mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 15:56 
Cytuj  
Keeper napisał(a):
naprawde... odpusc sobie icy. Chodz wyglada rewelacyjnie to procuje rzadko i w porownaniu z innymi o ktorych pisalismy jest do niczego.


spx zawsze mozna zmienic :) tu nie o wyglad chodzi bo wyglad jest bez nadziejny enchantnieta bron wyglada jak lód na patyku lol bardziej chodzi oto ze juz ktorys raz trutka mi sie skonczyla zaraz po pullu moba a to jest nie fajne :) wiec to byla by taka deska ratunku zawsze


a jedno pytanie czy proc z thunderfurry stackuje sie z icy? i czy bossowie w bwl sa wrazliwi na icy?

pytam bo ebonoroc bijacy 2 raz rzadniej to 2 razy rzadszy heal jak mt nie zresistuje :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 20:58 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
...btw ile AP u rogue to 1 dps...


zdaje sie ze u kazdej klasy 20 AP to ok. 1 DPS

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2005, 23:50 
Cytuj  
u warriora 14 ap = 1 dps

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2005, 18:57 
Cytuj  
Sadze ze dla rogue wyglada to tak:

15agi = 1,07dps = 0,52%crit = 1,03% dodge



MacDwain napisał(a):
Combat... No tak - na AB zazwyczaj sie w kilku atakuje albo w kilku broni - wtedy combat naprawde pokazuje swoje oblicze - maszynka do zabijania, nie ważne, czy stoisz przed czy za kolesiem, wpadasz na przeciwnika i go zabijasz - dmg wyciągasz jak na mobach i co tu dużo gadać - miło mnei ten build zaskoczył jak ostatnio wlazłem na AB. Tym bardziej, ze mozesz śmiało atakowac warków, Adrenaline Rush to piękna sprawa na tych plate.

@2540 - ten Twój "najlepszy" build jest dobry pod solo PvP - mnie denerwowało w nim to, że musiałem kombinować "od tyłu" - a na BG mało kto stoi i czeka, w dodatku jak nie wejdzie crit z ambusha to bieda straszna, ale jak sie widzi pijącego clothera z mniej niż 75% życia, to wiadomo, jak przebiegnie walka :D



Bardzo mnie zaskoczylo stwierdzenie "wpadasz na przeciwnika i go zabijasz". Przydalby sie jakis glebszy opis do tego, no i czy przeciwnik ma klapki na oczach czy nie.

Zreszta pisanie takich rzeczy jak:
-że musiałem kombinować "od tyłu"
-jak nie wejdzie crit z ambusha to bieda straszna
-Tym bardziej, ze mozesz śmiało atakowac warków, Adrenaline Rush to piękna sprawa na tych plate.
jest dla mnie jednoznaczne. Proponuje zerkanac na dowolna stronke ze skilami rogue, bo rogue to nie jest sam ambush.
Jesli sama adrenalin chcesz zabic warka w plate to naprawde zycze powodzenia, mooooze przezyjesz 8 sekund tej walki przy dobrym wietrze.

W miedzyczasie sciagnij z warcraftmovies.com pare filmikow pvp rogalami, typu roguecraft, niezle pokazane jak uzywac i jakich skili, poza ambushem. Jak juz troche sie zaznajomisz to luknij na Feel the Pain.
A tak od siebie poza tematem, to proponuje BWL - Episode 2.avi , bardzo ladnie zrobiony filmik, u mnie w pierwszej trojce najlepszych.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 09:56 
Cytuj  
Malovich napisał(a):
W miedzyczasie sciagnij z warcraftmovies.com pare filmikow pvp rogalami, typu roguecraft, niezle pokazane jak uzywac i jakich skili, poza ambushem. Jak juz troche sie zaznajomisz to luknij na Feel the Pain.
A tak od siebie poza tematem, to proponuje BWL - Episode 2.avi , bardzo ladnie zrobiony filmik, u mnie w pierwszej trojce najlepszych.


