mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:00 
Cytuj  
Ojej, przeciez wiadomo ze na Burning Legion gra sie po to by pasek szedł do przodu i z tego ludzie maj azabawe, full epix, full honor itd, ni etylko polacy tak graja, wszyscy, dlatego blizz zrobil serwery rp czy rppvp gdzie gra sie inaczej, a z BL i tak juz pouciekali wszyscy co mieli tego dosc.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
a z BL i tak juz pouciekali wszyscy co mieli tego dosc.


no popatrz ja nie ucieklem a mam gdzies paski epixxy etc.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Nestor..... nie wiem czy zauwazyles mądralo, ze ja pisalem o NIE ZABIJANIU SIE ... Blizz zakazal zabijania sie w ustawkach, raz ty mnie, raz ja ciebie.. a tutaj nikt nikogo nie zabija przeciez :)




To jest Q&A z honor systemu, zanim weszly bg. Chodzi dokladnie o ustawki i nabijanie honoru poprzez dwie grupy ktore wspolpracuja w tym celu. Fakt ze nie jest to doslownie napisane, ale roznica jest naprawde nie wielka. Chodzi o przyrost honoru bez jakiejkolwiek walki.

Ale brnij sobie w zaparte.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 14:56 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
To jest Q&A z honor systemu, zanim weszly bg. Chodzi dokladnie o ustawki i nabijanie honoru poprzez dwie grupy ktore wspolpracuja w tym celu. Fakt ze nie jest to doslownie napisane, ale roznica jest naprawde nie wielka. Chodzi o przyrost honoru bez jakiejkolwiek walki.

Ale brnij sobie w zaparte.


stary.. ale spojrz na to z drugiej strony..... po co zabijac skoro nie dostaje sie juz punktow za zabicie tej samej osoby po raz szósty ???? Niby ze co ? ze mam grac godzine na BG, wybic wszystkich 5 razy i dalej nie ma sensu grac ???? To bym chyba honoru nigdy nie nabil w ten sposob :)
Nie ma sensu zabijac sie skoro nie leca punkty za zabijanie.. jest to ewidentny bug Blizza i dlatego ludzie farmuja BGsy w inny sposob :)


_________________



*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
stary.. ale spojrz na to z drugiej strony..... po co zabijac skoro nie dostaje sie juz punktow za zabicie tej samej osoby po raz szósty ????


Na BG nie ma znaczenia ile razy kogo zabijasz......

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:18 
Cytuj  
robaczku nie rob flame z topica. Dzial piaskownica jest na innym forum , tam sie pobaw.

Goatus napisał(a):
Na BG nie ma znaczenia ile razy kogo zabijasz......


otoz nie... liczy sie ile razy kogos zabijesz i w koncu nie dostajesz juz honoru za zabicie danej osoby.
Powinno tak byc jak mowisz, ale tak nie jest.


_________________



******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 15:49 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Nestor napisał(a):
To jest Q&A z honor systemu, zanim weszly bg. Chodzi dokladnie o ustawki i nabijanie honoru poprzez dwie grupy ktore wspolpracuja w tym celu. Fakt ze nie jest to doslownie napisane, ale roznica jest naprawde nie wielka. Chodzi o przyrost honoru bez jakiejkolwiek walki.

Ale brnij sobie w zaparte.


stary.. ale spojrz na to z drugiej strony..... po co zabijac skoro nie dostaje sie juz punktow za zabicie tej samej osoby po raz szósty ???? Niby ze co ? ze mam grac godzine na BG, wybic wszystkich 5 razy i dalej nie ma sensu grac ???? To bym chyba honoru nigdy nie nabil w ten sposob :)
Nie ma sensu zabijac sie skoro nie leca punkty za zabijanie.. jest to ewidentny bug Blizza i dlatego ludzie farmuja BGsy w inny sposob :)


Huragan, gdyby ktos probowal stworzyc idealny portret Forumowego Trolla to odnosze wrazenie ze moglbys sluzyc za modela. Chociaz z drugiej strony - masz odrobine (z podkresleniem na odrobine) racji. Chociaz odnosze wrazenie, ze Twoj pomysl na wyciaganie honoru z AB to tak naprawde wyraz jakiegos kompleksu.

