mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 19:43 
 
Mirtul napisał(a):
Lock ma zazwyczaj najwiekszy spirit z tej trojki clotherow, wiec regenuje mane najszybciej.

Afaik (gralem lockiem tylko do 50 lvl) to ma najwiecej staminy i HP z calej gromadki. A ze HP=Mana u locka (god, bless lifetap) to nigdy nie mialem z nia problemow. Jest jej dwa razy wiecej, przy zalozeniu, ze nigdy HP nie moze byc wiecej niz many.

Poza tym ostatnio zrobilem alta warlocka . Kupujac mu najlepsze wandy jakie moglem dostac na dany level robilem lepszy DPS za pomoca wanda i impa niz jakimkolwiek innym sposobem, okolo 20% wiecej. Do tego zero problemu z mana. Szybkie kille + no cooldown. Czego chciec wiecej (tak jest przynajmniej do 20go lvl:) Warunkiem sa doskonale rozdzki.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 21:19 
 
Mirtul napisał(a):
+1-800-LEARN2PLAY,
~~
shardy to zaden problem


:roll:
Mirtul napisał(a):
void zadaje smieszny dmg, tak samo jak MT w instance, tauntem nie traci aggro, na poczatku faktycznie ten jego taunt to gowno, ale juz na 30lvl nie zdazylo mi sie zeby stracil aggro.


Ale mi się zdażyło

Mirtul napisał(a):
A jesli chodzi o mana regen to magowie i priesci maja to samo (a nie sorry, oni maja instant mana regain)... Lock ma zazwyczaj najwiekszy spirit z tej trojki clotherow, wiec regenuje mane najszybciej.


Lock tak. Pet nie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 21:58 
 
Pet nie, to fakt. Ale nie mow mi, ze wolno (nie mowie wcale, ze szybko) sie regeneruje, bo wtedy Dark Pact by nie mial sensu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:07 
 
Miałby, i ma, bo Dark Pact nie zabiera dużo many.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:37 
 
Razoth napisał(a):
Nie bierz warlocka bo:


Gratuluje napisania najwiekszych glupot pisanych w stylu "I'm ubar mastah" od daaaawna na tym forum.

Learn to play, noob. Nic wiecej nie mozna powiedziec.

Nie gralem warlockiem nigdy (mam jednego na 5 lvl< hehe) sle z opowiesci, walk z nimi i po przejrzeniu talentow i spelli wiem ze jest to klasa:

- ciekawa
- niebezpieczna (nawet bardzo) w PvP
- przydatna w PvE
- i PRZEDE WSZYSTKIM wymagajaca duzago skilla.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:39 
 
Kabraxis napisał(a):
- i PRZEDE WSZYSTKIM wymagajaca duzago skilla.

To chcialem napisac, ale chyba mi nie wsyszlo :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 22:52 
 
Kabraxis napisał(a):

Gratuluje napisania najwiekszych glupot pisanych w stylu "I'm ubar mastah" od daaaawna na tym forum.


Jakiś kompleks?

Kabraxis napisał(a):
Nie gralem warlockiem nigdy


To po chuj się odzywasz?
Kabraxis napisał(a):
- ciekawa


Zajebista. Farmowanie shardów jest miodowe. Prawie jak robienie wody magiem.
Kabraxis napisał(a):
- niebezpieczna (nawet bardzo) w PvP


Każda klasa jest niebezpieczna w PvP.
Kabraxis napisał(a):
- przydatna w PvE


Każda klasa jest przydatna w PvE

Kabraxis napisał(a):
- i PRZEDE WSZYSTKIM wymagajaca duzago skilla.


W PvP wymaga tego każda klasa. W PvE granie warlockiem potrzebuje dużego samozaparcia. Mi starczyło go do 48 levela.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:01 
 
to trzebabylo w pierwszym poscie napisac, ze po co sie pytac skoro wszystkie sa takie same? :roll:

samozaparcie...moze po prostu TOBIE nie pasi gra warlockiem co nie znaczy ze wszyscy musza miec przy nim (samo)zaparcia.

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 gru 2005, 23:18 
 
Razoth napisał(a):
Każda klasa jest niebezpieczna w PvP.

To mnie rozbawilo najbardziej :))


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

**

Posty: 448
Dołączył(a): 10.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 00:26 
 
ty Razoth jak juz nie wiesz co napisac to po prostu odpusc sobie zamiast robic z siebie idiote. kazdy dobry i doswiadczony gracz powie ci ze lock to bardzo dobra, silna i przydatna klasa. po prostu przerasta twoje mozliwosci ot co 8)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 01:48 
 
Razoth - koledzy wyzej juz cie zjebali wiec oszczedze sobie tej jakze niewatpliwej przyjemnosci.....

Ale i tak musze powtorzyc - pierdolisz glupoty i koniec.


_________________
Obrazek

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 02:03 
 
Razoth napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
Nie gralem warlockiem nigdy


To po chuj się odzywasz?

W PvP wymaga tego każda klasa. W PvE granie warlockiem potrzebuje dużego samozaparcia. Mi starczyło go do 48 levela.


Wlasnie
"To po chuj się odzywasz?"

Jesli kogos gnoisz za to ze nie gral lockiem a cos proponuje to ja gnoje za to ze 1. gnoisz po 2. * wiesz o locku skoro na 48 zakonczyles. Ja nim gralem dobre 3 miechyb AB a pierdul nie wypisuje i nie gnoje.

