mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 21:38 
Cytuj  
advice - rada, porada. Jak nie znasz "inglisza" to nie warto grać w WoW...No chyba że z polakami (brr....) i thottbotem na pasku :P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 22:12 
Cytuj  
Błąd thottbot tez po angielsku :P

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 22:25 
Cytuj  
takie rady lubie ooo tak to raczej zacheta to spalenia wowa wraz z monitorkiem..no tzn ja tam cos z anglika sobie wydukam duk duk dukam bo lepiej czytam niz pisze...moze wkoncu ktos wklei te dwa buildy i kazdy bedzie szczesliwy a przede wszystkim ja :D

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 23:10 
Cytuj  
Ja bym dał tak:

PVP - http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0351500151
Mój obecny pve:
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla ... 0351500151

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 23:56 
Cytuj  
Dziekuje Ci Proximo ze chociaz Ty mnie nie opusciles w tych ciezkich i bolesnych chwilach...tzn opusciles ale to bylo pozniej w Gladiatorze...jka Cie zasztyletowano...ekhem..no dzieki Ci dzieki !


tylko dlaczego w tych dwoch buildach brakuje dalszego rozwiniecia punktow?


Ostatnio edytowano 13 lis 2005, 23:59 przez Siegfried, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1125
Dołączył(a): 2.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2005, 23:59 
Cytuj  
Proximo: linki sa takie same.... i tam jest tylko 31 talentow wykorzystanych - na co przeznaczyles kolejne 20?


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 00:20 
Cytuj  
Postanowilem sie zlitowac nad biednym graczem i zalozylem nowe konto zeby podzielic sie moja wiedza o "wspanialej" klasie jaka jest paladyn.

Po pierwsze to nie graj paladynem, nikt go nie lubi, ciezko znalezc gildie albo grupa do instancji, i jest ogolnie slaby na 60, a w raidach na MC, onyxie jedyne co robi to rzuca buffy co 5 min i uzywa cleanse. Zrob nowa postac poki nie jest za pozno! :P

No ale jesli jestes masochista i chcesz grac paladynem to do pvp polecam:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladins/talents.html?053150100000000000000000000000550551053151
Jako aura uzywasz Retribution, jako blessa BoK i atakujesz jakas 2 reczna bronia z duzym dmg, itemy zbierasz z agility i +crit, jako seal uzywasz seal of command. To chyba najbadziej nastawiony na dmg dealing build paladyna.

Do pve na 60, czyli do raidow na MC, onyxie itp mozna troche rzeczy zmienic, bo w koncu tam nie jestes dmg dealerem, wiec wg. mnie cos takiego powinno byc dobre:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/paladins/talents.html?053055100050000522510500012004000000000000
nie jest to perfect build, ale glownie chodzi o to zeby miec imp. Salvation, imp. Wisdom i wiecej many, no i te talenty dajace lepszy healing, ale to tez masz w pvp buildzie.

No to chyba wszystko, jak cos to pytaj, a najlepiej nie graj paladynem :P


Ostatnio edytowano 14 lis 2005, 00:27 przez Paladin, łącznie edytowano 4 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 308
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 00:20 
Cytuj  
PvE Taki build mam aktualnie

PvP Tak bym rozlozyl talenty gdybym chial byc upierdliwym do zabicia healearem w BG i od czasu do czasu mogl przylozyc niezle z 2H broni dzieki Reconing Bomb.

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 03:56 
Cytuj  
Paladin -> Paladyn jest słaby ? muhahah,dobry żart,gratuluje poczucia humoru :D.Znam paladynów co potrafią 3 chłopa zdjąć bez żadnego problemu.W WoW'ie niema czegoś takiego jak słaby char,są tylko słabi gracze którzy nie potrafią grać daną klasą i określają ją mianem słabej.

Skill + porządny sprzęt PvP i palcio rządzi.

Równie dobrze można powiedzieć że rogal jest słaby i każda inna klasa.Sam gram rogalem i idzie mi przecietnie.1 na 1 przeważnie wygrywam,2 na 1 przeważnie leże a o 3 na 1 juz nie wspomne :D.A znam chłopów którzy rogalem trzech chłopa jadą bez problemu i idą dalej jakby nic sie nie stało :D.Są też tacy którzy nie potrafią 1 na 1 wygrać,mimo dps'u który zadaje rogal.

