mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:27 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Hehe bardzo to zalosne z waszej strony. Coz szkoda ze nie mozna miec juz swojego zdania. Ale spoko potakujace barany idace za guru zawsze byly promowane.
moze przeczytaj co napisałeś jeszcze raz, bo nie trzeba byc sherockiem żeby tak właśnie to zrozumieć.

generalnie dlatego właśnie nie chodze w randomach. nic nie musze ustalać i o nic się nie musze marwić. wszystko zostało juz ustalone dawno temu i wypadający epic nie jest czymś dziwnym :wink:

poszedłbym z tobą do DM i jakby wypadła ksiązka dla woja to byś mi powiedzał ze ma dropa 0.1% i kosztuje 1.5k golda czyli podchodzi pod FFA


_________________
psn

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:33 
Cytuj  
z ta lista to przenosnia taka nei ma zadnej mam paru na ignora^^

nie chcialbym z toba lazic bo po prostu mamy inne "wartosci": i po co sie klocic, jak mozna sie unikac

wcale nie mowie ze twoje sa zle czy dobra masz prawo nawet roll na crown of judgment bo ja gohar czy ktorys tam sie tlumaczyl ma nadzieje ze jako rogus kiedys zalozy...

IMHO uprzedz tylko random party ze takie masz zasady rolowania przed pojsciem do instancji, bo wg mnie sa one raczej wyjatkowe...


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:36 
Cytuj  
@lutus
Ja poprostu napisalem ze moim zdaniem na epiki boe moze rollowac kazdy w grupie. I tyle.
Nie neguje calego systemu g/n i uwazam ze jest fajny choc nie raz sie na tym przejechalem bo gosicu ciagle potrzebowal czegos (np. broni) choc przed chwila wypadla podobna (tamto to byl mlotek a teraz wypadl mieczyk...).

Sorry ale te wszystkie random party sa takie ze ludzie ciagna w swoja strone. Moze ja tylko mam takie doswiadczenia... Ale nie mam zamiaru byc ciagle robiony w wala.

A swoja droga to woj zawsze da N na epika 2h jak bardzo kijowy by on nie byl. I co mam z takim dyskutowac, jak on juz rollowal, a pasek sie konczy... W dupie mam takich kolesi i ich ew. opinie. Ich klepie czy beda ninja czy nie.

Swoja droga to ja nie wierze w te wszystkie listy (czarne, kid i inne). Co nie znaczy ze jestem looterem i sobie wypraszam. A ciebie cienki z checia sam wwale na ignora. lul


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:38 
Cytuj  
5 osobowe party to jescze latwo zlozyc ze znajomych - a sprobuj 15 osob z gildi do UBRS znalezdz - jak sie wczesniej ludzie na konkretna godzine nie umowia to nie ma szans

przy kazdym random party - patrze czy ludzie sa bardziej random (nie znana mi gildia) czy mniej random (znam ta gildie i wiem ze w razie jakiejs sytuacji moge napisac maila do guild master ktory rozwiaze problem z ninja looterem) i wybieram to mniej random party...

czasami jak mi ktos podpadnie - to cala gildia juz jest skreslona (dla mnie)... i z takimi ludzmi nie pojde nigdzie


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:43 
Cytuj  
@kromer
prosze Cie bardzo
genowefa - warek
adasd - paladyn

BTW
napisz poradnik jak zostac uznanym za ninja lootera zanim cokolwiek zdazyles zniznjowac ^^
to sie do best wtop nadaje chyba ^^
jeszcze tylko jaka super gildie reprezentujesz chcialbym sie dowiedziec ^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^


Ostatnio edytowano 25 sie 2005, 13:45 przez cienki, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:45 
Cytuj  
cienki napisał(a):
BTW
napisz poradnik jak zostac uznanym za ninja lootera zanim cokolwiek zdazyles zniznjowac ^^
to sie do best wtop nadaje chyba ^^


Wystarcza 2 rzeczy do powyzszego:
1. powiedziec ze sie nie zgadza z kims i wyrazic wlasna opinie,
2. miec np. cienkiego na forum.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:47 
Cytuj  
redlum napisał(a):
sprobuj 15 osob z gildi do UBRS znalezdz
hehe, unikałem zawsze UBRS właśnie z tego powodu. Deflectora złapałem zupełnie przypadkiem (baaaardzo późno) podczas guildiowego robienia questa do BWL :wink:


_________________
psn

*

Posty: 82
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 13:48 
Cytuj  
Oddaj mu ten MIECZ dla czystego sumienia.

Chociaz jesli ten warek juz taka opinie o tobie wydał to i tak bedziesz juz ninja. Przynajmniej w jedna strone latwo kogos oczerniac jesli chce sie cos osiagnac ale juz zrehabilitowac ta osobe juz mu sie nie chce! Wiec to ze mu oddasz nic nie zmieni a fama pozostanie


Dla mnie ten warek troche przesadzil jesli byl w team powinien sie uprzec ze on to N i nie rolluje! a nie pomyslal sobie ma 1/5 szans to zobaczymy co wyjdze a potem sie pomysli. Nie wyszlo mu i zaczyna oskarzac osobe.

