mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 11:20 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Shaman owszem jest postacia bardziej przydatna w WSG niz Pally. Jednak z drugiej strony np. wczoraj gralismy wsg i trafilismy na team w ktorym atakowalo 3 pali i priest ,taktyka byla calkiem prosta : wchodzili razem priest fearowal ,jeden pal dorywal flage... i punkt dla alliance, uwierzcie mi ,nie dalo sie ich zabic w drodze powrotnej. Chlopaki siedzieli sobie na vencie/ts i podawali sobie flage w krytycznych momentach ,bombelkowali, leczyli sie wzajemnie, uzywali divine intervention (czy tam innego badziewia). Co do whinu na frostshocki to alliance caly czas jakos nie chce dostrzec faktu ze zostaly strasznie znefrowane, tylko 2 dzialaja jak nalezy, 3 trwa polowe krocej. dalsze nie dzialaja. Z tego powodu wole byc jedynym shamanem na BG poniewaz jak kazdy jurny shaman walnie FS-em to nie ma czym zatrzymac flag cariera.


czyli tak jak piszesz 3 zgranych paladynow moze szybko ukrasc flage - mysle ze 3 zgranych shamanow tez moze szybko ukrasc - przeciez frost shoki mozna rzucac na zmiane (czy ten 4 to sie immunuje nawet jak ktos inny rzuca?)


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 12:01 
Cytuj  
tutaj nie chodzi o szybkość zwinięcia flagi ale o praktyczny brak możliwości ich zatrzymania kiedy uciekają z flagą.
Shamie nie ma takiej możliwości - i tutaj wracamy do sedna tematu (i oto walczył Mark)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 221
Dołączył(a): 15.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 12:02 
Cytuj  
redlum napisał(a):
(czy ten 4 to sie immunuje nawet jak ktos inny rzuca?)


Tak


_________________
YARWP - Yet Another Retired Wow Player
YAREP - Yet Another Retired EvE Player

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 12:19 
Cytuj  
BaltazaR napisał(a):
redlum napisał(a):
(czy ten 4 to sie immunuje nawet jak ktos inny rzuca?)


Tak

no i szlag trafił te poprzednie brednie o xx shamanach rzucających FS na lewo i prawo ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 19
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 13:38 
Cytuj  
A Bluelinden ma juz od wczoraj 14 rang xD /gratz

***

Posty: 518
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 14:43 
Cytuj  
ta, kenshin i snifz beda nastepni


_________________
FiRe clan leader
WAR - clanfire.org
WoW - fireofdune.org

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:30 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
[...]
Bardzo rozbawiło mnie zdanie że jak coś idzie na tak to shamie robi wilczka i ucieka - wiecie jaki jest czas castowania ghost wolfa? 10 sec. Jak rozumiem jak shami zaczyna castować ghost wolfa to spokojnie patrzycie aż dokończy po czym robicie /wave i machacie chusteczką?[...]

To masz chyba jakas inna wersje gry, bo u mnie to sa 3 sec, 1sec z talentami. W 1sec to moge wycastowac frostbolt (rank1), lol.

Neonim napisał(a):
[...]Wiecie ile hp ma totem spowalniający? - 5. Jak ostro na niego spojrzysz to znika. 4 totemy w tunelu to jeden AOE i ich nie ma. A na WSG i 5 shamie nie pomoże jak ally jest dobrze zorganizowane

Jasne, szkoda, ze AoE nie dzialaja na totemy.

I wy kazecie ally uczyc sie gry swomi klasami, lol ?!

Do 50lvl na WSG, bo tylko o tym mowie, shaman >>>>> paladyn w odbieraniu flagi, w jej obronie w grze na srodku. Takie jest moje zdanie, a nazywanie mnie noobem dlatego tylko, ze mam inne zdanie niz grajacy horda dla mnie jest przejawem arogancji i tyle "Shaman mimo ze zamiata, to robi to nie dlatego, ze jest imba, ale dlatego, ze grajacy ta klasa sa zajebistymi skillami. Ally nie, wiec nawet super duper paladyn wam nie pomoze".

Kazdy widac przekonany o swojej racji, szkoda czasu na pisanie :)

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:44 
Cytuj  
to po cóż pisać?:)

Chyba nie bardzo się wczytałeś w posty.
Nie twierdzę że szaman jest złą klasą uważam ją za bardzo dobrą klasę ,a dodatkowo gra nią sprawia mi ją przyjemność.
Wybacz nie gram przeciwko szamanom więc nie wiedziałem żę AOE nie niszczą totemów - mój błąd, co nie zmienia faktu że totemy są na jedno machnięcie co można zrobić w biegu.

Cała awantura smanie - pall rozbija się o fakt iż drużyny złożonej z 3 palków nie da się zabić w czasie który cokolwiek rozwiązuje. w WSG liczy się każde 10 sec. co na pewno zauważyłeś bywając tam wielokrotnie.
Niewątpliwie shamie jest szybszy jako wilczek, ale zabić go równie łatwo jak w normalnej formie.

I tyle:) miłego grania dziasiaj wieczorkiem


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 15:49 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
Jasne, szkoda, ze AoE nie dzialaja na totemy.