Proponuje ci obejrzec perkulator'a (kolega z bylej gildii) shurrik'a i kilka filmow z erixem (endless czy cos takiego) nie panmietam ktore epizody ale w 3 pokazal co naprawde potrafi. Roguecraft to jeden z najsmieszniejszych filmow, walki sa ustawiane a koles i tak zasysa w restealthie i unikaniu wielu rzeczy, smieszni sa ludzie poidziwiajacy tego goscia. Apropo 8 sec i warka. Widze ze nie wiele widziales bo zabicie warka z thunderfury zajmuje 10 sec, moj kumpel warka ze spinalem full epix zerznal wlasnie w 8 sec z blade flurry, ma viskaga w mainhandzie, wiec teraz gdzie tu sens thunderfury? Nie chce myslec co bedzie sie dzialo jak mu w koncu chrom blade wypadnie;]

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 10:34 
Cytuj  
heh
jak sie ma mocny sprzet to mozna wygrac z warkiem (moge to potwierdzic bo ostatnio tez udalo mi sie sklepac paru warkow w 1/1, wychodzilem z tego ledwo zywy, ale bez bandazy sie dalo ;P)

grunt to dobry sprzeciorek oraz OGRANIE :D

ps. roguecraft to najbardziej zjebane filmy o rogulcach jakie moga byc


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 12:40 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Proponuje ci obejrzec perkulator'a (kolega z bylej gildii) shurrik'a i kilka filmow z erixem (endless czy cos takiego) nie panmietam ktore epizody ale w 3 pokazal co naprawde potrafi.


nie wiem czy wiesz ale ten koles ma 2xfelstriker wiec nie mozna tego zbytnio porownac do normalnych daggerow :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 14:49 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
RoozTer napisał(a):
Proponuje ci obejrzec perkulator'a (kolega z bylej gildii) shurrik'a i kilka filmow z erixem (endless czy cos takiego) nie panmietam ktore epizody ale w 3 pokazal co naprawde potrafi.


nie wiem czy wiesz ale ten koles ma 2xfelstriker wiec nie mozna tego zbytnio porownac do normalnych daggerow :)



Ktory? :O

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 15:32 
Cytuj  
a tak wogole wie ktos mniej wiecej jaki jest proc rate felka?
bo jak rzedu 2% to szkoda to zakladac wogole :P


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:14 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Ktory? :O


shurrik

Robus napisał(a):
a tak wogole wie ktos mniej wiecej jaki jest proc rate felka?
bo jak rzedu 2% to szkoda to zakladac wogole :P


na filmie shurrikowi wchodzi 2-4 razy na walke (tyle ze on ma 2)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:17 
Cytuj  
W 1. czesci ma 2 fele w 2. ktora jest lepsza ma gutgore/felstriker , proc dziala tak jak by byl crusader. W sumie felstriker to najlepszy off hand w grze.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 16:19 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
W 1. czesci ma 2 fele w 2. ktora jest lepsza ma gutgore/felstriker , proc dziala tak jak by byl crusader. W sumie felstriker to najlepszy off hand w grze.


widzialem tylko czesc pierwsza :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 52
Dołączył(a): 23.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2005, 18:39 
Cytuj  
Robus napisał(a):
heh
jak sie ma mocny sprzet to mozna wygrac z warkiem
grunt to dobry sprzeciorek oraz OGRANIE :D

ps. roguecraft to najbardziej zjebane filmy o rogulcach jakie moga byc


To ze te filmy sa dziwne to akurat nic nowego, ale nie trzeba uzywac ambusha by komus tylek zlac, nawet jesli walki wygladaja moze ciut podejrzanie.

Co do warkow to duzo zalezy co maja na sobie, ci z epikami sa zagrozeniem, walka moze byc wygrana lub przegrana, zlezy tez duzo od szczescia w crit.

No i ogranie, jesli sie ma na karku pare tysiecy walk z warkiem to wiadomo co i jak, a jesli od swieta sie z nim walczy to jest to zupelnie inna bajka.

