mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 08:22 
Cytuj  
Zabilismy juz 5 bosow w ZG.

Swietny instance a co do trudnosci - bardzo wymagajacy - raczej nie dla randomowych grup :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 10:14 
Cytuj  
to jest zdaje sie loot z Hakkara ;)

Obrazek

Obrazek


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 10:18 
Cytuj  
rotfl przesiadam się na tego miecza ze spinala :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 10:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl przesiadam się na tego miecza ze spinala :)
miecz naprawde rewelacja, statsy boskie dla warriora :wink:

BTW. mam nowy miecz, wyglada jak pogrzebacz ale jestem bardzo zadowolony - w sygnaturce mozna oblookać :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 10:33 
Cytuj  
zapomnialem dopisac, ze ten miecz jest swietny :)

Widze, ze Deshroom sie troche wzial za PvP ;) Ja juz mialem Blood Guarda ale honor system jest na tyle swietny ;), ze jak mnie nie bylo tydzien to mi spadla ranga ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 10:35 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Widze, ze Deshroom sie troche wzial za PvP ;) Ja juz mialem Blood Guarda ale honor system jest na tyle swietny ;), ze jak mnie nie bylo tydzien to mi spadla ranga ;)
nie bardzo rozumiem co PvP ma wspólnego z moim mieczem :wink:
chyba coś ci sie pokręciło :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 10:41 
Cytuj  
nie mialem Twojego miecza na mysli tylko tego z ZG ;)

natomiast twoj jest znakomity do tankowania :)


_________________
.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 11:55 
Cytuj  
ta uber wypasiona laska to ja ksama nazwa wskazuje z Arloka - panthermana.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl przesiadam się na tego miecza ze spinala :)


daj potem screenzora , chce to zobaczyc na taurenie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 12:44 
Cytuj  
http://www.wowguru.com/zulgurub.php - mapa, questy, itemy


_________________
.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 13:00 
Cytuj  
Instance fajny ... trzeba przyznac ...
Z jednej strony nie trzeba sie spinac ja w MC, bo nawet jak jedna czy dwie osoby dadza tylka to mozna to jakos odratowac. Z drugiej strony podejrzewam ze jakby tam poszlo random party (to z dupy party) to wipeowali by co chwile.

Co do bossow - dosyc ciekawie, ale obawiam sie o po opracowaniu pewnych taktyk to bedzie nudne farmowanie ... Oczywiscie nie beda to walki takie jak z Garrem (ktora przy odrobinie samozaparcia mozna rozpisac co do sekundy co sie kiedy dzieje), ale elementu zaskoczenia juz drugi raz nie bedzie. Mysmy poki co zabili 3 bossow - High Priestess Jeklik (aka batwoman), High Priesta Venoxisa (aka chain lightning WTF 10k dmg ????) i Bloodlorda (czy jak mu tam .. - aka I am watching you !). I co do tych bossow mozna powiedziec ze kazdym razem moze byc tylko latwiej. Zatrzymalismy sie poki co na Spiderwoman - wczoraj 6 wipeow przy w sumie calkiem ogarnietym party w tym jeden na 2 proc. :(

Co do lootu - patrzac na niektore rzeczy to niebieskie itemki z ZG sa porownywalne z epikami z MC - przyklad - portki ktore wyrwalem z Bloodlorda - 20 int, 20 sta, +26 healing/dmg - niewiele gorsze (a moze lepsze ?) od Arcanistow.

Co do loot settings - moim zdaniem poki co group loot. Niby nie kazdy moze korzystac z kazdego coina, ale zeby w ogole cokolwiek craftowac trzeba miec odpowiednia reputacje z trollami. A to inaczej niz coinami ciezko bedzie osiagnac wyzej niz Friendly. Wiec wyglada na to ze poki co coiny randomowo, a jak ludki porobia reputacje to mozna sie pokusic o odpowiednie dzielenie ich. To samo zreszta z Bijou. Epickie kawalki craftow (Primal Hakkari Shit) to zupelnie oddzielna bajka .. kazda klasa potrzebuje tylko 3 z 8(moze 9 .. nie jestem pewien) i tu nalezy uwazac bo jak ktos wczesniej napisal badziewia sa BoP.

Ogolne wrazenie - bardzo pozytywne - instance wymagajacy ale nie koszmarny. Kazda klasa po trochu potrzebna

Wujek Dobra Rada radzi - nie chodz z randomami .... BTW, wiedzial ktos ze randomy potrafia spierdolic nawet DM ? A moze powinienem napisac dm chodzi mi o Deadminesy ... (wersja dla hordy - wyobrazcie sobie 7 (!) wipeow w WC w full grupie w okolicach 22 lvlu ...)

