mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 14:01 
Cytuj  
Skoro jeszcze lvlujesz dawaj wszystko w feral puki co. Na 60 sobie zmienisz build dopiero.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 14:22 
Cytuj  
teraz druidzi to maja wypas... jak ja lvlowalem druida zaraz po starcie serwow EU to najszybsza forma lvlingu byl build 18/33 bala/resto a grind polegal na walnieciu moonfire, rejuvenation na siebie a pozniej walenie laga/mace/daggerem :P serio to byl najszybszy sposob ;)


Posty: 13
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 14:55 
Cytuj  
Ja gralem z 36balance i 15 resto i to na 60 ;) , mialem 31% szanse na cryta z moonfire'a i spamowalem , fakt ze po chwili nie bylo many ale zabawa byla przednia , cryty piekne wchodzily.

*

Posty: 99
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 15:59 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
teraz druidzi to maja wypas... jak ja lvlowalem druida zaraz po starcie serwow EU to najszybsza forma lvlingu byl build 18/33 bala/resto a grind polegal na walnieciu moonfire, rejuvenation na siebie a pozniej walenie laga/mace/daggerem :P serio to byl najszybszy sposob ;)

Dokładnie, tez tak miałem, nuke, przemiana w miska (kotem potrafil tylko umierac) i dobicie gnoja po jendej minucie... Teaz jak mi kumpel na 22 lvlu druid opowiada to az chcialoby sie od nowa grac :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 22:05 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Zemus napisał(a):
jak sie sprawdza balance w lvlingu ? mam zzamiar sie respecnac tylko jeszcze nie iwem na co :wink:


W balance konczy sie mana, w feral nie :)

Poza tym w feralu powyzej 20-22 levelu mozna spokojnie wysolowac mobki +4lv, zrobienie tego w balance to 50% resistow. Oczywiscie zalezy to od osobistych gustow. Ja jestem zagorzalym zwolennikiem feral speca i sprawdza sie dla mnie swietnie.

Na lv22-24 mozna wyciagnac 200hp crit ze shreda i 100hp z claw. Po shredzie cel ma ponizej 50% hp i umiera w przeciagu 5-10s max, i nastepny, i nastepny.. :)


Jako feral jesteś d*** bo nie mozesz się równać z rogulcem/wojem lepiej iść w balance(szczęgolnie, że potem masz moonkins forma 8) )

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 22:36 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Nestor napisał(a):
Zemus napisał(a):
jak sie sprawdza balance w lvlingu ? mam zzamiar sie respecnac tylko jeszcze nie iwem na co :wink:


W balance konczy sie mana, w feral nie :)

Poza tym w feralu powyzej 20-22 levelu mozna spokojnie wysolowac mobki +4lv, zrobienie tego w balance to 50% resistow. Oczywiscie zalezy to od osobistych gustow. Ja jestem zagorzalym zwolennikiem feral speca i sprawdza sie dla mnie swietnie.

Na lv22-24 mozna wyciagnac 200hp crit ze shreda i 100hp z claw. Po shredzie cel ma ponizej 50% hp i umiera w przeciagu 5-10s max, i nastepny, i nastepny.. :)


Jako feral jesteś d*** bo nie mozesz się równać z rogulcem/wojem lepiej iść w balance(szczęgolnie, że potem masz moonkins forma 8) )


Moonkina? Ty grałeś kiedyś druidem wogóle?
Moonkin jest po to, żeby po stronie hordy było sie z czego śmiać.

**

Posty: 356
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2005, 22:37 
Cytuj  
Jako Balance jestes dupa, bo nie mozesz sie rownac z magiem/shadowpriestem :wink:

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 00:41 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Jako feral jesteś d*** bo nie mozesz się równać z rogulcem/wojem lepiej iść w balance(szczęgolnie, że potem masz moonkins forma 8) )


O rly?

Zabij OOMkinem woja albo rogala. W misku spokojnie klade warriora w full epikach z untamed blade na plecach. Ravage z kotka za 2k na casterze tez jest fajniusi.

Ale hej.. MOONFIAR! MOONFIAR! MOONFIAR! MOONFIAR! MOONFIAR! MOONFIAR! OOM, /die.

:lol: :lol: :lol:

Pozatym kto mowil o 'rownaniu' sie? Jak chcialem grac wojem to gralem wojem, druid jest elastyczna klasa ktora dostosowuje sie do sytuacji. OOMkin to jest eh.. moze mala przypowiesc :

Majac swoj gear z MC, polowa cenariona, aurastone hammer i jakies pierdolki, specnalem sie na balance/resto chyba. Poszedlem kolesia PL'owac w deadmines...
Na pierwszym skrzyzowaniu skonczyla mi sie mana, a mobki malo mnie nie zabily.

W efekcie wysolowalem cale DM w catformie, poszlo kilka razy szybciej i jakos nikt specjalnie nie mogl mnie zabic.

Balance to jest IMO spec na AV zergi, stanac sobie pod choineczka i srac czarami na lewo i prawo, kilogram sparkling water od maga, i blagac resto druidow o innervate.
Naprawde zaskakujace jest to ze balace nie ma zadnego talentu ktory podnosi manapool. W chwili obecnej heart of the wild zdaje sie musem w niektorych buildach..

