mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 12:44 
Cytuj  
przestań, na WSG nie mogę wziąć flagi. O ile w miarę bezproblemowo biorę flagę ze bazy alliance to jak ktoś dropnie flagę mimo, ze na nią klikam 10 razy na sekundę flaga się nie podnosi. Podobnie jak odnoszę flagę - stoję na własnej fladze przez ~10s!!!! i dopiero system załapuje i zalicza punkt...
Dziwny lag i nie wiem z czym to jest związane. Szczególnie że wszyscy widzą, że stoję na fladze w dobrym miejscu itd.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 13:02 
Cytuj  
Tez mam cos takiego, wczoraj wbiegam do alli klikam na flage i w nogi przebieglem z 10y ee a gdzie flaga?? patrze a shaman za mna draluje z flaga bo mi jej niepodnioslo ..zonk. Tak samo jak wchodze na wlasna flage z flaga przeciwnika tez musze czekac az mi zalapie ostatnio tak czekam i mag mnie poli i poczekal na pomoc zeby mnie raz dwa zabic zanim zalapie system ze mam flage :evil:

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2005, 23:40 
Cytuj  
OT
zapraszam do obejrzenia 18 slotowegoplecaczka z onyxii :)
kosztoawl 150 RP czyli udzial w raidach gdzie w sumie wypadlo 15 epickkow:) imho niewiele :)
os
no i moj warek zaczyna tez juz powoli palte usera przypominac :)
takir rouge w plytowce :)
BTW
war ma juz iwcej CP niz pal :):)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

**

Posty: 223
Dołączył(a): 18.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 16:48 
Cytuj  
Jesli jeszcze nigdzie niebylo to:

Following a collection of questions from Warriors, the developers have shared their thoughts on the concerns. We hope you'll find this an interesting read. :)

Talents: Fury & Protection

Most of the questions centered on the current talent lines available to Warriors. Players are concerned with the current state of the Fury and Protection lines in particular. Good news! The developers acknowledge that those two lines need some love, and they plan on making some improvements to the Fury and Protection lines in an upcoming patch.

The Big Three: Retaliation, Shield Wall, and Recklessness

These three abilities are very powerful, and when used they drastically change the outcome of any one fight. Reducing the cooldown or unlinking these abilities would considerably alter the Warrior's current state. Before the developers think about altering these abilities, they’ll be focusing on the improving the Fury and Protection talent lines.

Talents – Part 2: Tactical Mastery

The developers agree that this talent is one of the most useful talents for Warriors and that it tends to lead players to the Arms talent line. Instead of making Tactical Mastery a purchasable skill, they are going to look for ways to balance it out in the Fury and Protection talent improvements.

Rumor: Sunder Armor

Many players seem to think that a change was made that reduced the threat of Sunder Armor. This is false, and just to make sure we tested it. No changes were made. It seems that any increased difficulty in holding agro for warriors is more of a result of other characters doing more damage now that "block" and "parry" events from behind are translated into "hits" rather than "misses".

PvP: Aggro

Many players are calling for a way to make the current Warrior aggro control abilities, such as Taunt, work on players in PvP. The developers feel that Warriors, in their current state, are capable of doing good damage and have a great survivability rate in PvP. We've found that the spells and abilities that frustrate players most in PvP are the ones that cause players to lose control of their characters (ie: stun, fear, polymorph, etc). Much of the focus of improving the PvP environment to make it more fun and playable has been in developing ways to counter those effects. As such the developers are very hesitant at this stage to add more ways in which players lose control of their characters (even if it's brief).

Źrodlo:
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... #post13990

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 17:02 
Cytuj  
hmm...a moze tu ktos mi powie co wlasciwie robi talent - Anger Management? Bo wywalilem i nie widze roznicy...

i jeszcze male pytanko Mark na jakim ty serwie jestes? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 19:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hmm...a moze tu ktos mi powie co wlasciwie robi talent - Anger Management? Bo wywalilem i nie widze roznicy...

i jeszcze male pytanko Mark na jakim ty serwie jestes? ;)


Anger Management - rank 1/1
Minimum Level: 20
Requires 5 points in Tactical Mastery
Requires 10 points in Arms Mastery
Increases the time required for your Rage to decay while out of combat by 30%.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 19:12 
Cytuj  
Niech mnie ktos poprawi jesli sie myle, ale podobno Anger Management jest zbugowane i generuje 1 rage co 1 sec podczas walki, a chyba nie powinien :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 19:59 
Cytuj  
To wiesz Deshroom, ale nie jestem pewnien czy to dobrze rozumiem :-?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 00:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To wiesz Deshroom, ale nie jestem pewnien czy to dobrze rozumiem :-?
może weź słownik ang-pol :wink:
poprostu wolniej spada rage jak nic nie robisz

btw to shoty interface mojego priesta i woja - mnie się podoba - mam wszystko :wink:

http://www.deshroom.etak.pl/temp/wow1.jpg
http://www.deshroom.etak.pl/temp/wow2.jpg


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 03:00 
Cytuj  
poaptrzcie prosze w sig warra i pogrzebcie w torbach powiem tylko ze nowy topor kupilem za 13 g :) na AH .
Khang roxx 13 g ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:08 
Cytuj  
ja gram na US serverach.

