mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:00 
Cytuj  
S4ndM4n napisał(a):
77d played, praktycznie 0 idle

Czekalem na ten wpis ;)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:03 
Cytuj  
15 dni... i twierdziłem , że przesadzam.
Osobiście wolę rozrywki w których biorę udział z osobami które znam , lub z którymi ew. mogę o tym pogadać - rower , kosz , filmy , impreza , lub kiedyś WoW z dwoma kumplami.
Natomiast gdy odchodziłem od kompa po kilku/kilkunastu godzinach grania , miałem wrażenie że mnie coś ominęło lub omija , że przez ten czas byłbym w stanie zrobić coś bardziej pożytecznego f;
Nie wiem jak wy , ale zawsze po ostrzejszym graniu żałuje , że grałem. Najważniejsze w życiu są wspomnienia , i najbardziej przeraża mnie ich brak gdy grałem w kilka bet , uo , wow'a i gw , bo z nikim normalnym z RL o tym spędzonym czasie w grze nie pogadam , nie powspominam.

Cytuj:
A segregowanie rozrywek na bardziej godne i mniej jest głupie ale typowe dla naszego ciemnogrodu.


W przypadku zetknięcia się z formą spędzania czasu typu MMO , każdy , również z "jasnogrodu" nie byłby w stanie wrzucić WoW'a i sportu do tego samego worka.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:06 
Cytuj  
Cytuj:
bo z nikim normalnym z RL o tym spędzonym czasie w grze nie pogadam , nie powspominam.



Znaczy ci co graja i z nimi mozna wspominac sa nie normalni ? :| Nie istnieja w RL i nie mozna sie znimi spotkac ? :roll:

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:08 
Cytuj  
RL no exzist ... MATRIX IS REAL!!!


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:09 
Cytuj  
Za starych czasów kiedy to jeszcze grałem w WoW-a przez dwa miesiace gry czas w grze miałem łączne na moich 2 postaciach <10dni :oops:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 53
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:11 
Cytuj  
60 dni ale nie gram od 20 czerwca ...


_________________
CoolJay | Mage | Praemium Callidus | Magtheridon
http://ctprofiles.net/30038

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:11 
Cytuj  
To duzo ?? :o swego czasu gralem kolo miecha dzin w dzien po 12-14 h ale dziewczyna wyciagla mnie z tego nalogu ^^
WoW wciaga jak cholera
moj komputer to byla moja jadalnia i sypialnia. w koncu dalem se uswiadomic ze przeginam ^^


_________________
Wszystko co powiesz, moze i napewno bedzie uzyte przeciwko tobie.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:28 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Cytuj:
bo z nikim normalnym z RL o tym spędzonym czasie w grze nie pogadam , nie powspominam.



Znaczy ci co graja i z nimi mozna wspominac sa nie normalni ? :| Nie istnieja w RL i nie mozna sie znimi spotkac ? :roll:


A uważasz , że granie 12-14h jest normalne ? Z resztą... nie można mówić czy ktoś jest normalny czy nie , bo takiego wyznacznika po prostu nie ma.
Jednak osobiście wolałbym w RL mieć więcej wspólnego z tymi , którzy w MMO nie grają.

"Siema , jedziesz na mazury ? " - Nie , od jutra moja gildia robi MC.
"Wychodzisz dzisiaj wieczorem ? Będzie od cholery osób które znamy , i fajne szpulki - Nie , w Arathi jestem 1st rank i mam dobrego pinga.

Poza tym , nie wiem jak można używać słowa uzależniony non-stop. Czyli wg. was każdy jest uzależniony od potrzeb fizjologicznych , kasy , myślenia , szkoły itp itd. Tyle , że to słowo ma mieć takie samo znaczenie co angielskie "addict" , a w jezyku polskim , nie używa się słowa nałóg w roli czasownika tylko rzeczownika. Czasownik zastąpiono słowem uzależnić się. Co w dosłownym tłumaczeniu , znaczy być od czegoś zależnym jak . be depedent to. To niestety jest co innego.
Nałogi z reguły mają być szkodliwe , nie wiem jak mi szkodzi rozrywka i odpoczynek. I o ile granie w MMO zajmowałoby nam 2h dziennie MAX , to nie można by było rozpatrywać tego w kategoriach nałogu i uzależniania , a jedynie formy rozrywki - której porcja jest jak najbardziej dla nas wskazana.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:33 
Cytuj  
A oświeć mnie w czym taki sport jest bardziej elo niz granie w gry ? Oprocz tego że jest zdrowszy oczywiście.

Kompleksy, kompleksy, dzieki wlasnie takim dzieciakom ktorzy sami sie wstydza ze graja w gry nasze community jest takie a nie inne. Dlatego wlasnie np polskie gildie w znakomitej wiekszosci sa o kant dupy rozbic ,no bo przeciez nikt nie bedzie traktowal gildii powaznie zeby nie zostac uznanym za no-life'a. A szczytem bycia trendy jest chwalenie sie jak sie ma w dupie to cale granie i o ile wolalo by sie chlac alko i ruchac dziwki. Taki wzorzec bycia "dorosłym"...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 2 wrz 2005, 10:40 przez Shadhun, łącznie edytowano 2 razy
*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:35 
Cytuj  
Nie gram 12-14h dziennie lol, wole sobie jakis film obejrzec, czy tam cos innego zrobic. No ale ogolem wyglada na to ze masz racje, jednak moge dodac ze lubie spedzic czasem sporo czasu na robieniu czegos z gildia np MC czy jakiegos innego raidu bo wiem ze to praca zespolowa a malymi "ludkami" z gry kieruja real ludzie, to imo tez jest fajne, tylko no jednak, te xx h na dobe to juz przesada ...

