mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 16:59 
Cytuj  
frree bid lepszy bo jesli pve itemy tylko do pve to do pvp zostaja tylko rewardy. dajmy na to wypada jakis bow, war zbiera na niego juz od paru raidow, chce bidowac ale nei moze bo jest jakis nowy hunter w gildii i on to musi dostac...WTF? bezsens bo to jest perfidne uzaleznianie gracza od PvE

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 17:21 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
LOL, DirectC. Jestem shamanem i teraz co, mam iść do MC i zebrać tylko set z MC? Nie mogę bidnąć na macke Ragny tylko dlatego, że to 2h? Miałbym gdzieś taką gildię. Mam iść i tylo leczyć i zebrać set z MC a to tylko dlatego, że jest tam Class: Shaman i nic więcej to ja dziękuje. Akurat macka Ragny mi się podoba i chciałbym ją mieć i bidowałbym wszystkie punkty na nią. Dlaczego? Bo instance to nie wszystko. Nie siedzi się w dzień w dzień w instance. A z taką macką mógłbym nieźle namieszać np. w PvP.


Tylko ze to zalezy od podejscia .. My wychodzimy z zalozenia, ze raidujemy PvE zeby miec sprzet na PvE a nie na PvP. Jak ktos chce miec wypasiony sprzet na PvP to niech zapiernicza cale dnie po AB i AV. W guild raidach PvE need > PvP need.


Z tym PvP to był akurat przykład. Swojdą drogą większość broni z pve jest bardzo dobra w pvp. Po drugie, jak ktoś przeznacza czas na ubranie i wyposażenie innych to ma takie samo prawo bidować na to, co chce. Jak już wspomniałem wcześniej - co mam wziąć z MC, tylko set, bo w MC lecze i nic więcej? To samo w BWL? Widzę, że mi się przyda to biduje, to moje punkty, zapracowane punkty. Skoro to Ci nie odpowiada to bidował bym na macke do farmowania. Pasuje? To przecież PvE.

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 18:06 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
DirectC napisał(a):
Miecz w rękach huntera to jak windseker w rękach paladyna i tylko pokazuje krótkowzroczność osób które dowodzą w poszczególnych gildiach. Demokracja i ffa w tego typu grach sie nie sprawdza.
U nas np hunter chciał bidować na windsekera bo może nawet 50% melee wyciągnąć, usłyszał że jest debilem i tylko się nabidował. To samo shamani i toporek z ragnarosa, skoro bierzemy ich jako healboty to na chuja im 2h, warek z tego lepszy pozytek bedzie mial w mc czy bwl niż healbot.
Kolejna sprawa chyba mandriel (czy jakoś tak) na naszym serwie palek dostał łapke ragniego i teraz nawet jej nie nosi, bo jest healbotem, powiedzcie mi że osoby które kierują jego gildią nie są debilami...


LOL, DirectC. Jestem shamanem i teraz co, mam iść do MC i zebrać tylko set z MC? Nie mogę bidnąć na macke Ragny tylko dlatego, że to 2h? Miałbym gdzieś taką gildię. Mam iść i tylo leczyć i zebrać set z MC a to tylko dlatego, że jest tam Class: Shaman i nic więcej to ja dziękuje. Akurat macka Ragny mi się podoba i chciałbym ją mieć i bidowałbym wszystkie punkty na nią. Dlaczego? Bo instance to nie wszystko. Nie siedzi się w dzień w dzień w instance. A z taką macką mógłbym nieźle namieszać np. w PvP.

Też się ciesze, że nie jestem z tobą w gildii, chociaż pewnie byś dostał kicka zanim byś się obejrzał. Po co healbotowi 2h bez inta+healingu itd. Ta macka ze skrzynki domo jak najbardziej, ale ten toporek... FORGET ABOUT IT. Pokazujesz, że liczy się tylko ty i nikt więcej, ja mam ciut inne podejście, bardziej mi pasuje żeby gildia miała jak największe profity z kazdego epicka, na szczęście nasz leader ma identyczne podejście. Ja spasowałem 6 razy na tier 2 helm dla maga, bo dla innych to większy upgrade niz dla mnie. To tak jak danie itemów do tankowania dla warriorów nastawionych na dps, poprostu marnowanie, jak tanki mogą mieć spory bust.
Wiem, że tego niezrozumiesz, bo jesteś egoistą, ale nikt nie powie że nie próbowałem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 18:35 
Cytuj  
u nas tez pasuja ludzie ale dlatego bo chca a nie dlatego ze im ktos kazal

