chcialem powaznie sprobowac chce zaczynac walke a tu ktos obok przejezdza i demon znika...

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 08:41 
Cytuj  
w alliance widizlem 2 hunterow juz po klescie :)

elf ( biega z lukiem ) i fat dworf ( biega z laska jak i swiecac aureolka nad glowa, koles ma pro stuff :P ), ale zabij mnie, nie pamietma xywek
jak ich przylukam ( bo kilka razy na nich wpadlem kolo av, wg ) to nieomieszkam zapytac bo sam jestem ciekaw co i jak :) mam nadizje ze jutro domo padnie i lisc spadnie :)

bedziesz uzywal laski czy raczej bow ?


_________________
gole babki i czekoladki

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 09:28 
Cytuj  
@Mood
Dzięki, nad czyms takim mysle :)
Powiedz czemu Aspect of the Hawk a nie Bestial Discipline ??
I czy Bestial Swiftness wcześniej sie nie przydaje ??
Jak rozumiem masz kociaka, czy jeszcze coś ? Z jakiej rodziny peta polecasz i dlaczego, czy można "utrzymać" na wysokim poziomie dwa pety na raz przez dłuższy czas. Jaką grasz rasą ?? (tylko troszke pytań na począteczek) :D

I do wszystkich: czy ten słynny bonus +5% do dmg peta jaki mają orki rzeczywiscie daje przewagę ??

Proszę wpisujcie jakie macie pety i dlaczego.

Czy używacie cower, po co?? w jakiej sytuacji??

Dzięki :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 09:49 
Cytuj  
Do pvp raczej laske a do pve luk.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:24 
Cytuj  
Mam pytanko, bo chodze sobie po oficjalnym forum...
Jak to w końcu jest?? jak pet wpada we frenzy to przyspiesza mu atack o 30% ale ktoś... pisał tu, ze i tak nie spada poniżej 1 sec.
Jak to jest bo na WOW forach polecają pety o szybkości 1.0 ze względu na super wzrost szybkości po frenzy i przez to super dmg i przede wszystkim leczenie ??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 12:41 
Cytuj  
Z mojej wiedzy wynika, że max speed to jest 1.0 niezależnie od frenzy.
Oczywiście mogę być w błędzie.
Miałem kiedyś peta 1.2 i jego szybkość po frenzy wynosiła 1.0 tak mi się przynajmniej wydaje.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 13:33 
Cytuj  
i jeszcze taka kwestia do Was endgamowców.
Na ile po 60tce liczą się profesje ?? Dają coś, czy te rzeczy wytwarzana są sensowne w porównaniu z przedmiotami w AH ?? Jak to jest ??

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 16:44 
Cytuj  
Z wyjątkiem broni cały mój ekwipunek pochodzi z dropów.
Jeżeli chodzi o profesje to na samym końcu najbardziej przydaje się engineering i alchemy. Jednak na tych profesjach, o ironio, zarabia się najgorzej.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 23:38 
Cytuj  
niekoniecznie co prawda moj mandess byl druga postacia na BL, ale sam zarobil na mouta, pomimo tego , ze od poczatku mial inzynierie i mining wlasciwie na samym mining zarabiasz krocie :)
co do $ z inzynierii :) - wypowiadam sie grajac po stronie alliance
- bronze tube :) interes pierwsza klasa, item potrzebny do q w duskwood :) ludzie brali tuby za 15s jak cieple bulki, a bylem w stanie wyprodukowac takich wciagu 1h kolo 40szt :) ( 25-30 lvl )
- drugi q item to gyrocostam :) ( taki zegarek ) potrzebny item do q w badland ( lvl 39 -45 ) szly za 1g, az milo
- ostatni ciekawy sposob zarabiania to Lensy :) kiedys przed pachem ( nie pamietmaj uz ktorym ) byly nieco tansze i na tym mozna byl zarabiac krocie. jak wyszly statsy ( bo to item z random statsami ) to sprzedwales za 10 -12 g jak nie wyszly to disenchant i large radiant shard ( 100 % ) schodzil za min 8g :)

w engame jak juz masz epic mounta to jako hunter warto miec inzynierie ze wzgeldu na naboje robisz sobie je sam. w innym przypadku kupowanie kulek ( dobrych, kolo 16-17 dps ) to spory wydatek ( 200 szt - 50s )
ja dziennie zuzywam kolo 4k kulek czyli 10g

jak trafisz recepte na ciekawe itemy z Mc to z crafta tez da sie zarobic ( mark core gun - 20g , czy ten ciekawski shield 10 -15g )

alchemy jest bardzo mile i przydate w instance ( onyxia / Mc )

ja to rozwiazalem w ten sposob, ze Beton, ktorym juz nie gram majac 55 lvl jest alchemy300/herba300 chodze nim zbierma ziolka i robie sobie poty, a hunterem mam mining, z ktoreg mam material na kuliki, a czasem i jakies smakolyki jak arane crysztalek

ale jak bym mial grac tylko hunterem to, albo mining/inz, albo mining/enchanting ( na tym sie zawsze kase robi, masz kase stac cie na poty i kulki)


_________________
gole babki i czekoladki

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 08:14 
Cytuj  
Jeszcze jeden sposób zarabiania na inżynierii, dla Hordy:
20 silk cloth + 20 iron bar + 20 heavy blasting stone = minimum 40 iron grenade = minimum 2 g u vendora
Ponieważ w jednym "stworzeniu" granatu może wyjść 2-4 granatów, można przyjąć, że sprzedając zrobione granaty dostaniesz 2-3 g.
Materiał można łatwo wyfarmować w Thousand Needles, pełno tam depozytów żelaza, a mieszkające niepodal centaury namiętnie zrzucają z siebie silk cloth.
Materiał można też kupić w AH, przy czym trzeba pamiętać, żeby nie zapłacić w sumie więcej niż 2 g, co może być niekiedy trudne, niemniej nie jest to niemożliwe, przynajmniej na naszym serwerze.