Moim zdaniem rogal to nie jest postac do lania warkow, a szczegolnie tych rank 10+ z full epic. Jesli ktos pol roku tnie warkiem moby i w pvp to dla niego rogal sczegolnie sword spec nie jest czyms czego musi sie bac.


Posty: 12
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 14:00 
Cytuj  
Witam wszystkich po raz pierwszy:

Mam rogaska na 60lvl Horda na servie SH
Chialem sie Was poradzic a w zasadzie zapytac co sadzicie o tym buildzie:
(zaznaczam niemam gildii a wiec i zbyt dobrego sprzetu a planuje ten build pod dagery z av (Lobotomizer - main, Glacial - offhand) no i jak bozia da 1 set z rangi (Champion) (zobaczymy jak bedzie szlo))



Assassination Talents - 21 points

Improved Eviscerate rank 3/3
Malice rank 5/5
Ruthlessness rank 3/3
Murder rank 2/2
Relentless Strikes rank 1/1
Lethality rank 5/5
Improved Instant Poison rank 1/5
Cold Blood rank 1/1


Combat Talents - 7 points

Improved Gouge rank 3/3
Improved Sinister Strike rank 2/2
Improved Backstab rank 2/3


Subtlety Talents - 23 points

Master of Deception rank 5/5
Camouflage rank 5/5
Opportunity rank 5/5
Initiative rank 2/5
Improved Ambush rank 3/3
Preparation rank 1/1
Improved Cheap Shot rank 2/2

Opcja zrezygnowania z 1 punktu w camuflage na rzecz 3 punktow w imp backstab ew z calosci na rzecz 5/5 z inicjatywy

Build ten planuje glownie pod pvp (szczegolnie av)
Daje mi on mozliwosc utrzymania stun locka na ciezkim przeciwniku.
No i co bardzo wazne szybkie zabicie maga (na full hp) Ambuszem co ze stunlokiem praktycznie w gre niewchodzi (blink+tarcza+obecnosc wroga z reguly go wyklucza).

Pozdrawiam

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 14:19 
Cytuj  
A nie lepiej klasyczny 21/8/22 ? Sprawdzony, mocny i przyjemny.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1009
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 14:23 
Cytuj  
standardowy build ze smierdzacym prepe :P

21/8/22 ;P

fajnie sie gra pvp, ale trzeba sie deczko nameczyc w pve zeby cos znaczyc w dmg meterze


_________________
Keron -> http://armory.wow-europe.com/character- ... ll&n=kERON


Posty: 34
Dołączył(a): 11.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 14:44 
Cytuj  
Co myślicie o tym buildzie ??


Assassination Talents (30 points)
• Improved Eviscerate - 3/3 points
Increases the damage done by your Eviscerate ability by 15%.
• Malice - 5/5 points
Increases your critical strike chance by 5%.
• Murder - 2/2 points
Increases your chance to hit while using your Sap, Ambush, Garrote, or Cheap Shot abilities by 5%.
• Ruthlessness - 3/3 points
Gives your finishing moves a 60% chance to add a combo point to your target.
• Lethality - 5/5 points
Increases the critical strike damage bonus of your Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ghostly Strike, and Hemorrhage abilities by 30%.
• Relentless Strikes - 1/1 point
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to restore 25 energy.
• Vile Poisons - 5/5 points
Increases the damage dealt by your poisons by 15%.
• Cold Blood - 1/1 point
When activated, increases the critical strike chance of your next Sinister Strike, Backstab, Ambush, or Eviscerate by 100%.
• Seal Fate - 5/5 points
Your critical strikes from abilities that add combo points have a 100% chance to add an additional combo point.