Ja to nie potrafię zrozumieć, dlaczego AOE nie działa na totemy. Bo to jest totalna bzdura. Dlaczego totem mogę zniszczyć wandem (który ma fire, arcane, nature, frost damage - a więc czary), a nie mogę używając spella AOE fire, arcane, nature, frost...


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 19:58 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
to po cóż pisać?:)

Chyba nie bardzo się wczytałeś w posty.
Nie twierdzę że szaman jest złą klasą uważam ją za bardzo dobrą klasę ,a dodatkowo gra nią sprawia mi ją przyjemność.

Jest za dobra klasa IMO.

Neonin napisał(a):
Wybacz nie gram przeciwko szamanom więc nie wiedziałem żę AOE nie niszczą totemów - mój błąd, co nie zmienia faktu że totemy są na jedno machnięcie co można zrobić w biegu.

Wandem w biegu ? Jak Ci sie uda, to opisz jak to zrobiles.

Neonim napisał(a):
Cała awantura smanie - pall rozbija się o fakt iż drużyny złożonej z 3 palków nie da się zabić w czasie który cokolwiek rozwiązuje. w WSG liczy się każde 10 sec. co na pewno zauważyłeś bywając tam wielokrotnie.
Niewątpliwie shamie jest szybszy jako wilczek, ale zabić go równie łatwo jak w normalnej formie.

Druzyny zlozonej z 3 szamanow tez nie polozysz w 10sec. M.in dlatego uwazam przyklad Marka za nietrafiony.

Neonim napisał(a):
I tyle:) miłego grania dziasiaj wieczorkiem

Tobie rowniez :)

Gdyby totemy mozna rozklada AoE to shaman nic by nie znaczyl na WSG, podejrzewam :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 20:03 
Cytuj  
Cytuj:
Jest za dobra klasa IMO.


Bzdura. Shamana tak samo jak paladyna dosyc latwo zabic jak sie dobrze jego umiejetnosci, timingi itd.

Cytuj:
Druzyny zlozonej z 3 szamanow tez nie polozysz w 10sec.


w 10 sekund nie , w 30 sekund spokojnie ci sie uda. A teraz sproboj rozwalic druzyne zlozona z 3 paladynow, ile bys nie mial dps zajmie to minimum minute :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 lip 2005, 21:19 
Cytuj  
Cytuj:
Bzdura. Shamana tak samo jak paladyna dosyc latwo zabic jak sie dobrze jego umiejetnosci, timingi itd.

Moze, ale nie na WSG a o tym tylko pisze.

Cytuj:
w 10 sekund nie , w 30 sekund spokojnie ci sie uda. A teraz sproboj rozwalic druzyne zlozona z 3 paladynow, ile bys nie mial dps zajmie to minimum minute

Nie wiem skad ten spokoj, ze 30s starczy :)


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 00:12 
Cytuj  
BTW - ale w WSG nie chodzi o zabijanie przeciwnikow - ale o doniesienie flagi pzeciwnika do swojej flagi w bazie

wiec pisanie o tym ze 6 warriorow probuje zabic 3 palladynow w WSG - jest pomylka - po co ich zabijac?biegniesz dalej...

chyba ze maja flage - ale wtedy nie moga uzywac przegietego skilla wedlug wszystkich hordowcow jakim jest bombelek


_________________
Obrazek

**

Posty: 325
Dołączył(a): 22.03.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 06:00 
Cytuj  
Tylko ze z tych flag (ponoc) nie ma zadnego bonusa punktow itd. Troszke rep Z Warsong i 1k (czasem 2k :] ) doswiadczenia. Lepiej zabic i na dodatek zaniesc flage 8) Ktos kiedys mowil o BG polegajacym na totalnej eksterminacji przeciwnej nacji. To bedzie miodzio. Ja to nawet wiem kto "zownuje" taki BG no ale cichosza :wink:


_________________
Mowa jest srebrem, a milczenie owiec.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 06:56 
Cytuj  
Mroczny cóż to może być klasa... nie mam pojęcia;)

Ja jestem jak najbardziej za tym a by ally na widok kilku shamanów popełniało rytualne samobójstwa albo odkładało zabawki na bok i czekało na wyrok;) chociaż może popsułoby to troszkę przyjemność z gry;) Tak więc w sumie posty pod tytułem shamie ownuje wszystkich i wszędzie popieram w 100%:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 08:27 
Cytuj  
zoownuje ten co zawsze - 6 magów w bąbelkach + 4 priestów w plate będzie ownowało ;)

btw. emesio wczoraj gralismy z Baubaloo w teamie na WSG (lotek który rollnął na horde znudzony aliense) i gość wymiata jeszcze bardziej niż za czasów warriora.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:19 
Cytuj  
dzięki bogu że na taki team jeszcze w wsg nie trafiłem, to mogłoby być koszmarne doświadczenie :wink: okazałoby się jeszcze że nie jestem taki imba jak myślałem i wyjdzie mój noskill 8)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:21 
Cytuj  
Ja niestety juz trafilem nie raz na team 5-6 magów ......AoE i w kilka sec caly attack team hordy rozbity w drobny mak.......

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:43 
Cytuj  
jak sie bezmyślnie leci kupą to was AoE ownuje.......

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 09:45 
Cytuj  
ci którzy nie byli w tej "kupie" byli owcami. Owca słabo gryzie z zasady..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.