Skill+Skill+Skill+odpowiedni sprzęt PvP = Ownage :D.

Niestety trzeba zauważyć że porządny sprzęt PvP nic nie daje jeśli niema sie skilla.Tak jest,było i będzie.

Siegfried -> Nie słuchaj porad odnośnie kim grać,a kim nie.Masz ochote grać paladynem to nim graj.A paladynów nie lubią przeważnie klasy które nie mogą sie leczyć.Paladyn zjedzie im pół HP,włączy shielda,podleczy sie i jedzie chłopa dalej.Chłop pada i zaczyna sie płacz że paladyn to taka lamerska klasa.

Btw..Glidie zawsze znajdziesz.Grałem paladynem i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem.Gorzej jakbyś grał rogalem :D.Rogal to chyba najbardziej przereklamowana klasa w WoWie.Jest tego normalnie jak mrówek,depczesz,depczesz a one ciągle wychodzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 04:17 
Cytuj  
Na jakims wiejskim serverze grasz? Gdzie sie nie obejrzysz, to chlopy...

NMSP...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 04:40 
Cytuj  
Septi masz racje, trzeba grac tym kim sie lubi i podoba sie dany styl gry, ja np pierwszą postac zrobiłem po radach na forum i był to rogal, na 15lvl zakonczylem przygode, potem był warior, na 13 lvl koniec, teraz gram hunterem i jest super, a odnosnie rogali to faktycznie nawet jego podskoki z tancami nie sa tak grozne, pet + bow i rogale posprzatani :)
Palladyn to super postac, nie wiem czemu wszyscy upieraja sie ze palladyn to zly tank, przeciez to wytrzymuje wszystko co naniego wpadnie, a i wyglad dosc normalny, zwłaszcza na koniku :)

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 05:26 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Na jakims wiejskim serverze grasz? Gdzie sie nie obejrzysz, to chlopy...

NMSP...


Bardzo wiejskim :D.Co wjade do EP to non-stop widze jak chłopy farmy czyszczą :D.

embe -> Dokładnie.Grasz czarem który ci odpowiada.To że ktoś powiedział że dany char jest dobry w PvP itd i że warto go zrobic,nie oznacza że akurat w twoim przypadku będzie tak samo.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 06:31 
Cytuj  
I tak ma byc ! konkretne wiadomosci z konkretnymi odpowiedziami ! :) teraz sobie spokojnie rozdam talenty i bede sie cieszyl zabawa, jak dla mnie pal ma to cos w sobie dlatego warto nim grac ^^ albo ja mam manie na paladynow w grach

**

Posty: 243
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 08:58 
Cytuj  
Hmm rozwinałem wszystkie nie wiem dlaczego brakuje punktów. Wrzucam jeszcze raz w innej wersji:

pve:
Improved Devotion Aura Rank 5
Redoubt Rank 5
Toughness Rank 5
Blessing of Sanctuary Rank 1
Shield Specialization Rank 5
Improved Seal of Justice Rank 5
Reckoning Rank 4
Holy Shield Rank 1
Improved Blessing of Salvation Rank 2
Repentance
Improved Lay on Hands Rank 2
Spiritual Focus Rank 5
Improved Holy Light Rank 3
Illumination Rank 5
Divine Favor

pvp
Holy
Spiritual Focus Rank 5
Illumination Rank 5
Divine Favor Rank 1
Holy Total: 11
Protection
Improved Devotion Aura Rank 5
Toughness Rank 4
Protection Total: 9
Retribution
Improved Blessing of Might Rank 5
Two-Handed Weapon Specialization Rank 5
Deflection Rank 5
Vengeance Rank 5
Seal of Command Rank 1
Precision Rank 3
Consecration Rank 1
Conviction Rank 5
Blessing of Kings Rank 1
Retribution Total:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:21 
Cytuj  
Siegfried napisał(a):
no mi to raczej za dobrze nie wyjdzie, takie myslenie nie jest moja najmocniejsza strona przede wszystkim z uwagi na moja angielszczyzne kulawa :) stad tez takie moje wielkie prosby o te dwa buildy :))))) ahh i zeby nie wyszlo ze nie mysle i jestem idiota a po prostu chce sprawdzone rzeczy
TPU - i niech ktoś zaprzeczy
przykro mi :-?