Dla mnie ten warek to gnojek podaj jego nick to go wrzuce do ignore!


_________________
Obrazek

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 14:17 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
A swoja droga to woj zawsze da N na epika 2h jak bardzo kijowy by on nie byl. I co mam z takim dyskutowac, jak on juz rollowal, a pasek sie konczy... W dupie mam takich kolesi i ich ew. opinie. Ich klepie czy beda ninja czy nie.

A czy słyszałeś o czymś takim jak /inspect ? Taki mały drobiazg a jakże pomocny. Sam możesz ocenić czy rzeczywiście warr potrzebuje itema. A jeśli to jest 2h to warr powiniem pokazać swój aktualny 2hander, bo zakładam że ma 1h+shield w instancji.

No, ale zapomniałem, że TY CHCESZ więc rollujesz nie patrząc na innych. W ten sposób stajesz się takim samym chamkiem, którzy ciebie wcześniej wkurzali. Jeśli w życiu też stosujesz zasadę "kiedyś spotkałem niemiłego człowieka, to teraz będę niemiły dla innych" to gratuluję.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 15:07 
Cytuj  
Ehh no ale tak jest u noobkow, siedzi to takie biedne, ma pare golda w kieszeni, jak wypadnie epic i pomysli o tych "górach" złota (tak naprawde to wcale tak duzo za to nie wezmie) to puszczaja wszelkie hamulce moralne .
I ma to w dupie ze komus ten drop ulatwi znacznie gre przez te x lvl-i. Wazne ze bedzie mial te kilkadziesiat golda wiecej.
Smutne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 16:18 
Cytuj  
Shadhun - z Hordy jestes, ale sie smierdzielu (not offensife - u nas w alliance to fiolkami pachnie) z Toba zgodza ... to dokladnie chodzi o te gory zlota, ktore ludki sobie wyobrazaja. A problem tak naprawde jest zlozony ...

Sam znalazlem sie w sytuacji, w ktorej Strat z Baroneski polecial epic BOE caster neck. Chwila konsternacji i wszyscy zaczynaja rollowac (WSZYSCY ... zaczal warek), chociaz 3 casterow dalo "N". Wszyscy rollneli, okazalo sie ze mam 2-gi wynik, a pierwszy wynik mial rogue. Cala grupa uznala, ze necka powinienem dostac ja, jako caster z najwyzszym rollem. Rogue nie oddal, powiedzial ze pierdoli (polak ...) i wyszedl z party przed baronem. Necka nie widzialem ...

Teraz na czym polega zlozonosc sytuacji.

1) Z mojego punktu widzenia, dalem "need", mialem najwyzszego rolla wsrod casterow, nie mam necka - wniosek - Rogue to kurwa (do ew. edycji przez moda, ale nie uzywam nickow, wiec chyba mozemy sobie pozwolic

2) Z punktu widzenia roga, wszyscy rollowali, ja wygralem. I ten zasrany mag ode mnie chce ? Przeciez wygralem, nie ?

3) (najciekawsze moim zdaniem) Psychologia grupy.
- O EPIK !!!!
- ROLLUJEMY WSZYSCY !!!
- O PRZEGRALEM !!!
- DAC CASTEROWI, DAC CASTEROWI !!!

Generalnie wszyscy maja racje :P

Problem polega na tym, ze tak naprawde nie dowiemy sie do konca co sie stalo. Ja niesmialo widze oczami wyobrazni taka sytuacje.
1) Spada miecz
2) Warek daje "N"
3) Reszta grupy mysli "Hmmm ... epik ... EPIK .... ITAMZZOORZZZ !!!!! KASA !!!!!!"
4) Wszyscy krzycza FFA
5) Warek ulega (no skoro wszyscy tak mowia, to pewnie tak sie robi)
6) Wygrywa priest
7) Warek mowi na /g "Fajny 2h polecial, ale go priest wzial"
8) /g mowi "DAWAJ NICKA ! ZROBIMY MU Z DUPY JESIEN SREDNIOWIECZA"
9) Reszte znamy

Na przyszlosc polecam

1) Screeny ..... .to przykre, ale przy grze z randomami czasem trzeba. Okienko czata naprawde sie da bardzo rozwinac i mozna na jednym screenie uchwycic ta "jak grupa decyduje o lootowaniu FFA"
2) Inspect - jesli ktos ma lepszy przedmiot a daje N - niech spada ... "N" dajemy jesli jestesmy gotowi zalozyc przedmiot od razu, uzywac go, i jest on lepszy od obecnego przedmiotu, ktory mamy w tym slocie. Inaczej "G"
3) Szacunek dla innych (czy to trzeba tlumaczyc ?)

