mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 266  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:24 
Cytuj  
czy nie jest tak ze nigdy niekasuja konta?

co do topicu:

dual wield warrior, jaka bron, jaki gear, jaki build no i jak to sie sprawuje w pvp/endpve??

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:33 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
czy nie jest tak ze nigdy niekasuja konta?

co do topicu:

dual wield warrior, jaka bron, jaki gear, jaki build no i jak to sie sprawuje w pvp/endpve??


Bylo, poszukaj w temacie.


_________________
Testament - BL EU Warlock

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:36 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
czy nie jest tak ze nigdy niekasuja konta?

Konta nie kasuja, postacie - nie wiadomo.

Venomo napisał(a):
dual wield warrior, jaka bron, jaki gear, jaki build no i jak to sie sprawuje w pvp/endpve??

Moze byc DW, ale potezny 2h lepszy. Build w fury, dual wield spec. Gear z +agi/+str- wieksza szansa na hita i kryta z wiekszym powerem.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 18:38 
Cytuj  
Jago napisał(a):
Bylo, poszukaj w temacie.

Kpisz?!?
Ma sie przebic przez 100+ stron? Chyba masz zbyt wiele wolnego czasu, ze takie rady dajesz.


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2006, 21:01 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Ktore czesci Dark Iron set oplaca sie robic? Wiadomo, ze na pierwszym miejscu helm (juz mam, shouldery tez), ale co pozniej? Calego setu nie bede skladal, bo niektore czesci mozna zastapic dropami (bracery na przyklad). Zasadniczo do wyboru sa buty/rekawice/spodnie. Jak myslicie?


Jezeli chodzi ci o jak najwiekszy przyrost Fire Resistance, to polecam na poaczatek Helm + Legs, jako ze na oba mozesz polozyc Libram of Resilience, a to juz doatkowe 40 FR.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 00:24 
Cytuj  
harmag napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Ktore czesci Dark Iron set oplaca sie robic? Wiadomo, ze na pierwszym miejscu helm (juz mam, shouldery tez), ale co pozniej? Calego setu nie bede skladal, bo niektore czesci mozna zastapic dropami (bracery na przyklad). Zasadniczo do wyboru sa buty/rekawice/spodnie. Jak myslicie?


Jezeli chodzi ci o jak najwiekszy przyrost Fire Resistance, to polecam na poaczatek Helm + Legs, jako ze na oba mozesz polozyc Libram of Resilience, a to juz doatkowe 40 FR.

Tak myslalem... Helm mam jak pisalem, Libram tez tylko musze wyfarmowac ten skladnik z BRD, bedzie +20. Pozniej faktycznie spodnie.

***

Posty: 665
Dołączył(a): 22.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 00:25 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Jago napisał(a):
Bylo, poszukaj w temacie.

Kpisz?!?
Ma sie przebic przez 100+ stron? Chyba masz zbyt wiele wolnego czasu, ze takie rady dajesz.

Alez nie, my poszukamy, wydrukujemy na laserze i przyslemy Ci w ozdobnej kopercie.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 07:37 
Cytuj  
Zoltan napisał(a):
Alez nie, my poszukamy, wydrukujemy na laserze i przyslemy Ci w ozdobnej kopercie.

A kto mowi, ze masz szukac. Jak wiesz to odpowiadasz, jak nie wiesz to stfu. Takie sa zasady w tym temacie, zreszta jak w kazdym takiej dlugosci. Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie szukal tu informacji, ktora rownie dobrze moze byc na 10tej, 50tej i na 90tej stronie. To nie jest temat-kompendium do latwego przeszukiwania.

Poza tym to skad pomysl ze ja cokolwiek potrzebuje? Ozdobna koperte zachowaj na lepsze czasy.

@venomo
Moj dual wield build. Byc moze calkiem dobry.
click


_________________
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 15.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:39 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zoltan napisał(a):
Alez nie, my poszukamy, wydrukujemy na laserze i przyslemy Ci w ozdobnej kopercie.

A kto mowi, ze masz szukac. Jak wiesz to odpowiadasz, jak nie wiesz to stfu. Takie sa zasady w tym temacie, zreszta jak w kazdym takiej dlugosci. Nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie szukal tu informacji, ktora rownie dobrze moze byc na 10tej, 50tej i na 90tej stronie. To nie jest temat-kompendium do latwego przeszukiwania.

Poza tym to skad pomysl ze ja cokolwiek potrzebuje? Ozdobna koperte zachowaj na lepsze czasy.