Combat Talents (21 points)
• Improved Gouge - 3/3 points
Increases the effect duration of your Gouge ability by 1.5 seconds.
• Improved Sinister Strike - 2/2 points
Reduces the Energy cost of your Sinister Strike ability by 5 Energy.
• Improved Backstab - 3/3 points
Increases the critical strike chance of your Backstab ability by 30%.
• Deflection - 5/5 points
Increases your Parry chance by 5%.
• Improved Evasion - 2/2 points
Increases the effect duration of your Evasion ability by 4 seconds.
• Riposte - 1/1 point
A strike that becomes active after parrying an opponent's attack. This attack deals 150% weapon damage and disarms the target for 6 seconds.
• Dagger Specialization - 4/5 points
Increases your chance to get a critical strike with Daggers by 4%.
• Blade Flurry - 1/1 point
Increases your attack speed by 20%. In addition, attacks strike an additional nearby opponent. Lasts 15 seconds.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 22:05 
Cytuj  
Witam
Po pol roku przerwy zaczalem znowu grac rogalem (obecnie 50 lvl) i zeby bylo ciekawiej testuje poraz pierwszy combat build 21/30 i tu mam problem maly jaka bron wybrac, wczoraj sobie kupilem assasination blade za prawie cala moja kase (100g gram na dentargu on ma 1 miesiec dopiero wiec to duzo), a tu dzis znajome rogale mi wmawiaja ze trash blade jest lepszy przez swoj proc (narazie go jeszcze nie mam bo ci co chcieli z mojej ghildi juz ten quest zrobili i juz nie chca slyszec o mara :( )
Rzeczywiscie ten miecz jest taki dobry proc 20% czy jak ?? mam na ofhand hanzo sworda bo te dwa wczsniejsze sa za wolne, wiec co mam zrobic zostawic assasina czy go sprzedac (jeszcze go nie ubralem bo 2 lvl potrzebuje wiec moge jeszcze kase odzyskac choc po czesci :P) i szukac party do mara czy np zostawic oba i uzywac ich razem.

Z gory dzieki za pomoc.

Ps: jak gralem moim pierwszym rogalem to tego sworda sprzedalem do vendora bo nie ma ta jak dobry nozyk w garsci :), zabawe z mieczami zaczalem dopiero jak mialem 10 range i w tedy mialem stunlock z hemo build.


Posty: 7
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2005, 22:19 
Cytuj  
ostanio czytalem troche forum a ze zblizaja sie swieta wiec mam zamiar wreszczie kupic prepaida po 2 miesiecznej przerwie.No i odrazu nasuwa mi sie takie pytanko jak myslice ktory build bedzie lepszy do rogue posłygującego sie daggerami w pvp no moze czasami w grupie czy lepszy bedzie 21/8/12 lub moze 30/0/21 albo 30/21/0 (po prostu jaki s konkretnie dobry build do szybkiej walki o duzych krytykach ??)

wstepnie ulozylem sobie cos takiego

Assassination Talents - 21 points

Improved Eviscerate - rank 3/3
Remorseless Attacks - rank 4/5
Malice - rank 5/5
Ruthlessness - rank 1/3
Murder - rank 2/2
Lethality - rank 5/5
Cold Blood - rank 1/1

Combat Talents - 8 points

Improved Gouge - rank 3/3
Improved Sinister Strike - rank 2/2
Improved Backstab - rank 3/3


Subtlety Talents - 22 points

Master of Deception - rank 5/5
Camouflage - rank 1/5
Elusiveness - rank 5/5
Initiative - rank 5/5
Ghostly Strike - rank 1/1
Improved Rupture - rank 3/3
Improved Cheap Shot - rank 2/2

prosze jak cos k zkorygowanie

*

Posty: 82
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2005, 11:26 
Cytuj  
Calkiem skopales subtlety :)

A gdzie oopportunity imp ambush imp sap ? (jak grasz daggerami)
Na cholere ci gostly strike skoro masz ambush ? wywal imp rupture zamien na sap lepsze w pvp, elusiveness co to jest :P zamien na camo lub opportunity wlasnie i imp ambush.
W assasination wywal remorsless atacks, co chcesz expic czy co, na co ci to w pvp ? :P

pozdro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 549 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 28  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.