mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 17:10 
Cytuj  
kreda napisał(a):
Tacy farmerzy rozwalaja gospodake w mmorpgach. Im jest takich wiecej, tym ceny uslug (power-lvling, gold) tanieja. I coraz wiecej ludzie bedzie z nich korzystac.


W mmorpogach generalnie tak. W wow nie da rady, bo w tej grze handel jest dosyc kaleki. BOP, wyszstkie uzywane itemy soulbound, marginalne znaczenie gotowki w endgame. AH w zasadzie swieci pustkami jezeli porownac by ilosc itemow wystawionych do ilosci graczy. Na wielu serwerach praktycznie ma ma itemkow < 30 lev na AH.

Osobiscie spotkalem sie z przypadkami gdzie ludzie kupowali gold na: mounta, naprawy, runecloth.

w koncu ten gold i tak zostal wsysniety przez NPC, a kupujacy zostal wyreczony w wielogodzinnym grindzie.

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 17:41 
Cytuj  
meterr wydaje mi sie że ciebie nie wqurwia to że ktoś tak szybko ma 60lvl i epixy tylko to, że ty też tak nie masz :) bo:
a) moze uslugi farmerow sa zbyt drogie :]
b) troche głupio kupować cokolwiek od farmerów :]

Co do rozwalania gospodarki gry, zapewne farmerzy podnisczają ją, ale spora część graczy ( w tym ja ) i tak sama woli zapracować na itemy nawet jak zaczną je sprzedawać za 1$. Zatem nie traktowałbym farmerów jak trędowatych, bardziej trędowaci są ci którzy od nich kupują. Farmerzy są po prostu przedsiębiorczy :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 17:50 
Cytuj  
Cytuj:
meterr wydaje mi sie że ciebie nie wqurwia to że ktoś tak szybko ma 60lvl i epixy tylko to, że ty też tak nie masz


tak sie skład ze gram dla przyjemności a nie żeby sie dowartościować wiec nie obchodzi mnie czy mam epixy i czy mam super pr0 gildie kora codziennie coś rajduje :F ... gram jak mam czas i ochote a itamz a włściwie głupia pogoń za nimi mnie mało jara

jedyna rzecz ktora mnie wqrwia w tej grze to jak dopadnie mnie dwoch rougow i trzymają mnie w stun locku od początku 'walki' do końca


_________________
Obrazek

**

Posty: 212
Dołączył(a): 13.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 18:03 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
tak sie skład ze gram dla przyjemności a nie żeby sie dowartościować wiec nie obchodzi mnie czy mam epixy i czy mam super pr0 gildie kora codziennie coś rajduje :F ... gram jak mam czas i ochote a itamz a włściwie głupia pogoń za nimi mnie mało jara


Noi o to naprawde w tej grze chodzi..podziwiam i szanuje :wink:


_________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Najczęściej niewykwalifikowanym
RL > WoW


Posty: 38
Dołączył(a): 6.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 gru 2005, 21:48 
Cytuj  
Cytuj:
jedyna rzecz ktora mnie wqrwia w tej grze to jak dopadnie mnie dwoch rougow i trzymają mnie w stun locku od początku 'walki' do końca


i dlatego iceblock > all :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.