mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jaka klasa jest najlepsza w PVP?
Druid 6%  6%  [ 8 ]
Kapłan 5%  5%  [ 7 ]
Łotrzyk 15%  15%  [ 19 ]
Łowca 5%  5%  [ 6 ]
Mag 19%  19%  [ 24 ]
Paladyn 10%  10%  [ 13 ]
Szaman 23%  23%  [ 30 ]
Warlock 7%  7%  [ 9 ]
Wojownik 10%  10%  [ 13 ]
Liczba głosów : 129
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2005, 14:24 
Cytuj  
Szaman.

Bo jest imba jak wszyscy dobrze wiedza.

A poza tym szaman to pomiot szatana (TM by Kabraxis).

8)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 lip 2005, 11:06 przez zderzaq, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 08:01 
Cytuj  
rozumiem ze chodzi o duel, a nie pvp
bo pvp to rowniez WG, AV, a to juz sytuacja wyglada nieco inaczej


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 231
Dołączył(a): 4.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2005, 13:40 
Cytuj  
Szamani wcale nie sa overpowered tylko
Cytuj:
Learn to play your class noob!
8)

***

Posty: 910
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 10:52 
Cytuj  
Your mom is noob!!!!!!1

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:29 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
A poza tym szaman to pomiot szatana


oo, nie wiedzialem.. ale zgadzam sie :) jestesmy diabelsko wkurzajacy dla alliantow..... i tak trzymac :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:40 
Cytuj  
Śmieszne, ja tam bije shamanow magiem jak leci. :|

No ale najlepiej to wiedzieć gówno o szamanie i płakać.

Imo najlepszy do pvp jest rogue .W odroznieniu od 90% płaczących alliance kiddies grałem i shamanem i rogue i cały czas twierdze że lepszy jest ten drugi. Btw czy buffneli cos warlocka w ostatnim patchu ?, bo zamierzam robic alta .


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:43 
Cytuj  
Heh Shaman nie jest imba, jest poprostu dobrze zrobiona klasa. Ciekawa i SKONCZONA.

Reszta jest imba, niestety w dol.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 11:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Btw czy buffneli cos warlocka w ostatnim patchu ?

Costam chyba buffneli. ALe nie wiem dokladnie. Nie gralem lockiem po paczu.

edyta:
a w 1v1 shaman dla roga nie jest bardzo skomplikowany. Stuna wystarczy zeby mu zjechac HP zazwyczaj, wszytko dzieki temu ze nie ma plate. :)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:06 
Cytuj  
No ale roball nie potrafi i krzyczy że IMBA ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:07 
Cytuj  
Blind jest fajny, trzeba rzucac abolish poison co 10s i tyle :D


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:14 
Cytuj  
Roball to ty mówisz że shaman jest IMBA a później dowodzisz coś zupełnie innego. Dla przypomnienia, zestunowany nie healniesz się, nie rzucisz trzech shockow (defaultowo 3 shocki to raptem 1500 dmg), many zostanie jeszcze może na dwa heale (które można przerwać) albo jeden który nie można (jeśli ma się ustawione NS w resto). A gdzie ty widziałeś u shamana hity za 900... pokaż mi screenshota bo nie uwierzę.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 20
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:15 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
buffneli cos warlocka w ostatnim patchu ?, bo zamierzam robic alta .


Buffneli - zmiany w demonology, nowy talent. Okazaju sie, że warlocki z buildem mocno w demonology (ponad 31 pkt) moga rządzić w pvp (solo oczywiście. Ponadto kilka drobnych zmian. Czyli juz nie tylko SM/Ruin ale i MD/Ruin mozna pograc na serwerze pvp.
Co do ankiety - pytanie jest zle postawione. Kazda klasa ma przeciwnikow, ktorych latwo sie tlucze i takich co trudno. Z mojego, warlockowego, punktu widzenia problemy mam z:
- rougem - bez dwóch zdań, jak każdy kto nosi cloth. Niestety, jeśli nie mam przywołanego succuba to rouge na moim levelu zabija mnie w 8/10 przypadkach. Ale z succubem to ten stosunek sie odwraca :)
- paladynem - nie wiem czemu, ale bardzo dlugo nie moglem sobie poradzic z ta ich tarcza. Teraz jest lepiej ale ciagle ich nie lubie.
- priestem (zwłaszcza holy) - prosta sprawa, leczy sie dopoki mi się mana nie skończy. A bez many to ja se mogę...

