mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 63  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2005, 12:47 
Cytuj  
MacDwain napisał(a):
Dzięki - co prawda część Twojego sprzętu to dla mnie odległa wizja, ale wiem już "mni - wiency" jak i co. Dałem więcj talentów we frost, więc mogą być problemy z maną, a po fire buildzie zostal mi głownie sprzęt z krytykami. Trzeba będzie zacząć się przezbrajać.


Ja jak nie miałem epików, to długo biegałem w Magisters 8/8. Dużo many, i w miarę użyteczny zysk z seta 8/8 (+8 int, +mana regen). Nawet jak już miałem jeden item arcanist - to i tak setup 8/8 magisters, był lepszy niż 7/8 uzupełnione jednym arcanist.


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 02:41 
Cytuj  
@redlum

Tbb nie zabila ragnarosa tylko jego zbugowana wersje bez sonow, to przecie prostrza walka niz np magmadar :)

@Emesio

Hmm postawiles na mana w MC? ja lece full +dmg equip, wale frostbolty za 750-800 z kosztem many 214 za jednego (3/3 frost channeling), w sumie jak to liczylem to wyszlo tak jakbym walil standardy z 10k many;] a mam cos ~6k i oom bylem tylko raz na Garr kiedy mielismy w raidzie malo dps class i walka trwala dlugoooooooooooooooo, zostawilem auto-shota wanda poszedlem sie odlac wracam jeszcze klepia , hyhy :P

Korci mnie aby dac full pve builda...czyli arcane meditation i arcane mind wymaxowane ale moje obecne 18 arcane 33 frost swietnie sie sprawdza i w pvp i w MC, a jak trza decursowac np przy gehhenas czy lucy to zakladam secika na mana i jest git.....

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:23 
Cytuj  
@ redlum, Domin

Polecam ku przestrodze poczytać temat o tym jak ludzie z TEC zabili raga na oficjalnym realm forum... Znakomicie widać wszystkie fobie, urazy i skrzywienia jakie nagromadziły się na deathwingu. Ja ze swojej strony moge tylko mieć nadzieję, że przeważy zdanie rozsądnej części graczy zarówno po stronie TBB jak i TEC i nie będziemy się witali /spit-ami. Sporo osób u nas apelowało w gchacie i na forum żeby ludzie przestali się kłócić z TBB i oby przyniosło to jakiś skutek. TEC jak na razie dobrze się współpracuje z wszystkimi innymi gildiami zarówno po stronie alliance jak i horde i może za jakiś czas będe mógł usunąć słowo "innymi" :D .

Swoją drogą nie wiem czy dzisiaj się załapie na MC bo nie doszedł przelew z mojego main konta na to, z którego pobiera blizz(stałe zlecenia rulez...) i wczoraj mi wyłączyli WoWa... Oby do niedzieli się to zmieniło bo wtedy okaże się czy naprawde już radzimy sobie z ragiem czy tylko mieliśmy szczęście.


_________________
Altaya | BF4

***

Posty: 670
Dołączył(a): 3.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:36 
Cytuj  
Domin napisał(a):
wale frostbolty za 750-800 z kosztem many 214 za jednego (3/3 frost channeling)


No 214, nie 250. Oczywiście też mam chanelling, nie liczyłem jakie tam jest zużycie.

Masz up to +420 dmg z gearu? Co nosisz?


_________________
Emesio, UD mage Balnazaar EU http://wow.allakhazam.com/profile.html?631397 (retired)
Emesio, UD mage Shattered Hand US http://wow.allakhazam.com/profile.html?240771 (retired)
Emesio, UD mage Frostmane EU (aka NE rogue bez profilu i też retired)

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 08:48 
Cytuj  
emesio napisał(a):
Masz up to +420 dmg z gearu? Co nosisz?


:o

ja zeby tyle miec, to sie musze znerfować do 3k hp 4k mana ....(fakt, sb wtedy za przecietnie 950...)

ale fakt, moze +frost jest łatwiej mieć.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 09:25 
Cytuj  
Boshe - pierwsze MC było... pouczające. Dzisiaj poprawiamy. Jeszcze brak koordynacji, psy nam właziły na plecy... Ale do wszystkiego się dochodzi z czasem.

@Domin - mogłbyś podać link do swojego profilka?


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 11:09 
Cytuj  
my tez mamy dzis poprawiny ;)
ciekawe czy wkoncu zobacze pierwszego bossa


_________________
dyzortografia
....................
profil

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 11:45 
Cytuj  
@Vorten
nie wiem czemu to bylo do mnie - jak tylko pogratulowalem :)

@Domin
a ty w jakies jestes gildii? - niech zgadne gdzies po stronie hordy i do zabicia ragnarosa - albo nawet major domo jest wam jescze strasznie daleko...


nie wiem jak to bylo z TEC - ale jak zabili jest filmik - to chyba mozna z niego cos wywnioskowac...

jedyne co jest na 100% pewnie pierwszy kill Ragnarosa na serverze Deathwing byl przez TBB :) http://www.theburningblade.com