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2005, 18:49 
Cytuj  
U nas w zasadach obowiązujących na raidach opisano, że gildia nie będzie preferowała nikogo, czy to MT czy kto inny. Chodzi o czysty przepis, żeby nie było nakazu, bo ludzie sami oddają, dzięki temu tankowie coraz lepsi etc. Nikt sobie nie wydziera itemów, ludzie się dogadują co kto chce mieć i pasują dla siebie. Każdy zadowolony. Mimo iż to gildia złożona z "No life'ów" i ludzi cieszących sie jak dzieci z każdego epicka. Ale atmosfera zdrowa i nikt nie ma do nikogo pretensji... Bo nikt nic nie musi, a ludzie czują się dobrze, jak ktoś im osobiście podziękuje za pass na jakimś wymarzonym itemku.


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 00:23 
Cytuj  
U nas jest ciut inaczej shamani wiedzą, że mogą pomarzyć o macce ragnarosa, druidzi mogą pomażyć o trinkiecie z ebonroca. Poprostu mimo iz jako takowego zakazu nie ma, wiedzą, że i tak nikt na ich bidy uwagi nie zwróci uwagi i mogą się pocałować w nos. Oczywiście jak sie komuś nie podoba to droga wolna :wink:

MacDwain to jakaś idylla, albo masz niezłą wyobraźnie ;)

Vercin juz ja się nasłuchałem jakie to wojny o loot były w waszej gildii więc jakoś mnie nie przekonałeś.

***

Posty: 524
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 03:24 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
MacDwain to jakaś idylla, albo masz niezłą wyobraźnie ;)


Dopiero zaczynamy MC :P Kilka runów dopiero, no ale w tym momencie głód epicków olbrzymi, bo kazdy ma może po 3 dropy z MC. I jak narazie wysztko gra i jest cool. Tak jak opisywałem. Jak staniemy sięspaczonymi nadętymi bufonami to pewnie się zmieni :P


_________________
http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... k&n=Boonha

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 10:11 
Cytuj  
DirectC, spasować to ja mogę z własnej woli. Nie znasz mnie więc nie nazywaj mnie egoistą :evil: I właśnie dlatego, że jestem healbotem chcę chociaż coś mieć z tego MC, nie tylko set, który i tak dostanę. Widząc Twoje podejście to gdyby nie napis class:shaman to w Twojej gildii i shamani tego seta by nie dostali. To ja się cieszę, że nie jestem z Tobą w gildii. Ciekawe co jest gorsze - być egoistą czy też nadużywać władzy w gildii...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 10:27 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Pokazujesz, że liczy się tylko ty i nikt więcej, ja mam ciut inne podejście, bardziej mi pasuje żeby gildia miała jak największe profity z kazdego epicka, na szczęście nasz leader ma identyczne podejście.


Czyli ktos przejdzie xxx raidow i nie moze liczyc na nic innego bo jest tylko heal botem?? Hmm grasz takim heal botem? Bo mysle ze napewno by ci sie spodobalo... Fajnie grac takim misiem co ma leczyc i nie ma miec do nieczego innego prawa ;]

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 10:41 
Cytuj  
Dokładnie. Przyjęło się: tank odwala brudną robotę to już niech ma ten 2h PvP, ale o healbotach umierających z nudów przed monitorem to się zapomina. IMO wolałbym być tankiem niż drutem w instacjach. Tank chciaz musi wiecej uwagi poświęcić na grę.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 11:03 
Cytuj  
No właśnie, tyle że tank bez tych healh botów jest niczym, nie przeżyłby minuty więc wniosek nasuwa się sam - każdy ma prawo do bidowania na to, co uważa, że mu się przyda.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 14.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 11:52 
Cytuj  
Nie będę się wgłębiał w temat każdy jest w gildi która mu odpowiada i pasuje a jak mu sie niepodoba zawsze mozna ją zmienić.
Nie wiem o co wy sie tutaj sprzeczacie każdy jest w gildi która mu sie podoba nikt nikogo w żadnej na siłe nie trzyma.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 12:02 
Cytuj  
Aerii napisał(a):
Nie będę się wgłębiał w temat każdy jest w gildi która mu odpowiada i pasuje a jak mu sie niepodoba zawsze mozna ją zmienić.
Nie wiem o co wy sie tutaj sprzeczacie każdy jest w gildi która mu sie podoba nikt nikogo w żadnej na siłe nie trzyma.