_________________
psn


Posty: 3
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:36 
Cytuj  
@Septi:

Septi napisał(a):
Skill + porządny sprzęt PvP i palcio rządzi.


Zgadzam sie ze duzo zalezy od skilla i sprzetu, sam do pvp mam lionheart helmet, stronghold gauntlets, obsidian edged blade, tier 1 pvp set, buty i pasek z AB i takie tam smieci, no ale najwyrazniej brakuje mi skilla bo nie rozwalam chlopow na lewo i prawo i nie rzadze. No chyba ze pod "Znam paladynów co potrafią 3 chłopa zdjąć bez żadnego problemu" miales na mysli ze 3 moby moga naraz rozwalic :lol:
A to ze paladyn jest slaby to prawda, jakbym mial 31/20 warriora z takim sprzetem to bym bez problemu wymiatal, szczegolnie w BG, a paladynem ledwo daje rade pozadny dmg zrobic, mimo ze mam 25% crit to i tak musze polegac na SoC ktory raz wejdzie gdy trzeba, raz nie...


Septi napisał(a):
Siegfried -> Nie słuchaj porad odnośnie kim grać,a kim nie.Masz ochote grać paladynem to nim graj.A paladynów nie lubią przeważnie klasy które nie mogą sie leczyć.Paladyn zjedzie im pół HP,włączy shielda,podleczy sie i jedzie chłopa dalej.Chłop pada i zaczyna sie płacz że paladyn to taka lamerska klasa.


To bylo tylko ostrzezenie, zeby sie nie rozczarowal na 60 :P

Septi napisał(a):
Btw..Glidie zawsze znajdziesz.Grałem paladynem i nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem.Gorzej jakbyś grał rogalem :D.Rogal to chyba najbardziej przereklamowana klasa w WoWie.Jest tego normalnie jak mrówek,depczesz,depczesz a one ciągle wychodzą.


W sumie to zalezy od servera (i od tego jakiej gildii szukasz), na tym co ja gram 50% alliance to paladyni, kazda gildia raidujaca MC do ktorej kiedys probowalem dolaczyc odpowiadala paladins full, sorry no more paladins, we dont need paladins etc... jak sie jakas nowa tworzyla z celem farmienia MC to miala full paladins juz pierwszego dnia :P Z grupami jest podobnie, jesli chcesz pujsc gdziesz w pug to zawsze juz bedzie w niej paladyn i rogue :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 10:46 
Cytuj  
ta, wielu paladynów mocno się zawiodło na roli "świętego wojownika" w rajdzie. wspomnisz słowa kolegi

TPU 8)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 11:12 
Cytuj  
zagladam tu , patrze nowy topic o palla , moze cos nowego mysle sobie ... kolejny threat do flame ... zapamiętać ... nie myśleć bo to szkodzi ,trzymac sie stereotypów ...

pozatym jakna 30 lvl nie rozdajesz punktów i czemu ? przeciez zawsze mozna zrobić rebuild .. :-?

nie ma ktś jakiegos mmo na wzór ultimy tylko ze w 3d ?? ehhh still waiting


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 14 lis 2005, 11:13 przez meterrr, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 11:13 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
zagladam tu , patrze nowy topic o palla , moze cos nowego mysle sobie ... kolejny threat do flame ... zapamiętać ... nie myśleć bo to szkodzi ,trzymac sie stereotypów ...


:wtf:

meterrr -> Nie szkodzi a pomaga.Nie zawsze głowa boli od myślenia,a pomyśleć czasem trzeba. :har:

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lis 2005, 11:27 
Cytuj  
Meterr... Horrizons jest bardzo blisko ultimy 3d.

Czemu przestali robic UXO? :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.