Obecnie polecam

zgrupowac sie z GLem warka i warkiem i w miare mozliwosci wyjasnic sprawe. Moze warek ma juz lepszy sprzet i np. mozecie sprzedac miecz i podzielic sie kasa. Moze warek nadal chce miecz, a ma cos do zaproponowania (SCREEENY) ? A jesli po wyjasnieniu sprawy ktos mialby pretensje to delikatnie mowiac "PAGE GM - ABUSE" (no chyba ze najpierw do GLa warka). No chyba ze wszyscy po stronie warka to calkowite trepy ... wtedy obawiam sie ze nie mam nic do zaproponowania.

* (legenda)
GL - Guild Leader
N - Need
G - Greed
N>G - taki standardzik

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 16:29 
Cytuj  
dobry post Qraczek - duzo rzeczy się sprawdza w praniu ;)

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 17:02 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Hehe bardzo to zalosne z waszej strony. Coz szkoda ze nie mozna miec juz swojego zdania. Ale spoko potakujace barany idace za guru zawsze byly promowane.


...a lyzka na to niemozliwe. Oj kromer dorosnij do 60tki to zmienisz swoje poglady jak zaczniesz trafiac na BL roznych ludzi ich friendsow i gildiowe. BL mimo ze sa kilometrowe kolejki to tak naprawde jest malutkim swiatem wsrod 60tek (troche sobie rogalem zaczolem pogrywac ;-) ) i skoro masz takie podejscie zacznij sie modlic lepiej zeby ci zaden epic nie dropnol.

Pare tyogdni temu bylem w strat scarlet z random party i dropnol

Destiny
Binds when equipped
Two-Hand Sword
112 - 168 Damage Speed 2.60
(53.8 damage per second)
Durability 120 / 120
Requires Level 52
Chance on hit: Increases Strength by 200 for 10 sec.

super mieczyk to to nie jest ale jest juz sie o co sprzeczac (W kocu u nas chodzi po 200-300g) ale byl tylko jeden warek, byla chwila konsternacji wsrod calego rajdu jednak wszyscy spasowali ale kazali warkowi zalozyc ten mieczyk, od teog czasu wszyscy mamy si ena friend liscie i jak idzie ktorys z nich to jestem na 100% przekonany ze jak dropnie uber epic dla druida to nie bedzie rollowal.

A co do black list to wierz mi istnieja nawet do tego mody ludzie popisali ;-) najnowsza wersja (musze zainstlaowac) podobno wali ci zajeb... alert jak masz goscia na swojej lub gildiowej czarnej liscie


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 17:45 
Cytuj  
Nie ma super epicow dla druida :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 18:24 
Cytuj  
rofl ..racja w tej grze sa praktycznie epixy dla dr00da i huntera :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 94
Dołączył(a): 22.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 18:40 
Cytuj  
No to moze teraz moze moja historia:P: gralem w party z jakimis 2 kolesiami .Robilismy q no i nagle wypada epick (jakis one hand axe nie pamietam jaki dokladnie) jeden z nich daje N no to daje pass. Prosze go aby go zalozyl abym mogl zobaczyc ten axe w akcji, na co zostalem wyrzucony z party a axe znajduje na AH wystawiony przez goscia krzyczacego N.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 19:13 
Cytuj  
ludzi wciskaj n zawsze jak wypadnie obojetnie jaki item dla ich klasy :-? no bo co z tego ze oni moze tez chca zarobic...."przeciez przed chwila mag zgarnal fajnego staffa i go nosi...to co z tego ze sprzedam tego itamza...jest przeciez dla mojej klasy...wciskam n hehhee"

ile razy jest random zawsze sie z tym spotykam :cry:

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 19:59 
Cytuj  
dobra EOT, sytuacje zalatwilem polubownie. Odpalilem typowi tego blade'a za 10g glownie po to zeby miec swiety spokoj i zeby nikt mi w przyszloci nie powiedzial ze zninjowalem. Mowcie co chcecie, wiem ze za ten item mozna dostac u nas ~50 i chociaz jestem przekonany ze racja byla moja to jednak dalem go za te manrne 10 zeby miec spokoj i zeby nikt mi w twarz nie rzucil ze cos z ninjowalem. Pies j*bal to zloto. Po prostu nie chce mi sie ani nikomu tlumaczyc (z tych co zaczeli do mnei pisac) po raz 1000 ani teraz ani w przyszlosci, zrobilem to dla swietego spookju.

PS. A ci co pisali tu na forum komentsy w stylu 'cieszy sie polak bo wyruchal kumpli z party' albo 'ech ludzie widza epica i od razu kasa kasa' czy cos takiego to az zal komentowac. Proponuje kurs czytania ze zrozumieniem i powtorne przeczytnaie mojego 1 posta.


_________________
Obrazek

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 20:20 
Cytuj  
rudy napisał(a):
dobra EOT, sytuacje zalatwilem polubownie.

/target rudy
/cheer
/happy

zawsze milo jak sie ludzie potrafia dogadac... ^^
PS
spotkalem tego maga co rolnal helm of valor "nic nie pamieta^^" :)


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 20:35 
Cytuj  
No i dobrze zrobiłeś Rudy. A te komentarze o których wspominasz nie tyczyły się Twojego przypadku, tylko ogólnego wzorca random party. Więc luzik.

peace

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.