mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 13:50 
Cytuj  
to lobbuj naszych guildowców - bo na moje wezwania do pójścia i walczenia za lepszą sprawę pozostają bez echa - czasami ze 2 osoby się odezwą:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:03 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
EDIT:
no moze jeden - znajdz szamana ktory uzywa grounding totem ...

no to już znalazłeś ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:11 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
no to już znalazłeś ;)


/lol
serio, serio ?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:18 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
a czego innego można się spodziewać?
Jak jesteś kiepski to te twoje zabawki też ci nie pomogą, jak jesteś dobry to zabawek nie potrzebujesz.
Czasami przegram, ale nie jest to na tyle częste bym się naprędce przerabiał na inżyniera i nawalał granatami.
jeśli czytasz ze zrozumieniem to wywnioskujesz z mojej wypowiedzi że zabiłem łotra 4 razy pod rząd. różnica polega na tym że pierwsze 3 razy lepiej się bawiłem :lol:

wiem - on był bardziej noskill niż ja - chodz to pewnie trudne, ale bawiłem się świetnie :]

btw, już ci kiedyś pisałem że jesteś za stary na tą gre - gry komputerowe to zabawki :P


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:28 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
serio, serio ?

a ty nie używasz jak walczysz z magiem albo priestem ?
hint: immune na sheepa i MC jak masz postawiony grounding ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 27 lip 2005, 14:29 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
btw, już ci kiedyś pisałem że jesteś za stary na tą gre - gry komputerowe to zabawki :P


to nie tak desh - nie wiem czy wiesz ale grupą docelową developerów gier przestała już być banda nastolatków - największy potencjał wzrostowy (a także realny wzrost generowanych przychodów) dają developerom mężczyżni w wieku 25-35 lat...
Kobieta by ci to łatwo wytłumaczyła - faceci dziecinnieją z wiekiem:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 14:51 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):

EDIT:
no moze jeden - znajdz szamana ktory uzywa grounding totem ...


:o

Nie wiem jak tam u was, ale na stormscale cale pole tego stoi i musze niszczyc wszystko MF rank1 bo za duzo czarow ucieka do tego totemu..

Swoja droga ten system 'honoru' zaczyna mnie draznic. 450 hk, 18k cp, z 90% rank 4 na 10% rank 5. Nie widzi mi sie grindowanie av po 5-10h dziennie, tak jak to polowa realmu robi zeby jakies itamz dostac. Bez sensu zupelnie :|


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 15:24 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
zderzaq napisał(a):

EDIT:
no moze jeden - znajdz szamana ktory uzywa grounding totem ...


:o

Nie wiem jak tam u was, ale na stormscale cale pole tego stoi i musze niszczyc wszystko MF rank1 bo za duzo czarow ucieka do tego totemu..

Swoja droga ten system 'honoru' zaczyna mnie draznic. 450 hk, 18k cp, z 90% rank 4 na 10% rank 5. Nie widzi mi sie grindowanie av po 5-10h dziennie, tak jak to polowa realmu robi zeby jakies itamz dostac. Bez sensu zupelnie :|


bo na av sie nie zdobywa rankow tylko itemki ;P
ranki sie zdobywa na wsg

//edit
i tak dostales tone punktow jak na av :D
osobiscie za 900 kili w av dostalem 9000 punktow a priest gildiowy za 900 kili dostal 4500 tys , wiec ... w av nalezy jak najszybciej nabic reputacje i spadac z tamtad (nie wiem czy casterzy maja wogole po co tam lazic)


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 16:43 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Żadne zabawki i pomoce dla noskilli mnie nie interesują.

Dlaczego dynamit jest wieksza pomoca niz bandaz albo pot? Szczegolnie taki do ktorego uzycia nie musisz byc inzynierem. Przeciwnik moze sobie kupic taki sam. Wprawdzie DMG zadaje jakby chcial a nie mogl, ale bandaz przerwie skutecznie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 23:41 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Deshroom napisał(a):
btw, już ci kiedyś pisałem że jesteś za stary na tą gre - gry komputerowe to zabawki :P


to nie tak desh - nie wiem czy wiesz ale grupą docelową developerów gier przestała już być banda nastolatków - największy potencjał wzrostowy (a także realny wzrost generowanych przychodów) dają developerom mężczyżni w wieku 25-35 lat...
Kobieta by ci to łatwo wytłumaczyła - faceci dziecinnieją z wiekiem:)
jasne. nie wiem ile lat ma mark ale widzialem zdjęcie i wyglada na 40. ja mam 31 i bawie się granatami - uwielbiam to :D
jak ktoś mi mówi że to dziecinne bawić się inzynierią zamiast bawic sie "powaznie" to mi cos tu nie pasuje :wink:

ciekawe czy by wam sie spodobało samobójstwo low levelowego elfa poprzez zejscie ze skarpy na mind control :D

osobiscie uzywam 2 rzeczy: siatki i thorium granatów


_________________
psn

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 23:45 
Cytuj  
Dla przykladu, ze mozliwosci paladyna i szamana sa zupelnie nieporownywalne i WSG, skoro mark24, lubisz sie tym posilkowac.