Pozatym, druid jest melee. 2 na 3 formy sa melee :)


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 01:10 
Cytuj  
druid to healbot i nie zmienisz tego chyba ze zostaniesz naczelnym devem w blizzardzie ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2005, 08:26 
Cytuj  
BiGi napisał(a):
druid to healbot i nie zmienisz tego chyba ze zostaniesz naczelnym devem w blizzardzie ;)


Tak samo jak warrior to tankbot.

Są pewne aspekty wow, w których każdy gracz musi pełnić narzuconą funkcję i tyle.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:01 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
W efekcie wysolowalem cale DM w catformie, poszlo kilka razy szybciej i jakos nikt specjalnie nie mogl mnie zabic.


ke? Druidem mozna robic deadmines zdecydowanie wydajniej, rzucasz reju na siebie i pullujesz wszystko do pierwszego bossa, barkskin, huragan jesli cos przezylo dobijasz w misku, pozniej to samo do 2giego,3ciegoe..ntego(nie pamietam ile ich jest) bossa :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:22 
Cytuj  
Jemu pewnie chodzilo o Dire Maul :).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 11:53 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jemu pewnie chodzilo o Dire Maul :).


o_O to druid moze wysolowac Dire maul?


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 17:46 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Eshim napisał(a):
Nestor napisał(a):
Zemus napisał(a):
jak sie sprawdza balance w lvlingu ? mam zzamiar sie respecnac tylko jeszcze nie iwem na co :wink:


W balance konczy sie mana, w feral nie :)

Poza tym w feralu powyzej 20-22 levelu mozna spokojnie wysolowac mobki +4lv, zrobienie tego w balance to 50% resistow. Oczywiscie zalezy to od osobistych gustow. Ja jestem zagorzalym zwolennikiem feral speca i sprawdza sie dla mnie swietnie.

Na lv22-24 mozna wyciagnac 200hp crit ze shreda i 100hp z claw. Po shredzie cel ma ponizej 50% hp i umiera w przeciagu 5-10s max, i nastepny, i nastepny.. :)


Tak samo jest z bearem i catem

Mnie się tam mój moonkin podoba. zresztą tak na marginesie jak idziesz w feral też nie możesz się równać z wojem/rogue w zwarciu.

Jako feral jesteś d*** bo nie mozesz się równać z rogulcem/wojem lepiej iść w balance(szczęgolnie, że potem masz moonkins forma 8) )


Moonkina? Ty grałeś kiedyś druidem wogóle?
Moonkin jest po to, żeby po stronie hordy było sie z czego śmiać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2005, 18:19 
Cytuj  
Hehe, wczoraj widzialem pierwszy raz tego moonkina na zywo.
Najpierw myslalem, ze to jeden z tych smiesznych przebran na swieta, dopiero po chwili skojarzylem co i jak.

Btw, mysle ze ciezko do tego 40 i moonkina lvluje sie czystym balance. Duzo trudniej niz zbuffowanym kociakiem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 08:56 
Cytuj  
przyznam się mam druida na 20 lvl i jak narazie pakuję w rooty. Chciałem

się rozwinąć w Balnce bo ktoś mi powiedział, że Moonkin jest dość użyteczny.

CZy mógłby mi ktoś powiedzieć jak to wygląda w praktyce?

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 09:54 
Cytuj  
W praktyce to tak jak tu wszyscy pisza pakuj w feral. Szybciej mobki bedziesz zabijal i tym samym lvlowal. Jak dojdziesz do high lvl instance to sie bedziesz pewnie musial przerobic na resto bo gildia cie do tego zmusi :D

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:45 
Cytuj  
Moonkin to chodząca porażka.
Cały balance to śmiech na sali.

Druid to najgorszy caster z mozliwych do nukowania. Do nukowania nawet priest sie bardziej nadaje.

Jeśli ktoś Ci doradził moonkina to możesz być pewny że zrobił to dla jaj.

Balance daje śmieszny damage, potworne zuzycie many i żadnego sposobu na jej odzyskiwanie.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 10:52 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Moonkin to chodząca porażka.


/sign OOMkin to taki easter egg.

Dwutlenek napisał(a):
Cały balance to śmiech na sali.


no nie caly, sa przydatne talenty:
- instant root
- tansza zmiana formy

Dwutlenek napisał(a):
Druid to najgorszy caster z mozliwych do nukowania. Do nukowania nawet priest sie bardziej nadaje.


uscislijmy...druid to najgorszy damage dealer, nawet w feralu.

Dwutlenek napisał(a):
Balance daje śmieszny damage, potworne zuzycie many i żadnego sposobu na jej odzyskiwanie.


w drzewie reso masz 15% mana restore while casting, aczkolwiek i tak trzeba miec tone itemow mana restore/spirit


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 461
Dołączył(a): 30.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 gru 2005, 11:00 
Cytuj  
Fabianek chyba nie masz racji piszac ze drut nawet w feralu to najgorszy dmg dealer. Z dobrym sprzetem naprwde moze wymiatac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.