mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 00:20 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Chcem żebyś mnie huragan rozwalił w 15 sekund.


shammie z shammim to bedzie troche dluzsza walka.. ale da rade :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 00:27 
Cytuj  
Ok, daj znac jak bedziesz w kargath to sie portne.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 00:46 
Cytuj  
A co taki PvPwnzor mialby robic w kargath? :]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 657
Dołączył(a): 7.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 01:31 
Cytuj  
Jak to co? Dręczyć szaraczki

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 17:09 
Cytuj  
Apropo ninjowania:D
Level 60 paladyn (zdaje sie polak bo bardzo orginalne imie Danypl ) najpierw zgadza sie pomoc biednemu gnomikowi level 21 zabic rare moba a nastepnie gdy ten pada w czasie walki zmienia loot na masterlooter i ninuje item :D Rany co za szczyt skurwysynstwa, glupoty, chciwosci i nie wiem czego jeszcze. Jak ktos gra na bl w allince to przekazcie ode mnie danypl ze jest zalosny
Tutaj link ze screeanmi :
http://forums-en.wow-europe.com/thread. ... T=5483&P=1

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 17:19 
Cytuj  
tja....mi jest cholernie glupio bo to typek z gildii w ktorej jestem....najsmieszniejsze jest to ze to tak naprawde nie Danypl ktorego znalem jakis czas emu,poniewaz osoba ta sprzedala swoje konto no i teraz ma nowego uzytkownika,tak czy siak skur**nsko sie zachowal koles i z tego co wiem albo i nie juz zostal usuniety z gildii


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 17:39 
Cytuj  
tak na marginesie: został już wywalony

edit: nie doczytałem posta powyżej :<

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 17:57 
Cytuj  
nie doczytales bo belkot techniczny byl ,czy co? ;<


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2005, 18:55 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ok, daj znac jak bedziesz w kargath to sie portne.


duelek wygral Shadhun o maly wlos :) musze przyznac ze walka byla bardzo ciekawa, Shadhun ma oczywiscie stopien Legionnare wiec jest zaawansowany w walkach PvP i nie dal mi szansy na wykorzystanie powera mojej macki walczac caly czas na odleglosc :) /bow


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 07:51 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Apropo ninjowania:D
Level 60 paladyn (zdaje sie polak bo bardzo orginalne imie Danypl )
jezu, jaki kosmos. brak słów :-?


_________________
psn


Posty: 16
Dołączył(a): 25.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 08:28 
Cytuj  
skonczcie juz z tym brak mi slow i przeczytajcie do konca thread z oficjalnego forum blizzarda. uwazam ze mimo swojego bledu jakim niewatpliwie bylo wziecie tego daggera, chlopak ten blad naprawil z nawiazka. obysmy takich ninjalooterow spotykali czesciej (zabral gowno oddal perelke).

sam zainteresowany przyjal przeprosiny wydaje sie zadowolony wiec nie wiem po co osoby trzecie na sile jeszcze cos wzniecaja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 08:40 
Cytuj  
dla mnie mimo wszystko gość żałosny i nie ma znaczenia czy naprawił czy nie. Ważne, że zninjował item który dla niego był zupełnie bezużyteczny (raz że nie mógł użyć, dwa że item ~40lvl niżej) dla kogoś kto spędził na campowanie tego bossa ~2 dni i poprosił o pomoc.
Nie mam pojęcia jakie trzeba mieć cechy charakteru (skurwysyństwo na pewno i kupę innych) żeby tak zrobić. A to, że się ugiął pod naciskiem "opini publicznej", nie usprawiedliwia go w żadnym stopniu.


Posty: 16
Dołączył(a): 25.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 09:23 
Cytuj  
nie wnikam czy pod naciskiem czy bez nacisku.
rozumiem to ze dla Ciebie ten gosc jest zalosny- po prostu takie zachowanie nie nalezy do kanonu poprawnych zachowan, stad ludzie ktorzy dzialaja w taki sposob sa z gory skazani na zbieranie w tylek. I ok masz racje. Ale z drugiej strony to ja nie rozumiem dlaczego dla Ciebie nie ma znaczenia fakt naprawienia szkody.

Wazne jest, w mojej opinii, ze to co zrobil pozniej (poszedl z ofiara tego zdarzenia na kilka runow po http://www.thottbot.com/?i=9472) moze byc podstawa do tego by nie bluzgac tak na tego czlowieka.

Co do Twojego pytania o cechy charakteru, moze wcale nie ma takich jakie wymieniles, moze to po prostu wiek i dojrzalosc. Nie wiem ile Ty masz lat, ale sadze, ze na tyle duzo by zdawac sobie sprawe ze skutkow swiadomie podejmowanych decyzji. Kiedy sie ma malo lat, trudno czasami zauwazyc to cos. "Przeciez to tylko zwykly przedmiot, dam mu kase to sie uspokoi".
Dlaczego to wszystko pisze? Znam Danego, wiem, ze jest bardzo mlodym czlowiekiem, wiem tez ze jest dobrym graczem w wow. Ja sam nie potrafilem zrozumiec tego co zrobil. Oczywiscie nie byly to pytania "Dlaczego to zrobil?" "Jak on mogl?!" tylko bardziej zdziwienie "On???".

