mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:38 
 
Jak dla mnie te plotki wygladaja bardzo realnie (w przeciwienstwie do plotek 1.7) no i wreszcie instant cast Howl of terror! :) Poki co trzeba czekac na razie na 1.7 :/

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:38 
 
spelcast napisał(a):
hmm a windfury nie mozna

bo windfurry nie jest buffem
windfurry rzuca się na broń nie na postać


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:40 
 
Swen uprzedziles mnie :P

Calis - kazda plotka jest realna, dopoki ktos jej oficjalnie nie potwierdzi albo zaprzeczy calej plotce. A ze community na plotki rzuca sie jak babcie z jarmarku, to mamy to co jest...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Ostatnio edytowano 6 wrz 2005, 11:44 przez WhiteFoX, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:43 
 
Do tej pory wszystkie plotki na temat nastepnych paczy były prawdziwe...
Dla mnie wygląda autentycznie, jak ktoś natrzepał tyle tekstu żeby sobie zrobić żarcik to składam honor jego głupocie :P

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:45 
 
Ale ta wyglada dosyc realnie, plotki dotyczace 1.7 byly jak z kosmosu :o

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:47 
 
O2 - tyle ze zauwaz - jest pare bledow w tych notatkach, ktore sie kupy nie trzymaja. Chocby z Taurenami i Wolfami. Jak dla mnie to ktos tego fake'a pisal jeszcze przed 1.7 patch notes. Albo sa to plany, ktore Blizz mial na "najblizszy okres". I to mi sie wydaje realne. To jest ich lista "To Do" i z niej wybiaraja tematy w kolejne pacze. A ktos to chapnal i nazwal 1.8 patch notes...


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:48 
 
Imo ktos mial prawdziwy przeciek ale dodal do tego pare rzeczy od siebie zeby posmiac sie z whinujacych shamanow np . :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:49 
 
Shadhun_ napisał(a):
Imo ktos mial prawdziwy przeciek ale dodal do tego pare rzeczy od siebie zeby posmiac sie z whinujacych shamanow np . :)


Shadzik, nie przejmuj sie, szamani i tak nadal beda IMBA :)


_________________



*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:51 
 
Ja sie nie martwie o pvp, swoje umiem i poradze sobie imo...

Jednak brak balansu w pve w przypadku wejscia tego w zycie mnie przeraza.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 14.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 11:58 
 
SwenG napisał(a):
spelcast napisał(a):
hmm a windfury nie mozna

bo windfurry nie jest buffem
windfurry rzuca się na broń nie na postać


a co to za ruznica czy magic jest na broni czy na postaci ??

co do patch notes to gdzie sie podziala obiecna zmiana talentow u paladyna

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 12:01 
 
@Spelcast - buff na broni nie jest buffem postaci, dziala bardziej jak enchant, tyle ze nie permanent a czasowy. Windfury jest takim samym buffem jak Poison u rogala na broniach.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 12:04 
 
spelcast napisał(a):
a co to za ruznica czy magic jest na broni czy na postaci ??

"ruznica" nie wiem, wiem jedynie, że różnica polega na tym że dispella rzucasz na postać a nie na broń, ot cała filozofia


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 573
Dołączył(a): 5.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 12:12 
 
te path notes zostaly wypuszczone przez Spybota, ktory wczesniej tez dawal info o najblizszych zmianach w przyszlym patchu. Wiele ludzi mowilo ze to fake notes wymyslone przez goscia, ale wiekszosc z tego co napisal o 1.6 i 1.7 okazalo sie prawda. Coz pozyjemy zobaczymy ile z tego okaze sie prawda a ile klamstwem.
Przynajmiej teraz ludzie zajeli sie komentowaniem tych przeciekow i przestali narzekac na niegrywalne serwery europejskie ktore stoja we Francji.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 4.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 12:15 
 
Jeszcze tylko troche buffną warlocków i pogram magiem, bo warlock już nie będzie klasą wymagająca myślenia do grania >.<
Jeszcze czekam na shielda i heala :-?

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 12:31 
 
Chastity napisał(a):
Jeszcze tylko troche buffną warlocków i pogram magiem, bo warlock już nie będzie klasą wymagająca myślenia do grania >.<
Jeszcze czekam na shielda i heala :-?


Troll :evil:

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 13:10 
 
WhiteFoX napisał(a):
Przeciez widac ze fake...

Wedle tych zmian 1.8 Taureny mialyby dostac wolf ridding, a dostaja to w 1.7. I koniec gadania.


http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... #post55409

Currently Researching Issues with 1.7:

Tauren:
- Taurens cannot learn to ride Wolf mounts.