Ja zinterpretowalbym to w ten sposob:

Chcesz miec rank 14 ... Chcesz pokupowac sobie fajna zbroje, ciekawe bronie itd.
Stworzony system honoru dziala w ten sposob, ze zeby miec rank 14 trzeba byc prawdziwym no-lifem (ktos mial to kiedys w sygnaturce i raczej ciezko sie z tym nie zgodzic).
Nie jestes nolifem.
Ergo masz niewielkie szanse na osiagniecie rank 14.
Ergo masz kompleks bycia nie-no-lifem (wymyslilem to okreslenie w tej chwili ... )
Probujac leczyc objawy uciekasz sie do zagrywek nie do konca uczciwych (tak - ustawianie walk jest nieuczciwe - tlumaczysz ze "wolno sobie lowic rybki w AB" - owszem wolno - tylko jesli robi to 15 osob to oznacza ze faktycznie ustawiaja oni walke - jesli drzemia w Tobie gleboko ukryte poklady inteligencji to wiesz ze niezbyt ciezko wygrac z przeciwnikiem, ktory stoi nad jeziorem).

Zapominasz o jednym - jesli dobrze mi sie wydaje, to system honoru bierze pod uwage nie tyle absolutna wartosc honoru, ktora zdobyles a raczej ilosc honoru vs. ilosc honoru zdobyta przez innych. Efekt koncowy jest taki, ze jak wszyscy zaczna robic tak jak ty, to wszyscy, a nie tylko ty, beda mieli kosmiczne ilosci honoru - ergo potrzebne bedzie coraz wiecej takowego zeby chociaz utrzymac sie w okreslonej randze. A przeciez chyba nie o to chodzi, nie ?

Pomijam fakt, ze patrzac na to z roznych stron robisz "zle" innym graczom - czyli
a) robisz zle hordzie - "farmiac" honor doprowadzasz do inflacji honoru - caly czas trzeba miec wiecej i wiecej zeby sie utrzymac
b) buffujesz alliantow - w kazdym AB dajesz alliantom wiecej honoru niz bierzesz sam - dzieki tobie alianci maja szybciej zrobiona reputacje (dla przykladu w AB) - maja dzieki temu lepsze bronie i tak naprawde dzieki tobie bija tych hordziakow, ktorzy wierza jeszcze w to, ze honor (spojrz w ogole na nazwe - HONOR points) zyskuje sie dzieki walce
c) marnujesz czas innych ludzi - niektorzy graja po to aby grac, a nie po to zeby przesuwac pasek - jesli ktos czeka na 30 minut na AB to pewnie liczy na uczciwa walke (nawet jesli ma dostac wpiedziel) a nie 3 minutowa gre, po ktorej bedzie znowu czekal 30 minut ... ktos taki za chwile rzuci BG i gdzie wtedy bedziesz "farmowal honor" ? Pod Tarren Millem ? :)

Podsumowujac - think about it :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:08 
Cytuj  
Qraczek.. jedno pytanie: Jaki masz rank ? :) Bo jesli ponizej 7 to sorry.. ale gowno wiesz o farmowaniu honoru :)
Z twoim podejsciem to level 60 zdobywalbym pol roku, bo po co godzinami grindowac moby jak mozna "bawic sie gra". Kazdy gra jak lubi i kazdy ma rozny cel w grze. Jedni lubia powoli a inni szybciej, mimo ze nudniej.
farmowanie honoru jest tak samo nudne jak levelowanie farmujac moby .. ja tu nie widze zadnej roznicy.
Nudne.. ale oplacalne, bo dostaje sie za to fajne itemy. Np. sety za PvP sa lepsze niz sety z MC.. tak wiec, niektorzy farmuja MC a niektorzy (w tym ja) farmuja Battlegroundsy.
Jesli za zabicie przeciwnika po raz 6 nie dostaje punktow honoru, to ide sobie lowic rybki.. proste i skuteczne :)
Piszesz, ze przeciwna stroa zdobywa wiecej.. i co z tego ?? Co mnie obchodzi przeciwna strona.. mnie obchodzi moj char i nikt wiecej.
Powiesz pewnie ze jestem egoista? Owszem...... gram dla swojej przyjemnosci, a nie dla innych. Place za gre i gram jak mam na to ochote.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:29 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
... gram dla swojej przyjemnosci, a nie dla innych. Place za gre i gram jak mam na to ochote.