Dzis w random group 41-50, grajac po stronie alliance przy stanie 2:2 doszlo do takiej oto sytuacji:

My ( alliance ) postanowilismy bronic sie w 8 w bazie i liczyc na sneak attack magiem i druidem, kiedy horda ruszy na nas wieksz sila ludzi.

Horda - ze spokojem pogodzila sie z faktem, ze bronimy ( bylo u nas 2 paladynow ), atakowala na mase sposobow, przez godzine gry od momentu jak bylo 2:2 mielismy pat. Horda sie nie odkryla, a nasz atak ciagle padal 2vs2 z obrona hordy ( mag +shaman ). Nie widzialem jak przebiegala walka miedzy tymi czterema graczami bo sam mialem kupe roboty w obronie, gdzie walaly sie wszedzie totemy we wszystkich kolorach teczy ( w hordzie chyba z 4 szamanow bylo ), ale podejrzewam, ze akcja byla prosta - shaman rozstawial sobie totem niedaleko flagi z gotowy frost shockiem, mag z nova w pogotowiu a potem konczyli to AoE + totem, kt. zwalnia.

Skoro jestes zadania, ze paladyn jest taki kosmiczny w obronie ( takie odnioslem wrazenie ), to powiedz mi jak widzisz alternatywna oslone - paladyn + mag, ktorzy rownie skutecznie blokuja taki atak, na jakim my bylismy zmuszeni sie oprzec ?

Paladyn nie ma ani frost shocka, ani totemu, a swoje bable to moze sobie puszczac w wannie przy kapieli, bo shamana z flaga tez nie dogoni. Wiec na takim przykladzie ( nie mowie, ze shamana nie mozna polozyc w duelu czy w innej formie walki, mowie tylko o WSG, na kt. sam sie powolujesz ) wykaz mi,ze paladyn >> shaman.

Ja osobiscie jak dzis patrzylem, jak wchodzily trzy szamanskie krowy, zamiatajac za soba wszystko doslownie jakos sobie skojarzylem Twoje wywody na temat wyzszosci domniemanej paladyna nad shamanem i tak Cie pytam - gdzie ta wyzszosc paladyna ? Podajesz przyklad 3 paladynow, ja mimo ze nie mam 60lvl, to juz w BG sie duzo nagralem i 3 paladynow, to mi sie trafilo moze ja wiem, z 10, 20 razy jak gram. Na ogol jest jeden, max dwoch i do tego nikt nie zwraca na nich uwagi, bo z gory wiadomo, ze beda sie shieldowac w pierwszej kolejnosci. Co z tego, ze taki paladyn stoi nieruszony ? Shield w koncu zejdzie, a takiego, to shaman rozklada doslownie w 5sec ( przynajmniej do 50lvl ).

Twoj przyklad jest jak dla mnie beznadziejny - 6 wojow na 3 paladynow ? Grales w takich teamach, zeby bylo 6 wojow po jednej stronie ? Mi sie nie zdarzylo. Takie teoretyzowanie o kant dupy trzaskac. Wejdz sobie po stronie ally na WSG i zobacz, jak latwo i bezproblemowo walczy sie paladynem z zergiem shamanow. Nie wiem, moze na Twoim servie 90% populacji alliance, ktora dominuje 9 do 1 w stosunku do hordy to paladyni, ale na moim servie ( mala populacja, pve - shadowsong ), paladynow na WSG wcale nie ma duzo w przeciwienstwie do shamanow, ktorzy nawet jak nic nie robia poza frost schock + totem, to skutecznie rozkladaja wiekszosc atakow i ze spokojem wyciosuja sobie droge przez obrone alliance.

Taktyka, o ktorej wspomniales, ze alliance robi blad dzielac sie na atak i obrone, bo Wy idac razem rozkladacie obrone a potem wracajac odbieracie wlasna flage moze naprawde dzialac, bo jak ida 4 szamanskie krowy i kazda ma od reki shock, to ktorys MUSI wejsc, posilki odcina jedna krowa totem, ktora supportuje druga krowa takim samym totem, maskujac go posrod pozostalych i nie ma mocnych, zeby sie temu oprzec. Zalozylem sobie postac po stronie hordy na BL z ciekawosci czy horda to tacy mastah skill. Ciekawe....jak dla mnie nawet ubogi w rozum wiesniak moze zgrywac mastaha, jak gra szamanem na WSG - a ze horda graja lole podobne do tych, co graja paladynami, to chocby przyklad w postaci wspomnianego meczu - channelowalem na grupe blizz, shaman stal 3 kroki ode mnie plecami do mnie i nie skontrowal ( 50lvl mial i jakas wyzsza range ). Paladyn ma shield, ale shield zejdzie w koncu, mana sie skonczy i mozna go ubic ( ze wsrod ally sa lole to tez racja, ze nawet magiem klade paladynow wyzszych o 5lvli, co IMO nie powinno w ogole miec miejsca ), a shamana ubic sie nie da, totemy, shocki, jak juz podejdziesz, to heal, ostatecznie jak juz go masz, to wolf i run forest run...