Ja tez nie popieram ninjowania uwazam to za mocno krzywdzace.
Nie usprawiedliwiam Danego, uwzam ze zle zrobil zabierajac noz temu czlowiekowi, ale wg mnie zrehabilitowal sie tym ze poszedl i zadoscuczynil temu chlopakowi z nawiazka (zaoferowal zdobycie 2 daggera rowniez, w dowolnej chwili kiedy tamten bedzie w zasiegu jakiegos dobrego).

I tak jak Dany w grze postapil nieuczciwie, tak teraz, po tym wszystkim w jaki sposob zostalo to rozwiazane, wieszenie dalej psow na nim jest rowniez nieuczciwe.

Kazdy moze popelnic blad lecz nei kazdy ma odwage by do niego sie przyznac a jeszcze mniej osob chce ten blad naprawic. Dany naprawiajac swoj blad przyznal sie jednoczesnie do niego. Fakt, ze relacja jego samego jest inna (odnosnie umowy przed walka) ale nie bede tego pisal bo i zabranie przedmiotu to zabranie przedmiotu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 09:40 
Cytuj  
Gdyby ten chlopak nie na glosnil sprawy na forum, gdyby Dany nie dostal kopa z gildi , gdyby pol serwera nie spitowalo na jego widok whuspujac mu jaki jest zalosny to pewnie nie przyznal by sie do bledu...
Dla mnie nadal jest zalosnym chciwym typkiem. Tak okrasc goscia ktory ma 21 level na item warty 5 g :O Wydawalo mu sie ze co mu moze taki low level bez znajomosci zrobic i pokazal swoje prawdziwe oblicze . Sprawa stala sie glosna to zmienil sie w dobrego wujka.

****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 09:47 
Cytuj  
@sna: znasz danego ktory sprzedal te konto czy tego co go kupil?

tak to jest jak sie kupuje konta - nie zna sie community - mysli sie ze jak sie ma 60 lev mozna wszystko - a tu dupa - nawet low level moze cie pojechac na forum majac screeny

btw: jak sie sprzedaje konto - to wychodzi sie z gildi - i pisze sie po wszystkich znajomych ze to juz nie bede ja


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 09:53 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Gdyby ten chlopak nie na glosnil sprawy na forum, gdyby Dany nie dostal kopa z gildi , gdyby pol serwera nie spitowalo na jego widok whuspujac mu jaki jest zalosny to pewnie nie przyznal by sie do bledu...
Dla mnie nadal jest zalosnym chciwym typkiem. Tak okrasc goscia ktory ma 21 level na item warty 5 g :O Wydawalo mu sie ze co mu moze taki low level bez znajomosci zrobic i pokazal swoje prawdziwe oblicze . Sprawa stala sie glosna to zmienil sie w dobrego wujka.


nie ma ludzi idealnych, kazdy popelnia bledy.. wazne ze zachowal sie honorowo i blad naprawil z nawiazka. Gratz Dany :)


_________________



**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:07 
Cytuj  
sna napisał(a):
skonczcie juz z tym brak mi slow i przeczytajcie do konca thread z oficjalnego forum blizzarda. uwazam ze mimo swojego bledu jakim niewatpliwie bylo wziecie tego daggera, chlopak ten blad naprawil z nawiazka. obysmy takich ninjalooterow spotykali czesciej (zabral gowno oddal perelke).

Bo gdyby nic nie zrobił mógłby równie dobrze skasować postać.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:08 
Cytuj  
Huragan co Ty wiesz o honorze? ~~ zabijajac low lvl ally? ;p
jak w nastepnym miesiacu wykupie sobie abonament skopie Ci ten krowi tylek kkkk^^


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:11 
Cytuj  
Marti napisał(a):
Huragan co Ty wiesz o honorze? ~~ zabijajac low lvl ally? ;p
jak w nastepnym miesiacu wykupie sobie abonament skopie Ci ten krowi tylek kkkk^^


maja flage PvP ? maja.. czyli mozna zabijac ich.. spadaj :)
wlasnie widzialem "wasz" honor wczoraj w Tarren Mill... 3 x rogue i 2 x mage , wszyscy okolo lvl 54 zabijali naszych 20lvl hordziakow :) Wpadlem wiec na chwile, sam wytluklem czterech, neistety na piatego juz mi many nie starczylo :)
Nie mam litosci dla zadnego allianta.. zapamietaj to sobie raz na zawsze.


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 10:14 
Cytuj  
well ja solo raiduje darkshore
Fajna zabawa wparować do środka i ubić z ~5 osób + 5 guardów a potem zwiać. Prawdziwa horde, klimat aż huczy ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.