mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 15:16 
Cytuj  
Po co wogóle grać?

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 15:31 
Cytuj  
Dla epixów i poczucia wyższości nad innymi, którzy ich nie mają ?


_________________
Never forget, never forgive

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 15:37 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Dla epixów i poczucia wyższości nad innymi, którzy ich nie mają ?


A może jest to dla niektórych jedyna szansa stania się kimś niezwykłym, docenionym w świecie Wow, bo w realu takowej szansy nie mają ? :)
Po prostu świat Wowa to dla nich alternatywa życia, świat marzeń hehe...

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 15:46 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Problem polega na tym, że o ile sama historia uniwersum WoW jest ciekawa, to questy są po prostu głupie. Wybacz, ale ze świecą w ręku szukac takiego, który ma ciekawą historię. Większość polega na tym: zabij ileś wilków bo..., zbierz tyle i tyle dyń bo....
Więc po co to czytac?


BS

Jest bardzo dużo questów z ciekawą fabułą nawiązujących np do historii Azeroth albo do wydarzeń z WCIII.

Oczywiście ktoś kto czyta tylko quest objectives raczej tego nie zauważy.


_________________
Obrazek

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 15:54 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Sandlord napisał(a):
Problem polega na tym, że o ile sama historia uniwersum WoW jest ciekawa, to questy są po prostu głupie. Wybacz, ale ze świecą w ręku szukac takiego, który ma ciekawą historię. Większość polega na tym: zabij ileś wilków bo..., zbierz tyle i tyle dyń bo....
Więc po co to czytac?


BS

Jest bardzo dużo questów z ciekawą fabułą nawiązujących np do historii Azeroth albo do wydarzeń z WCIII.

Oczywiście ktoś kto czyta tylko quest objectives raczej tego nie zauważy.


W połowie się z Wami zgadzam. Questy na samym początku gry są liniowe do bólu, ale potem zabawa się dopiero rozkręca. Pamiętam do dziś jak razem z przyjaciółmi ekskortowaliśmy mechanicznego kurczaka do Tanaris ile było przy tym bolewki, albo quest z Donkey Kong, jak wraz z dobrym przyjacielem z Real znaleźlimy list na plaży kobiety która błagała o pomoc na jednej z wysepek. Potem okazało się ze jest to tauren woman i jak pierwszy raz zobaczyliśmy Donkey Konga to niemal płakaliśmy ze śmiechu ( najbardziej pamiętam moment : O kur$# to coś walnęło Mnie za 2k i już nie żyje ) ech dla takich chwil się gra... Wiec proszę nie pierniczcie że questy są liniowe bo jest dużo perełek ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 16:08 
Cytuj  
Sandlord napisał(a):
Dla epixów i poczucia wyższości nad innymi, którzy ich nie mają ?


Dobra to zapytam inaczej. Po co mają grać ludzie bez kompleksów?

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 16:56 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sandlord napisał(a):
Dla epixów i poczucia wyższości nad innymi, którzy ich nie mają ?


Dobra to zapytam inaczej. Po co mają grać ludzie bez kompleksów?


Strasznie głupie pytanie zadajesz.Co ma granie do kompleksów ?.Myślisz że 4 mln które grają w WoW'a mają kompleksy ?.No pewnie niektórzy mają.Ale ja osobiscie wole pograć w gre niz isć na jakąś impreze i zachlać sie w trzy dupy,na drugi dzień nie pamiętać nic i bawic sie z laskami o inteligencji afrykańskiego goryla.

Pedalskie i pozerskie imprezy mnie nie bawią.Natomiast przy wowie bawie sie świetnie.Zresztą to co robie w życiu to tylko i wyłączenie moja sprawa.Zdanie ludzi mnie nie obchodzi i nigdy nie obchodziło.Trzeba robic to ci sie lubi,a nie to co inni uważają za fajne.

*

Posty: 121
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:09 
Cytuj  
Zgadzam się, trzeba robić to co się lubi. Nie twierdziłem, że nie ma fajnych, ciekawych questów, stwierdziłem tylko, że większość jest nudna. I dalej tak uważam. I praktycznie zawsze czytam cały quest, tak więc mam podstawy tak mówić.

Dla tych, którzy nie zrozumieli zdania o epixach - to była ironia.