Tak mi sie wzielo na pisanie po tej dzisiejszej grze :)) Reasumujac - paladynem moze grac lolek i pewnie duzo ludzi gra paladynami, bo to latwa klasa IMO, ale shamanem mozna nie tylko latwo grac, mozna tez banalnie latwo wygrywac, a tego paladynem juz w gwarancji nie masz. IMO gdyby nie spowalniajace totemy shamanow, to horda dostawalaby baty mecz za meczem, a tak z tego co widze, to ally dostje w dupe czesciej.

Peace.


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 00:02 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
a shamana ubic sie nie da, totemy, shocki, jak juz podejdziesz, to heal, ostatecznie jak juz go masz, to wolf i run forest run....


cry more :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 00:47 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Dla przykladu, ze mozliwosci paladyna i szamana sa zupelnie nieporownywalne i WSG, skoro mark24, lubisz sie tym posilkowac.

Pograj 60 vs 60 lvl i sie wypowiadaj, na low lvl imba sa rogue i magowie.

Paladyni sa swietni to obrony skradzionej juz flagi [po prostu healer ktorego nie mozesz ruszyc pod bablem, a taki priest broniacy skradzionej flagi ma do wyboru siedzenie w sheepie alno stunie]

Pala ma tez rzecz ktorej brakuje w hordzie - Cleanse [sciagasz rooty, slowy, discracty, poly z innych itd]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 06:04 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
cry more :)

Ok, to juz wiem, ze grasz horda :)

tomugeen napisał(a):
Pograj 60 vs 60 lvl i sie wypowiadaj, na low lvl imba sa rogue i magowie.[...]

Jakos tego nie widac. Maga szaman zdejmuje w pare sekund. Rog imba ? Jak najbardziej do zlozenia, starczy na chwile unieruchomic.

Zakladajac nawet sytuacje, ze mamy juz flage - paladyn ma supportowac cofajacego druida. Nie powiesz mi,ze Twoim zdaniem paladyn ze shieldem na siebie i healem na takiego druida >> szaman z totemem, ktory spowalnia wszystkich ( 4 szamanow, 4 takie totemy na calym korytarzu ) + frost shockiem spowanila tych, ktorzy obejda totemy ( bo niszczyc te cztery w gaszczu innych, to jak szukanie igly w stogu siana ) + tez moze healowac ( jako instant jak bedzie chcial ) znacznie lepiej niz paladyn. Jak dlugo taki paladyn dotrzyma kroku uciekajacemu kolesiowi z flaga ? Dluzej niz shaman ? Watpie:)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 06:33 
Cytuj  
boże ilu tu whinerów i innych płaczków na shamana. Nauczcie się grać i tyle.

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 06:38 
Cytuj  
Wedlug mnie wszyscy co tak narzekaja na shamana powinno rolnac sie na horde i po sprawie (a i ile przyjemnosci bedzie co nie?) :]


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 8.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 07:34 
Cytuj  
Mroczny napisał(a):
Wedlug mnie wszyscy co tak narzekaja na shamana powinno rolnac sie na horde i po sprawie (a i ile przyjemnosci bedzie co nie?) :]

po to zeby byc kolejnym 9734826535tym tauren shamanem? zajebisty fun byc kolejnym krowo-klonem :/

Mark24 napisał(a):
boże ilu tu whinerów i innych płaczków na shamana. Nauczcie się grać i tyle.

udziela sie tobie j(y)ankeska arogancja, najlepiej zjebac kazdego alliance ze nie umie grac i niech wogole quituje bo to nawet lepiej dla biednej hordy. smutny jestes w swojej arogancji.

btw ostatnio na BL horda w akcie desperacji poszla do wg z ekipa z 5 shamanami, skonczylo sie ze przegrali 3:1 zamiast jak to zwykle bywa wyjsc z gry gdy nas widza ewentualnie przegrac 3: 0. szczesliwie chyba wsrod tylu krow polowa to wybrakowane klony.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 07:41 
Cytuj  
Jak miałem 50 lvl to też mówiłem że shaman to potęga jest i basta :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 07:50 
Cytuj  
eeee.....tam..Shammy wcale nie jest taki IMBA na 60 levelu , ja biedny warek mogę sobie shammiego w DUELU pokonać (czyli bez uzywania potów i innych sztuczek) wiadomix ze nie zawsze ale to nie sa noskill shammy ..................a zresztą u nas jest ostatnio deficyt shammanow na WSG.....najwięcej jest warriorów więc często są druzyny gdzie jest 6 warków :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 08:00 
Cytuj  
Baldu - rollnąć na horde chociażby po to by wyrównać populację, cały czas jest 9999999 paladynów na cm/2 na większości serwerów, co z 6-8 shamanami jakich mamy w gildii to naprawdę nie wiele.
I to nie moja wina, że nie umiecie pokonać shamana. Ja potrafię a gram warriorem, warrior z alliance równy jest praktycznie warriorowi z hordy więc motto może być jedno: nauczcie się grać.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.