No i to chyba powinno zakończyc dyskusje.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Qraczek.. jedno pytanie: Jaki masz rank ? :) Bo jesli ponizej 7 to sorry.. ale gowno wiesz o farmowaniu honoru :)
Z twoim podejsciem to level 60 zdobywalbym pol roku, bo po co godzinami grindowac moby jak mozna "bawic sie gra". Kazdy gra jak lubi i kazdy ma rozny cel w grze. Jedni lubia powoli a inni szybciej, mimo ze nudniej.
farmowanie honoru jest tak samo nudne jak levelowanie farmujac moby .. ja tu nie widze zadnej roznicy.
Nudne.. ale oplacalne, bo dostaje sie za to fajne itemy. Np. sety za PvP sa lepsze niz sety z MC.. tak wiec, niektorzy farmuja MC a niektorzy (w tym ja) farmuja Battlegroundsy.
Jesli za zabicie przeciwnika po raz 6 nie dostaje punktow honoru, to ide sobie lowic rybki.. proste i skuteczne :)
Piszesz, ze przeciwna stroa zdobywa wiecej.. i co z tego ?? Co mnie obchodzi przeciwna strona.. mnie obchodzi moj char i nikt wiecej.
Powiesz pewnie ze jestem egoista? Owszem...... gram dla swojej przyjemnosci, a nie dla innych. Place za gre i gram jak mam na to ochote.


Nigdzie nie pisalem ze wiem cos o farmowaniu honoru - napisalem tylko, co sadze na temat stosowanie metod nazwijmy to alternatywnych.

Rank ? Dam Ci sie posmiac - 4 - ale powtarzam , nigdzie nie pisalem, ze jestem uber mastahem pvp - wrecz przeciwnie - w pvp jestem mala lamka :P

Z moim podejsciem nie robilbys 60 lvlu przez pol roku. Gram sobie spokojnie altem hunterem, nie grindowalem ani chwili (tu zastanowilem sie chwile i doszedlem do wniosku ze faktycznie , nie grindowalem ani chwili) a poki co 53 lvl dingnalem w czasie ponizej 7 dni. Czyli spokojnie <10 dni played do 60ki. I jakos dziwnie "bawie sie" gra. Questuje sobie ... sprobowalbys to wiedzialbys ile to ciekawsze od siedzenia w jednym miejscu i czekaniu az sie kolejna partia mobow zrespawnuje.

Ty nie rozumiesz chyba jednego - nastepnym razem napisze Ci boldem. Jesli wszyscy zaczna to robic - to gowno (ja sie tylko dostosowuje do poziomu rozmowcy) Ci to da. Niewazne ze bedziesz mial 1mln honoru jesli 90 procent serwera bedzie mialo po 1,2mln'a. Kumasz ? :)

Sety z PvP vs sety z MC - zgodze sie ... sety z PvP sa lepsze ... do PvP i do niczego wiecej. Do PvE nadal lepsze beda sety PvE.

Za zabicie przeciwnika po raz 6ty nie dostajesz honoru - i dobrze - moze z tym warunkiem ze w BG powinno byc inaczej. Jestem bardziej niz pewien, ze gdyby nie bylo tego ograniczenia to stalbys we wrotach BRM i corpse campil biednych aliantow. A dzieki temu ograniczeniu nie ma to wiekszego sensu.

Niestety - prezentujesz typowe podejscie. Nie stac mnie (nie mam tyle czasu, nie mam tyle cierpliwosci co inni gracze ktorzy dociagneli do ranka 14) - to ukradne (oszukam itd.).

Nie napisze ze jestes egoista - bo tez po co stwierdzac rzeczy tak oczywiste. Podejrzewam ze wiekszosc graczy prezentuje podobne podejscie, bo tez dla kogo maja grac ? Dla ludzi z drugiego konca Europy ? Swiata ? Tylko ze jedna rzecza jest granie dla siebie (co jak napisalem - moim zdaniem robi wiekszosc , lub po prostu wszyscy), a inna psucie gry innym - a to wlasnie robisz. Pozostaje miec nadzieje (i naprawde ja mam) ze zachowujesz sie tak tylko w grze - a nie w realu.