Pytania do ludu: Co z ta pieprzona pajeczyca ? Bo poki co wymyslilem (i podpowiedziano mi) ze (nie czytac jak ktos nie chce sobie przyjemnosci bicia bossa popsuc):


1) BoF na tanka
2) AOE pierwszych pajakow - jak jakies dojda to zabicie ich to top priority (zanim urosna)
3a) Po shapeshifcie pajeczyca chyba albo calkowicie czysci agro liste, albo ma tylko random szarze (jak Surgery) - sprawa niejasna - generalnie dac tankowi narobic agro -
3b) albo nukowac (melee+caster) zeby zlazla do Caster formy
4) w caster formie atakujacy to tylko tank + casterzy (na maksymalnym zasiegu) - poison volley dosyc wyraznie ma ograniczony zasieg a zawsze latwiej oczyscic z poisona tanka, healera i 5 osob niz 20 osobowy raid
5) cleanse, remove poison, abolish poison ITD. - sprawa podstawowa - trucizna niestety napieprza okropnie i bardzo szybko mozna sie od niej rozlozyc
6) Viper Sting (gg hunters) - boss bez many to latwieszy boss - szczegolnie pod sam koniec
7) i co dalej ????

Pozdr,
Q

***

Posty: 677
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 13:07 
Cytuj  
Pajak?

hm, burn mana, drain mana, viper sting.
zabic jak sie pajaki zespawnuja, i zlootowac corpse na koniec.

w sumie nie wygladalo, ze uzywa tej many, ale na wszelki wypadek....

**

Posty: 269
Dołączył(a): 22.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 16:45 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
to jest zdaje sie loot z Hakkara ;)

screen z mieczem



papa AR :)


_________________
..::Char profile::..

**

Posty: 461
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 18:11 
Cytuj  
bylem w random party wczoraj jako jedyny warek :)
po pierwszej szarzy i wipe ustawili mnie do poziomu potem 5 magow owieczkowalo na zmiany wszystko latwo szlo...
dodam ze 1 raz cale random party z polakow .. dla mnie to szok :) klimacik troche inny niz w miedzynarodowym party:) ogolnie smieszniej:)

zalatwil nas boss na raptorze :) ale z kazdym wipe co raz blizej bylo :)
imho takta na raptora:
mount
tank nie moze po prostu zdechnac bo potem trudniej:) za kazdego zabitego boss robi lvlup rosnie i wiekszy dmg zadaje .. ogolnie jak robi mlynka to lepiej niech wszyscy orpocz plate spieprzaja:)
czesto sie zrywa tylko nie wiem czy dlatego ze ja kiepsko go tankowalem czy po prostu aggro mu sie resetuje...

w miedzyczasie sa takie duzszki co nas wskrzeszaja...
z jednej strony to niby fajne.. ale z drugiej .. jak wipe to lepije poczekac z ressem chyba ze macie repair bota :)

PS
w konsu w tym party poczulem sie jak prawdziwy tank 1 raz .. priest dawal shielda ... na bosie mialem prywatnego healera .. zajebiscie^^


_________________
genowefa http://wow.allakhazam.com/profile.html?234877
stronghold crafter FTW ^^

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 18:49 
Cytuj  
Jak zabijesz mounta pierwszego to GL, jakbys sie nie zorientował to boss strasznie sie wkurza jak mu kobyłe zabijesz , my tankowalismy mounta cały czas.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2005, 19:12 
Cytuj  
my zabilismy mounta i pozniej bosa :)

gg :)


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 01:57 
Cytuj  
no siakas tam rybcie mozna spawnac, z tego co sie doczytalem, ale co ona robi... trza zobaczyc

EDIT :

No to sie Robalo ucieszysz:) Pozwala to zespawnawac Gahz'ranka , siakis fajny mobek co rzuca to..... ( OMG) :

http://www.thottbot.com/?i=51835


GG NS cover

EDIT2:

Mam pytanie, czy ktos wie, skad wziac recepte na zrobienie Gurubshi Mojo Madness? Jest to potrzebne do uzycia przy gongu za impami... Tylko za cholere nie moge znalezc gdzie sie to robi


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Posty: 16
Dołączył(a): 13.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 08:16 
Cytuj  
Jest już pierwszy filmik z 4 bossami z południa ZG http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=6983

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 09:13 
Cytuj  
@lutus roball ma bf hood tak jak ja wiec, to nie jest lepsze niestety, ale jesli czekasz na cos z mc/ony to head jest zajebisty.

**

Posty: 314
Dołączył(a): 9.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2005, 09:37 
Cytuj  
item dropy fajne ale troche dobija mnie ze coraz to nowse sa...coraz wieksze. Niedlugo nie bedzie widac graca tylko biegajacy miecz a potem sie okaze ze on jednak wisi na czyichs plecach :P.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 235 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.