WhiteFoX napisał(a):
Inna sprawa - Arcane i MoTW nie dispellable ? ROTFL ? Jak dispell buff to dispell, nie ma ze cos jest uber nie dispellable bo wtedy wszystko traci sens.


Dla mnie sensu to nie ma jak spellem za smieszną ilość many można zdjąć dwa buffy które kosztują 3k+ many albo takie które wymagają 31 punktów w danym drzewku talentów.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 13:12 
 
Cashasty napisał(a):
Druids have learned to dance while shapeshifted.
WOOOOOOOOOWW!!!!!!!! CAŁE ŻYCIE NA TO CZEKALEM! :cool:

There is now an animation for skinning and herb gathering in Bear and Cat Form.
LOOOOOL ?


Nie smiej się to akórat tylko dodaje wiarygodności tym patch notes bo Blizzard już nie raz pokazał że takimi duperelkami też się często zajmuje

***

Posty: 867
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 13:28 
 
Jezeli to prawda to Druid bedzie najbardziej overpowered postacia...... :cry:

A mag? Tylko sie na niego loguje do Mc/Onyxi, leveluje alta warriora, sporo kumpli z gildi tez tak robi bo maja dosyc tego, jak tak bedzie dalej to klasa moze zniknac :|

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 13:39 
 
@Goatus - z tym wolfem to zwracam honor. Tego nie widzialem -.- Chociaz, jesli maja z tym problemy a nadal nad tym pracuja, to raczej nie pisaliby, ze bedzie to w next patchu IMO, choc moze sie myle.

Jak bedziemy podchodzili do sprawy od strony, ile cos kosztuje a jakies gowienko nam to zdejmuje, to sie zapytam - jakim prawem warrior i rouge moga zrobic disarma mojej uber teh haXor broni na ktor dalem 1337 golda a bez ktorej jestem bezuzyteczny ( z pkt. widzenia wara/rouga ) ? NERF IT BLIZZ FTW ZZAAANG -.- To jest ten sam punkt widzenia - jedni maja disarm na wepa inni maja dispell na buffy. Chociaz... racja - na wepa mozesz sobie zasadzic wep chaina i disarma nie bedzie. Na buffa narazie czegos takiego nie ma. Rozwiazaniem mogloby byc danie Purgeowi CoC ( Chance on Cast ) na dispella danej ilosci buffow. A zeby bylo jako bardziej rowno, proponuje talent zwiekszajacy takowa mozliwosc ( powiedzmy do 75% ).


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2005, 13:58 
 
WhiteFoX napisał(a):
@Goatus - z tym wolfem to zwracam honor. Tego nie widzialem -.- Chociaz, jesli maja z tym problemy a nadal nad tym pracuja, to raczej nie pisaliby, ze bedzie to w next patchu IMO, choc moze sie myle.

Jak bedziemy podchodzili do sprawy od strony, ile cos kosztuje a jakies gowienko nam to zdejmuje, to sie zapytam - jakim prawem warrior i rouge moga zrobic disarma mojej uber teh haXor broni na ktor dalem 1337 golda a bez ktorej jestem bezuzyteczny ( z pkt. widzenia wara/rouga ) ? NERF IT BLIZZ FTW ZZAAANG -.- To jest ten sam punkt widzenia - jedni maja disarm na wepa inni maja dispell na buffy. Chociaz... racja - na wepa mozesz sobie zasadzic wep chaina i disarma nie bedzie. Na buffa narazie czegos takiego nie ma. Rozwiazaniem mogloby byc danie Purgeowi CoC ( Chance on Cast ) na dispella danej ilosci buffow. A zeby bylo jako bardziej rowno, proponuje talent zwiekszajacy takowa mozliwosc ( powiedzmy do 75% ).


Oprocz tego disarm po 6 sek schodzi, a buffy zdjete nie wracaja.... Kiepskie imo porownanie.


A co do samych patch notes - jak dla mnie to wygladaja prawdziwie, choc nie wiem skad sie tak szybko wziely, jak jeszcze nie ma 1.7. Mozna zakladac, ze czesc zespolu dopieszcza 1.7, a druga pracuje juz nad 1.8. Bardzo czesto zmiany ( w plotkach ) byly juz jeszcze bardziej niewiarygodne i... byly wprowadzane, na razie nie bylo fake poglosek, oczywiscie dopoki ktos tego nie potwierdzi oficjalnie, mozna sobie spekulowac


_________________
Nie mam pomyslu na signature

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.