mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:08 
Cytuj  
Co ile czyscicie klawiature? Bo to zrodlo najwiekszej ilosci smieczi ( miesieczny tunczyk, kawalki czipsow itp itp itP)

Z klawiatura jest wporzadku ;) Gorzej pod lozkiem, kilka pustych kartonow po pizzahut/telepizza, niektore sa z marca....

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2005, 13:22 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):

Z klawiatura jest wporzadku ;) Gorzej pod lozkiem, kilka pustych kartonow po pizzahut/telepizza, niektore sa z marca....

7 dni sam w domu 2 dni w pracy 5 dnie free

wyrko nie poscielone non stop...

czas grania = 7x24h -[... 2x10 (praca) -7x6spanie -1x maintance ]

ilosc wyjsc z domu 2x do pracy ^^

jedzonko pizza dominium XXL maja gigantyczne pizze druga za 20% ceny wiec za 40 pln mialem zarcia na dwa dni ^^

cale szczescie juz sie zkonczylo rodzinka w domku w komplecie ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 18:42 
Cytuj  
Co do mojego pokoju to: po prawej od kompa 1 pusta butelka po wodzie zywiec po lewej 3 kolejne + 2 kartony po soku tymbark,4 butelki po lechu, lozko poscielone, na fotelu za mna swiezo uprane ubrania w "artystycznym niepozadku":P na podlodze 3 pary brudnych skarpetek. Klawitura jest czyszczona jak zaczynam sie do niej kleic:) tz raz na miesiac


Posty: 19
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 19:56 
Cytuj  
Jestem zatem ewenementem,nie zacznę grac jak nie mam pozałatwianego wszystkiego co w danej chwili musi być załatwione,koło kompa i w chacie musi byc porządek inaczej nie umiem sie skupic,moja dziewczyna nie ma nic przeciwko temu,że gram i cieszy się ze wszystkiego co w grze zdobedę:)Sama ma halo na gry i ma juz ente pokolenie w simsach 2
Jedyny minus gry-nie chce mi sie nigdzie łazić,po sesji"gierczanej" rzeczywiście jest syf totalny,klawiatura z popiołrm itp,pety w popielniczce ale przed nastepnym wejściem wszystko jest uprzatniete

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2005, 21:47 
Cytuj  
o cholera!! :o kobieta ideal!! :D :D :D

**

Posty: 295
Dołączył(a): 25.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 09:18 
Cytuj  
Na poczatku sie cieszylem jak moja dziewczyna przejawiala zainteresowaniem wow-em. Siadala przy mnie i obserwowala co robie. Potem zaczela zadawac pierwsze pyatania "co i jak" ale grac nie chciala bo z gory stwierdzila ze to chyba za trudna gra dla niej. W koncu przyszedl moment ze namowilem ja do tego aby zalozyla swoja postac - niestety szybko tego pozalowalem :wink: Od tego czasu musze z nia dzielic czas gry po polowie :( Jak oboje nie gramy to zaczyna sie z jej strony akcja "100 pytan do.." i coraz rzadziej rozmawiamy na jakis inny temat nie zwiazany z gra. Takze wszystko ma swoje plusy i minusy :]


Posty: 19
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:17 
Cytuj  
O to sie nie obawiam że zacznie grac ta gra nie jest w Jej klimatach:)Powtarza mi że jestem paskudny jako elf i wogóle ta gra ma grafike jak z dziecięcej bajki:)
Po prostu rozumie czym są gry we współczesnym świecie:)i współczesnym związku:)


Posty: 2
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 11:41 
Cytuj  
no ja nie wierzę że tu jeszcze żadna kobieta głosu nie zabrała :P

tak kobieta dostaje agresora jak facet wisi na WOW - ale wiezrzcie mi to działa też w drugą stronę :P

a i dziewczyny się nadają do gry w WOW równie dobrze jak faceci - żeby mi tu nikt głupot nie wypisywał !!!

Pozdrowionka for all :)

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
Moja dziewczyna "łapie agro" jak to określacie, kiedy nie chce mi się z nią w wow'a pograć :P Więc lepiej dobrze się zastanówcie, co robicie zanim drugie konto wykupicie, bo potem może nie być drogi odwrotu ;]

A tak na poważnie to we dwoje naprawdę gra się bardzo przyjemnie i miło. Tylko trzeba uważać żeby nie przegiąć i Np nie rozmawiać już tylko w grze itp. itd. :] Jeżeli idzie o umiejętności grania to ze wstydem przyznaje że ona zawsze szybciej lvluje i do tego ma zacięcie „farmerskie” wiec zwykle jest dużo bogatsza niż ja ;]


Posty: 21
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:12 
Cytuj  
Dziewczyna głos zabrała :D
To fakt, że dobrze się gra we dwoje, łatwiej złożyć party jak zaczynają dwie osoby, szczególnie jak jedna jest priestem :D
Ale taka sytuacja wymaga dwóch kompów i dwóch kont, które trzeba opłacać.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 12:18 
Cytuj  
to niezle z wami... :lol: jak juz zaczela zadawac pytania trzeba bylo to przemyslec :wink:

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2005, 13:04 
Cytuj  
Hmmm ja mam troche fajna sytuacje bo jak moja dziewczyna widzi zalaczonego wowa na moim kompie to zwyczajnie ucieka mi z domu :o
najgorsze ze ja nie wiem czy mam za nia interceptem czy siasc do kompa :o wogole jakie jeazdy mi rodzice za wowa robia to poezja jest. z reszta szkoda gadac.

PS. wczoraj nastapila pewna zmiana ... dziewczyna mi wplacila w prezencie na konto kase na wowa :wtf: ona jest chyba masochistka :o


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.