@Molten core (czyli temat topicu :) )
wczoraj pierwszy raz zrobilismy 2 grupy raidowe do MC
grupa druga - ze starych wyjadaczy co codziennie siedza i przez 2-3 dni beda robili podjscie do Ragnarosa
oraz grupa pierwsza - z ludzi co w MC czesto nie goszcza albo sa nawet pierwszy raz
ja ze ostatnio nie mam duzo czasu na gre (zenie sie za 3 tygodnie) trafilem do grupy pierwszej - bylo calkiem smiesznie - na poczatku myslalem ze nic z tego nie wyjdzie - sklad: 3 magow, 4 rogue, 5 warlockow , 3 warriorow, 4 druidow, 4 hunterow, 9 priestow, 4 paladynow - ale powoli powoli sie rozkrecalismy - pierwszy wipe na impach - drupi wipe na Lucifronie - trzeci na Magmadarze a czwarty na molten Giantach przy Gehennasie :) - zabilismy jescze go i kazdy juz byl zmeczony :)

w tym samym czasie grupa druga zabila jeszcze Garra,Baron Geddona i Shazzrah :)

ogolnie po tym wypadzie znowu zaczelo mi sie chciec grac w wow-a - bo leciec na lep na szyje po tym MC zabijac wszystko jak leci - jak maszny - to juz troche mi sie nudzilo - a tutaj czesciowo improwizacja (czesc priestow w shadow formie robila za DD) ogolnie fajna zabawa :)

EDIT: poprawilem link bo nie dzialal


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 12 sie 2005, 16:33 przez redlum, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 11:50 
Cytuj  
MacDwain
Wiem że macie poprawiny :)
Przepraszamy za male zamieszanie na Ogólnym wczoraj :)
Powodzenia :)

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 12:53 
Cytuj  
Nas wczoraj zatrzymały impy - dość skutecznie... Ide szperać za taktykami na "wszystko co zyje lub nie" w MC.

Ja też bym chciał zobaczyć chociaż jedengo bossa :(


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
zobacz tutaj http://conquest.teamgbu.com/strats/molt ... t_Imps.php


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 12:56 
Cytuj  
taktyka na impy:
magowie wbiegają i robią aoe, warlocki to samo, hunterzy to samo (nie muszą wbiegać). Jak alliance to załączacie easy mode - bąbel na magów. Jak horde to wbiegają też warriorzy i robią aoe taunt (nie będzie potrzebny cooldown bez obawy). Najwyżej jakis mag padnie...

*

Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:03 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
taktyka na impy:
magowie wbiegają i robią aoe, warlocki to samo, hunterzy to samo (nie muszą wbiegać). Jak alliance to załączacie easy mode - bąbel na magów. Jak horde to wbiegają też warriorzy i robią aoe taunt (nie będzie potrzebny cooldown bez obawy). Najwyżej jakis mag padnie...


taaa nie jakis tylko prawie na bank pierwszy ale to i tak mala strata ...
jak 6 magow wbiega mniej wiecej rowno to arcane explosion i impy nie pozyja dlugo ...


_________________
CoolJay | Mage | Praemium Callidus | Magtheridon
http://ctprofiles.net/30038

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.07.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:05 
Cytuj  
A nie lepiej najpierw wpuscic Warriorow, Paladynow i reszte melee a za nimi magow i aoe ? :]


Ostatnio edytowano 12 sie 2005, 13:10 przez TraFicK, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
no lepiej pod warunkiem ze bada trzymac impy w kupie bo arcane exp ma maly radius ...


_________________
CoolJay | Mage | Praemium Callidus | Magtheridon
http://ctprofiles.net/30038

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:16 
Cytuj  
ewentualnie wpuszczacie pala i robicie sobie 30minut przerwy. Powinien dać radę jak nie wymsknie mu się shield i HS ;)

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:17 
Cytuj  
nie za dziala - impy maja respawn time 6 min :)


_________________
Obrazek

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 13:59 
Cytuj  
TraFicK napisał(a):
A nie lepiej najpierw wpuscic Warriorow, Paladynow i reszte melee a za nimi magow i aoe ? :]

No lepiej tylko my nie mamy Paladynów ...bo to HORDA :)

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 15:05 
Cytuj  
DeeJayJazzyJeff napisał(a):
Mark24 napisał(a):
taktyka na impy:
magowie wbiegają i robią aoe, warlocki to samo, hunterzy to samo (nie muszą wbiegać). Jak alliance to załączacie easy mode - bąbel na magów. Jak horde to wbiegają też warriorzy i robią aoe taunt (nie będzie potrzebny cooldown bez obawy). Najwyżej jakis mag padnie...


taaa nie jakis tylko prawie na bank pierwszy ale to i tak mala strata ...
jak 6 magow wbiega mniej wiecej rowno to arcane explosion i impy nie pozyja dlugo ...
Nie ma kompletnie potrzeby jeden mag z aoe ma na sobie dwóch priestów, reszta improved blizzard i 20sec max pozyja. Nie ma bata żeby ktoś zginął.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2005, 15:24 
Cytuj  
A u nas jest tylu wariorow zawsze ze je normalnie tankujemy przez chwile a pozniej wpadaja magowie z aoe. Nikt nie ginie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1250 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 63  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.