@venomo
Moj dual wield build. Byc moze calkiem dobry.
click



Znalezienie informacji o dw w tym temacie zajelo mi niecale 5 minut. Jest cos takiego jak opcja "Szukaj"... ale to trzeba umiec sie tym poslugiwac


_________________
Testament - BL EU Warlock

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2006, 20:59 
Cytuj  
Jago napisał(a):
Znalezienie informacji o dw w tym temacie zajelo mi niecale 5 minut. Jest cos takiego jak opcja "Szukaj"... ale to trzeba umiec sie tym poslugiwac


nie umiesz odpowiedziec na czyjes pytanie - nie postuj

kkthxbb

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 00:18 
Cytuj  
Venomo napisał(a):
Jago napisał(a):
Znalezienie informacji o dw w tym temacie zajelo mi niecale 5 minut. Jest cos takiego jak opcja "Szukaj"... ale to trzeba umiec sie tym poslugiwac


nie umiesz odpowiedziec na czyjes pytanie - nie postuj

kkthxbb


Nie jesteś w stanie skorzystać z opcji szukaj nie pytaj...

SvD.


_________________
Obrazek

***

Posty: 513
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 08:29 
Cytuj  
nawet jesli bym to znalazl posrod 2,3k postow, to nie wiem czy informacje tam zawarte sa nadal aktualne... wychodza patche itd...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 09:07 
Cytuj  
lepiej podac od razu informacje, zamiast klocic sie czy opcja szukaj>konkretne info...

edit: co do DW, sprzetu itp. -> http://69.41.171.43/warrior.htm


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 sty 2006, 10:45 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 sty 2006, 10:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
lepiej podac od razu informacje, zamiast klocic sie czy opcja szukaj>konkretne info...

/agreed, panowie moderator-wannabie.


_________________
Obrazek


Posty: 4
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 18 sty 2006, 11:24 
Cytuj  
http://forums.worldofwarcraft.com/threa ... &p=1&tmp=1

BARDZO ciekawy temat dla kazdego warriora ktory chce byc dobrym Tankiem.


Posty: 35
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:09 
Cytuj  
Korzystam ze standardowego interfacu gry i gdy chce wykonac np. intercept to najpierw mycha klikam na ikonke „berseker stance”
a pozniej wciskam klawisz pod który mam zbindowany intercept. Czasochlonne , niepraktyczne, noobowskie itp. Jeśli jeszcze korzystacie z blizzardowskiego to czy macie zbindowane stance czy raczej korzystacie z makr typu „zmien stance na bersek a potem intercept”.
Jesli macie zbindowane stance to pod jakie kombinacje klawiszy. Chciałbym poznac wasze zdanie i proszę o przyklady ( czy lepiej np. z shiftem czy ctrl itp.)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 14:43 
Cytuj  
wylenialy napisał(a):
Jeśli jeszcze korzystacie z blizzardowskiego to czy macie zbindowane stance czy raczej korzystacie z makr typu „zmien stance na bersek a potem intercept”.
mam macro INTERCEPT !!! (jeśli nie jestem w Berserk to zmienia się automatycznie)

Jest tu gdzieś miedzy 30 a 50 stroną - sam postowałem :wink:


_________________
psn


Posty: 9
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:22 
Cytuj  
desh mi dzialalo to macro... tylko ze do patcha 1.9 :| teraz cale macro liczy mi jakby to byl sam skill i podaje ze jest zly stance zamiast go zmienic


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:28 
Cytuj  
Kurka, nie znam się już ...


_________________
psn

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2006, 15:28 
Cytuj  
Ja mam takie makra. Wklejone z pliku macros-cache.txt
Jak je tak wkleicie to powinny dzialac. Mi przynajmniej dzialaja.
Kod:
MACRO 10 "Taunt" Spell_Nature_Reincarnation
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(2); if isActive then CastSpellByName("Taunt()"); else CastSpellByName("Defensive Stance()"); end;
END
MACRO 9 "Ham" Ability_ShockWave
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Hamstring(Rank 1)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;
END
MACRO 11 "Intercept" Ability_Rogue_Sprint
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Intercept(Rank 1)"); else CastSpellByName("Berserker Stance"); end;
END
MACRO 8 "Ovp" Ability_MeleeDamage
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(1); if isActive then CastSpellByName("Overpower(Rank 2)"); else CastSpellByName("Battle Stance()"); end;
END
MACRO 12 "Pummel" Spell_Shadow_DeathPact
/script texture,name,isActive,isCastable = GetShapeshiftFormInfo(3); if isActive then CastSpellByName("Pummel(Rank 1)"); else CastSpellByName("Berserker Stance"); end;
END


Oczywiscie pozmieniajcie sobie ranki, w zaleznosci od levela. Ja mam to na 39.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5302 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112 ... 266  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.