_________________
Never forget, never forgive

*

Posty: 99
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2005, 17:31 
Cytuj  
Do postu Septiego nie mam już co dodawać, idealnie to ująłeś.
A co do WoW - każdy w nim znajduje to, co chce i co uważa za priorytet. Niektórzy grają dla epików, niektórzy dla fabuły, niektórzy dla tych kilku chwil, w których możemy wczuć się w swoje postacie i pogadać z kumplami w świecie gry... i wiele innych, bo każdy postrzega tą grę inaczej.
No nie przesadzajmy też z tymi questami, bo niektóre są dobre, a niektóre złe - Blizzard, choćby się paliło i waliło, wszystkim nie dogodzi. A jeżeli te questy ciągle byłyby takie super-eventowo-dobre? Szybko by się przejdały - a co wtedy? Gra jeszcze szybciej się znudzi, bo ciągłe punkty kulminacyjne w końcu nudzą i nie przynoszą frajdy)
Gra oferuje bardzo dużo możliwości, więc narzekanie, że nie daje nikomu frajdy, tudzież twierdzenie, iż chodzi w niej tylko o itemy nie ma najmniejszego sensu. Nie podoba się i męczy cię? Po prostu zmień gre.


_________________
Scarlet Prophet: ...Scourge?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 09:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
last boss jest juz zapowiedziany jako o wiele trudniejszy niz nefarius , i cos czego jeszcze w mmo nie bylo :]


to ja robie revered z cenarion hold, crafty beda szly jak swieze bulki :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:02 
Cytuj  
Mogliby dac cos nie tylko dla "uber" 40 osobowych raidow ale tez cos mniejszego dla 20to osobowych skladow.
Pewnie qfa nikt nie ma zycia osobistego i zawsze ma czas zeby zebrac 40 osob i spedzic 5h nonstop na granie :/

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:08 
Cytuj  
Cytuj:
Questy na samym początku gry są liniowe do bólu, ale potem zabawa się dopiero rozkręca


liniowe questy? MMORPG to taka produkcja której można zarzucić wszystko ale na pewno nie to, że jest liniowa :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lis 2005, 11:55 
Cytuj  
roball napisał(a):
Anh'quiraj to beda 2 instance, 20 osobowy i 40.


No to git. W sumie to denerwuje mnie to ze WoW idzie w strone coraz trudniejszych instanceow na coraz wieksza ilosc graczy. Blizz preferuje starych graczy zapominajac ze sa tez tacy co nie maja czasu na gre 24/7

/whine off

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 08:12 
Cytuj  
pamietacie tego wysokiego pana przypominajacego anaubisa z silithus?
chyba zawsze stal w jednym miejscu??
a dzis rano ...ruszyl na przechadzke ! i lazi po silithus jak po swoim!
albo tez inny jakis sie pojawil o podobnym wygladzie.


_________________
dyzortografia
....................
profil

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 10:36 
Cytuj  
to tylko rare spawny :) lepiej go zgankuj moze ci pierscionek na lorda rzucic i nei bedziesz musial sam skladac lub jak cie lordy nie interesuja to sprzedaj na ah


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 11:09 
Cytuj  
kurcze !
wtakim razie go przegapilem ;(
twardy jest?
jakiej ekipy naniego trzeba?
/edit aaaa juz doczytalem ;)cienias moze bym go solo stukna ;))))))


_________________
dyzortografia
....................
profil

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:00 
Cytuj  
solowalny dla druida oraz dla maga dla innych klas nie wiem


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:28 
Cytuj  
no i dobra przeczytalem calosc, ale wciaz nie wiem gdzie tu world event?
wszyscy beda musieli przyjsc i walczyc y tymi swarmami?

czy jak nikt nie rozwali glownego bossa to : kalimdor will be lost? :evil:


Posty: 19
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:45 
Cytuj  
Septi napisał(a):
Pedalskie i pozerskie imprezy mnie nie bawią


Pedalskie imprezy? na takiej jeszcze nie bylem, a swoja droga prawda jest taka ze imprez nie lubia ci ludzie ktorzy nie umieja sie na nich bawic a to wlasnie wiarze sie z "zakompleksionymi" ludzmi ktorzy wola grac wlasnie w WOW'a :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2005, 15:48 
Cytuj  
Pochrzaniłeś topiki. Topik o problemach z samym sobą i przenoszeniem ich na innych jest zupełnie gdzie indziej. Na innym forum i wogóle idź stąd.


_________________
whiteman#2717

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.