mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:00 
Cytuj  
pod gy na wsg kazdy moze wejsc, trzeba tylko umiec:) A co do av - horda jak juz mowiliscie na bl farmuje aliantow, ale to tylko dlatego , ze moze juz wejsc jako raid. Son ( ostatnio dostal nick Hitler za zaslugi w dowodzeniu)sklada raid w 15 minut, czekacie w kolejce kolejne 15 minut i ... Na AV jedna z podstawowych taktyk ( najbardziej skutecznych) posuwajacych jest taktyka charge 2 warriorow ae fear, w tym momencie wesolo wskakuje 8-10 magow ( caly czas podskakujac, fajnie to wyglada), naciskajac 1 button ( ae arcane) z tylu biegnie 5 priestow shieldujac i leczac magow. Nie ma sily na taki raid, nie ma mozliwosci ich zatrzymania ( chyba ze aliance zrobi to samo)

Jedna rzecza , ktora bardzo spowalnia poruszanie sie do przodu i przewage w walce jest lootowanie zwlok przez wszystkich. Z tego co wiem w teamie Sona wydzielane sa 1-2 osoby , ktore lootuja wszystko, w ogole sie nie bija, reszta ma zakaz lootowania. To bardzo przyspiesza i ulatwia walke.

Jezeli bylaby mozliwosc wejscia aliance jako raidu i ja bym byl leaderem ( a zdarzalo mi sie motywowac randomow juz kilka razy), to mialbym kilka zaskakujacych taktyk na wygrane. Tak na przyklad :

sklad raidu dowolny - wszyscy olewaja horde gy i towery, mount , i jak najszybciej pod frostwolf gy, dead res, run as ghost, grp resurect w jednym momencie , bierzemy frostwolf 15 min do wygrania. Bardziej hardcore wariant - bieg do relief hut ( pewnie z 2-3 smierci po drodze). Oczywiscie bonus honor wtedy tylko za zabicie generala, ale... 750 rep w 15 min tez nie jest zle. Inna modyfikacja moze byc corpse run 3 warlockow do relief, podczas gdy reszta raidu spokojnie bije sie z horda. Gdy tamci sa na miejscu , jest tam miejsce gdzie mozna sumonowac caly raid.

Inna taktyka ( nawet czesto stosowana przez aliance) - 10 rogue w 2 grupach, zakladajac ze aliance ma zajety snowfall i trwa walka o iceblood. W momencie zajmowania iceblood, po 5 rogue przejmuje relief hut i frostwolf na raz... horda nie ma gdzie sie rezowac szybko ( pozostaje tylko wejscie) morale spada do 0, zostaje 5 minut na odbicie jakiegos gy, w tym momencie aliance przesuwa sie pod towery, wybija towery...

Mozliwosci jest duzo, tylko jeden problem - nie ma jak tego zrealizowac z random teamem ( zawsze sie trafi 10 nie 60tek, zawsze ktos bedzie lowil ryby kopal czy afkowal), nie da sie wejsc jako alliance raid na bl ( probowalismy raz z 40 osob na poczatku po 4 godzinach w kolejce zostalo 15)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:10 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Son ( ostatnio dostal nick Hitler za zaslugi w dowodzeniu)sklada raid w 15 minut, czekacie w kolejce kolejne 15 minut i ...


Hitler, LOL :) dobre :)
czasami mi sie wydaje ze oni maja juz gotowe scripty do dowodzenia raidem w AV.. nic nie pisza, tylko klikaja w gotowe komendy do wydania i tak w kolko.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:15 
Cytuj  
taaa, przedni żart z tym Hitlerem.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:21 
Cytuj  
Cytuj:
Przewaga z 3go wejscia jest dyskusyjna, bo okazuje sie ze czesciej alianci wykorzystuja to rushujac po flage wlasnie przez GY, kiedy horde musi isc tunelem (dlugo) albo okrezna droga (tez dlugo)


nie musi moze isc dokladnie przez gy skaczac z niego :P

problemem nie jest dojscie do flagi przeciwnika bo cala droge mozesz na mouncie przejachac
problem sie pojawia jak juz masz flage i masz z nia zasuwac do swojeje bazy : P


_________________
gole babki i czekoladki

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 14:43 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
taaa, przedni żart z tym Hitlerem.


Wiem ze slowo Hitler jest dosc dyskusyjne, ale... Chodzi tu o maxymalna kontrola nad raidem, wszyscy sie sluchaja, jak sie ktos nie slucha, to drugi raz nie pojdzie ( a 10 av dziennie robia spokojnie jak juz zaczna). Osoby maja wyznaczane cele, role od razu przed wejsciem do av.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 15:18 
Cytuj  
Ano , częsc go lubi częsc nie ale wszyscy zapieprzaja tak jak karze :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 19:58 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Ano , częsc go lubi częsc nie ale wszyscy zapieprzaja tak jak karze :).
oj to prawda, joby na wispa wszyscy ślą jak coś robisz nie tak :-?


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.