Shadhun_ napisał(a):
A oświeć mnie w czym taki sport jest bardziej elo niz granie w gry ? Oprocz tego że jest zdrowszy oczywiście.


My jestemy bardziej elo ogolnie niz ty, wiec nie ma po co Ci tlumaczyc :D :P

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:40 
Cytuj  
Cytuj:
My jestemy bardziej elo ogolnie niz ty, wiec nie ma po co Ci tlumaczyc


Acha, czyli nie masz nic do powiedzenia ale chcesz byc fajny wiec sypnales chujowym żartem . Super.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:46 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
My jestemy bardziej elo ogolnie niz ty, wiec nie ma po co Ci tlumaczyc


Acha, czyli nie masz nic do powiedzenia ale chcesz byc fajny wiec sypnales chujowym żartem . Super.


Ok odpowiem Ci !! Ja wole grac niz grac w pilke z popierdalac za 1 glupia pilka, wiec to czy jest elo bardziej czy tez mniej zalezy od ludzi ktorzy to lub cos innego robia. Wole grac i tyle tylko ze np nie 14h/doba :P , zreszta 14 w pilke to tez juz chyba hardcore :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 10:47 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Cytuj:
My jestemy bardziej elo ogolnie niz ty, wiec nie ma po co Ci tlumaczyc

Acha, czyli nie masz nic do powiedzenia ale chcesz byc fajny wiec sypnales chujowym żartem . Super.
Shadhun, generalnie całkowicie sie z Toba zgadzam.

Ogólnie interesuje sie grami online od jakiś 3 lat (wcześniej AAO) wzięło sie to głównie z tego że ciągłe imprezowanie i zmienianie dziewczyn wycieńczyło mnie po 10 latach.
postanowiłem się ustatkować i znaleźć sobie inne hobbi niż przepuszczanie kosmicznej ilości kasy z panienkami praktycznie noc w noc.

jest mi dobrze. prawdopodobnie po zrobieniu "alta" to się zmieni. teraz jest w sam raz. 3-4 wieczory w tygodniu spedzam poza domem reszta to wow (po pracy)


_________________
psn

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
40 dni od drugiego rzutu WoWa...


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:06 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jest mi dobrze. prawdopodobnie po zrobieniu "alta" to się zmieni. teraz jest w sam raz. 3-4 wieczory w tygodniu spedzam poza domem reszta to wow (po pracy)


U mnie bardzo podobnie. Normalnie pracuję, mam 3 treningi walk w tygodniu, szkoła w weekendy, dziewczyna czasem jest a czasem nie ma. A w WoW gram bo lubię, coś koło 4 razy w tygodniu.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:10 
Cytuj  
Wowik w wolnym czasie kiedy nie ma czasu na rozrywki irl, a w weekendzik pad do plecaka browarki baby na zakupy i pes4 z kumplami :) lepsze niz kazdy mecz w tv :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:15 
Cytuj  
Heh Pes4 raczej RL nazwac nie mozna :).

Btw gram w pilke spod znaku konami jakies 8 lat juz :). Kontrolne turnieje ze stara gwardia ze szkoly srednej co tydzien :P.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 179
Dołączył(a): 23.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:19 
Cytuj  
To moj pierwszy tytul pilki ktory mnie wciagnal i paru kumpli, ligi weekendowe u kogos na chacie staly sie juz tradycja, teraz czekamy na pes5 niech poprawia wreszcie tego bramkarza co stoi jak kolek gdy pilka leci prosto na slupek i jego dziwne parady na koncu pola :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:24 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zieff..

To samo mozna powiedziec o filmach, telewizji,sporcie ksiazkach, jedzeniu, muzyce, wdekarstwie.. kazda rozrywka sluzy oderwaniu sie od rzeczywistosci (czyli moze zostac porownana do srodka odurzajacego) i od kazdej rozrywki mozna sie uzaleznic. A segregowanie rozrywek na bardziej godne i mniej jest głupie ale typowe dla naszego ciemnogrodu.


Co do telewizji sie zgodze. Reszta co napisales to bzdury. Po pierwsze jedzenie uzaleznia takze fizycznie, wiec wrzucanie go tu jest nie na miejscu. Sport, ksiazki, muzyka, wedkarstwo... Widziales poradnie dla uzaleznionych czytelnikow lub wedkarzy, ktorzy by lowili codziennie po 10h przez kilka miesiecy? A moze znasz przypadek kogos, kto czytal lub sluchal muzyki przez kikladziesiat godzin, nie jadl nie pil i zmarl? Gry uzalezniaja, nie tylko ludzi, ktorzy nie radza sobie z otaczajaca ich rzeczywistoscia, ci sa tylko najbardziej podatni. Sila z jaka to robia jest bardzo duza, bierze sie z wielu czynnikow.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 11:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Heh Pes4 raczej RL nazwac nie mozna :).

Btw gram w pilke spod znaku konami jakies 8 lat juz :). Kontrolne turnieje ze stara gwardia ze szkoly srednej co tydzien :P.


e tam...

sensible soccer ftw ! ;)
to byly czasy :D

Jesli chodzi o mnie to pracuje do 17, pozniej kobieta wiec na wowa zostaje czasu niewiele, dodatkowo pracuje w soboty czyli slecze przed kompem tylko 1 "caly dzien" w niedziele ;) Musze sie zadowolic "jedynie" 3ma godzinami gry dziennie. A jak chce isc do MC, to nie moge sie spotkac np juz z dziewczyna, czy wyjsc gdzies do miasta. I tak spie po 6 godzin i czasem w pracy na uszach siedze, bufujac sie kawa, redbulem i powerade ;) ale co zrobic - doba ma tylko 24 h :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 284 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.