_________________
O.o

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 10:03 
Cytuj  
Czyli leatherworkin jest do dupy ??

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 11:59 
Cytuj  
W związku z tym, że polska społeczność hunterów, z niewiadomych mi powodów, nie chce odpowiadać na pytania dotyczące petów, a już zwłaszcza nie może podzieliś sie info jakiego peta sama ma, to zapytam inaczej:

Czy ktoś może powiedzieć ile dmg zadaje 60lvlowy pet (zależy jaki...) przynajmniej w przybliżeniu, jak to sie ma do wypasionego peta (talentami) i czy te cholerne 5% do dmg peta, które dostaje ork, w przypadku beastmastera robi ??

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 12:23 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
W związku z tym, że polska społeczność hunterów, z niewiadomych mi powodów, nie chce odpowiadać na pytania dotyczące petów, a już zwłaszcza nie może podzieliś sie info jakiego peta sama ma, to zapytam inaczej:

Czy ktoś może powiedzieć ile dmg zadaje 60lvlowy pet (zależy jaki...) przynajmniej w przybliżeniu, jak to sie ma do wypasionego peta (talentami) i czy te cholerne 5% do dmg peta, które dostaje ork, w przypadku beastmastera robi ??

Rany trzy strony odpowiedzi na twoje pytania a ty jeczysz:O

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 12:24 
Cytuj  
Jak stara suka :wink:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 12:33 
Cytuj  
MacTele napisał(a):
Czyli leatherworkin jest do dupy ??

Nie do konca - mi np. niezle schodza na AH rugged armor kity (zdarzalo sie ze i po 2g/sztuka) :wink:
A zrobienie jednego to tylko 5 x rugged leather, czyli 3-4 minuty zabijania zwierzat np. w Felwood albo Azsharze.


_________________
Obrazek

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 12:45 
Cytuj  
To niezła kasa zderzaq na waszym servie, na BL średnio ida po 85s - 1G max. Ale ostatnio sprzedałem najdroższy do tej pory rugged armor kit. Ceny na AH wachały się w okolicach 80s-90s więc żeby szybko sprzedać swój towar wystawiłem go za 75 . Nie zauwazyłem jednak że w pośpiechu zaramiast dać cene 75s to dałem 75g!! No i sprzedało się, ktoś przez pomyłkę kupił mojego rugged armor kit :D

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 12:46 
Cytuj  
Odnośnie pet: ja osobiście grałem dużo z krabem, ale podobno nie jest to dobry wybór, zatem oswoiłem cougara z Thousand Needles. Niestety po oswojeniu go, gdy miał 26 lvl a ja 27, miał ujemne punkty treningu i nie mogłem go nauczyć podstawowych umiejętności. Po czym nagle jak dostał lvl to dostał też 42 punkty treningu zwierzęcia, więc już jest wyuczony trochę, ale jeszcze za mało z nim grałem żeby go porównać z krabem.
Krab mi się nawet w miarę sprawdzał, ale wybredny był na jedzenie. Za to fajnie wyglądał


_________________
O.o

*

Posty: 165
Dołączył(a): 20.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 13:24 
Cytuj  
jęczę, bo o petach nic nie mówicie.
Wszyscy macie pewnie Kinga B i jestescie MM/S wiec moje pytania lecą w próżnie :D
Dzięki za odpowiedzi i udzielanie się :) !!
Nadal poprosiłbym o poświecenie dwóch linijek na info o swoim pecie.

Ja mam wilka z Mulgore, szybkość ataku 1.4, obecnie na 19lvlu. Sprawdza się świetnie, jest "do wszystkiego" jak w opisie :D
Ale podobno, mimo wszsytko koty lepsze.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 13:33 
Cytuj  
Prawie zgadles. Mam kota jeszcze z SV (czarna pantera - nie jest to King B), ma 1.5 szybkosc ataku mieso je i nie narzekam (jestem MM/S). Mialem kiedys misia ktory wszystko jadl, ale slabo atakowal.
Mialem tez skinning/leatherworking (dla mnie to bylo tragiczne, ale zrobilem sobie zajebiste zapasy skor z ktorych korzystam w inzynierii, a alt priest w tailoringu), a teraz mam minnig/engineering i wystarcza mi towaru na amunicje, a pozostale dodatki jak arcanite crystal itp leca na AH, zyje mi sie niezle. Inzynieria jest przydatna ze wzgledu na ammo o czym juz pisal naro, do tego mam cable xl i bardzo bezpieczny jak na inzynierie gnomow teleport do tanaris ;). Moge sie tez raz na godzinke zrobic niewidzialny o czym zawsze zapominam w krytycznych sytuacjach. Uzywam tez dynamitu, ktory nie oglusza ale ma duzy rozrzut.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.