To troche tak jakbys szedl przez las i zachcialo Ci sie srac. Nie ma najmniejszego problemu ze wysrasz sie w lesie - spelnisz pewna potrzebe - mozna to nazwac egoizmem i nie ma w tym nic zlego. Problem pojawia sie, jak nasrasz na srodku sciezki - niby dla Ciebie to samo - ale ktos w to pewnie wejdzie.

Placisz za gre ? Super - zobowiazales sie tez do spelniania okreslonych warunkow (choc zapewne o tym nie wiesz - czuj sie uswiadomiony). A "lowiac rybki" w 15 osob w AB lamiesz te warunki i za to powinienes byc ukarany - do czego mam nadzieje dojdzie.

I tym optymistycznym akcentem koncze.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 17:44 
Cytuj  
ja tam nie musze robic takich rzeczy na maelstorm jest gildia pvp execute maja wypasione taktyki i bardzo dopracowane pelen profesjonalizm
w 2 godziny robisz z nimi 50 k honoru poniewaz wygrywaja walki w 5 minut 2000/0 wszyscy uciekaja od execute

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 18:00 
Cytuj  
co do lowienia ryb w AB powiem ci Qraczek jeszcze jedno.. przed patchem 1.8 nie mozna bylo lowic ryb w AB.. po patchu mozna juz lowic.. jak myslisz po co Blizz dal mozliwosc lowienia ryb w AB ?:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 18:10 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
co do lowienia ryb w AB powiem ci Qraczek jeszcze jedno.. przed patchem 1.8 nie mozna bylo lowic ryb w AB.. po patchu mozna juz lowic.. jak myslisz po co Blizz dal mozliwosc lowienia ryb w AB ?:)


Moze poprostu poprawil engine lowienia ryb w wodzie?

Daj juz spokoj, oszukujesz ludzi z wlasnej frakcji, grasz nie fair i stosujesz taktyke ze mozesz robic co ci sie podoba.
Otoz mozesz robic to na co ci blizz pozwoli, bez znaczenia ile zaplacisz.

Od kiedy cie tu czytam caly czas wyskakujesz z 'fajniusimi' exploitami i cheatami na roznorakie rzeczy. Brak skilla zeby zdobyc to w legalny sposob? Idz pograj w quake na godmode.

Swoja droga, czemu robal dostal bana a huragan nie? :)


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 18:29 
Cytuj  
Jakos nie zauwazylem zeby Huragan kogos obrazal (chyba ze kaze zjezdzac komus kto go obraza). A to ze pisze o taktykach/oszustwach, czy jak sobie tam chcesz nazwac, ktorych opisy czesto znaduje na oficjalnym forum :), za to ma dostac bana?
Zreszta spierac sie z kims z sensem czy bez to jedno, a obrazac rodzicow kogos to inna sprawa ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 18:40 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Swoja droga, czemu robal dostal bana a huragan nie? :)


Ponieważ Huragan pokazał jak robić ludzi w męski narząd płciowy, czerpiąc z tego jednostronne korzyści a roball go w tym nie poparł. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 18:43 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Otoz mozesz robic to na co ci blizz pozwoli, bez znaczenia ile zaplacisz.


otoz wlasnie to..... Blizzard wprowadzil w patchu 1.8 mozliwosc lowienia ryb w AB a wiec pozwolil na to.
Pokaz mi post Blizza gdzie zabraniaja lowienia ryb w AB :)


_________________



******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 20:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Pokaz mi post Blizza gdzie zabraniaja lowienia ryb w AB :)


I rest my case.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2005, 21:08 
Cytuj  
sprawdziłem dzis (ogladalem mecz u kumpla jak dostali wpierdol 2000-40)
NIE MA honoru za taka przegraną !
bonus dostajesz za kazde zdobyte 330 resources- dostaje sie za to 198 bonus honor
jedyna rzecz jaka dostajesz za wpierdol do zera to token

EDIT:
to powinno zamknąć temat
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.