Bez kłopotow natomiast ubijam:
warriorów, magów, innych warlocków (choć pierwszy ich nigdy nie atakuję, odczywam jakąś więź :wink:), rouge'y jeśli jakiego zobaczę pierwszy), hunterów i druidów (ten ostatni musi być naprawdę dobrym graczem, żeby wygrać ale zdarza się).
Pozdro,


_________________
Korbicz ( warlock, 31/2/18 )
Rigour Mortis
Horda, Al'Akir

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:30 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ta, szamana bije sie latwo 1v1 tylko czasami walka robi sie zabawna jak procuje windfury i dostaje hity 700 800 900 i jesli nie zdaze z blindem na czas to jest po walce ;)


Bo to lama nie shaman co walczy 2h z rogue :).

Cytuj:
A gdzie ty widziałeś u shamana hity za 900... pokaż mi screenshota bo nie uwierzę.


Da sie, z AR-kiem i impr windfury. Jednak ogolnie na dzien dzisiejszy nie ma sensu pakowac nawet jednego punktu w ench. imo. Mam builda 30/0/21 i prawde mowiac nie zmienie go juz nigdy ( no chyba ze przebuduja drzewko ench). Troche glupio ze mam AR-ka i Eartshakera i ich nie uzywam :(.


Zreszta to ogolnie jest bezndziejny topic. Kazda klasa jest dobra w innej płaszczyźnie pvp. Grindowanie honoru / radosne gankowanie : najlepszy mag i rogue chyba nikt nie zaprzeczy. Pojedynki łan on łan : Szaman rządzi ,zgadza sie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 12:55 
Cytuj  
Dziwne, bo właśnie większość shamanów respecnęła się na ench do pvp po nerfie shocków.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zreszta to ogolnie jest bezndziejny topic. Kazda klasa jest dobra w innej płaszczyźnie pvp.


Zarzuciles topikowi beznadziejnosc i do tego napisales ze KAZDA klasa jest dobra na innej plaszczyznie pvp, wiec prosze o rozwiniecie. Narazie napisales ze:

Shadhun_ napisał(a):
Grindowanie honoru / radosne gankowanie : najlepszy mag i rogue chyba nikt nie zaprzeczy. Pojedynki łan on łan : Szaman rządzi


To jeszcze w dziedzinie pvp w czym rzadzi: Paladyn, Hunter, Druid, Warrior, Warlock, Priest (heh tylko bez - Druid najlepiej rootuje, a priest najlepiej leczy - tylko wiesz dziedzina - mamy jeszcze np raidy i hmmm...).

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:38 
Cytuj  
klasa najbardziej imba to warlock SM(MD)/ruin z succubem, odpalonym trinketem (ephermal), workiem shardow i healthstonem. tyle. :D


Posty: 20
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:45 
Cytuj  
kehu napisał(a):
klasa najbardziej imba to warlock SM(MD)/ruin z succubem, odpalonym trinketem (ephermal), workiem shardow i healthstonem. tyle. :D

jakim trinketem??


_________________
Korbicz ( warlock, 31/2/18 )
Rigour Mortis
Horda, Al'Akir

*

Posty: 161
Dołączył(a): 22.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:47 
Cytuj  
ephermal power. aha najgorsza klasa to warlock bez demona, shardow i healthstona :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:48 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Dziwne, bo właśnie większość shamanów respecnęła się na ench do pvp po nerfie shocków.


Ja >> Wiekszosc ;)

A po za tym w group pvp nawet nie wiem czy jest zbytni sens podchodzenia na odleglosc ciosu, lepiej siedziec z tylu walic z improved chain lighting, shockow i leczyc :).

Cytuj:
To jeszcze w dziedzinie pvp w czym rzadzi: Paladyn, Hunter, Druid, Warrior, Warlock, Priest (heh tylko bez - Druid najlepiej rootuje, a priest najlepiej leczy - tylko wiesz dziedzina - mamy jeszcze np raidy i hmmm...).


Prosze przetłłumacz mi na polski co napisałeś. Bo właściwie nie wiadomo o co ci chodzi..


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 20
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2005, 13:58 
Cytuj  
kehu napisał(a):
ephermal power. aha najgorsza klasa to warlock bez demona, shardow i healthstona :)

Przepraszam za upierdliwość ale dalej nie wiem o jakim trinkecie mówisz. Żadna znana mi strona (Allakhazam, Thottbot) nie wykazuje czegoś takiego w swojej bazie. Nie ma nic nawet o podobnej nazwie.
Grasz na prywatnym serwerze? Jeśli nie to sprawdź proszę dokładną nazwę - zaintrygowałeś mnie.


_________________
Korbicz ( warlock, 31/2/18 )
Rigour Mortis
Horda, Al'Akir

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.