Za taki tekst "jak się komuś nie podoba to do widzenia" na gchacie też można wylecieć z niejednej gildii. Ciekawe co by gildia zrobiła, gdyby nagle tak każdemu się coś nie podobało i wszywscy zaczeli ją opuszczać...

***

Posty: 650
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 13:21 
Cytuj  
Tank bez healerow jest tak samo slaby jak healerzy bez tanka, wiec nie wiem co to za "argument". Jak sie komus nie podoba gra healerem, niech sie rerollnie - ktos Wam kazal wybierac shamolame czy druida ? Ostatecznie jak sie nie podobaja Wam zasady w jakiejs gildii, nikt nie kaze Wam do niej przynalezec. IMO dobro gildii >> dobro poszczegolnych czlonkow. Free bid to dla mnie nieporozumienie.

Peace


_________________
This is 10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain,
And 100% reason to remember the name!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 13:25 
Cytuj  
Dobro poszczególnych członków? A kto weźmie 2h weapon? Najlepiej niech rajd lider decyduje... i dostanie osoba, którą rl zna z reala, razem uczyli się w szkole a teraz razem pracuje. Tak, to dobre rozwiązanie.

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 14:33 
Cytuj  
Demandread napisał(a):
IMO dobro gildii >> dobro poszczegolnych czlonkow.


IMO gildia=czlonkowie, wiec dobro czlonkow>gildia, bo jak czlonkowie nie beda dobrze traktowani to pojda gdzie indziej i gildii juz nie bedzie. inna sprawa ze zeby dostawac coraz lepsze itemy trzeba myslec o calym raidzie,

Jesli kazdy raid na np. mc to zbieranie itemow tylko po to zeby przygotowac sie do rajdu do BWL, po BWL do czegos innego, to IMO bezsensowna gra, bo rownie dobrze moge sobie pograc w jakiegos single playera i nie placic 50 zl zeby siedziec przed monitorem i klikac ikonke heala...

pozatym to bledne kolo.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 14:35 
Cytuj  
dobro panstwa >> dobro jednostki zalatuje polowa poprzedniego wieku i Rzeczpospolita Ludowa.

Wszyscy wiemy jak na tym wyszlismy.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 15:13 
Cytuj  
Najbardziej trafny komentarz :)
Rozumiem, że mogę zpassować i komuś oddać item i wziąć go w następnym czy innym runie, ale jak ktoś mi ma mówić, że nigdy tego itemu nie dostanę to ja dziękuję.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 15:24 
Cytuj  
Nietrudno wyobrazic sobie sytuacje, w ktorej wszycsy priesci maja juz swoje sety PvE i teraz by chcieli z instancji Ring of UltraJebniecie/Staff of Megapower/Trinket of Instakill. Nie maja szansy jej dostac, bo magowie maja pierwszenstwo, wiec nie chodza do instancji, bo po co? Niech najpierw magowie dostana swoje itemzory, a dopiero potem zaczniemy chodzic skoro nie ma innego powodu.

Takie wyjasnienie dla nierozumiejacych aluzji :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2005, 15:29 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
dobro panstwa >> dobro jednostki zalatuje polowa poprzedniego wieku i Rzeczpospolita Ludowa.

Wszyscy wiemy jak na tym wyszlismy.

Czesc graczy, ktora twierdzi, ze liczy sie tylko to co gildia chce rzeczywiscie by sie odnalazla w starym systemie. :] Mojego znajomego wyrzucili z jednej znanej gildi na bl, bo "za rzadko bywal w na rajdach, przez co nie przejawial zainteresowania sprawami glidii", no ale czego mozna sie spodziewac po gildii nolifow. :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.