Z tej gadki devsów wynika, że żadnej rewolucji nie planują.

Kang to najlepsza broń dla lowlvl warriora u nas chodzi po ~200g.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:21 
Cytuj  
Deshroom--> Uwierz mi, ze ten słownik do reki wzialem i potwierdziles to co o tym myslalem, tylko zwatpilem, jak nie widzialem zadnej roznicy gdy nie mialem tego talentu...

PS. Musze sobie jakies keybindingi dobre porobic, bo mi brakuje ;)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 09:52 
Cytuj  
Takie zapytanie w kierunku doświadczonych warriorów.

Da się jakoś zrobić keybinding że będzie mi zmieniał stance i broń na jednoręczną + tarczę?

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 12:49 
Cytuj  
Ja mam moda WeaponQuickSwap+StanceSets, jak zmieniam stance na def to mi sie zmienia na tarcze, chyba o to ci chodzi? A np. keybinding sobie robisz pod defensive stance i masz :)


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 sie 2005, 10:04 
Cytuj  
Wlasnie pierwszy raz bylem w duzym party ;-) (5 osob)

Zaczelismy z:

2x kleryk
1x warrior (ja)

Piekny sklad ;-)

Zaliczylismy jeden wipe w RFC ;-) I w tym czasie kiedy czekalem na res dolaczyl sie do nas 1x Shaman (piekne przywitanie 3 osoby w formie martwego ciala ;-) ) A potem to już na koniec 1x rogue wpadł (fajna ta rzecz sap)

Zaliczone 3 questy ;-) ha! Jak nigdy nie gralem wojownikami bo sądziłem, że są oni nudni tak teraz zmieniam zdanie... warrior w WoWie to bardzo miodna profesja. Tylko wlasnie to zmienianie stance mi nie dawalo spokoju. Bo zdejmowalem ac skillem (niestety nie pamietam nazwy), gdy wpadal dodge to na aggressive stance i ten counter attack (or something) + krzyki zdejmujące efektywność ataku + taki skill z ikonką młota przy ziemi. I na koniec jeszcze to tauntowanie. Non-stop inny stance.

Podsumowanie ;-) Warrior to bardzo dobra i miodna profesja ;-) Pierwsza linia na froncie.

SvD.

@up

Aaaa... dziekuje wlasnie o cos tego typu mi chodzilo :-)

edit:

I przez cały ten czas zastanawiałem się czy ktoś mi odpowiedział na moje zapytanie ;-) Się namęczyłem z tymi stancami... teraz życie wydaje się piękniejsze :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 09:42 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja mam moda WeaponQuickSwap+StanceSets, jak zmieniam stance na def to mi sie zmienia na tarcze, chyba o to ci chodzi? A np. keybinding sobie robisz pod defensive stance i masz :)


Jak zrobić keybinding pod stance?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 11:06 
Cytuj  
Mam pytanie...gram sobie altem warriorem , mam 29 lvl i mam tylko battle stance...gdzie moge sie nauczyc tych pozostalych dwoch??

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sie 2005, 11:14 
Cytuj  
Ja osobiscie nie mam keybindingow pod stance mam Macra na Overpower itd. to mi samo zmienia ;) Trzeba wyciagnac to sobie na pasek action bara i w opcjach gry zmienic keye i tyle.

Defensive stance quest na 10 lvl dla warriora niestety nie pamietam gdzie to bylo (btw. znam jednego warka co na 52 lvl nie mial tego :lol: ) a berserker stance to idziesz na wyspe obok Ratchet i masz, po prostu trzeba brac questy dla warriora i po kolei robic.


_________________
.

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 sie 2005, 17:53 
Cytuj  
wlasnie jutro mam zamiar te makra porobic w koncu :)
kasa sie skonczyla poszlo na 2 crusaidery ^^
i naprawy
za to dual wiled z 2 crusaiderami na 4x lvl wymiata ^^
czasem to az sam sie boje :)

nawet rogus co mnie chcial w plecy pojechac na zolwikach uciekl jak sie odpalily jeden po drugim (wiem bo moj rogus z ktorym laze czesto siedzial jemu na plecach i czekal tylko ^^)

wogole smiesznie mag ... zdazylem tylko charge hamstring :) i intercept
3 x proc ze sword specialization i sam nie wiem kiedy go juz nie bylo :)

koles polazl do DM 120x i w koncu .. wypadla mu ksiazka... :) i bedzie mial jednego quel na palku drugiego na warku ^^

wogole mam nadzieje ze nie przyjma nowych warkow i jak ja juz si ebede nadawall do MC to wiekszoc bedzie miala set azlozonego i moj wyjdzie tanio .. ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2005, 06:59 
Cytuj  
crusader na 1h waepon to strata kasy - strasznie wolno procuje.
Crusader procuje często na wolnych broniach, czym broń wolniejsza tym częstsze proce.

Przykład na AR miałem crusader - praktycznie proc mi wchodził co walka.
Na Quelu mam crusader - proc wchodzi co 5 walk.


Ostatnio edytowano 16 sie 2005, 08:19 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.