Lock jest wspaniala postacia do grania, wymagajaca skila, ogrania i wiedzy, jak grac by wygrac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 07:19 
 
Zemus & Sharg - ależ oczywiście nie wątpliwie lock to wspaniała, porządana i niebezpieczna klasa. Tyle że ja temu nie zaprzeczyłem, po prostu wyraziłem zdanie że źle mi się nim grało. Własne zdanie, które osoba czytająca mogła sobie wziąść do serca albo i nie.

Kabraxis - idź przed lustro podziwiać jaki jesteś zajebisty

Malovich - Widocznie nie miałem ogrania, wiedzy i skilla żeby wytrzymać w PvE z mobkami i dokończyć postać. My fault.


Posty: 37
Dołączył(a): 18.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 11:44 
 
Echhh ... czytam co niektorzy tu wypisuja i mnie glowa boli. Lok to moj jedyny char.
Do PVE - cudowny. Robilem solo pomaranczowe Q bez wiekszych problemow. Zdarzalo mi sie zabijac moby 5 lev wieksze niz ja sam.

Regen many - jak mozna napisac ze jest szybki czy wolny. Qrde -przeciez to zalezy od tego jak sie ubrales i jak nia gospodarujesz. Moge naginac shadowboltami i pic musze bardzo czesto, moge tez puscic voida, nalozyc doty i zbierac ziola nieopodal i nie pic wogole

Shardy - 15, 20 minut uczciwej pracy zapelnia mi plecaczek 16 szerdami. Poza tym musze tak robic tylko na wypadek odwiedzin ktoregos z BG. Tam tez bym mogl co nieco wyssac, ale nie chce ryzykowac ze mi sie hordziarz wymsknie ;)

PVP - tu bywa roznie. Mistrzem nie jestem, ale wiem ze lok ma mozliwosci i potencjal. Caly czas sie ucze. I nie boje sie spotkac z zadna klasa 1v1.

Cala ta dyskusja to dyskusja na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad swietami Wielkiej Nocy. Moja rada - nie bierz Loka. Nie potrzebujemy konkurencji. Fajne jest to ze nie jestesmy pospulstwem jak rogale, warki czy magowie.


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 13:50 
 
Ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi w poście o spiricie? Geez... nie po to warlock ma tyle skilli do zarządzania hp/mana swoim/peta (i.e. life tap, drain life, drain mana, health funnel, siphon life (t), dark pact (t), soul link (t)) żeby mu ten spirit był na cokolwiek potrzebny. Może mieć zupełnie zerowy spirit, bo z większości walk powinien wychodzić zdrowszy niż przed walką [!].

Zreszŧa warto zobaczyć w jakim kierunku idą purpalzy (jak i samo Demon Skin / Armor) - wszystko na stały regen hp, to powinno coś sugerować, nie? Do cholery, jeżeli sami piszecie, że ma zerowy downtime, to co za róznica jaki ma spirit jeśli cały czas jest w combat? ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 14:23 
 
shog napisał(a):
Do cholery, jeżeli sami piszecie, że ma zerowy downtime, to co za róznica jaki ma spirit jeśli cały czas jest w combat? ;]


A wiesz, ze nie miec 400 spirta i dostac 400 spirta to razem 800 spirta? :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'


Posty: 48
Dołączył(a): 14.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 14:26 
 
Mirtul napisał(a):
Pet nie, to fakt. Ale nie mow mi, ze wolno (nie mowie wcale, ze szybko) sie regeneruje, bo wtedy Dark Pact by nie mial sensu.


Aaaaa, przestańcie bredzić... ;)

Regen wszystkich petów jest bardzo szybki, ale należy pamiętać, że i manę petów obowiązuje reguła pięciu sekund, więc darkpact ma uzasadnienie głównie przy pasywnym zwierzaku, a to natomiast powoduje, że jest to przydatne albo z impem w high instancjach (i mam na myśli raczej BWL/MC/outdoory niż scholo itp.) albo w solo pve z pasywnym impem lub succubem z wyłaczonym wszystkim łącznie z lash of pain. Jedyny ból DP przy wygearowanej postaci, to fakt, że transferuje tak mało. W każdym razie mi _NIGDY_ nie udało wyjść się poza manę w buildzie z darkpact w bwl/mc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 15:50 
 
shog -> to wlasnie napisalem, ze faktycznie wolniej niz nasza mana, ale nie az tak, bo by wtedy dark pact nie mial sensu, a ma ~~

Cytujac pewnego wyskilowanego locka
Cytuj:
Controling you warlock is like piloting boeing 747

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 17:41 
 
Maloc napisał(a):
Cala ta dyskusja to dyskusja na temat wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad swietami Wielkiej Nocy. Moja rada - nie bierz Loka. Nie potrzebujemy konkurencji. Fajne jest to ze nie jestesmy pospulstwem jak rogale, warki czy magowie.


Swieta racja :D mam podobne zdanie na ten temat.

NIektorym ciezko zrozumiec, czemu lock jest tak zajeb.... klasa.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 gru 2005, 21:56 
 
Zrobiłem sobie druida, wbrew pozorom jest b. dobrą klasą, tyle, że trzeba jeszcze nią umieć grać. Jak dotąd w duelach pokonałem moim druidkiem warrira(o lvl mocniejszego) i Priesta(o 2 lvl mocniejszego).

za wszystkie opinie oraz porady serdecznie dziękuję :)


Ostatnio edytowano 10 gru 2005, 15:58 przez Eshim, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.